ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот venomcho » 23 яну 2018 13:03

cskarcheto92 написа: Още повече вие, Реал или Байерн, а и двата испански града притежават защита, която спокойно ще допусне няколко гола с тези трактори отзаде.


:shock: :? :roll:
Винаги съм си мислил, че би било добре преди да се коментират Реал и Барса (а и въобще футбол), да си гледал нещо повече от...Родъръм и Брадфорд примерно (играят довечера)

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот Real » 23 яну 2018 13:04

realist написа:Нямам намерение да влизам в такава безсмислена полемика. Само ще кажа, че за мен е много по-добра стратегията на отбори като Сити, Юнайтед, Челси, дори Байерн, Реал и Барса. Взимаш треньор, даваш му някакъв кредит на доверие, но не безкраен. Ако видиш, че нищо не става - вън. И така със следващия, докато дойде човек, който може да постигне успехи. А не като нас, да ги чакаме по 4-5 години. Така няма да станем шампиони още 30 години. Някой очакваше ли, че Симеоне ще направи такъв фурор в Атлетико? А Конте в Юве? А Пеп в Барса, Зидан в Реал? Защо да не се опита с един Джерард например? Зидан и Пеп да не би да имаха повече опит? Виждате как се справя с малките, ще се справи и с големите. Самото му присъствие в съблекалнята ще кара момчетата да горят. Има и други млади треньори, на които можем да дадем шанс. Стиви бих го чакал и 10 години да гради отбор, но Клоп не ми е никакъв и според мен следващия сезон трябва да му е последен.

Да, и аз харесвам повече подхода на Байерн, Реал и Барса. Сити и Челси не ги слагам тук, щото там стратегията е съвсем друга (милиардер си купува пералня, най-общо). Обаче тази стратегия (успехи>фенове>приходи), не кефи американците. И докато не ги кефи - да, точно по Тотнъм ще се равняваме. И по Арсенал. Щото това са отборите, в които трофеите нямат значение, само Баланса!
Стиви и аз го виждам начело... един ден. Също като Пеп и Зидан, първо трябва да се отрака с младежите. Самият той го каза.
А за Коу, сериозно ли нямаше начин да го задържим? Да го продадем от лятото, както взимаме Кейта? Барса го искаше веднага? При спечелена Лига и невъзможност да го ползват в ШЛ? Коу щеше да стачкува? Точно преди Световното??? Или ония невестулки трябваше да покрият парите за ВВД веднагически, да не им се обърка счетоводството. Ка'и честно!

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1136
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 23 яну 2018 13:12

realist написа:
cskarcheto92 написа:
john barnes написа:Като не е Клоп човека,айде да кажеш на аудиторията кой е човека??? Ама реално,а не приказки от 1001 нощ!

Само се намират на приказки. Кой си мисли, че ако имаме финансовата мощ на Сити или ПСЖ ще имаме играчи като Соланке, Гомес, Чембърлейн, Миньоле и т.н ? И на Клоп му се иска да притежава Сане, Левандовски, Де Хеа и Неймар, както и на нас, но това няма как да стане. За това трябва да се задоволим с това, което осигурява ръководството. Ако някой си мисли, че друг треньор ще се справи по-добре е може би луд. Нито Конте, Зидан, Гуардиола ще постигнат нещо повече с наличния състав и ръководство на клуба.


Наистина ли мислиш, че Клоп би искал да работи с Неймар? :roll: Аз такова лайно не съм виждал. В сравнение с него Коутиньо е светец. Финансовата мощ на Сити и ПСЖ нямаме, ясно е, но имаме тази на Ювентус примерно. Къде са те, къде сме ние. Фактът, че Джан най-вероятно ще ни напусне, за да отиде там, е показателен.
Постоянните критики към ръководството и оправданията, че те са виновни за всичко, вече започва да ми прилича на диагноза. Не знам кой и как вече трябва да ви каже, че Коутиньо беше продаден не защото собствениците са искали да си оправят баланса, а защото нямаше начин да бъде задържан. Това стана не въпреки Клоп, а с пълното му съгласие. Кой друг основен футболист са му продали на Клоп? А колко играчи му взеха? Каквото поиска му взеха. Вие какво очаквате, да харчим като Юнайтед ли?

Че кой би искал да има футболист, който играе с нежелание ? Коутиньо ми беше любимец и продължава да е въпкреки, че си замина, но трябва да си кажем истината, че 2 мача играе после 5 не му се чува името. Каталунците му замаяха главата и нямаше как да го задържим. За Юве си долу горе прав, че имаме може би доближаващи финанси. Разликата обаче е Юве доминира в Италия заради слабата конкуренция и играчи като Пянич - Рома, Дибала - Палермо и други предпочитат Ювентус не само пред нас, а и със сигурност пред Юнайтед. Дори Игуаин от Наполи се премести в Ювентус само защото купите и титлите са там. И това, че Ювентус мачка означава ли, че това се дължи единствено и само на Алегри ? За жалост позициите ни са такива, че се борим всяка година за топ 4, докато други отбори са си сигурни за мястото в ШЛ. Няма как Игуин да иска да играе за отбор, който ще си цъка в Лига Европа или дори и там не. За това трябва сега да си спечелим място за ШЛ, да се отпуснат пари за траснфери, но ТРАНСФЕРИ, а не такива за по 20 млн. и да ги чакаме да се развиват. Едни араби ни трябват на нас... :D

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот KOPScousers » 23 яну 2018 15:42

Ще дойдете вие на моята за тоя Гомес. Малко краен ще бъда ако кажа, че за нищо не става, но този човек просто НЕ е бек! Никога не е бил и никога няма да бъде. ТАА е по-малък с 1 година от него, а вече е пъти по-усъвършенстван. Много по-добър и остър играч, не знам защо Клоп продължава да си го набива сам и най-вече на нас феновете с този Гомес!
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18007
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ВЛ: Суонзи - Ливърпул 22.01.2018 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот kingofpop » 23 яну 2018 19:04

никога не съм имал цел да ви дразня, даже вие сте единственият английски отбор, дето не ми е неприятен :mrgreen:

аз винаги казвам каквото си мисля, ако съм подразнил някой не е било умишлено
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта