ВЛ: Борнемут - Ливърпул 17.12.2017 |18:30| 0-4 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Борнемут - Ливърпул 17.12.2017 |18:30| 0-4 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 18 дек 2017 17:00

KOPScousers написа:Поне победите с Хъдърсфийлд и Сотън и особено с Хъдърсфийлд за мен не бяха чак дотам убедителни, каквато например беше вчерашната, въпреки, че ако гредата на Дефоу за 1:2 беше влязла мачът тръгваше в друга посока.

Щом сега с/у Саутхямптън и Хъдърсфийлд не сме биле обедителни нека да мине още един месец и тогава ще обесняваш как с/у Борнемут сме извадили късмет, че Дефо е ударил греда. Вие не сте добре, честно, от 1-2 положения за другите отбори да ми обеснявате, че едвам сме ги били и мача е щял да тръгне в друга посока, а за нашите положения нищо не се казва. Ами ние също ударихме 2 греди вчера, забеляза ли??? Как може да сте толкова черногледи, как може да сте такива препикани мушката не ми го побира акъла. И колко положения имаха Саутхямптън и Хъдърсфийлд, че не сме били убедителни? Аз разбирам те да са изтървали сума ти нещо, а ние да сме вкарали 3 от 4 и да кажеш после резултата лъже, ама вие направо надминавате себе си, май и дузпа изтървахме в тях мачове. Естествено ти винаги може да кажеш после...ама АКО...да де ама няма ако - 3:0 си е 3:0, то по твоята логика значи и Тотнъм не са ни били убедително, защото АКО Ловрен беше уцелил 2 пъти топката мача тръгваше в друга посока :lol: :lol: :lol:

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Борнемут - Ливърпул 17.12.2017 |18:30| 0-4 FT

Мнениеот plmar » 18 дек 2017 17:06

KOPScousers написа:
iliev72 написа:Някои отбори цял сезон като игра не са убедителни , но трупат точици и са пред Ливърпул.
Тази игра е на голове и точки. Това , че играта е била неубедителна според теб е субективно.
Резултат 3:0 си е повече от категоричен.За вчера дори да беше влязла гредата никой не знае какво ще се случи.
Поне аз не знам , но ако ти имаш кристална топка може и да знаеш !

Много пъти сме реанимирали разни умрели отбори по този начин - спомни си какво се случи миналата година точно на този стадион. 0-2, 1-3, че накрая 4-3. Спомни си как от 0-2 и след това 1-3 Лестър щеше да ни изравни и да си вземе точката, а може би и три ако Варди не беше изпуснал дузпата този сезон. Ливърпул е склонен на какви ли не обрати, както в своя полза така и в полза на противника, нагледали сме се на този сценарии толкова години вече. Мен лично кошмарът в Севиля ще ме гони още доста дълго време.


Пак влезнахме в кръвната група на "ако"-то. Айде сега да ми кажеш къде щяхме да сме в класирането ако ни бяха влезли "само" 7 от 10те греди до сега? По отношение на реанимирането и Севиля съм съгласен-НО- за този сезон, и у дома, и в Европа го приключихме. Варди не изпусна дузпата, Мони я хвана! Има разлика!
Изображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Борнемут - Ливърпул 17.12.2017 |18:30| 0-4 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 18 дек 2017 17:08

KOPScousers написа:Много пъти сме реанимирали разни умрели отбори по този начин - спомни си какво се случи миналата година точно на този стадион. 0-2, 1-3, че накрая 4-3. Спомни си как от 0-2 и след това 1-3 Лестър щеше да ни изравни и да си вземе точката, а може би и три ако Варди не беше изпуснал дузпата този сезон. Ливърпул е склонен на какви ли не обрати, както в своя полза така и в полза на противника, нагледали сме се на този сценарии толкова години вече. Мен лично кошмарът в Севиля ще ме гони още доста дълго време.

Леле ти нямаш почивка, докато ти отговоря и сега вече не можеш да си затвориш очите от кошмари, направо не знам как заспиваш изобщо, не мога да ти сваря на лошите спомени. Пич, всеки си избира сам какво да помни и от там идва и самото поведение на човек, айде сети се как Салах изтърва на празна врата в мача с Лестър, след като Джан удари греда и Лека Нощ. И с колко гола и каква игра трябва да бием всеки мач, за да не се будиш нощем :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Борнемут - Ливърпул 17.12.2017 |18:30| 0-4 FT

Мнениеот KOPScousers » 18 дек 2017 17:15

Liverpool_EC написа:
KOPScousers написа:Много пъти сме реанимирали разни умрели отбори по този начин - спомни си какво се случи миналата година точно на този стадион. 0-2, 1-3, че накрая 4-3. Спомни си как от 0-2 и след това 1-3 Лестър щеше да ни изравни и да си вземе точката, а може би и три ако Варди не беше изпуснал дузпата този сезон. Ливърпул е склонен на какви ли не обрати, както в своя полза така и в полза на противника, нагледали сме се на този сценарии толкова години вече. Мен лично кошмарът в Севиля ще ме гони още доста дълго време.

Леле ти нямаш почивка, докато ти отговоря и сега вече не можеш да си затвориш очите от кошмари, направо не знам как заспиваш изобщо, не мога да ти сваря на лошите спомени. Пич, всеки си избира сам какво да помни и от там идва и самото поведение на човек, айде сети се как Салах изтърва на празна врата в мача с Лестър, след като Джан удари греда и Лека Нощ. И с колко гола и каква игра трябва да бием всеки мач, за да не се будиш нощем :lol: :lol: :lol:

А защо ме нападаш така? :lol: И в този пост, и в горния, нямам право на мнение ли какво? От къде знаеш ти как спя, какво сънувам и кога се будя? Не искам да се пренадъхвам като вас, защото сме били някакви опашкари напълно резонно, и след това да последват 2-3 слаби мача. Като направим 5-6 поредни победи, тогава ще почна да се надъхвам, сега просто е нелепо. Не си мисли, че не ми е хубаво, когато отбора вкарва голове и бие с разлика малки и големи отбори. Аз също се радвам като всеки нормален фен, просто мисълта ми е, че на моменти не играем достатъчно добре и трябва да променим представянето си особено в домакинските мачове. Колкото до това какво помня и какво не - помня и хубаво и лошо, повярвай ми. От всичко има полза. Айде сега да спираме със заяжданията и нападките (най-вече от твоя страна), просто защото имаме различни виждания и разбирания, става ли? :)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:

kileto
Мнения: 1166
Регистриран на: 26 ное 2009 23:34
Контакти:

Re: ВЛ: Борнемут - Ливърпул 17.12.2017 |18:30| 0-4 FT

Мнениеот kileto » 18 дек 2017 18:57

Liverpool_EC написа:
KOPScousers написа:Поне победите с Хъдърсфийлд и Сотън и особено с Хъдърсфийлд за мен не бяха чак дотам убедителни, каквато например беше вчерашната, въпреки, че ако гредата на Дефоу за 1:2 беше влязла мачът тръгваше в друга посока.

Щом сега с/у Саутхямптън и Хъдърсфийлд не сме биле обедителни нека да мине още един месец и тогава ще обесняваш как с/у Борнемут сме извадили късмет, че Дефо е ударил греда. Вие не сте добре, честно, от 1-2 положения за другите отбори да ми обеснявате, че едвам сме ги били и мача е щял да тръгне в друга посока, а за нашите положения нищо не се казва. Ами ние също ударихме 2 греди вчера, забеляза ли??? Как може да сте толкова черногледи, как може да сте такива препикани мушката не ми го побира акъла. И колко положения имаха Саутхямптън и Хъдърсфийлд, че не сме били убедителни? Аз разбирам те да са изтървали сума ти нещо, а ние да сме вкарали 3 от 4 и да кажеш после резултата лъже, ама вие направо надминавате себе си, май и дузпа изтървахме в тях мачове. Естествено ти винаги може да кажеш после...ама АКО...да де ама няма ако - 3:0 си е 3:0, то по твоята логика значи и Тотнъм не са ни били убедително, защото АКО Ловрен беше уцелил 2 пъти топката мача тръгваше в друга посока :lol: :lol: :lol:
Колега,как да няма коментари за нашите положения има ги но отново негативни. Например от рода,създаваме много положения но не можем да ги вкараме и следват коментари ,слаби неубедителни(отбора) и тн.тн.да се чуди човек що за фенове са това. Няма угода ей.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Борнемут - Ливърпул 17.12.2017 |18:30| 0-4 FT

Мнениеот slash1912 » 18 дек 2017 20:00

Писал съм го много пъти,ама явно трябва пак!Радвайте се на победите и на отбора и критикувайте по-малко ;)
Т'ва чисти мрежи,поредни победи като гости с разлика за нищо ги нямате :o Щом вече не сме доволни и че домакините имат създадено цяло голово положение,значи отбора и Клоп се справят добре :)
Image


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта