ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 23 яну 2018 00:28

realist написа:
cskarcheto92 написа:Доста слаб мач, но не е първият, няма и да е последният. Вижда се, че се нуждаем от трансфер, но на качествен играч, а не само за пълнеж. Иска ми се да виждам в състава Александър-Арнолд и Гомес резерва. Твърда подкрепа за отбора и след този злополучен мач ! Отбора се подкрепя постоянно, а не само при силните мачове и победи над пряк конкурент.


Иска ти се? О,не, не си го и помисляй. Този отбор започва и завършва от Джо Гомес. Само тъпоумния цайс не вижда, че това момче не става сопола си да обършеш в него. Отбор, който има такъв инвалид в състава си не може да бъде фактор.

Хахахахахаха , чакай, чакай не беше ли ти този дето нареждаше и Арнолд преди 4 месеца, последно кой да пусне Клоп , че да ти угоди? Фланагън? Да се сбиете след мача с жените си :lol: :lol: :lol:

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот Real » 23 яну 2018 01:03

Мда... Слаб мач. Абсолютно безпомощни сме срещу постройка 9-1-0. И? Клоп е виновен? Щото при Рафа и Брендо дърводелците ни биеха по-рядко, при Ходжсън - никога, а при Улие даже не играехме с тях ??? Не знам докога ще се правят трагедии от един мач, докога ще си затваряме очите за факта, че Клоп прави от нищо нещо, с отбор превърнат в сателитен развъдник на Барса и при собственици с нулева амбиция? Някои се държат така, сякаш германецът е поел директно от Пейсли и изведнъж сме се сринали до борбата за топ 4. Което е под достойнството ни, щото до вчера сме били шампиони в 8 от всеки 10 години...
Не знам какво искате от човека, но следващия път, когато Клоп ви е виновен за всичко - припомнете си каква сила бяхме преди да се появи тоя некадърник. И как мъжкарски и борбено отнасяхме 6 парцала от Стоук без да мигнем...
А за останалите - горе главите, има и такива мачове. Все още сме в 4-ката и кръг по-близо до финала.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот realist » 23 яну 2018 01:10

Liverpool_EC написа:
realist написа:
cskarcheto92 написа:Доста слаб мач, но не е първият, няма и да е последният. Вижда се, че се нуждаем от трансфер, но на качествен играч, а не само за пълнеж. Иска ми се да виждам в състава Александър-Арнолд и Гомес резерва. Твърда подкрепа за отбора и след този злополучен мач ! Отбора се подкрепя постоянно, а не само при силните мачове и победи над пряк конкурент.

Иска ти се? О,не, не си го и помисляй. Този отбор започва и завършва от Джо Гомес. Само тъпоумния цайс не вижда, че това момче не става сопола си да обършеш в него. Отбор, който има такъв инвалид в състава си не може да бъде фактор.

Хахахахахаха , чакай, чакай не беше ли ти този дето нареждаше и Арнолд преди 4 месеца, последно кой да пусне Клоп , че да ти угоди? Фланагън? Да се сбиете след мача с жените си :lol: :lol: :lol:


Да, аз бях този и продължавам да твърдя, че Арнолд става само за резерва, но не на Гомес. Не може да има по-слаб футболист от това уродче. Каква ли не измет мина през любимия ми отбор, но такова изчадие не е имало. Всеки мач, без изключение, той прави непростими грешки в защита. Поне 7-8 гола сме получили директно от негови грешки, още три пъти по толкова ни се е разминавало на косъм. В нападение също е кръгла нула, центриранията му са като на Мечо Телкийски. Ма той не бил бек, бил ЦЗ. Аз ли съм му виновен на Клоп, че цял сезон играе без десен бек? Аз ли съм му виновен, че игра половин сезон без ЦЗ, който да не изглежда като надрусан? Аз ли съм му виновен, че втори сезон играем без вратар?
И стига с тия поредни мачове без загуба. 3 месеца не сме губели, голяма работа станала. И какво, борим се за титлата ли? Подсигурихме си топ 4 ли? Не, все сме си на това заветно 4-то място, на 2 точки пред Тотнъм и на 5 пред Арсенал. Онзи Арсенал, за който феновете им твърдят, че правят най-слабия сезон откакто има ВЛ. За тези 3 месеца само на Анфийлд изгубихме 6 точки. И последно, аз ли съм му виновен на Клоп, че няма нито една свястна резерва в нападение? Аз ли съм виновен, че на пейката расте дърво като Сополанке, за сметка на доказан играч като Стъридж, а Ориги беше натирен под наем? Има ли нормален човек на тази планета, който да смята, че при толкова игрови минути, колкото бяха дадени на Сопола, Стъридж и Ориги щяха да са с 0 гола?
Някой горе каза, че на Клоп му трябват 4-5 години. Голям смях. Според мен му трябват толкова, но с по една нула отзад.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот realist » 23 яну 2018 01:24

Real написа:Мда... Слаб мач. Абсолютно безпомощни сме срещу постройка 9-1-0. И? Клоп е виновен? Щото при Рафа и Брендо дърводелците ни биеха по-рядко, при Ходжсън - никога, а при Улие даже не играехме с тях ??? Не знам докога ще се правят трагедии от един мач, докога ще си затваряме очите за факта, че Клоп прави от нищо нещо, с отбор превърнат в сателитен развъдник на Барса и при собственици с нулева амбиция? Някои се държат така, сякаш германецът е поел директно от Пейсли и изведнъж сме се сринали до борбата за топ 4. Което е под достойнството ни, щото до вчера сме били шампиони в 8 от всеки 10 години...
Не знам какво искате от човека, но следващия път, когато Клоп ви е виновен за всичко - припомнете си каква сила бяхме преди да се появи тоя некадърник. И как мъжкарски и борбено отнасяхме 6 парцала от Стоук без да мигнем...
А за останалите - горе главите, има и такива мачове. Все още сме в 4-ката и кръг по-близо до финала.


Пич, кАжи честно! :shock: Клоп правел от нищо нещо?! Само за последните 2 прозореца му бяха осигурени футболисти за над 200 млн паунда. Това нищо ли е? Само Сити и Юнайтед харчат повече от нас. Дори Челси похарчиха по-малко, за Тотнъм и Арсенал да не говорим. Да, продадохме Коутиньо, защото малкия дрисък не искаше да играе повече при нас, но това не променя факта, че Клоп не може да се оплаче от липса на средства и му се купува който поиска (стига да се продава). Айде да не прекалявате с това Клопопоклонничество, че вече наистина става досадно.

Потребителски аватар
marco_bailey
Мнения: 150
Регистриран на: 02 май 2010 15:25
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот marco_bailey » 23 яну 2018 01:26

Вечерна доза класически Ливърпул! Не го приемайте лично, но... :lol: :lol: :lol:
FlashScore.bg - най-бързият и точен livescore:
https://play.google.com/store/apps/deta ... e_bg&hl=bg

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 23 яну 2018 01:49

realist написа:Пич, кАжи честно! Клоп правел от нищо нещо?! Само за последните 2 прозореца му бяха осигурени футболисти за над 200 млн паунда. Това нищо ли е? Само Сити и Юнайтед харчат повече от нас. Дори Челси похарчиха по-малко, за Тотнъм и Арсенал да не говорим. Да, продадохме Коутиньо, защото малкия дрисък не искаше да играе повече при нас, но това не променя факта, че Клоп не може да се оплаче от липса на средства и му се купува който поиска (стига да се продава). Айде да не прекалявате с това Клопопоклонничество, че вече наистина става досадно.

Пич, кАжи честно, забелязал ли си, че преди ван Дайк, Тотнъм имаха трансфер на централен защитник за повече пари, отколкото ние за нападател :?: Като е толкова некадърен Клоп, защо с отбор който гради от 2 г е пред Почетиньо с отбор на 4г :?: :idea: :?: И това както казваш ти без десен бек, резервен нападател и незнам си к'во си :lol: Ти май сериозно си вярваш, че Стъридж е с по-малко минути от Соланке и с двата си гола досега за сезона, направо изкърти Вишата Лига...искаш ли да им погледнем заплатките на двамата и да видим, кой е по-добре да освободи мангизи, че твоите неспирно харчещи американци надали ще ти доведът Алексис Санчез за 400к на седмицае :lol: И последно като не ти дреме, че имаме шанс да сме пак в ШЛ догодина не си пускай мачовете с Порто през тази...за първи път от 9г ще играем в елиминационата фаза...за твое съжаление под ръководството на Юрген Клоп :lol: И последно Клоп, не се е оплаквал никога от липсата на средства...просто такива са му разбиранията ;) Господ Клоп да хиляди на Анфийлд, по-хубаво нещо не мога да ти пожелая, просто на теб ще ти отнеме повечко време да го разбереш :idea:
П.С. Едното последно е било предпоследно, поправям се за да не се изнервиш...

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот Real » 23 яну 2018 02:17

realist написа:Пич, кАжи честно! :shock: Клоп правел от нищо нещо?! Само за последните 2 прозореца му бяха осигурени футболисти за над 200 млн паунда. Това нищо ли е? Само Сити и Юнайтед харчат повече от нас. Дори Челси похарчиха по-малко, за Тотнъм и Арсенал да не говорим. Да, продадохме Коутиньо, защото малкия дрисък не искаше да играе повече при нас, но това не променя факта, че Клоп не може да се оплаче от липса на средства и му се купува който поиска (стига да се продава). Айде да не прекалявате с това Клопопоклонничество, че вече наистина става досадно.

Пич, ш'ти кАжа честно. Последните два прозореца.
Пуул: по 40 за Мо и Окс, 8 за Анди. 88. 75 за ВВД сега. Някак не ми излизат над 200. Дори Евертън харчат повече :mrgreen:
Чельский: Мората 70, Бакайоко 40, Рюдигер и Дринкуотър по 35, Запакоста 20+... Някак не ми излизат по-малко. А за тях януарския прозорец тепърва започва. И дядя Роман не продаде Азар през януари...
За Арсенал и Тотнъм наистина няма да говорим - Венгер и Почетино са зад Клоп, засега.
Иначе си прав - на Клоп му се купува всичко... стига да продава... повече.
А сега ти ми кАжи честно. Кого искаш да видиш на мястото на Клоп? И смяташ ли, че ще дойде в клуб, чиято единствена амбиция от години е да продава по-скъпо, отколкото купува?
Последна промяна от Real на 23 яну 2018 02:20, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот kingofpop » 23 яну 2018 02:19

cskarcheto92 написа:
realist написа:
cskarcheto92 написа:Доста слаб мач, но не е първият, няма и да е последният. Вижда се, че се нуждаем от трансфер, но на качествен играч, а не само за пълнеж. Иска ми се да виждам в състава Александър-Арнолд и Гомес резерва. Твърда подкрепа за отбора и след този злополучен мач ! Отбора се подкрепя постоянно, а не само при силните мачове и победи над пряк конкурент.


Иска ти се? О,не, не си го и помисляй. Този отбор започва и завършва от Джо Гомес. Само тъпоумния цайс не вижда, че това момче не става сопола си да обършеш в него. Отбор, който има такъв инвалид в състава си не може да бъде фактор.

Разбирам, че след загубата много хора са афектирани, но е прекалено да се нарежда такс треньора. Клоп е правилния човек за Ливърпул и трябва да му се даде да се развие 3-4-5 години. По-добър НЯМА, а и да има, няма да дойде в Ливърпул. Ако Клайн беше здрав, то Гомес нямаше да играе, но така се получи. Прави грешки и то постоянно, но ако направи поредица от добри мачове и ще трябва да си мълчим. То и Джан не харесват много хора, но той е един от най-добрите за своята позиция. И аз не харесвах Суарес в началото ама ква стана тя... Винаги сме и ще си бъдем голям отбор. Май месец ще вдигнем трофей, това от мен да го знаете ;) шестата !







:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот sunscres92 » 23 яну 2018 10:15

kingofpop написа:
cskarcheto92 написа:
realist написа:
cskarcheto92 написа:Доста слаб мач, но не е първият, няма и да е последният. Вижда се, че се нуждаем от трансфер, но на качествен играч, а не само за пълнеж. Иска ми се да виждам в състава Александър-Арнолд и Гомес резерва. Твърда подкрепа за отбора и след този злополучен мач ! Отбора се подкрепя постоянно, а не само при силните мачове и победи над пряк конкурент.


Иска ти се? О,не, не си го и помисляй. Този отбор започва и завършва от Джо Гомес. Само тъпоумния цайс не вижда, че това момче не става сопола си да обършеш в него. Отбор, който има такъв инвалид в състава си не може да бъде фактор.

Разбирам, че след загубата много хора са афектирани, но е прекалено да се нарежда такс треньора. Клоп е правилния човек за Ливърпул и трябва да му се даде да се развие 3-4-5 години. По-добър НЯМА, а и да има, няма да дойде в Ливърпул. Ако Клайн беше здрав, то Гомес нямаше да играе, но така се получи. Прави грешки и то постоянно, но ако направи поредица от добри мачове и ще трябва да си мълчим. То и Джан не харесват много хора, но той е един от най-добрите за своята позиция. И аз не харесвах Суарес в началото ама ква стана тя... Винаги сме и ще си бъдем голям отбор. Май месец ще вдигнем трофей, това от мен да го знаете ;) шестата !







:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Някой хора се справят с разочерованието по различен начин, едва ли наистина го мисли.

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1136
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 23 яну 2018 11:01

kingofpop написа:
cskarcheto92 написа:
realist написа:
cskarcheto92 написа:Доста слаб мач, но не е първият, няма и да е последният. Вижда се, че се нуждаем от трансфер, но на качествен играч, а не само за пълнеж. Иска ми се да виждам в състава Александър-Арнолд и Гомес резерва. Твърда подкрепа за отбора и след този злополучен мач ! Отбора се подкрепя постоянно, а не само при силните мачове и победи над пряк конкурент.


Иска ти се? О,не, не си го и помисляй. Този отбор започва и завършва от Джо Гомес. Само тъпоумния цайс не вижда, че това момче не става сопола си да обършеш в него. Отбор, който има такъв инвалид в състава си не може да бъде фактор.

Разбирам, че след загубата много хора са афектирани, но е прекалено да се нарежда такс треньора. Клоп е правилния човек за Ливърпул и трябва да му се даде да се развие 3-4-5 години. По-добър НЯМА, а и да има, няма да дойде в Ливърпул. Ако Клайн беше здрав, то Гомес нямаше да играе, но така се получи. Прави грешки и то постоянно, но ако направи поредица от добри мачове и ще трябва да си мълчим. То и Джан не харесват много хора, но той е един от най-добрите за своята позиция. И аз не харесвах Суарес в началото ама ква стана тя... Винаги сме и ще си бъдем голям отбор. Май месец ще вдигнем трофей, това от мен да го знаете ;) шестата !

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ясно ми е,че във форума на Барса трябва да си водиш монолог, но това не значи, че трябва да дразниш нас. От 1 месец наблюдавам, че пряко се интересуваш и даваш некомпетентни мнения. Футбола вече е различна игра и всеки може да бие всеки. В ШЛ почти няма отбори, които да излязат и да ни играят затворено. Още повече вие, Реал или Байерн, а и двата испански града притежават защита, която спокойно ще допусне няколко гола с тези трактори отзаде. Пък и за 1/4финалите може и отборчето ти да липсва.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта