ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот gogovcite » 01 яну 2018 19:53

KOPScousers написа:Най-после и на нас да ни върже! Само аз ли не разбирам какво харесват повечето фенове в Джо Гомес, включително и някои от този форум? Това момче е толкова неориентирано и толкова точки сме загубили, че не е истина. Не знам дали причината се дължи на това, че бек не му е титулярната позиция, но реално има един мач като ЦЗ за нас, срещу Лестър за Купата на Лигата, и този мач е загуба с 0-2. Просто е неприемливо всеки мач по 2 пъти да си оставя човека напълно непокрит зад гърба си. Срещу Арсенал заради него тръгна обрата, сега заради него изравниха, спомням си още 1-2 идентични ситуации този сезон, но не помня точно в кои мачове се случиха. За мен, ако приемем, че като се оправят Клайн и Морено този пич ще играе основно ЦЗ, трябва да бъде 5-ти избор за ЦЗ, след ВВД, Матип, Ловрен и Клаван. Млад е, ок. Неопитен е, ок. Но тези неща се учат още в детските години, няма как да играеш защитник и да си оставиш човека зад гърба си, непростимо е и много често бива наказано както днес. Това е моето скромно мнение и не ангажирам никого с него, просто се загледайте занапред колко често прави толкова детински грешки. Честита победа, измъчена, но сладка!

Аз съм на коренно противоположно мнение. За качествата му като цяло и за гола днес. Клаван беше надскочен и Гомез нямаше какво да направи, тъй като не знае къде ще отиде топката след удара с глава на играча на Бърнли (който надскочи Клаван). При центрирането си беше на правилната позиция и нямаше как топката да стигне директно до човека, който той пазеше.
Hala Madrid

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот wu_dnica » 01 яну 2018 20:06

realist написа:Честита нова година на всички! Да сте живи и здрави и много успехи през новата година!

Започва "черният януари на Клоп" и аз лично го очаквам със свито сърце. Като гледам днешния състав, една точка ми изглежда абсолютния максимум от този мач. Дано греша. Отделно отчитам "прокобата на третия мач", както го наричам. Обърнете внимание, че от началото на сезона само веднъж сме постигнали 3 поредни победи. Няколко пъти правим 2 и се проваляме на третия мач. Тази липса на постоянство е причината да не се заблуждавам от убедителните победи и да съзнавам, че все още имаме огромни проблеми във всички линии, дори в нападение. Внимателен анализ би показал, че в 9 от 21 мача (почти половината) сме отбелязали 1 или 0 гола и само в един от тях сме постигнали победа. Вярно е, че често разгромяваме противниците си, но също е вярно, че почти толкова често сме тотално безплодни в атака. Очаквам много тежък мач и загуба на точки.

Иии мерси :twisted: :twisted: :twisted:
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот wu_dnica » 01 яну 2018 20:09

plmar написа:ЧНГ и от мен. Тоя мач изобщо не е отписан, нали затова му казваме "дълбочина на състава". Да се види стават ли, и да не се сърдят като са на пейката. След 48 часа няма как да очакваме същия състав.

Ааа това дъъълго трябва да го обясняваш на повечето...отписвам мача...макс Х...блааа блаа няма промени...ама защо ...има промени ..ама защото...защото са 30 човека ей за тва и са група
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот realist » 01 яну 2018 20:10

wu_dnica написа:
realist написа:Честита нова година на всички! Да сте живи и здрави и много успехи през новата година!

Започва "черният януари на Клоп" и аз лично го очаквам със свито сърце. Като гледам днешния състав, една точка ми изглежда абсолютния максимум от този мач. Дано греша. Отделно отчитам "прокобата на третия мач", както го наричам. Обърнете внимание, че от началото на сезона само веднъж сме постигнали 3 поредни победи. Няколко пъти правим 2 и се проваляме на третия мач. Тази липса на постоянство е причината да не се заблуждавам от убедителните победи и да съзнавам, че все още имаме огромни проблеми във всички линии, дори в нападение. Внимателен анализ би показал, че в 9 от 21 мача (почти половината) сме отбелязали 1 или 0 гола и само в един от тях сме постигнали победа. Вярно е, че често разгромяваме противниците си, но също е вярно, че почти толкова често сме тотално безплодни в атака. Очаквам много тежък мач и загуба на точки.

Иии мерси :twisted: :twisted: :twisted:


За съжаление мачът беше точно такъв, какъвто си го представях. Това, че вкарахме гол в 95 мин не променя нищо, освен, че взехме 3 точки с много късмет. С такава игра обаче нищо добро не ни чака.

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот wu_dnica » 01 яну 2018 20:16

hydetoshi написа:
gogovcite написа:
realist написа:
iliev72 написа:Няма угодия :) Когато прави ротации защо ?! Когато не прави пак защо :mrgreen:


Не бе, то няма лошо да се правят ротации. Наскоро някой се хвалеше каква дълбочина сме имали в състава. Като гледам групата в този мач, не виждам особена разлика от януари миналата година. Няма ти Коу и Салах и посредствеността се завръща с пълна сила. Това не е дълбочина, а зависимост.

Мдаа, вадиш Меси и Суарес от състава на Барса и гледаш една дълбочина. Ум да ти зайде. Дълбоко...дълбокооооо.... :mrgreen:
Не мога да гледам мача. Споделете реално как е играта? Доминираме ли или сме равнистойни на Бърнли като Арсенал на Уест Бром?

Майтапите с Арсенал и Венгер са като вицовете с Чък Норис. Но се басирам,че на Клоп не му стиска да излезе без Коутиньо ,Салах и Фирмино срещу "ливадите" Топчии.

Щото венги ще излезе без санчес йозко и чех а?
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот gogovcite » 01 яну 2018 20:20

16 мача поред без загуба, второто най-добро нападение в топ 5 първенства в Европа, може би най-добрия футболист във Висшата лига в момента, един от най-желаните защитници в света се присъедини към отбора с рекорден трансфер и заключението от всичко това е, че ..... нищо добро не ни чака :o :mrgreen: Но всичко е точно :)
Hala Madrid

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот wu_dnica » 01 яну 2018 20:33

gogovcite написа:16 мача поред без загуба, второто най-добро нападение в топ 5 първенства в Европа, може би най-добрия футболист във Висшата лига в момента, един от най-желаните защитници в света се присъедини към отбора с рекорден трансфер и заключението от всичко това е, че ..... нищо добро не ни чака :o :mrgreen: Но всичко е точно :)

Защото снощи....бухахаха
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот pzahariev » 01 яну 2018 20:34

gogovcite написа:16 мача поред без загуба, второто най-добро нападение в топ 5 първенства в Европа, може би най-добрия футболист във Висшата лига в момента, един от най-желаните защитници в света се присъедини към отбора с рекорден трансфер и заключението от всичко това е, че ..... нищо добро не ни чака :o :mrgreen: Но всичко е точно :)


:) :) Нещо подобно исках да напиша :lol: :lol:
LOREM IPSUM

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот Onq » 01 яну 2018 20:37

gogovcite написа:16 мача поред без загуба, второто най-добро нападение в топ 5 първенства в Европа, може би най-добрия футболист във Висшата лига в момента, един от най-желаните защитници в света се присъедини към отбора с рекорден трансфер и заключението от всичко това е, че ..... нищо добро не ни чака :o :mrgreen: Но всичко е точно :)


Чак най-добрият във висшата лига. То да не е първенството на Армения, има поне 20 играча дето могат да претендират за това звание ;)

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот gogovcite » 01 яну 2018 20:43

Onq написа:
gogovcite написа:16 мача поред без загуба, второто най-добро нападение в топ 5 първенства в Европа, може би най-добрия футболист във Висшата лига в момента, един от най-желаните защитници в света се присъедини към отбора с рекорден трансфер и заключението от всичко това е, че ..... нищо добро не ни чака :o :mrgreen: Но всичко е точно :)


Чак най-добрият във висшата лига. То да не е първенството на Армения, има поне 20 играча дето могат да претендират за това звание ;)

20 играчи, които са добри колкото Салах през този сезон? Давай да броим. Аз се сещам за двама - Де Бройне и Кейн. Този приз се печели в края на сезона и затова съм написал "може би най-добрия". Ако продължава да играе по този начин вероятността да стане играч на сезона е огромна.
Hala Madrid


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта