ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55| 2-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55| 2-1 FT

Мнениеот 9lives » 01 яну 2018 23:51

[center]Изображение[/center]

[center]Изображение[/center]

[center]Пряко по:[/center]

[center]Изображение[/center]
Последна промяна от 9lives на 05 яну 2018 23:52, променено общо 1 път.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55|

Мнениеот 9lives » 02 яну 2018 00:43

Салах отпада за мача, Мане е под - въпрос, ще пътуват двамата със Салах 9000 мили на 4 януари, защото са номинирани за "Арфикански играч на годината".
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55|

Мнениеот slash1912 » 02 яну 2018 18:06

Аз не съм особено недоволен от това,че ще пропуснат точно тоя мач.Като сложим на кантар продължаването ни в тоя второразреден турнир,а от другата страна запазване здравето на футболистите ни-натежава второто ;) Градските си ги знаем-ще хвърлят къчове като жираф подгонен от лъвове :lol:
Image

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55|

Мнениеот gogovcite » 02 яну 2018 18:27

Според мен трябва да се напънем и да се хвърлим в този турнир. Следващият ни мач е след седмица и ще имаме достатъчно време за възстановяване. Искам поне един трофей този сезон, а първенството вече го отписахме. Клоп избира балансирани състави и дори да има ротации в този мач това не ме притеснява. Пожелавам си победа с 3:1 и без контузии в мача.
Hala Madrid

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55|

Мнениеот pzahariev » 02 яну 2018 18:31

gogovcite написа:Според мен трябва да се напънем и да се хвърлим в този турнир. Следващият ни мач е след седмица и ще имаме достатъчно време за възстановяване. Искам поне един трофей този сезон, а първенството вече го отписахме. Клоп избира балансирани състави и дори да има ротации в този мач това не ме притеснява. Пожелавам си победа с 3:1 и без контузии в мача.


Съгласен съм с тебе. Трябва ни поне една купа този сезон. Ако ще се гради голям отбор за години напред ни трябва шампионски манталитет, а това става с печелене на купи. Този турнир ни предоставя най-добрата възможност.
LOREM IPSUM

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55|

Мнениеот Onq » 02 яну 2018 19:15

slash1912 написа:Аз не съм особено недоволен от това,че ще пропуснат точно тоя мач.Като сложим на кантар продължаването ни в тоя второразреден турнир,а от другата страна запазване здравето на футболистите ни-натежава второто ;) Градските си ги знаем-ще хвърлят къчове като жираф подгонен от лъвове :lol:


Slash. понякога ме изумяваш. Как може да наречеш най-стария турнир в света второразреден? При положение,че титлата е отписана, а шанст ни да спечелим шампионска лига е не повече от 10%, това е единствената ни релна възможност за купа от много години. Стига с тая малоумна шампионска лига. Полудяхте с това класиране за нея. То е хубаво да се класираш, ако има шанс да я спечелиш или ако ти трябват парите от нея. Ние не сме в нито една от двете графи, но от Кени насам нямаме нищо освен тиквени медали. Да не говорим,че мач с карамелите, ако ще за купата на Мърсисайд да е, няма кака да бъде отписван. Бием ги с 1-0 със задна ножица на Емрето :)
Последна промяна от Onq на 02 яну 2018 19:16, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55|

Мнениеот KOPScousers » 02 яну 2018 19:16

Без 3-ма от 4-мата отпред ще е трудно със сигурност. Мисля, че Кариус ще пази и за тази купа, така че залагам на състав Кариус; Гомес, Матип, Ловрен, Робъртсън; Джан, Вайналдум, Окс; Фирмино, Лалана, Соланке. Нещо подобно мисля, че ще е. Имаме 9 дни за почивка и подготовка преди мача със Сити, така че не виждам причина да не излезем с най-доброто налично. Аз също съм на мнение, че не трябва да подценяваме този турнир и трябва да скочим здраво за него. 3:1
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][/center]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55|

Мнениеот slash1912 » 02 яну 2018 19:33

Onq написа:
slash1912 написа:Аз не съм особено недоволен от това,че ще пропуснат точно тоя мач.Като сложим на кантар продължаването ни в тоя второразреден турнир,а от другата страна запазване здравето на футболистите ни-натежава второто ;) Градските си ги знаем-ще хвърлят къчове като жираф подгонен от лъвове :lol:


Slash. понякога ме изумяваш. Как може да наречеш най-стария турнир в света второразреден? При положение,че титлата е отписана, а шанст ни да спечелим шампионска лига е не повече от 10%, това е единствената ни релна възможност за купа от много години. Стига с тая малоумна шампионска лига. Полудяхте с това класиране за нея. То е хубаво да се класираш, ако има шанс да я спечелиш или ако ти трябват парите от нея. Ние не сме в нито една от двете графи, но от Кени насам нямаме нищо освен тиквени медали. Да не говорим,че мач с карамелите, ако ще за купата на Мърсисайд да е, няма кака да бъде отписван. Бием ги с 1-0 със задна ножица на Емрето :)

Ще ти напиша моите аргументи.Не е задължително да сме на едно мнение.
Първо.Най-стария турнир е,обаче нито ти дава някакъв особен награден фонд,нито съм чул някой футболист да каже-отивам в еди кой си отбор,щото играе за ФА Къп :)
Второ.Следващата година пак ще участваме,искаме или не.
Трето.Отстраняването на Евертън по никакъв начин не гарантира спечелването на турнира.Следващия кръг се падаме със Сити на Етихад и си заминаваме примерно.
Не смятам,че има отбор,който да не му трябват парите от ШЛ.Това също така привлича спонсори,футболисти и нови фенове.Ти вярвал ли си 2005 след канските мъки в групата,че ще вдигнем купата?
На първо време трябва да отстраним Порто,който е напълно възможен отбор.Оттам нататък чакаме жребия без притеснения.Който и да ни се падне,имаме два мача да си сверим часовника-докъде сме я докарали,кой става и кой не.
Та в тоя ред на мисли някъв си мач с някви си Евертън не ми е особено важен,че да си рискуваме контузии на титуляри.А тия ще ритат,бъди сигурен.Даже в последния мач,в който се огъзиха на Юнайтед,имаше не даден червен картон и симулация в наказателното.Затова искам повечко резерви,те ако не могат да бият Евертън,какви претенции за титуляри могат да имат?
Image

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55|

Мнениеот Onq » 02 яну 2018 19:59

slash1912 написа:
Onq написа:
slash1912 написа:Аз не съм особено недоволен от това,че ще пропуснат точно тоя мач.Като сложим на кантар продължаването ни в тоя второразреден турнир,а от другата страна запазване здравето на футболистите ни-натежава второто ;) Градските си ги знаем-ще хвърлят къчове като жираф подгонен от лъвове :lol:


Slash. понякога ме изумяваш. Как може да наречеш най-стария турнир в света второразреден? При положение,че титлата е отписана, а шанст ни да спечелим шампионска лига е не повече от 10%, това е единствената ни релна възможност за купа от много години. Стига с тая малоумна шампионска лига. Полудяхте с това класиране за нея. То е хубаво да се класираш, ако има шанс да я спечелиш или ако ти трябват парите от нея. Ние не сме в нито една от двете графи, но от Кени насам нямаме нищо освен тиквени медали. Да не говорим,че мач с карамелите, ако ще за купата на Мърсисайд да е, няма кака да бъде отписван. Бием ги с 1-0 със задна ножица на Емрето :)

Ще ти напиша моите аргументи.Не е задължително да сме на едно мнение.
Първо.Най-стария турнир е,обаче нито ти дава някакъв особен награден фонд,нито съм чул някой футболист да каже-отивам в еди кой си отбор,щото играе за ФА Къп :)
Второ.Следващата година пак ще участваме,искаме или не.
Трето.Отстраняването на Евертън по никакъв начин не гарантира спечелването на турнира.Следващия кръг се падаме със Сити на Етихад и си заминаваме примерно.
Не смятам,че има отбор,който да не му трябват парите от ШЛ.Това също така привлича спонсори,футболисти и нови фенове.Ти вярвал ли си 2005 след канските мъки в групата,че ще вдигнем купата?
На първо време трябва да отстраним Порто,който е напълно възможен отбор.Оттам нататък чакаме жребия без притеснения.Който и да ни се падне,имаме два мача да си сверим часовника-докъде сме я докарали,кой става и кой не.
Та в тоя ред на мисли някъв си мач с някви си Евертън не ми е особено важен,че да си рискуваме контузии на титуляри.А тия ще ритат,бъди сигурен.Даже в последния мач,в който се огъзиха на Юнайтед,имаше не даден червен картон и симулация в наказателното.Затова искам повечко резерви,те ако не могат да бият Евертън,какви претенции за титуляри могат да имат?


Да караме по ред на номерата :)
Първо - стига с този награден фонд. Парите от едно азиатско турне и от продажба на артикули са много по-важни като приходи от който и да е турнир. Дали някой играч искал да дойде заради ФА къп вече е смешен довод. Ако за теб е по-важно непрекъснатото привличане на играчи сребролюбци, от това да спечелиш купата на страната - ок
Второ - по твоята логика да не участваме изобшо, бахти смешната купа , нали
Трето - как сме се падали със Сити на Етихад и сме отпадали не е довод, това е от от рода на - дай да не ядем, че утре пак ще огладнеем.
Относно дали съм вярвал 2005-та. Имаше достатъчно свидетели в едно заведение как само аз вярвах на полувремето и накрая най-малко се радвах, защото титлата на Англия за мен е по-важна.
Относно ритането, който го е страх от мечки не ходи в гората.
Тази купа е най-големият ни шанс за сезона. Да се отписва просто така, шото видиш ли, можело да сме се паднали със Сити като гости...
И последно, един въпрос. Ти не беше ли на седмото небе, като взехте купата срещу разград? Щото не мен финала в Бургас срещу говедата ми е велик момент в живота :)

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55|

Мнениеот slash1912 » 02 яну 2018 20:26

Onq написа:
slash1912 написа:
Onq написа:
slash1912 написа:Аз не съм особено недоволен от това,че ще пропуснат точно тоя мач.Като сложим на кантар продължаването ни в тоя второразреден турнир,а от другата страна запазване здравето на футболистите ни-натежава второто ;) Градските си ги знаем-ще хвърлят къчове като жираф подгонен от лъвове :lol:


Slash. понякога ме изумяваш. Как може да наречеш най-стария турнир в света второразреден? При положение,че титлата е отписана, а шанст ни да спечелим шампионска лига е не повече от 10%, това е единствената ни релна възможност за купа от много години. Стига с тая малоумна шампионска лига. Полудяхте с това класиране за нея. То е хубаво да се класираш, ако има шанс да я спечелиш или ако ти трябват парите от нея. Ние не сме в нито една от двете графи, но от Кени насам нямаме нищо освен тиквени медали. Да не говорим,че мач с карамелите, ако ще за купата на Мърсисайд да е, няма кака да бъде отписван. Бием ги с 1-0 със задна ножица на Емрето :)

Ще ти напиша моите аргументи.Не е задължително да сме на едно мнение.
Първо.Най-стария турнир е,обаче нито ти дава някакъв особен награден фонд,нито съм чул някой футболист да каже-отивам в еди кой си отбор,щото играе за ФА Къп :)
Второ.Следващата година пак ще участваме,искаме или не.
Трето.Отстраняването на Евертън по никакъв начин не гарантира спечелването на турнира.Следващия кръг се падаме със Сити на Етихад и си заминаваме примерно.
Не смятам,че има отбор,който да не му трябват парите от ШЛ.Това също така привлича спонсори,футболисти и нови фенове.Ти вярвал ли си 2005 след канските мъки в групата,че ще вдигнем купата?
На първо време трябва да отстраним Порто,който е напълно възможен отбор.Оттам нататък чакаме жребия без притеснения.Който и да ни се падне,имаме два мача да си сверим часовника-докъде сме я докарали,кой става и кой не.
Та в тоя ред на мисли някъв си мач с някви си Евертън не ми е особено важен,че да си рискуваме контузии на титуляри.А тия ще ритат,бъди сигурен.Даже в последния мач,в който се огъзиха на Юнайтед,имаше не даден червен картон и симулация в наказателното.Затова искам повечко резерви,те ако не могат да бият Евертън,какви претенции за титуляри могат да имат?


Да караме по ред на номерата :)
Първо - стига с този награден фонд. Парите от едно азиатско турне и от продажба на артикули са много по-важни като приходи от който и да е турнир. Дали някой играч искал да дойде заради ФА къп вече е смешен довод. Ако за теб е по-важно непрекъснатото привличане на играчи сребролюбци, от това да спечелиш купата на страната - ок
Второ - по твоята логика да не участваме изобшо, бахти смешната купа , нали
Трето - как сме се падали със Сити на Етихад и сме отпадали не е довод, това е от от рода на - дай да не ядем, че утре пак ще огладнеем.
Относно дали съм вярвал 2005-та. Имаше достатъчно свидетели в едно заведение как само аз вярвах на полувремето и накрая най-малко се радвах, защото титлата на Англия за мен е по-важна.
Относно ритането, който го е страх от мечки не ходи в гората.
Тази купа е най-големият ни шанс за сезона. Да се отписва просто така, шото видиш ли, можело да сме се паднали със Сити като гости...
И последно, един въпрос. Ти не беше ли на седмото небе, като взехте купата срещу разград? Щото не мен финала в Бургас срещу говедата ми е велик момент в живота :)

Бях не на седмото,а на 47-то направо,щото имам 4 загубени финала на стадиона,този ми беше петия :) Ама пък си отидох без никви очаквания,щото си бяхме отявлен аутсайдер,нещо като Ливърпул в Истанбул.
Ние реално сме с класи над Евертън и би трябвало да ги отстраним,ама топка е и за първенство не се получи.Не че искам да отпаднем,просто за мен няма да е трагедия.
Image


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта