ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45| 2-3 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 489
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45|

Мнениеот merseyside » 27 яну 2018 23:54

Сериозно се замислям има ли смисъл. Тоя клуб е пълен ташак, никога няма да бъде сред големите и да е водещ СВЕТОВЕН отбор, НИКОГА. Трябва да се изсипят луди пари изведнъж и да не се търси възвръщаемост, за да се наваксат последните 15-20 години.
1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=elVt-NszDtI[/youtube][/offtopic]
[rimg]https://g.redditmedia.com/25zdup0lu4PdFi25ExMDFuzsFjekCMjJLCT8xyLXyVA.gif?w=320&s=b6cfcd3094412e9986f78658b84fce14[/rimg]

#FSGOUT

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45|

Мнениеот KOPScousers » 28 яну 2018 00:00

Пишете я поредната нулева година. Дано Клоп има очите да излезе пак да каже, че трансфери не ни трябват. Много далече сме от истината пичове, както казват колегите в Англия - feeder club за големите отбори. А някога ние самите бяхме голям отбор! Наистина жалко.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45|

Мнениеот ImmortaL_1000 » 28 яну 2018 00:20

Само при мисълта че отпаднаха от един ****** отбор ме дразни още повече. :evil:
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17329
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45|

Мнениеот slash1912 » 28 яну 2018 00:27

ImmortaL_1000 написа:Само при мисълта че отпаднаха от един ****** отбор ме дразни още повече. :evil:

Лайняния отбор бяхме ние.УБА заслужават поздравления за победата.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45|

Мнениеот dNelbandian » 28 яну 2018 00:35

Уест Бром имаха 2 победи от АВГУСТ месец насам. И едната е срещу Фк Екзитър.....
И тука индивиди ще ми обясняват колко сме добри.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45|

Мнениеот realist » 28 яну 2018 00:45

Айде честито! Поредната нулева година при Клоп. Обаче не мога да му отрека, че има стил - януари месец идва и капут за всички купи. Това се казва постоянство. А, забравих, имаме още 2 мача за ШЛ тоя път. Досадно е, но ще минат и те и се концентрираме в битката за 4-то място. Явно това ни чака всяка година. Обаче само да помисли някой, че циКлоп е виновен. В никакъв случай! Собствениците са. Не хвърлиха едни 300-400 млн, вие искате да бием Соунзи и УБА. Е как да стане. циКлоп няма никаква вина, че втори сезон играем без защита, няма никаква вина, че нямаме вратар, няма вина, че нямаме десен бек, няма вина, че в халфовата линия нямаме грам класа, няма вина, че нямаме нападател-голаджия. Ах, тия собственици! :twisted:
Liverpoo_EC, къде си, брат! Излез да кажеш как надграждаме. Изпълзи да заявиш каква дълбочина имаме в състава. Губим с 1-3 и вкарваме Милнър, Хендо и Ингс да обръщат. Всъщност има прогрес - миналата година се сринахме в началото на януари, сега в края. С това темпо, по мои сметки, след около 8 години може и да направим цял добър сезон. :? Е, надявам се да не се стига до там и да гледаме този палячо само още един сезон. Ако и тогава не го разкарат с цялата му пасмина, вече и аз ще почна да псувам собствениците.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45|

Мнениеот Real » 28 яну 2018 01:18

realist написа:Айде честито! Поредната нулева година при Клоп. Обаче не мога да му отрека, че има стил - януари месец идва и капут за всички купи. Това се казва постоянство. А, забравих, имаме още 2 мача за ШЛ тоя път. Досадно е, но ще минат и те и се концентрираме в битката за 4-то място. Явно това ни чака всяка година. Обаче само да помисли някой, че циКлоп е виновен. В никакъв случай! Собствениците са. Не хвърлиха едни 300-400 млн, вие искате да бием Соунзи и УБА. Е как да стане. циКлоп няма никаква вина, че втори сезон играем без защита, няма никаква вина, че нямаме вратар, няма вина, че нямаме десен бек, няма вина, че в халфовата линия нямаме грам класа, няма вина, че нямаме нападател-голаджия. Ах, тия собственици! :twisted:
Liverpoo_EC, къде си, брат! Излез да кажеш как надграждаме. Изпълзи да заявиш каква дълбочина имаме в състава. Губим с 1-3 и вкарваме Милнър, Хендо и Ингс да обръщат. Всъщност има прогрес - миналата година се сринахме в началото на януари, сега в края. С това темпо, по мои сметки, след около 8 години може и да направим цял добър сезон. :? Е, надявам се да не се стига до там и да гледаме този палячо само още един сезон. Ако и тогава не го разкарат с цялата му пасмина, вече и аз ще почна да псувам собствениците.

Това щото с БР нямахме нулеви години? Щото с Ходжсън бяхме в борбата на всички фронтове през януари? В ШЛ напоследък стигаме минимум до полуфинал и Клоп прекъсна тази стабилна тенденция? Клоп трябваше да купи вратар със спестяванията си? Да отвлече отнякъде 2-3 класни халфа? За вината му за защитата съм съгласен иначе. Голаджия? Имаме втория в лигата, за половината пари на Мората, Лукаку, Обамеянг... И тук признавам вината на Клоп. И за дълбочината е виновен - той лично натири Коутиньо, контузва системно Стъридж и отказа да отключи съблекалните на Анфийлд за Дракслер, Горецка, Оба, Лемар и поне 12 други, които много искаха да дойдат, пък Хенри много натискаше да му купи...
Хубаво плюете Клоп, а сега ми посочи кого искаш за мениджър?

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45|

Мнениеот Real » 28 яну 2018 01:27

Плашещ мач, иначе.
Не ми пука за купата, но лекотата с която един посредствен отбор ни разглоби насред Анфийлд навява черни мисли за турнирите, в които ми пука как се представяме. И това с титулярния състав... Доста нерви ще се хабят до края на сезона, май.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18037
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45|

Мнениеот kingofpop » 28 яну 2018 01:38

Real написа:
realist написа:Айде честито! Поредната нулева година при Клоп. Обаче не мога да му отрека, че има стил - януари месец идва и капут за всички купи. Това се казва постоянство. А, забравих, имаме още 2 мача за ШЛ тоя път. Досадно е, но ще минат и те и се концентрираме в битката за 4-то място. Явно това ни чака всяка година. Обаче само да помисли някой, че циКлоп е виновен. В никакъв случай! Собствениците са. Не хвърлиха едни 300-400 млн, вие искате да бием Соунзи и УБА. Е как да стане. циКлоп няма никаква вина, че втори сезон играем без защита, няма никаква вина, че нямаме вратар, няма вина, че нямаме десен бек, няма вина, че в халфовата линия нямаме грам класа, няма вина, че нямаме нападател-голаджия. Ах, тия собственици! :twisted:
Liverpoo_EC, къде си, брат! Излез да кажеш как надграждаме. Изпълзи да заявиш каква дълбочина имаме в състава. Губим с 1-3 и вкарваме Милнър, Хендо и Ингс да обръщат. Всъщност има прогрес - миналата година се сринахме в началото на януари, сега в края. С това темпо, по мои сметки, след около 8 години може и да направим цял добър сезон. :? Е, надявам се да не се стига до там и да гледаме този палячо само още един сезон. Ако и тогава не го разкарат с цялата му пасмина, вече и аз ще почна да псувам собствениците.

Това щото с БР нямахме нулеви години? Щото с Ходжсън бяхме в борбата на всички фронтове през януари? В ШЛ напоследък стигаме минимум до полуфинал и Клоп прекъсна тази стабилна тенденция? Клоп трябваше да купи вратар със спестяванията си? Да отвлече отнякъде 2-3 класни халфа? За вината му за защитата съм съгласен иначе. Голаджия? Имаме втория в лигата, за половината пари на Мората, Лукаку, Обамеянг... И тук признавам вината на Клоп. И за дълбочината е виновен - той лично натири Коутиньо, контузва системно Стъридж и отказа да отключи съблекалните на Анфийлд за Дракслер, Горецка, Оба, Лемар и поне 12 други, които много искаха да дойдат, пък Хенри много натискаше да му купи...
Хубаво плюете Клоп, а сега ми посочи кого искаш за мениджър?


ще ме извиняваш, но Фирмино е много далече от 1 топ централен нападател....той дори няма физиката да бъде такъв, няма удар, няма присъствие, реално Клоп просто си го е харесал за такъв и готово...аз го харесвам като играч, но според мен ще е по-полезен зад нападателя или крило, както играеше в Хофе....всеки голям отбор има 1 изявен таран,...би ли го сравнил с Кейн, Агуеро, Коста, Левандовски, Икарди и т.н......не е сериозно
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45|

Мнениеот Real » 28 яну 2018 01:48

За Салах говоря, пич. Кой е втория голаджия в лигата?
Иначе ако ще си говорим за център - тоя на аватара ти е най-големия в последните години. И не е виновен Клоп, че ви го дадохме. Както не е виновен за Коу...
А за Фирмино зад нападателя - и аз искам да го видя това, само че нямаме нападател за пред Фирмино. Но това също не е вина на Клоп.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта