ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kadett1
Мнения: 1623
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00|

Мнениеот kadett1 » 22 яну 2018 23:56

Отново дежавю. Колко лесно е да ни бият. Просто се затварят добре и готово. Този отбор никога вече няма да е голям, колкото беше преди много години. Всичко се повтаря отново и отново всяка година. Сега е хубаво да останем извън топ 4, че да си отидат Джан, Салах, Мане....Какво да правят в отбор без амбиции, освен понякога да бият първия.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот DarkPsy » 22 яну 2018 23:57

Доволно тъп мач. Абсолютно подценяване и заслужена загуба. Мане бледа сянка на себе си, Фирминьо също, Салах горе долу. Просто абсолютно подценен мач.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00|

Мнениеот slash1912 » 22 яну 2018 23:58

kadett1 написа:Отново дежавю. Колко лесно е да ни бият. Просто се затварят добре и готово. Този отбор никога вече няма да е голям, колкото беше преди много години. Всичко се повтаря отново и отново всяка година. Сега е хубаво да останем извън топ 4, че да си отидат Джан, Салах, Мане....Какво да правят в отбор без амбиции, освен понякога да бият първия.

Ами да играят всяка седмица,а не да си мислят,че слабите отбори ще се бият сами.
Image

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 23 яну 2018 00:09

Доста изненадваща загуба!
:o
Но все пак поздравявам футболистите на Суонзи за това, че не се предадоха и си спечелиха точките!
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 485
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот merseyside » 23 яну 2018 00:10

Вие още ли си мислите, че нещо се решава на терена? Висшата лига е може би най-корумпираната лига от "големите" и не ми отговаряйте с обичайните клишета. Как пък все там се получават "необичайни аномалии", когато отбор Х има шанс да се откъсне пред отбор Y и да се позагуби интригата за титла, ШЛ в много голяма част от случаите не се случва, ето вчера Тотнъм сбъркаха, днес ние падаме от последния. Обръщалки от сорта на 3:0/3:4. Повеждане в 80+ минута с 1-2 гола и противника изравнява за 3 минути. Спечелена титла в последните секунди (на Сити, когато Юнайтед останаха 2-ри) и т.н. и т.н. Да не споменаваме и масовите спонсорски договори с букмейкърски компании, включително и от Азия, където са доказани далаверджии. Примерите, като горните са безброй, ако някой извади статистика ще видите колко много миришещи мачове има, то затова и в Европа английските отбори ги дънят от десетина години, а националния им е пълен ташак. Докато всичко зависи от разни араби и мафиотските структури УЕФА и ФИФА, които решиха да направят Световно през ноември за пръв път, за да угодят на арабските си господари. От много време не се ядосвам, изгубената титла през 2014-та по тоя вонящ начин ми уби всякакви надежди.
Последна промяна от merseyside на 23 яну 2018 00:12, променено общо 1 път.
1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=elVt-NszDtI[/youtube][/offtopic]
Image

#FSGOUT

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот realist » 23 яну 2018 00:11

Този отбор не заслужава да е в топ 4 и няма да е в топ 4. А дори да додрапаме пак до 4-тото място, какво от това? Какво променя това? Такова непостоянство е типично за нискоразрядни отбори, какъвто без съмнение сме. Но не унивайте, след 19 години Клоп ще направи стабилен отбор и ще мачкаме. Сега лятото вероятно Джан и Салах ще си тръгнат, но нищо, няма незаменими футболисти. Само Клоп е незаменим. Клоп доживот треньор на Ливърпул! Поклон пред великия Юрген - божествения!

Когато ми е тъжно или напрегнато се сещам за оня хубавец, дето твърдеше колко дълбочина имаме в състава и каква невероятна скамейка имаме. :lol: Голям майтап.

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1136
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 23 яну 2018 00:16

Доста слаб мач, но не е първият, няма и да е последният. Вижда се, че се нуждаем от трансфер, но на качествен играч, а не само за пълнеж. Иска ми се да виждам в състава Александър-Арнолд и Гомес резерва. Твърда подкрепа за отбора и след този злополучен мач ! Отбора се подкрепя постоянно, а не само при силните мачове и победи над пряк конкурент.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот realist » 23 яну 2018 00:18

cskarcheto92 написа:Доста слаб мач, но не е първият, няма и да е последният. Вижда се, че се нуждаем от трансфер, но на качествен играч, а не само за пълнеж. Иска ми се да виждам в състава Александър-Арнолд и Гомес резерва. Твърда подкрепа за отбора и след този злополучен мач ! Отбора се подкрепя постоянно, а не само при силните мачове и победи над пряк конкурент.


Иска ти се? О,не, не си го и помисляй. Този отбор започва и завършва от Джо Гомес. Само тъпоумния цайс не вижда, че това момче не става сопола си да обършеш в него. Отбор, който има такъв инвалид в състава си не може да бъде фактор.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 23 яну 2018 00:23

3 месеца от последната загуба, рано или късно и това щеше да се случи. Не знам какъв толкова ви е дерта дали е от последния или 10тия, като те са на 6 т разлика всичките ботушари. С Кутиньо в състава такива мачове не сме правили нито един път последните 4г. Не, нито един път :lol: :lol: :lol: Единствено далечния му удър можеше да помогне днес... Аз само не знам, как другите винаги ни вкарват с 1,2 удара във вратата, направо не ми го побира акъла. Биха 2 корнера и ни вкараха гол. Ние бихме 15. Както и да е нека да има малко светлина в тунела на черногледите, че съвсем свиха байряците напоследък. И те са хора, нека се нахранят с една загуба, че от октомври насам сигурно са свалили 20 кила :lol: :lol: :lol: Поздравления за Суонзи, играха перфектно в защита до 93 мин. Само не знам, по нечия логика, защо те не играят всеки мач така и да са втори в класирането :lol:

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1136
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 23 яну 2018 00:27

realist написа:
cskarcheto92 написа:Доста слаб мач, но не е първият, няма и да е последният. Вижда се, че се нуждаем от трансфер, но на качествен играч, а не само за пълнеж. Иска ми се да виждам в състава Александър-Арнолд и Гомес резерва. Твърда подкрепа за отбора и след този злополучен мач ! Отбора се подкрепя постоянно, а не само при силните мачове и победи над пряк конкурент.


Иска ти се? О,не, не си го и помисляй. Този отбор започва и завършва от Джо Гомес. Само тъпоумния цайс не вижда, че това момче не става сопола си да обършеш в него. Отбор, който има такъв инвалид в състава си не може да бъде фактор.

Разбирам, че след загубата много хора са афектирани, но е прекалено да се нарежда такс треньора. Клоп е правилния човек за Ливърпул и трябва да му се даде да се развие 3-4-5 години. По-добър НЯМА, а и да има, няма да дойде в Ливърпул. Ако Клайн беше здрав, то Гомес нямаше да играе, но така се получи. Прави грешки и то постоянно, но ако направи поредица от добри мачове и ще трябва да си мълчим. То и Джан не харесват много хора, но той е един от най-добрите за своята позиция. И аз не харесвах Суарес в началото ама ква стана тя... Винаги сме и ще си бъдем голям отбор. Май месец ще вдигнем трофей, това от мен да го знаете ;) шестата !


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта