ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55| 2-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55| 2-1 FT

Мнениеот KOPScousers » 06 яну 2018 01:00

Тази вечер принадлежи на Ван Дайк и на слуховете, че искаме да връщаме Суарес. :lol: Откакто продадохме Шкъртел не разполагаме с човек, който да е реална опасност пред вратата на противника от статични положения. До този момент. Изключително присъствие в наказателното поле, страхотен отскок, много добър играч. Великолепен дебют. Нямам какво повече да кажа. Честита победа на всички!!! :) :)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55| 2-1 FT

Мнениеот SgtLiberty » 06 яну 2018 01:30

И пак да отбележим ,че ВВД е просто роден капитан и лидер как само командваше отбраната!!!
Уникално присъствие на терена ,напомня ми за авторитета който Стиви имаше!
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55| 2-1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 06 яну 2018 02:06

Господ си е Господ :!: Върджил е просто неговия пророк :!: До края на договора на Клоп - лето 2022 ще напиша най-новия завет-Анфийлд Едишън :lol: :lol: :lol:
Цяло лято някакви форумни счетоводители се обесняваха, че бил на половин сезон и струвал не повече от 40 мил...след като поредния сезон отиде подяволите, тъпите янки се сетиха, че по-добре да слушат Клоп и да си плащат.
Офтопик:
Мамицата им долна сметкаджийска.
Не знам, толкова ли не сте му гледали мачове преди, че да видите за какъв играч става въпрос. И гола е най-малкото, не виждате ли че Клоп го иска заради геген пресинга и изнесената защита. Колко първи топки взе днес, които са изритани от противниковата защита, защото е пресирана и не може да изнесе по земя. И там идва ВВД(Военно Въздушния Доминант) и връща топката обратно в тяхната половина, където са нашите...видяхте ли му диагоналния 40м пас към дясното крило, да ама другата седмица там ще е Салах, а не Джо Гомез и ще стане директно голова атака. Видяхте ли му командването, спокойното овладяване и разиграване. Стойте и гледайте-това момче е най-добрия модерен защитник със Давид Луиз, само че втория е мекере по характер и така и ще си пропилее таланта.
Кариус също беше привлечен за схемата на Клоп, също модерен вратар-метач, какъвто е Нойер. Не виждате ли колко напред стои и чака да покрие защитниците от топки паднали зад тях. Също и при статични стои много по-напред от Моньо. Само на мен ли не ми се вижда толкова зле, както го изкарват всички. Със сигурност го предпочитам пред нерешителния Миньоле и съм сигурен, че ако натрупа и половината от неговите мачове във ВЛ, ще е 10 пъти по-добър вратар. За днешния гол конкретно не е лошо да застанете под рамката на вратата и тогава със сигурност ще осъзнаете, че такъв удар се вади само на сън или на живо ама във форум. Трябва да отдадем заслуженото на Сигурдсон за перфектното изпълнение- НЕспасяемо и от ДеХея и от Куртоа.

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55| 2-1 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 06 яну 2018 11:05

Не разбирам какво плюете по Кариус. Такъв гол не се спасява. В такова положение всеки вратар би стоял и гледал с надежда топката да се удари в гредата или по някакво чудо да излезе в аут. Не беше такъв случая обаче. Перфектен изстрел както и да го погледне човек. Точен, силен, перфектно насочен в ъгъла.


Офтопик:

Офтопик:

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55| 2-1 FT

Мнениеот Onq » 06 яну 2018 11:16

Явно само вие двамата не разбрахте. Не е проблем голът, а реакцията му. Тва момче не може да мисли на бързи обороти. Всеки път като има такава ниска топка отдалеч, той просто замръзва. Абослютно всеки път. Прилича на напушен. Гледал съм му мачове в Германия, нищо общо с това , което показва тук. Ван Дайк трябваше да му крещи като луд,че да се сети да излезе за една топка. Дали няма амбиции или пък се е взел за велик стигайки Ливърпул. Имам чувството,че повече го интересува прическата му, отколкото представянето. Има някаква ужасна инертност в това момче.
Относно Марез, би било перфектно. Той е играчът, който има най-много общо с Кутиньо и е на същите години, а и няма нужда от аклиматизация. Този трансфер би бил идеална приемственост на 10-ката. Само да смени прическата :)


Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55| 2-1 FT

Мнениеот slash1912 » 06 яну 2018 12:41

Onq написа:Явно само вие двамата не разбрахте. Не е проблем голът, а реакцията му. Тва момче не може да мисли на бързи обороти. Всеки път като има такава ниска топка отдалеч, той просто замръзва. Абослютно всеки път. Прилича на напушен. Гледал съм му мачове в Германия, нищо общо с това , което показва тук. Ван Дайк трябваше да му крещи като луд,че да се сети да излезе за една топка. Дали няма амбиции или пък се е взел за велик стигайки Ливърпул. Имам чувството,че повече го интересува прическата му, отколкото представянето. Има някаква ужасна инертност в това момче.
Относно Марез, би било перфектно. Той е играчът, който има най-много общо с Кутиньо и е на същите години, а и няма нужда от аклиматизация. Този трансфер би бил идеална приемственост на 10-ката. Само да смени прическата :)

На Кариус май му е психически проблема.Той дойде за титуляр и беше такъв до ония мач с черешките.След онази изпусната топка и скандала с Невил започнаха грешките му.Личи си,че не е уверен.
Image

Потребителски аватар
mitko9311
Мнения: 3476
Регистриран на: 10 авг 2009 13:17
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55|

Мнениеот mitko9311 » 06 яну 2018 13:14

Onq написа:
Onq написа:
mitko9311 написа:2:1 Очаквам Кариус - Гомез - Матип - ВВД - Робъртсън - Джах - Джини - Лалана - Окс - Фирмино - Мане :)

Mисля,че на мястото на Джини ще е Милнър.

Трябва да почна да залагам на точни състави :lol:

Аз ще залагам точни :)
Перфектен ВВД с какъв кеф дразних приятели фенове на другите отбори, който гледаха мача с мен :)
Честита поредна победа на всички ;)

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ФА Къп: Ливърпул - Евертън 05.01.2018 |21:55| 2-1 FT

Мнениеот 9lives » 06 яну 2018 14:39

A record 16 Merseyside derbies without defeat for Liverpool

Изображение
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта