ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот realist » 02 яну 2018 00:12

Onq написа:
realist написа:
Onq написа:
realist написа:
plmar написа:reliste, кога видя спад във формата, на втория ни отбор срещу най-силния малък днес?


Абе стига с тоя втори отбор. И с Челси и Евертън ли бяхме с втория отбор? Щом е заложил на тия, значи е първия отбор. Не можем 38 мача да играем с едни и същи играчи, нали? А преди 2 дни с Лестър харесаха ли ти с "титулярния" отбор? 15 мин опълчение срещу един средняк насред Анфийлд. Айде свалете тия розови очила. Същия този "най-силен малък" Тотнъм ги уши с 3-0 преди седмица на техен терен, без да се напънат.


Е това е доста глуповато сравнение. Арсенал ходом си биха Палас, а Сити за малко да паднат от тях. Мач с мач не си прилича. Стига с тези безумни доводи. Ясно е , че за теб наслада няма. И да паднем и да бием все няма да ти харесва нещо. Забравяш обаче ,че това е Висшата лига, тук слаби отбори и случайни играчи няма, независимо от класирането. Като те чете човек, ше си помисли, че имаш поне 100 мача в нашата А група,за да имаш самочувствието да определяш като некадърници и палячовци играчите в Англия. Винаги ме е дразнило , като някой играч след 2-3 мача, в които не блести, бива определян като приключил или в трагична форма. Виж сега ако е някой дето няма един добър мач - ок, но в повечето случаи говориш наизуст, просто щото си набедил някой или щото си вечно кисел


Така е, прав си, сравнението беше глупаво. Наистина мач с мач не си прилича. Просто се подразних от надценяването на Бърнли, за които на всички ни е ясно, че класирането и точковия актив нямат нищо общо с класата и възможностите.
За другото обаче не си прав. Много неща ми харесват в отбора и искрено се наслаждавам на футбола ни в някои мачове. Но и доста неща не ми харесват, за което нямам намерение да си затварям очите.
И честно, наистина ли би нарекъл Симон Миньоле "играч, който 2-3 мача не блести"?


Ами с тая защита дето толкова е кълнете има доста сухи мрежи. За мен от гола на Давид Луис от фал не е правил фрапантна грешка. Виж Рейна ни закопаваше редовно с брутални прояви


Е, не, не си сериозен. Вторият гол на Арсенал какво беше? Удар от 30 метра в тялото на вратаря. Това човек от публиката го спасяваше. Наш Моньо замислил ли се беше, недовижда ли, не знам, ама да пуснеш такъв гол е направо престъпно. Още много примери мога да дам, този е просто най-скорошен и фрапантен. Да не говорим, че дори да няма пряка вина за някои от головете, поведението му често е налудничаво. Днес например при гола приличаше на снощен. Това момче няма никаква ориентация. Той има толкова дълбоки изначални проблеми, че никога няма да стане голям вратар, дори среден вратар. Като говориш за сухи мрежи, я надникни в класацията за спасявания в сайта на ВЛ и ми го намери Миньоле в топ 10. То и аз ще имам суха мрежа, ако противника няма удар към мен или има два удара в аут.

ПП: Всъщност не само го няма в топ 10, Моньо е на 19-то място от вратарите във ВЛ по спасявания. След него е само Едерсон от Сити, познай защо. В някои мачове Сити могат да го карат и без вратар. Все пак са допуснали 12 гола, срещу 25 ние, като Мончо е пазил геройски в почти всички мачове.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот Onq » 02 яну 2018 00:29

realist написа:
Onq написа:
realist написа:
Onq написа:
realist написа:
plmar написа:reliste, кога видя спад във формата, на втория ни отбор срещу най-силния малък днес?


Абе стига с тоя втори отбор. И с Челси и Евертън ли бяхме с втория отбор? Щом е заложил на тия, значи е първия отбор. Не можем 38 мача да играем с едни и същи играчи, нали? А преди 2 дни с Лестър харесаха ли ти с "титулярния" отбор? 15 мин опълчение срещу един средняк насред Анфийлд. Айде свалете тия розови очила. Същия този "най-силен малък" Тотнъм ги уши с 3-0 преди седмица на техен терен, без да се напънат.


Е това е доста глуповато сравнение. Арсенал ходом си биха Палас, а Сити за малко да паднат от тях. Мач с мач не си прилича. Стига с тези безумни доводи. Ясно е , че за теб наслада няма. И да паднем и да бием все няма да ти харесва нещо. Забравяш обаче ,че това е Висшата лига, тук слаби отбори и случайни играчи няма, независимо от класирането. Като те чете човек, ше си помисли, че имаш поне 100 мача в нашата А група,за да имаш самочувствието да определяш като некадърници и палячовци играчите в Англия. Винаги ме е дразнило , като някой играч след 2-3 мача, в които не блести, бива определян като приключил или в трагична форма. Виж сега ако е някой дето няма един добър мач - ок, но в повечето случаи говориш наизуст, просто щото си набедил някой или щото си вечно кисел


Така е, прав си, сравнението беше глупаво. Наистина мач с мач не си прилича. Просто се подразних от надценяването на Бърнли, за които на всички ни е ясно, че класирането и точковия актив нямат нищо общо с класата и възможностите.
За другото обаче не си прав. Много неща ми харесват в отбора и искрено се наслаждавам на футбола ни в някои мачове. Но и доста неща не ми харесват, за което нямам намерение да си затварям очите.
И честно, наистина ли би нарекъл Симон Миньоле "играч, който 2-3 мача не блести"?


Ами с тая защита дето толкова е кълнете има доста сухи мрежи. За мен от гола на Давид Луис от фал не е правил фрапантна грешка. Виж Рейна ни закопаваше редовно с брутални прояви


Е, не, не си сериозен. Вторият гол на Арсенал какво беше? Удар от 30 метра в тялото на вратаря. Това човек от публиката го спасяваше. Наш Моньо замислил ли се беше, недовижда ли, не знам, ама да пуснеш такъв гол е направо престъпно. Още много примери мога да дам, този е просто най-скорошен и фрапантен. Да не говорим, че дори да няма пряка вина за някои от головете, поведението му често е налудничаво. Днес например при гола приличаше на снощен. Това момче няма никаква ориентация. Той има толкова дълбоки изначални проблеми, че никога няма да стане голям вратар, дори среден вратар. Като говориш за сухи мрежи, я надникни в класацията за спасявания в сайта на ВЛ и ми го намери Миньоле в топ 10. То и аз ще имам суха мрежа, ако противника няма удар към мен или има два удара в аут.

ПП: Всъщност не само го няма в топ 10, Моньо е на 19-то място от вратарите във ВЛ по спасявания. След него е само Едерсон от Сити, познай защо. В някои мачове Сити могат да го карат и без вратар. Все пак са допуснали 12 гола, срещу 25 ние, като Мончо е пазил геройски в почти всички мачове.


Ами какво чакаш, драсни два реда на Клоп. Ние нямаме добър вратар от сто години и Миньоле определено не е най-голямата издънка. Относно изначалните проблеми, ти май имаш такива. Търсейки вечно негативното. За мен, за да плюеш по един отбор, на който уж си фен, трябва поне да си оставал без глас няколко пъти заради пеене на мач и да си ял поне веднъж шамари ,че си му фен. Другото е неква смешна критика. Да Клоп има много трески за дялкане.Да, има играчи, които спъват развитието на отбора, но в кой отбор го няма това. Това е част от спорта, но да нямаме загуба от 13 мача и да обясняваш, че идвал черният януари и отборът ще се провали е несериозно и е нормално да те обвиняват в това,че едва ли не при загуби се чувстваш по-доволен щото видищ ли се чувстваш прав. Задай си въпроса, кое е по-важно, отборът да побеждава или ти да излизаш прав в смешни и дребни спорове и Ливърпул да се срине според товите прогнози. И ако за теб е по-важно да се почувстваш голям във вечната ти прогноза... жалко за теб самия.

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот 9lives » 02 яну 2018 00:31

Тук съм съгласен с realist. Странното в случея е, че Миньоле е доста интилигентен, говори 5 езика и е завършил политически науки а в същото време не може да взима решения или просто прекалено много ги обмисля.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот realist » 02 яну 2018 00:46

Onq написа:
realist написа:
Onq написа:
realist написа:
Onq написа:
realist написа:
Абе стига с тоя втори отбор. И с Челси и Евертън ли бяхме с втория отбор? Щом е заложил на тия, значи е първия отбор. Не можем 38 мача да играем с едни и същи играчи, нали? А преди 2 дни с Лестър харесаха ли ти с "титулярния" отбор? 15 мин опълчение срещу един средняк насред Анфийлд. Айде свалете тия розови очила. Същия този "най-силен малък" Тотнъм ги уши с 3-0 преди седмица на техен терен, без да се напънат.


Е това е доста глуповато сравнение. Арсенал ходом си биха Палас, а Сити за малко да паднат от тях. Мач с мач не си прилича. Стига с тези безумни доводи. Ясно е , че за теб наслада няма. И да паднем и да бием все няма да ти харесва нещо. Забравяш обаче ,че това е Висшата лига, тук слаби отбори и случайни играчи няма, независимо от класирането. Като те чете човек, ше си помисли, че имаш поне 100 мача в нашата А група,за да имаш самочувствието да определяш като некадърници и палячовци играчите в Англия. Винаги ме е дразнило , като някой играч след 2-3 мача, в които не блести, бива определян като приключил или в трагична форма. Виж сега ако е някой дето няма един добър мач - ок, но в повечето случаи говориш наизуст, просто щото си набедил някой или щото си вечно кисел


Така е, прав си, сравнението беше глупаво. Наистина мач с мач не си прилича. Просто се подразних от надценяването на Бърнли, за които на всички ни е ясно, че класирането и точковия актив нямат нищо общо с класата и възможностите.
За другото обаче не си прав. Много неща ми харесват в отбора и искрено се наслаждавам на футбола ни в някои мачове. Но и доста неща не ми харесват, за което нямам намерение да си затварям очите.
И честно, наистина ли би нарекъл Симон Миньоле "играч, който 2-3 мача не блести"?


Ами с тая защита дето толкова е кълнете има доста сухи мрежи. За мен от гола на Давид Луис от фал не е правил фрапантна грешка. Виж Рейна ни закопаваше редовно с брутални прояви


Е, не, не си сериозен. Вторият гол на Арсенал какво беше? Удар от 30 метра в тялото на вратаря. Това човек от публиката го спасяваше. Наш Моньо замислил ли се беше, недовижда ли, не знам, ама да пуснеш такъв гол е направо престъпно. Още много примери мога да дам, този е просто най-скорошен и фрапантен. Да не говорим, че дори да няма пряка вина за някои от головете, поведението му често е налудничаво. Днес например при гола приличаше на снощен. Това момче няма никаква ориентация. Той има толкова дълбоки изначални проблеми, че никога няма да стане голям вратар, дори среден вратар. Като говориш за сухи мрежи, я надникни в класацията за спасявания в сайта на ВЛ и ми го намери Миньоле в топ 10. То и аз ще имам суха мрежа, ако противника няма удар към мен или има два удара в аут.

ПП: Всъщност не само го няма в топ 10, Моньо е на 19-то място от вратарите във ВЛ по спасявания. След него е само Едерсон от Сити, познай защо. В някои мачове Сити могат да го карат и без вратар. Все пак са допуснали 12 гола, срещу 25 ние, като Мончо е пазил геройски в почти всички мачове.


Ами какво чакаш, драсни два реда на Клоп. Ние нямаме добър вратар от сто години и Миньоле определено не е най-голямата издънка. Относно изначалните проблеми, ти май имаш такива. Търсейки вечно негативното. За мен, за да плюеш по един отбор, на който уж си фен, трябва поне да си оставал без глас няколко пъти заради пеене на мач и да си ял поне веднъж шамари ,че си му фен. Другото е неква смешна критика. Да Клоп има много трески за дялкане.Да, има играчи, които спъват развитието на отбора, но в кой отбор го няма това. Това е част от спорта, но да нямаме загуба от 13 мача и да обясняваш, че идвал черният януари и отборът ще се провали е несериозно и е нормално да те обвиняват в това,че едва ли не при загуби се чувстваш по-доволен щото видищ ли се чувстваш прав. Задай си въпроса, кое е по-важно, отборът да побеждава или ти да излизаш прав в смешни и дребни спорове и Ливърпул да се срине според товите прогнози. И ако за теб е по-важно да се почувстваш голям във вечната ти прогноза... жалко за теб самия.


Айде, и ти почна с глупостите. :lol: Това явно е заразно. Когато някой няма какво да каже в даден спор, го обръща на "ти не си фен" "обади се на Клоп", "колко мача имаш във ВЛ" и т.н. Най-нелепото е да си мерим кой е по-голям фен. Аз ако не бях фен, нямаше да ми дреме за това, което се случва с отбора. Ти сега нямаш какво да кажеш срещу фактите и го обърна на лични нападки. ;)
Да, Клоп има много трески за дялане и да, има играчи, които спъват развитието на отбора и не виждам защо да не можем да говорим за това и да се правим, че не ги забелязваме. И ти ли мислиш, като някои други тук, че да си фен означава да виждаш само положителното и никога да не говориш за отрицателното? Аз не виждам само негативното. Така ти изглежда, защото съм от малкото, които виждат и негативното. На фона на цялостното почти сектанско поведение във форума, това очевидно се набива на очи. :roll:

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот Onq » 02 яну 2018 01:04

Какви факти, бе пич? Тука в този форум всеки си върти фактите както иска. Хем защитата ни била трагична хем Миньоле имал толкова сухи мрежи заради нея. При теб положителните коментари не са проценти а промили от всичките ти постове. Казах ти да се обадиш на Клоп защото ти сам се предложи, че си щял да спасиш на Джака удара :) . Естествено,че да се величае безпрекословно Клоп е тъпо,но и да се плюе поголовно не е по-умно. Най-голямата грешка според мен, на повечето пишещи тук е ,че не си променят мнението за нищо на света. Държат на една позиция и не мърдат на йота. А има една поговорка, че само глупакът не си променя мнението, защото си мисли,че винаги е прав. Давам ти пример, Окса не спират да го плюят отккакто е дошъл, а момчето показва израстване във всеки мач и се раздава максимално все едно е скаузр. Трент също качва нивото непрекъснато , както и Робъртсън, но поголовно са определяни като неставащи и как задължително трябвало да се вземат бекове. Според мен проблемът на Ливърпул не е толкова в играчите, колкото в треньора, но и това мисля,че ще се промени и вече се променя. Клоп направи огромна крачка с ротациите. Малко по-голяма отколкото трябваше,но постепенно ще балансира и ще уцели ваксата. Надявам се,че с времето ще почне и да залага повече на юношите щото е грехота да мачкаме цяла Англия в дублиращото първенство, а да се дава шанс на само един. И в кръга на шегата, ако почне да купува малко повече бели играчи, също няма да му се разсърдя :) . Станахме като Арсенал преди десетина години, с 1-2 бели. Ако успее да пречупи ината си и разбере,че не е вся и всьо и ,че всеки се учи през целия си живот, и колкото повече научава, разбира колко малко знае, то тогава идват светли дни.

На линия
Ponko
Мнения: 3919
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот Ponko » 02 яну 2018 01:41

Ти си вичко друго и не реалист... формата била спаднала? Ако това е лоша форма каква ли е тази на Тотнъм между 05.11.17 до 09.12.17 за Тотънъм когато регистрират 2 равенства и 2 загуби супер форма а? Няма как Клоп да изкара същия състав 48 часа по-късно след мач с Лестър, които оплескаха работаната на манафите... нека бием с по 1 гол разлика пък после викай лоша форма. Мача с Евертън идва в неподходящ момент мачовете със Сити и Тотнъм са много по-важни. Селяните от Евертън ще ритат здраво за това да пуска децата.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13728
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот Red_Neck » 02 яну 2018 08:33

3 точки са си ....3 точки! ;)
Верно, че ни върза, но това е част от футбола.
Този сезон загубихме доволно точки след добра игра, така че ....
След седмица никой няма да помни лошата игра, но трите точки ще са там до Май месец ;)

Честита победа!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот Liverpool_EC » 02 яну 2018 09:04

Честита Нова Година с Юрген Клоп на чело на Ливърпул на абсолютно всички фенове на любимия ни отбор :lol:

Новогодишен поздрав от най-големия сектант за всички богохулници с горната графика. Качвам я не за да се зарадвате, а за да почнете пак да сънувате кошмари :lol: Като всеки шаман на мен звездите ми говорят, че Джо Гомез днес игра ляв бек вместо другите ни два бека защото единият ни е контузен от един месец, а другия игра преди два дена и ще ни трябва с/у Евертън. Соланке игра защото единия ни централен нападател не става от болничната маса, а другия със 17 гола и 7 асистенции от началото на сезона по принцип не ставаЛ :lol: Само тичал като кон, ама даже и конете имат нужда от почивка, каза Господ. Мане беше сменен, не защото игра много в предните мачове, а защото ще трябва да играе много в следващите, защото Салах и Кутиньо се контузиха. По разположението на Юпитер и Венера Господ ми каза, че няма разлика в дълбочината на състава спрямо миналата година, но също ми казва, че на 1ви януари тази година сме с една победа повече от целия миналогодишен янари. Господ ми каза, че 4те звезди (Мане-Салах-Кутиньо-Фирмино) от съзвездието Клоп не стигат за 16 поредни победи, а само за 11 победи и 5 равни и доведе нова коледна звезда от съзвездието Саутхямптън, а на лето 2018то Господ ще направи съзвездието още по бляскаво със голямата звезда от съзвездието Лайпциг. Нямам търпение да си пожелая за Новата 2019 година пак звездите да ми говорят на терена, какво иска Господ. Елате в сектата мили богохулници и Господ ще спаси душите ви, ще изчисти страховете ви, ще сънувате победи, а не кошмари. Господ гради, а Мауриньо руши. Господ носи здраве, Мауриньо носи категория Ц. Господ носи късмет с/у Бърнли, Мауриньо носи карък на полуфинал. Господ носи Ван Дайк за Нова Година, Мауриньо носи Линдельоф за Видов ден. Изберете Господ или живейте със свити сърца :!:

И накрая съвсем сериозно: Върджил ван Дайк каза в първото си интервю за клубния сайт, че е избрал Ливърпул заради Клоп, защото е искал да се развива при този треньор :!: А вие драги реалисти защо избрахте Ливърпул, вие не искате ли да се развивате??????? Или ще стоите на обичайното си трагично ниво от предните ви години в този форум :lol: Аз ще си запиша още 3 т и хич не ми дреме за вашата 10та от 22 мача неубедителна победа :mrgreen: :lol: :mrgreen:

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот realist » 02 яну 2018 13:24

Да се слави името му Клоподне! Амин! :mrgreen:
Време е да откриете храмове за изповядване на новата религия - Клоподианство. Може да има две течения - Протестанти (такива, които смятат, че все нещо и някой пречи и ще пречи на Клоп да постигне нужното равновесие) и Клополици (които смятат, че въпреки всичко и всички Клоп ще пребъде и ще донесе на Анфийлд Вечна радост). Символът на новата религия ще са напукани цайси, а поздрав на поклонниците ще е прегръдка с потупване. Началото на летоброенето пък ще е лето 2015-то. Демек започваме трета година от новата ера или трета година след Клопо. :mrgreen:
Дано само не почнете гонения и изгаряне на клада на богохулниците. :roll:

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот venomcho » 02 яну 2018 15:04

Наистина, бъдете позитивни - нова година, нов късмет, а Данчо Капитанчо в коша за смет 8-)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Ponko и 29 госта