ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45| 2-3 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45| 2-3 FT

Мнениеот realist » 28 яну 2018 10:36

Der Führer написа:Доколкото разбирам от коментарите - най-добре за всички ще е Клопо да акостира лятото на Алианц Арена ;)


А дано, ама надали :cry: Ако това стане, една седмица няма да изтрезнея :geek:

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5443
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45| 2-3 FT

Мнениеот insaneboy1 » 28 яну 2018 10:37

В ШЛ не вярвам да отпаднат от Порто, просто защото в "големите" мачове Ливърпул играе с друга нагласа, манталитета на малкия отбор го наречи, но се хвърля срещу големи противници на 110%, а срещу малките не намира мотивацията да играе така. Така че не изключвам да дадат сериозен отпор на някой по-голям отбор след като отстранят Порто. Както се случи и срещу Сити.

Anulo mufa

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1136
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45| 2-3 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 28 яну 2018 10:48

Че то не повече от 3-ма 4-ма ежедневно сипват помия върху Клоп. Все хора, които при победи се радват, а при загуби още повече. Плачковци ! Няма алтернатива на Клоп, а и Джерард все още не е. Говорим, че Салах и Мане били единствените, които щели да бъдат титуляри в някой друг гранд ?????? Сериозно ли си мислите, че ако Салах не прави добър сезон (благодарение и на него, но и на Клоп прави страхотен) щеше да е апетитна хапка за Реал? Голям рев се прави за трансфери, но вземем ли някой със слаб полусезон и отново ще налазите. Не може да се пръскат 100 млн за играч за да се угоди на феновете.

CSKA69
Мнения: 4439
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45| 2-3 FT

Мнениеот CSKA69 » 28 яну 2018 10:58

Der Führer написа:Доколкото разбирам от коментарите - най-добре за всички ще е Клопо да акостира лятото на Алианц Арена ;)

За всички ли?! Не и за феновете на Байерн ;) :lol: Да си късам нервите във втори отбор с идиотиите на Клопо ще ми дойде в повече :mrgreen:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45| 2-3 FT

Мнениеот slash1912 » 28 яну 2018 11:28

realist написа:
Der Führer написа:Доколкото разбирам от коментарите - най-добре за всички ще е Клопо да акостира лятото на Алианц Арена ;)


А дано, ама надали :cry: Ако това стане, една седмица няма да изтрезнея :geek:

И няколко месеца по-късно това ще го пишеш за следващия треньор.
Янките не уволниха Лебеда след 1:6 със Стоук,така че надеждите ви да изгонят Клоп в момента са нереални.Докато сме на плюс в трансферите и се държим в четворката Клоп е бетон.Очевидно амбициите на Чичо Скрудж са дотук.
Image

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45| 2-3 FT

Мнениеот Der Führer » 28 яну 2018 11:43

CSKA69 написа:
Der Führer написа:Доколкото разбирам от коментарите - най-добре за всички ще е Клопо да акостира лятото на Алианц Арена ;)

За всички ли?! Не и за феновете на Байерн ;) :lol: Да си късам нервите във втори отбор с идиотиите на Клопо ще ми дойде в повече :mrgreen:

Сиигурно си един от много малкото на брой фенове на баварците , които не искат Клоп начело на Байерн . Но да не оспамваме темата .
Ливърпул загуби поради груби индивидуални грешки . И пропуснатата дузпа , но на всеки се случва да пропусне . За отбора е много по-важно да се стабилизира в Топ 4 и да играе редовно в ШЛ , отколкото да се хвърля във всички турнири . Просто защото не разполага с достатъчно на брой класни играчи , за да води битка на няколко фронта . И смените му срещу УБА показаха точно това - даде почивка на 3-а основни грачи , защото идват 2 мача във ВЛ които трябва да се спечелят на всяка цена .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45| 2-3 FT

Мнениеот realist » 28 яну 2018 11:48

slash1912 написа:
realist написа:
Der Führer написа:Доколкото разбирам от коментарите - най-добре за всички ще е Клопо да акостира лятото на Алианц Арена ;)


А дано, ама надали :cry: Ако това стане, една седмица няма да изтрезнея :geek:

И няколко месеца по-късно това ще го пишеш за следващия треньор.
Янките не уволниха Лебеда след 1:6 със Стоук,така че надеждите ви да изгонят Клоп в момента са нереални.Докато сме на плюс в трансферите и се държим в четворката Клоп е бетон.Очевидно амбициите на Чичо Скрудж са дотук.


Да, Слаш, ще го пиша за следващия, за по-следващия и за всеки, който не се справя с работата си. Ясно е, че този сезон ще го изкара, но за следващия не съм убеден, ако сме все на това дередже. Не ме интересува Клоп, Млоп и т.н. Интересува ме единствено Ливърпул. Колко нулеви сезона трябва да запише тоя, за да признаете, че не се справя? Кажете колко му давате - 5,6, 10? Колко?

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45| 2-3 FT

Мнениеот slash1912 » 28 яну 2018 11:58

realist написа:
slash1912 написа:
realist написа:
Der Führer написа:Доколкото разбирам от коментарите - най-добре за всички ще е Клопо да акостира лятото на Алианц Арена ;)


А дано, ама надали :cry: Ако това стане, една седмица няма да изтрезнея :geek:

И няколко месеца по-късно това ще го пишеш за следващия треньор.
Янките не уволниха Лебеда след 1:6 със Стоук,така че надеждите ви да изгонят Клоп в момента са нереални.Докато сме на плюс в трансферите и се държим в четворката Клоп е бетон.Очевидно амбициите на Чичо Скрудж са дотук.


Да, Слаш, ще го пиша за следващия, за по-следващия и за всеки, който не се справя с работата си. Ясно е, че този сезон ще го изкара, но за следващия не съм убеден, ако сме все на това дередже. Не ме интересува Клоп, Млоп и т.н. Интересува ме единствено Ливърпул. Колко нулеви сезона трябва да запише тоя, за да признаете, че не се справя? Кажете колко му давате - 5,6, 10? Колко?

Писал съм го и миналия сезон,сега важи същото-оценки след края на последния мач.Щото и тогава имахме слаби мачове,но целта беше постигната в крайна сметка.
За мен това отпадане не е фатално,лошото е в начина по който стана.Последните два мача се осрахме тотално,виновни са всички,включително и Клоп.Ще видим дали ще има реакция и каква ще е или ще стане като миналия януари.
Image

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45| 2-3 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 28 яну 2018 12:41

realist написа:
Der Führer написа:Доколкото разбирам от коментарите - най-добре за всички ще е Клопо да акостира лятото на Алианц Арена ;)


А дано, ама надали :cry: Ако това стане, една седмица няма да изтрезнея :geek:

Поне ще имаш реално извинение за постояните си нетрезви разсъждения :mrgreen:

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Уест Бромич Албиън 27.01.2018 |21:45| 2-3 FT

Мнениеот KOPScousers » 28 яну 2018 18:20

Der Führer написа:Ливърпул загуби поради груби индивидуални грешки . И пропуснатата дузпа , но на всеки се случва да пропусне .

Лошото в случая е, че откакто се пенсионира Джерард в този отбор просто няма изпълнител на дузпи. Милнър се води такъв, но ако не се лъжа изпусна 2 от последните си 3. Фирмино и той тръгна добре, но ето - последните 2 дузпи са му пропуснати и с цената на равен и загуба. И тези двамата се водят най-добрите изпълнители в отбора. Представи си какви са другите. :mrgreen: Класата на този отбор е на такова ниво, че една дузпа няма кой да вкара. Малките отбори сигурно имат пъти по-добра статистика, а някакви фермери като оня Джонатан Уолтърс дето играеше в Стоук им бият дузпите, което поне за мен е несериозно.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта