ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 14.01.2018 |18:00| 4-3 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 14.01.2018 |18:00|

Мнениеот Alonso_Massa » 14 яну 2018 21:09

Честита победа! Интересно ще е дали ще има спад в играта на Сити сега. Имаме 3 леки мача до края на месеца, от които трябва да вземем задължително 6 точки и да преминем напред за ФА Къп. Иначе от към трансфери май няма да взимаме никой. Лемар го чакаме лятото, Кейта остава и той до лятото (днес бе потвърдено), вратаря и той според слуховете остава за лятото, така че за добро или лошо това ни е отбора до края на сезона, освен ако не ни изненадат нещо.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 14.01.2018 |18:00|

Мнениеот kingofpop » 14 яну 2018 21:20

май забравяте, че 3 от головете ви бяха след абсурдни грешки на Сити :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

иначе честита победа

П.П. Отаменди съм почти убеден, че играеше напушен тоя мач :oops:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Dani_Liverpool
Мнения: 52
Регистриран на: 05 фев 2015 22:40
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 14.01.2018 |18:00|

Мнениеот Dani_Liverpool » 14 яну 2018 21:23

Много голям мач, въпреки леките голове в края.
Смачкахме Сити второто полувреме. Беше удоволствие да се наблюдава играта ни.
Заслужавахме да бием с разлика.

С по-класен вратар и Ван Дайк, както и с идването на Кейта, този отбор има шансове за нещо голямо.
А ако вземем още 2-3 класни играча (освен нов вратар и Кейта), и задържим Салах лятото, ще сме твърдо в борбата за титлата.

namo
Мнения: 256
Регистриран на: 04 окт 2016 15:06
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 14.01.2018 |18:00|

Мнениеот namo » 14 яну 2018 21:24

kingofpop написа:май забравяте, че 3 от головете ви бяха след абсурдни грешки на Сити :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Интересно прозрение. Защо изобщо се зачитат подобни голове? :lol:

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 14.01.2018 |18:00|

Мнениеот plmar » 14 яну 2018 21:33

namo написа:
kingofpop написа:май забравяте, че 3 от головете ви бяха след абсурдни грешки на Сити :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Интересно прозрение. Защо изобщо се зачитат подобни голове? :lol:


Абе king, а първия и третия на сити от какво бяха????
Изображение

Потребителски аватар
mitko9311
Мнения: 3476
Регистриран на: 10 авг 2009 13:17
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 14.01.2018 |18:00|

Мнениеот mitko9311 » 14 яну 2018 21:37

Честита победа на всички :) Няма да е мач на Ливърпул, ако не се трепери накрая ;)
[wrapimg=]https://lh3.googleusercontent.com/-8gXe-kXWJU0/UzM7OTjWN_I/AAAAAAAAB8M/dQK3TygTMeU/s0/26-03-2014-GifNumber-238.gif[/wrapimg]

Plovdiv_1926
Мнения: 1213
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 14.01.2018 |18:00|

Мнениеот Plovdiv_1926 » 14 яну 2018 21:38

kingofpop написа:май забравяте, че 3 от головете ви бяха след абсурдни грешки на Сити :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

иначе честита победа

П.П. Отаменди съм почти убеден, че играеше напушен тоя мач :oops:


Ставаш по-дразнещ и от оня синичкия, сериозно :lol: :lol: Като те смачкат с преса и ти обезличат играчите, грешиш, това е закономерност във футбола. Центърът им до последните 10 минути или по-скоро до излизането на Джан нито се чу, нито се видя. С адекватен вратар на вратата и нормалнa резерва дефанзивен халф, този мач си се взимаше на нула преспокойно.

Отборът е на прав път, има още какво да се желае. Да се надяваме, че лятото американците няма да отворят сергията, а ще се вземе класен вратар+ Кейта+ още един титулярен халф и бек за резерва на Арнолд, ако Клайн наистина е предрусал. Има още, за да се завърши пъзелът за топ отбор, но светлината я има и тя се казва Юрген Клоп. Това е.

Guardiola: "Sometimes we always think about our mistakes, but maybe you can think the others are good."
Последна промяна от Plovdiv_1926 на 14 яну 2018 22:02, променено общо 1 път.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

john barnes
Мнения: 6391
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 14.01.2018 |18:00|

Мнениеот john barnes » 14 яну 2018 21:52

Честита победа и от мен! Голям мач,браво на момчетата. Трябва един класен вратар,да задържим Джан и да купим истинска деветка,например Обамеянг и догодина борим за титла! Клоп отново и отново затваря устите на болните хейтъри!!! Дано остане възможно най-дълго при нас. Това е човека,поне за мен!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 14.01.2018 |18:00|

Мнениеот smoothc » 14 яну 2018 21:57

Между другото, като изключим някои негативни детайли, мисля че Ливърпул правят доста добър сезон до момента.

Преглеждайки внимателно отрицателните резултати на отбора, то спокойно може да се каже, че отборът не страда заради колективна слабост, а най-вече заради мениджърски перманентни грешки + слаб синхрон в защитата + неустойчиви вратари, които на всичко отгоре и непрекъснато се ротират, с което трудно може да се поддържа дългосрочен баланс.

Не е тайна, че аз лично адмирирам атакуващия ви/директен/бърз стил на игра и стремежът ви да създавате положения и голове.
Едно че съм фен на офанзивния футбол и второ, това силно ми напомня за едно недалечно минало, свързано с моя любим отбор.

Загубите от Сити и Тотнъм бяха тежки, но на фона на всичко те изглеждат по-скоро като инцидентен кошмар, отколкото като нещо друго.
Купата на Лигата и загубата от Лестър...с нея и без нея, нищо фатално като цяло.
И накрая си идваме на думата с множеството равенства, особено от т.нар. печеливша позиция, които са и главният проблем на отбора и то не от вчера или днес.

В Шампионската лига е важното да продължиш напред, но все пак срещу Севиля на два пъти се получи едно и също нещо:
2-1/2-2
3-0/3-3

Уотфорд - от 0-1 до 3-2 и накрая 3-3
Нюкасъл - от 1-0 до 1-1
Челси - от 1-0 до 1-1
Евертън - от 1-0 до 1-1
Арсенал - от 2-0 до 2-3, за да спечелите всъщност точката с 3-3

Сега, дали сте заслужавали или не, в някои от мачовете да бъдете изравнени или някои неща са били плод на късмет, мисля че е съвсем отделен въпрос.
Но като цяло издънките срещу Уотфорд и Арсенал + Севиля, описват по категоричен начин същината на въпроса.

Останалите равенства са - Бърнли, Юнайтед, УБА

С други думи, ако "елиминираме" гореизброените провали и ги класифицираме като победи, то точките на отбора щяха да бъдат следните: 57 точки
Не е зле, даже никак!

Gil-galad
Мнения: 13138
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 14.01.2018 |18:00|

Мнениеот Gil-galad » 14 яну 2018 22:02

smoothc написа:Между другото, като изключим някои негативни детайли, мисля че Ливърпул правят доста добър сезон до момента.

Преглеждайки внимателно отрицателните резултати на отбора, то спокойно може да се каже, че отборът не страда заради колективна слабост, а най-вече заради мениджърски перманентни грешки + слаб синхрон в защитата + неустойчиви вратари, които на всичко отгоре и непрекъснато се ротират, с което трудно може да се поддържа дългосрочен баланс.

Не е тайна, че аз лично адмирирам атакуващия ви/директен/бърз стил на игра и стремежът ви да създавате положения и голове.
Едно че съм фен на офанзивния футбол и второ, това силно ми напомня за едно недалечно минало, свързано с моя любим отбор.

Загубите от Сити и Тотнъм бяха тежки, но на фона на всичко те изглеждат по-скоро като инцидентен кошмар, отколкото като нещо друго.
Купата на Лигата и загубата от Лестър...с нея и без нея, нищо фатално като цяло.
И накрая си идваме на думата с множеството равенства, особено от т.нар. печеливша позиция, които са и главният проблем на отбора и то не от вчера или днес.

В Шампионската лига е важното да продължиш напред, но все пак срещу Севиля на два пъти се получи едно и също нещо:
2-1/2-2
3-0/3-3

Уотфорд - от 0-1 до 3-2 и накрая 3-3
Нюкасъл - от 1-0 до 1-1
Челси - от 1-0 до 1-1
Евертън - от 1-0 до 1-1
Арсенал - от 2-0 до 2-3, за да спечелите всъщност точката с 3-3

Сега, дали сте заслужавали или не, в някои от мачовете да бъдете изравнени или някои неща са били плод на късмет, мисля че е съвсем отделен въпрос.
Но като цяло издънките срещу Уотфорд и Арсенал + Севиля, описват по категоричен начин същината на въпроса.

Останалите равенства са - Бърнли, Юнайтед, УБА

С други думи, ако "елиминираме" гореизброените провали и ги класифицираме като победи, то точките на отбора щяха да бъдат следните: 57 точки
Не е зле, даже никак!


До преди този кръг имахме 1 точка по-малко отколкото на същия етап пред 2013/2014 когато завършихме втори....просто формата на Сити през този сезон прави нещата да изглеждат така все едно другите отбори правят слаби сезони...а ние днес станахме с 18 поредни мача без загуба!!!
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта