ШЛ: Ливърпул - Спартак Москва 06.12.2017 |21:45| 7-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Спартак Москва 06.12.2017 |21:45|

Мнениеот gogovcite » 07 дек 2017 22:03

realist написа:
plmar написа:Предлагам от 6те отбора да се молим да не е само Реал. Дайте да не си надскачаме сянката! За Байерн съм съгласен- нищо общо с оная машина на дедо Юп. Двама старци, Лева играе от дъжд на вятър и най-вече правещия ужасяващ сезон Мюлер. Нойер -бонус. Кои са Юве- лепим Ловрен за 90млн. бидон и остава един- макар и супер Дибала, отзад нищо особенно и вратар, скоро ставащ на половин век. Т'ва е моят избор. Що ли си мисля, че точно тия 2 отбора изобщо не притреперват за нас. И кой ли изобщо иска да се блъсне в това каре в два мача? И какво значи тръгне ли им на четиримата убийци? Справка- 62 гола от началото!


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Това не се издържа вече :mrgreen:

Тегаво е последните седмици деба. Няма загуби, няма равенства, не мо'е се хейти. Ама споко, аз съм съм сигурен, че и при победа с един-два гола разлика ще намериш за какво да се закачиш ;)
Hala Madrid

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Спартак Москва 06.12.2017 |21:45|

Мнениеот PSvilenov » 08 дек 2017 12:50

Изгърбихме ги руснаците . Да идват Реал Мадрид и след тях Барселона . Искам ги възможно най скоро в жребия да ги видя тия на кой футболистите ще взимат....Салах и Коутиньо ще ги видят само в мокрите им сънища .

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Спартак Москва 06.12.2017 |21:45|

Мнениеот realist » 08 дек 2017 13:24

PSvilenov написа:Изгърбихме ги руснаците . Да идват Реал Мадрид и след тях Барселона . Искам ги възможно най скоро в жребия да ги видя тия на кой футболистите ще взимат....Салах и Коутиньо ще ги видят само в мокрите им сънища .


Коутиньо си тръгва със сигурност. След последните му изявления нямам никакво съмнение. Единствената въпросителна е дали ще се случи още януари или ще доиграе сезона. Надявам се да задържим Мане е Салах, но няма да е лесно. Особено ако направим поредната нулева година.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13257
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Спартак Москва 06.12.2017 |21:45|

Мнениеот sapio0o » 08 дек 2017 14:57

PSvilenov написа:Изгърбихме ги руснаците . Да идват Реал Мадрид и след тях Барселона . Искам ги възможно най скоро в жребия да ги видя тия на кой футболистите ще взимат....Салах и Коутиньо ще ги видят само в мокрите им сънища .


Вярваш ли наистина, че Реал Мадрид има интерес към Салах и Коутиньо? :o

Не разбирам злобата ти, приятел. За толкова години колко трансфера помниш от Ливърпул в посока Мадрид? Не се доверявай само на слухове, фактите са важни. Разбирам, че безтитлието те тормози и дори побърква, но не бива чуждите успехи да са повод за злорадство. Ти си си избрал Ливърпул, никой не ти е виновен, нито пък длъжен. Дай всички отбори да не се развиват, за да му е приятно на свилен? Не е измислен такъв вариант на този етап за твое съжаление. ;)
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Спартак Москва 06.12.2017 |21:45|

Мнениеот realist » 08 дек 2017 17:04

sapio0o написа:
PSvilenov написа:Изгърбихме ги руснаците . Да идват Реал Мадрид и след тях Барселона . Искам ги възможно най скоро в жребия да ги видя тия на кой футболистите ще взимат....Салах и Коутиньо ще ги видят само в мокрите им сънища .


Вярваш ли наистина, че Реал Мадрид има интерес към Салах и Коутиньо? :o

Не разбирам злобата ти, приятел. За толкова години колко трансфера помниш от Ливърпул в посока Мадрид? Не се доверявай само на слухове, фактите са важни. Разбирам, че безтитлието те тормози и дори побърква, но не бива чуждите успехи да са повод за злорадство. Ти си си избрал Ливърпул, никой не ти е виновен, нито пък длъжен. Дай всички отбори да не се развиват, за да му е приятно на свилен? Не е измислен такъв вариант на този етап за твое съжаление. ;)



Аз лично се сещам за 3 доста болезнени трансфера Ливърпул :arrow: Реал Мадрид : Стив Макманаман, Майкъл Оуен и Шаби Алонсо, както и един не толкова болезнен - Алваро Арбелоа.

Иначе съм напълно съгласен за епитетите. Не виждам никакъв смисъл да се обиждат други отбори, с които при това нямаме никакви допирни точки. Реал са клуб, достоен за уважение и не прави чест на Свиленов да използва подобни обидни изрази спрямо тях. Ако някой вземе футболист на Ливърпул, единствената вина е на Ливърпул, че не са успяли да го задържат. По същата логика Рома, Аякс, Хъл и още една камара отбори, да не говорим за Саутхемптън, могат да използват същите епитети за нас. Такава е хранителната верига, момчета, колкото по-надолу си, толкова повече хищници те застрашават и обратно. Когато започнем да печелим титли и купи като Реал и Барса, ще можем да взимаме когото си пожелаем и никой няма да иска да ни напуска. Дотогова ще траем, това е положението.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13257
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Спартак Москва 06.12.2017 |21:45|

Мнениеот sapio0o » 08 дек 2017 20:44

realist написа:По същата логика Рома, Аякс, Хъл и още една камара отбори, да не говорим за Саутхемптън, могат да използват същите епитети за нас.


Аз точно това имах в предвид. Просто не прави чест. Когато Реал Мадрид отпадаше в ШЛ от куцо и сакато в поредни години аз за миг не съм си позволил да нагрубя работещите машини било на Барселона, Манчестър Ю, Челси или дори Ливърпул. По време на доминацията на Пеп в Испания един път не съм заговорил за федерации, съдии, космоси и прочие. Чакаш си мига и мълчиш сгушен в ъгъла. Проблемът винаги е в твоята паница. Реал Мадрид някъде след 2004 бе тръгнал в посока, току същата на вашето положение, но за щастие Флорентино Перес опита да застане за втори път начело, а парите рано или късно дават резултат. Почти 10 години по-късно клубът отново е сред най-богатите и можещи.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Спартак Москва 06.12.2017 |21:45|

Мнениеот plmar » 08 дек 2017 21:36

sapio0o написа:
realist написа:По същата логика Рома, Аякс, Хъл и още една камара отбори, да не говорим за Саутхемптън, могат да използват същите епитети за нас.


Аз точно това имах в предвид. Просто не прави чест. Когато Реал Мадрид отпадаше в ШЛ от куцо и сакато в поредни години аз за миг не съм си позволил да нагрубя работещите машини било на Барселона, Манчестър Ю, Челси или дори Ливърпул. По време на доминацията на Пеп в Испания един път не съм заговорил за федерации, съдии, космоси и прочие. Чакаш си мига и мълчиш сгушен в ъгъла. Проблемът винаги е в твоята паница. Реал Мадрид някъде след 2004 бе тръгнал в посока, току същата на вашето положение, но за щастие Флорентино Перес опита да застане за втори път начело, а парите рано или късно дават резултат. Почти 10 години по-късно клубът отново е сред най-богатите и можещи.


Че проблемът винаги е в твоята(FSG) паница-факт! Но ние никога, просто няма как, да стоим сгушени в ъгала!
Изображение

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Спартак Москва 06.12.2017 |21:45|

Мнениеот PSvilenov » 09 дек 2017 00:41

sapio0o написа:
PSvilenov написа:Изгърбихме ги руснаците . Да идват Реал Мадрид и след тях Барселона . Искам ги възможно най скоро в жребия да ги видя тия на кой футболистите ще взимат....Салах и Коутиньо ще ги видят само в мокрите им сънища .


Вярваш ли наистина, че Реал Мадрид има интерес към Салах и Коутиньо? :o

Не разбирам злобата ти, приятел. За толкова години колко трансфера помниш от Ливърпул в посока Мадрид? Не се доверявай само на слухове, фактите са важни. Разбирам, че безтитлието те тормози и дори побърква, но не бива чуждите успехи да са повод за злорадство. Ти си си избрал Ливърпул, никой не ти е виновен, нито пък длъжен. Дай всички отбори да не се развиват, за да му е приятно на свилен? Не е измислен такъв вариант на този етап за твое съжаление. ;)

Нищо лично към теб нямам . Имам към гнусните испански лигльовци на Мадрид и Каталуния . Спорили сме и преди защо ненавиждам тези отбори , няма смисъл да си чешем клавиатурите с едни и същи изречения .

Болезнен трансфер ми е Суарес , както и нервите за несигурността на Коутиньо това лято . От ваша страна Алонсо още не съм го преживял .

Безтитлието не ми е проблем . Не ме дразни това нещо . Сравнително млад съм и съм станал фен на отбора повреме на това безтитлие така , че не е това причината да съм злобен към горните 2 отбора .

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Спартак Москва 06.12.2017 |21:45|

Мнениеот iliev72 » 09 дек 2017 00:59

realist написа:
PSvilenov написа:Изгърбихме ги руснаците . Да идват Реал Мадрид и след тях Барселона . Искам ги възможно най скоро в жребия да ги видя тия на кой футболистите ще взимат....Салах и Коутиньо ще ги видят само в мокрите им сънища .


Коутиньо си тръгва със сигурност. След последните му изявления нямам никакво съмнение. Единствената въпросителна е дали ще се случи още януари или ще доиграе сезона. Надявам се да задържим Мане е Салах, но няма да е лесно. Особено ако направим поредната нулева година.

Я да чуя какви точно изявления ?! Последното ако не ме лъже паметта , че е получил предложение за работа и нищо повече.
Не видях никъде да казва , че това е мечтата му или че това е мечтата на баба му , дядо му или някой пряк друг роднина !
"I have no reasons to think about it," said Klopp. "We never spoke about transfers in this moment.
"There's really nothing to say. I am completely in the situation. Nobody has come to me to say Phil will be away in January.
"Whatever I could say would not stop your questions so I thought it makes sense not to answer it.
Jurgen Klopp says no one at Liverpool has told him Coutinho will leave the club
"I'm completely fine with the situation, how it is.
"We had this big story in the summer. I have no desire to have it again from now until January. I will say nothing about that."
"On January 31 we can shake hands and say: 'what a wonderful time we had together', the journalists and me, not Phil and me."

“Last summer there was a job offer in the same way that happens with any employee and I was interested in it,” Coutinho admitted after the demolition of Spartak Moscow. “Since I stayed, I have played with will and desire.”
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Спартак Москва 06.12.2017 |21:45|

Мнениеот realist » 09 дек 2017 18:16

iliev72 написа:
realist написа:
PSvilenov написа:Изгърбихме ги руснаците . Да идват Реал Мадрид и след тях Барселона . Искам ги възможно най скоро в жребия да ги видя тия на кой футболистите ще взимат....Салах и Коутиньо ще ги видят само в мокрите им сънища .


Коутиньо си тръгва със сигурност. След последните му изявления нямам никакво съмнение. Единствената въпросителна е дали ще се случи още януари или ще доиграе сезона. Надявам се да задържим Мане е Салах, но няма да е лесно. Особено ако направим поредната нулева година.

Я да чуя какви точно изявления ?! Последното ако не ме лъже паметта , че е получил предложение за работа и нищо повече.
Не видях никъде да казва , че това е мечтата му или че това е мечтата на баба му , дядо му или някой пряк друг роднина !
"I have no reasons to think about it," said Klopp. "We never spoke about transfers in this moment.
"There's really nothing to say. I am completely in the situation. Nobody has come to me to say Phil will be away in January.
"Whatever I could say would not stop your questions so I thought it makes sense not to answer it.
Jurgen Klopp says no one at Liverpool has told him Coutinho will leave the club
"I'm completely fine with the situation, how it is.
"We had this big story in the summer. I have no desire to have it again from now until January. I will say nothing about that."
"On January 31 we can shake hands and say: 'what a wonderful time we had together', the journalists and me, not Phil and me."

“Last summer there was a job offer in the same way that happens with any employee and I was interested in it,” Coutinho admitted after the demolition of Spartak Moscow. “Since I stayed, I have played with will and desire.”


Илиев, голям мъж си, а си толкова наивен :roll: Научи се да четеш между редовете, а не да търсиш само буквалното. Естествено, че няма да каже в този момент как мечтае да отиде в Барса или как се надява да премине и т.н. Но фактът, че си оставя толкова широко отворена вратата, означава за мен, че 100% ни напуска. Няма как да тълкувам по друг начин думите: "Не знам какво ме очаква в бъдеще. За това, което ще се случи през зимата ще знам едва през януари. Не знам дали ще получа оферта. В момента съм в Ливърпул и във всеки мач, който получа възможност за изява ще играя за емблемата и феновете на клуба". Това на мен не ми звучи като "Никъде няма да ходя, оставам в Ливърпул", а като "Докато съм в Ливърпул ще давам всичко от себе си, но се надявам да напусна още през януари". Забравете за Коу, трябва да му се търси заместник и се надявам, че се работи по този въпрос.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kadett1 и 7 госта