ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот realist » 23 яну 2018 11:28

Liverpool_EC написа:
realist написа:Пич, кАжи честно! Клоп правел от нищо нещо?! Само за последните 2 прозореца му бяха осигурени футболисти за над 200 млн паунда. Това нищо ли е? Само Сити и Юнайтед харчат повече от нас. Дори Челси похарчиха по-малко, за Тотнъм и Арсенал да не говорим. Да, продадохме Коутиньо, защото малкия дрисък не искаше да играе повече при нас, но това не променя факта, че Клоп не може да се оплаче от липса на средства и му се купува който поиска (стига да се продава). Айде да не прекалявате с това Клопопоклонничество, че вече наистина става досадно.

Пич, кАжи честно, забелязал ли си, че преди ван Дайк, Тотнъм имаха трансфер на централен защитник за повече пари, отколкото ние за нападател :?: Като е толкова некадърен Клоп, защо с отбор който гради от 2 г е пред Почетиньо с отбор на 4г :?: :idea: :?: И това както казваш ти без десен бек, резервен нападател и незнам си к'во си :lol: Ти май сериозно си вярваш, че Стъридж е с по-малко минути от Соланке и с двата си гола досега за сезона, направо изкърти Вишата Лига...искаш ли да им погледнем заплатките на двамата и да видим, кой е по-добре да освободи мангизи, че твоите неспирно харчещи американци надали ще ти доведът Алексис Санчез за 400к на седмицае :lol: И последно като не ти дреме, че имаме шанс да сме пак в ШЛ догодина не си пускай мачовете с Порто през тази...за първи път от 9г ще играем в елиминационата фаза...за твое съжаление под ръководството на Юрген Клоп :lol: И последно Клоп, не се е оплаквал никога от липсата на средства...просто такива са му разбиранията ;) Господ Клоп да хиляди на Анфийлд, по-хубаво нещо не мога да ти пожелая, просто на теб ще ти отнеме повечко време да го разбереш :idea:
П.С. Едното последно е било предпоследно, поправям се за да не се изнервиш...


Аха, значи се равняваме по Тотнъм? Значи те са нашият критерий? Щом сме пред Тотнъм, които градили от 4 години, значи сме ок? Еми с това мислене - толкова. И не ме интересува какво е било преди Ван Дайк, защото в момента ние имаме най-скъпия защитник в историята на футбола. Аз говоря за сега, не какво е било преди 2 години.
За някои 4 място и осминафинал в ШЛ явно е нещо невероятно и трябва да се гордеем. Помните ли какво каза наскоро Рой Кийн? Че е срамно отбори като Ливърпул и Юнайтед да имат за цел топ 4. Прав е човекът.
Не дойде ли Клоп да изгражда шампионски отбор и да ни върне на върха в Англия? Не говорехте ли как щял да надгражда всеки сезон, докато станем непобедими? Е какво сме надградили, по дяволите? В нападение сме горе-долу на нивото от миналия сезон с тази разлика, че тогава имахме на пейката Стъридж и Ориги, сега имаме Соланке и Ингс. Показателно е, че пуска Ингс да му обръща мача със Соунзи, при положение, че момчето до вчера се редеше на опашки пред ТЕЛК за група инвалидност. В халфовата линия сме по-зле от миналата година, защото Лалана не е същия играч, а Коутиньо го няма. В защита сме същите ливади като миналия сезон. Да, взе ВВД, но той не е вълшебник и няма да оправи нещата до края на сезона. Едва следващия може би и то ако има с кого да играе в защита. Миналия сезон нямахме ляв бек, сега нямаме десен. С тази разлика, че Милнър се справяше много по-добре от Гомес и Арнолд взети заедно. На вратата са все същите рапони. Прав беше Клоп за конкуренцията между тях - конкурират се кой е по-голям шаран. Аз лично не мога да преценя. Симончо често весели трибуните, но пък Кариус няма едно солидно спасяване. Ако топката не е в него - гол. Е, къде ни е надграждането питам? С какво сме по-добри от миналата година?
И по-зле ще ставаме момчета, защото още основни фигури ще си тръгват. На никой не му се тича за здраве. Тези играчи имат кариера 10-12 години и искат да постигнат нещо през нея. Имаме спешна нужда от трофеи, а такива не се виждат скоро. Обаче Клоп е човека и всичко е точно! 8-)

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот realist » 23 яну 2018 11:35

Real написа:
realist написа:Пич, кАжи честно! :shock: Клоп правел от нищо нещо?! Само за последните 2 прозореца му бяха осигурени футболисти за над 200 млн паунда. Това нищо ли е? Само Сити и Юнайтед харчат повече от нас. Дори Челси похарчиха по-малко, за Тотнъм и Арсенал да не говорим. Да, продадохме Коутиньо, защото малкия дрисък не искаше да играе повече при нас, но това не променя факта, че Клоп не може да се оплаче от липса на средства и му се купува който поиска (стига да се продава). Айде да не прекалявате с това Клопопоклонничество, че вече наистина става досадно.

Пич, ш'ти кАжа честно. Последните два прозореца.
Пуул: по 40 за Мо и Окс, 8 за Анди. 88. 75 за ВВД сега. Някак не ми излизат над 200. Дори Евертън харчат повече :mrgreen:
Чельский: Мората 70, Бакайоко 40, Рюдигер и Дринкуотър по 35, Запакоста 20+... Някак не ми излизат по-малко. А за тях януарския прозорец тепърва започва. И дядя Роман не продаде Азар през януари...
За Арсенал и Тотнъм наистина няма да говорим - Венгер и Почетино са зад Клоп, засега.
Иначе си прав - на Клоп му се купува всичко... стига да продава... повече.
А сега ти ми кАжи честно. Кого искаш да видиш на мястото на Клоп? И смяташ ли, че ще дойде в клуб, чиято единствена амбиция от години е да продава по-скъпо, отколкото купува?


Пич, имаш пропуски в уравнението, затова не ти излиза сметката. Забележи, казах, че са му осигурени футболисти за над 200 млн. А сега, ако обичаш, сложи и Кейта. Да, не играе още при нас, но е затворен трансфер и ще платим между 48 и 66 млн. Сега излиза, нали? Някъде около 220-240 млн ги изкарвам , а ти? Повече от Челси, а? Извинявай , ама ако това е "нищо", не знам кое е "нещо".

john barnes
Мнения: 6389
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот john barnes » 23 яну 2018 11:36

Като не е Клоп човека,айде да кажеш на аудиторията кой е човека??? Ама реално,а не приказки от 1001 нощ!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот realist » 23 яну 2018 11:59

john barnes написа:Като не е Клоп човека,айде да кажеш на аудиторията кой е човека??? Ама реално,а не приказки от 1001 нощ!


Нямам намерение да влизам в такава безсмислена полемика. Само ще кажа, че за мен е много по-добра стратегията на отбори като Сити, Юнайтед, Челси, дори Байерн, Реал и Барса. Взимаш треньор, даваш му някакъв кредит на доверие, но не безкраен. Ако видиш, че нищо не става - вън. И така със следващия, докато дойде човек, който може да постигне успехи. А не като нас, да ги чакаме по 4-5 години. Така няма да станем шампиони още 30 години. Някой очакваше ли, че Симеоне ще направи такъв фурор в Атлетико? А Конте в Юве? А Пеп в Барса, Зидан в Реал? Защо да не се опита с един Джерард например? Зидан и Пеп да не би да имаха повече опит? Виждате как се справя с малките, ще се справи и с големите. Самото му присъствие в съблекалнята ще кара момчетата да горят. Има и други млади треньори, на които можем да дадем шанс. Стиви бих го чакал и 10 години да гради отбор, но Клоп не ми е никакъв и според мен следващия сезон трябва да му е последен.

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1136
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 23 яну 2018 12:08

john barnes написа:Като не е Клоп човека,айде да кажеш на аудиторията кой е човека??? Ама реално,а не приказки от 1001 нощ!

Само се намират на приказки. Кой си мисли, че ако имаме финансовата мощ на Сити или ПСЖ ще имаме играчи като Соланке, Гомес, Чембърлейн, Миньоле и т.н ? И на Клоп му се иска да притежава Сане, Левандовски, Де Хеа и Неймар, както и на нас, но това няма как да стане. За това трябва да се задоволим с това, което осигурява ръководството. Ако някой си мисли, че друг треньор ще се справи по-добре е може би луд. Нито Конте, Зидан, Гуардиола ще постигнат нещо повече с наличния състав и ръководство на клуба.

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 712
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот lyubomir_v » 23 яну 2018 12:11

Защо постоянно ми се трият коментарите? Какво толкова съм казал, кого обидих? Модераторе???

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 712
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот lyubomir_v » 23 яну 2018 12:11

Абе, я майната му

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот realist » 23 яну 2018 12:27

cskarcheto92 написа:
john barnes написа:Като не е Клоп човека,айде да кажеш на аудиторията кой е човека??? Ама реално,а не приказки от 1001 нощ!

Само се намират на приказки. Кой си мисли, че ако имаме финансовата мощ на Сити или ПСЖ ще имаме играчи като Соланке, Гомес, Чембърлейн, Миньоле и т.н ? И на Клоп му се иска да притежава Сане, Левандовски, Де Хеа и Неймар, както и на нас, но това няма как да стане. За това трябва да се задоволим с това, което осигурява ръководството. Ако някой си мисли, че друг треньор ще се справи по-добре е може би луд. Нито Конте, Зидан, Гуардиола ще постигнат нещо повече с наличния състав и ръководство на клуба.


Наистина ли мислиш, че Клоп би искал да работи с Неймар? :roll: Аз такова лайно не съм виждал. В сравнение с него Коутиньо е светец. Финансовата мощ на Сити и ПСЖ нямаме, ясно е, но имаме тази на Ювентус примерно. Къде са те, къде сме ние. Фактът, че Джан най-вероятно ще ни напусне, за да отиде там, е показателен.
Постоянните критики към ръководството и оправданията, че те са виновни за всичко, вече започва да ми прилича на диагноза. Не знам кой и как вече трябва да ви каже, че Коутиньо беше продаден не защото собствениците са искали да си оправят баланса, а защото нямаше начин да бъде задържан. Това стана не въпреки Клоп, а с пълното му съгласие. Кой друг основен футболист са му продали на Клоп? А колко играчи му взеха? Каквото поиска му взеха. Вие какво очаквате, да харчим като Юнайтед ли?

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот Real » 23 яну 2018 12:50

realist написа:Пич, имаш пропуски в уравнението, затова не ти излиза сметката. Забележи, казах, че са му осигурени футболисти за над 200 млн. А сега, ако обичаш, сложи и Кейта. Да, не играе още при нас, но е затворен трансфер и ще платим между 48 и 66 млн. Сега излиза, нали? Някъде около 220-240 млн ги изкарвам , а ти? Повече от Челси, а? Извинявай , ама ако това е "нищо", не знам кое е "нещо".

Вярно, имам пропуски в уравнението. Забравих да пиша на Челси една 15-ка за Баркли и Хмлн. за Джеко и Емерсон...
А Кейта - с него отиваме в трети прозорец, щото "ЩЕ" платим. А нали говорим за последните два? Ако искаш - да сложим в уравнението и парите, които Аврамович "ЩЕ" похарчи на лято?
И пак не ми отговори, кой искаш вместо Клоп? Ка'и честно...

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот gogovcite » 23 яну 2018 12:57

realist написа:
Real написа:
realist написа:Пич, кАжи честно! :shock: Клоп правел от нищо нещо?! Само за последните 2 прозореца му бяха осигурени футболисти за над 200 млн паунда. Това нищо ли е? Само Сити и Юнайтед харчат повече от нас. Дори Челси похарчиха по-малко, за Тотнъм и Арсенал да не говорим. Да, продадохме Коутиньо, защото малкия дрисък не искаше да играе повече при нас, но това не променя факта, че Клоп не може да се оплаче от липса на средства и му се купува който поиска (стига да се продава). Айде да не прекалявате с това Клопопоклонничество, че вече наистина става досадно.

Пич, ш'ти кАжа честно. Последните два прозореца.
Пуул: по 40 за Мо и Окс, 8 за Анди. 88. 75 за ВВД сега. Някак не ми излизат над 200. Дори Евертън харчат повече :mrgreen:
Чельский: Мората 70, Бакайоко 40, Рюдигер и Дринкуотър по 35, Запакоста 20+... Някак не ми излизат по-малко. А за тях януарския прозорец тепърва започва. И дядя Роман не продаде Азар през януари...
За Арсенал и Тотнъм наистина няма да говорим - Венгер и Почетино са зад Клоп, засега.
Иначе си прав - на Клоп му се купува всичко... стига да продава... повече.
А сега ти ми кАжи честно. Кого искаш да видиш на мястото на Клоп? И смяташ ли, че ще дойде в клуб, чиято единствена амбиция от години е да продава по-скъпо, отколкото купува?


Пич, имаш пропуски в уравнението, затова не ти излиза сметката. Забележи, казах, че са му осигурени футболисти за над 200 млн. А сега, ако обичаш, сложи и Кейта. Да, не играе още при нас, но е затворен трансфер и ще платим между 48 и 66 млн. Сега излиза, нали? Някъде около 220-240 млн ги изкарвам , а ти? Повече от Челси, а? Извинявай , ама ако това е "нищо", не знам кое е "нещо".

Не смятам, че е редно да го слагаш в графата с разходите. Все пак парите не са платени и по-важното е, че все още не играе за нас. Може да го слагаме в баланса от следващия сезон, но пък ще трябва да изчакаме да видим как ще е играта ни с тези допълнителни милиони. Разликата с и без него е огромна, както и липсата на Коутиньо.
Мачът беше изигран зле, но ни липсваше и късмет. Можехме да го вземем с положенията, които създадохме, но не влязоха. Аз също се дразнех и съм разочарован, че не бихме, но също така не съм очаквал, че ще спечелим всичките си оставащи мачове до края на сезона. Може би е хубаво и ти да го осъзнаеш, а не да да бълваш змии и гущери при първата ни загуба от три месеца насам :) .
Иначе съм съгласен, че ако не сме в реална битка за титлата следващия сезон трябва да се мисли за промяна.
Hala Madrid


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта