ВЛ: Брайтън и Хоув Албиън - Ливърпул 02.12.2017 |17:00|1-5 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ: Брайтън и Хоув Албиън - Ливърпул 02.12.2017 |17:00|1-5 FT

Мнениеот PSvilenov » 02 дек 2017 20:12

Фирмино им разказа играта . Изигра един от най-добрите си мачове при нас . Браво на Джан за гола , макар че ако зависеше от мен нямаше и да помирише терена щом ще го играе политически тарикат . Коутиньо е ясен . Миньоле с невероятен мач също . Уникален 3ти гол с основна негова заслуга. КЛОП АУТ??? :?

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Брайтън и Хоув Албиън - Ливърпул 02.12.2017 |17:00|1-5 FT

Мнениеот Onq » 02 дек 2017 20:18

Как игра Робъртсън?

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17328
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Брайтън и Хоув Албиън - Ливърпул 02.12.2017 |17:00|1-5 FT

Мнениеот slash1912 » 02 дек 2017 20:20

PSvilenov написа: КЛОП АУТ??? :?

Тези,които го искат това не се появяват при победи.Почакай да загубим и ще ги видиш.
Реално в момента няма нито една причина за това.Отбора върви,играта се получава.Клоп прави ротации и сменя схемата във всеки един мач.Така мрънканиците от рода "що играе този,а не онзи" са абсолютно неоснователни.Всеки си получава шанса,друг е въпроса кой как го използва.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Брайтън и Хоув Албиън - Ливърпул 02.12.2017 |17:00|1-5 FT

Мнениеот realist » 02 дек 2017 20:56

slash1912 написа:
PSvilenov написа: КЛОП АУТ??? :?

Тези,които го искат това не се появяват при победи.Почакай да загубим и ще ги видиш.
Реално в момента няма нито една причина за това.Отбора върви,играта се получава.Клоп прави ротации и сменя схемата във всеки един мач.Така мрънканиците от рода "що играе този,а не онзи" са абсолютно неоснователни.Всеки си получава шанса,друг е въпроса кой как го използва.


Надявам се не визираш и мен, защото аз съм тук и след победи и след загуби. Друг е въпроса, че ми трудно да се превъзбудя от това, че сме претрепали едни куци кончета. Наистина е положително, че започнахме да пердашим слабаците, но пък сега не сме особено убедителни със силните. И при предишната "невероятна" серия от 2 поредни победи писах, че ни предстоят истинските тестове - Севиля и Челси и ние не ги издържахме особено добре. Сега се надявам предстоящата седмица да е по-успешна и да си вземем мачовете със Спартак и Евертън.
Иначе за "всеки си получава шанса" не съм особено съгласен и се чудя Стъридж с кой акъл се съгласи да остане и да вади цял сезон трески от задника си от търкане на пейката. Това не е футболист, който може да влиза веднъж на 5 мача и да е във форма. С интерес очаквам преминаването му в друг клуб и ще си говорим пак дали е свършил с големия футбол.

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Брайтън и Хоув Албиън - Ливърпул 02.12.2017 |17:00|1-5 FT

Мнениеот plmar » 02 дек 2017 21:51

И какви истински тестове бяха Севиля и Челси? Падаш от първите, да не би да изхвърчаш от ШЛ? Падаш от вторите, да не би да изпадаш? Истинските тестове във ВЛ са точно 28, срещу т.нар. слабаци! На предната страница го написах- към момента, от 10 мача с малки имаме 7победи и 3ремита.
Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17328
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Брайтън и Хоув Албиън - Ливърпул 02.12.2017 |17:00|1-5 FT

Мнениеот slash1912 » 03 дек 2017 00:05

realist написа:
slash1912 написа:
PSvilenov написа: КЛОП АУТ??? :?

Тези,които го искат това не се появяват при победи.Почакай да загубим и ще ги видиш.
Реално в момента няма нито една причина за това.Отбора върви,играта се получава.Клоп прави ротации и сменя схемата във всеки един мач.Така мрънканиците от рода "що играе този,а не онзи" са абсолютно неоснователни.Всеки си получава шанса,друг е въпроса кой как го използва.


Надявам се не визираш и мен, защото аз съм тук и след победи и след загуби. Друг е въпроса, че ми трудно да се превъзбудя от това, че сме претрепали едни куци кончета. Наистина е положително, че започнахме да пердашим слабаците, но пък сега не сме особено убедителни със силните. И при предишната "невероятна" серия от 2 поредни победи писах, че ни предстоят истинските тестове - Севиля и Челси и ние не ги издържахме особено добре. Сега се надявам предстоящата седмица да е по-успешна и да си вземем мачовете със Спартак и Евертън.
Иначе за "всеки си получава шанса" не съм особено съгласен и се чудя Стъридж с кой акъл се съгласи да остане и да вади цял сезон трески от задника си от търкане на пейката. Това не е футболист, който може да влиза веднъж на 5 мача и да е във форма. С интерес очаквам преминаването му в друг клуб и ще си говорим пак дали е свършил с големия футбол.

Не визирах теб,а едни други,които влизат само при грандиозни издънки с израза "аз казах ли ви..."Ти не си реалист,а максималист :lol: То лошо няма,обаче е невъзможно да бием всички с по 3:0.Не играем с бидони,другите отбори също се готвят и тренират за мачовете с нас.
Брайтън не бих казал,че са куци,по-скоро са средняци.Срещу такива се мъчехме като пате в кълчища,затова съм доволен на убедителната победа.
За Стъридж не съм съгласен,че трябва да е титуляр.Получаваше шансове и не ги използва както трябва.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Брайтън и Хоув Албиън - Ливърпул 02.12.2017 |17:00|1-5 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 03 дек 2017 06:38

Фирмино и Салах са като хиени, като тръгнат да пресират, днеска на няколоко пъти оглозгаха защитниците на Брайтън. Арнолд много добре в защита. И божествени контри, благодарение на божествения гегенпресинг... проектирани от Юрген Клоп :!:
realist написа:Друг е въпроса, че ми трудно да се превъзбудя от това

Веднага ти поставям диагнозата- футболна импотентност :mrgreen: :lol: :lol:
realist написа:Надявам се не визираш и мен

Еми то от редовните потребители друг не съм видял да иска Клоп Аут. Дори и другите мрънкалници,като кадета и налбандиян не са му искали оставката. Има разлика в мнението на всеки съфорумник. Не знам ти дали правиш такава. Това, че си тук след победи не значи, че вчера пак не написа, че искаш да се маха. След 6 победи и два равни да искаш оставка си е майсторлък :lol: :lol: :lol: Имаше 3-4 случайни минувача през септ/окт, които бяха на твоя акъл, ама нито ги бях виждал преди това, нито сега се мяркат...всъщност явно са по-умни и се покриха от срам :lol:

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Брайтън и Хоув Албиън - Ливърпул 02.12.2017 |17:00|1-5 FT

Мнениеот plmar » 03 дек 2017 10:31

Liverpool_EC написа:Фирмино и Салах са като хиени, като тръгнат да пресират, днеска на няколоко пъти оглозгаха защитниците на Брайтън. Арнолд много добре в защита. И божествени контри, благодарение на божествения гегенпресинг... проектирани от Юрген Клоп :!:
realist написа:Друг е въпроса, че ми трудно да се превъзбудя от това

Веднага ти поставям диагнозата- футболна импотентност :mrgreen: :lol: :lol:
realist написа:Надявам се не визираш и мен

Еми то от редовните потребители друг не съм видял да иска Клоп Аут. Дори и другите мрънкалници,като кадета и налбандиян не са му искали оставката. Има разлика в мнението на всеки съфорумник. Не знам ти дали правиш такава. Това, че си тук след победи не значи, че вчера пак не написа, че искаш да се маха. След 6 победи и два равни да искаш оставка си е майсторлък :lol: :lol: :lol: Имаше 3-4 случайни минувача през септ/окт, които бяха на твоя акъл, ама нито ги бях виждал преди това, нито сега се мяркат...всъщност явно са по-умни и се покр
иха от срам :lol:

Само една корекция- не се покриха само от срам, а най- вече от ЯД! Маса мачове със запушена от "некадърния" уста.
Изображение

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Брайтън и Хоув Албиън - Ливърпул 02.12.2017 |17:00|1-5 FT

Мнениеот realist » 03 дек 2017 11:07

Liverpool_EC написа:Веднага ти поставям диагнозата- футболна импотентност

realist написа:Надявам се не визираш и мен

Еми то от редовните потребители друг не съм видял да иска Клоп Аут. Дори и другите мрънкалници,като кадета и налбандиян не са му искали оставката. Има разлика в мнението на всеки съфорумник. Не знам ти дали правиш такава. Това, че си тук след победи не значи, че вчера пак не написа, че искаш да се маха. След 6 победи и два равни да искаш оставка си е майсторлък :lol: :lol: :lol: Имаше 3-4 случайни минувача през септ/окт, които бяха на твоя акъл, ама нито ги бях виждал преди това, нито сега се мяркат...всъщност явно са по-умни и се покриха от срам :lol:


:lol: Ма ти и доктор си бил :lol: Е, и аз имам диагноза за теб : хронична преждевременна еякулация. Или по народному: цък-цък-язък :mrgreen:
Авторът на коментара Слаш каза, че не визира мен, ти обаче си на друго мнение. Явно имаш някакви екстрасенски способности и четеш чужди мисли :lol:
Надявам се да не си прав, че някои хора са спряли да влиза от срам. Човек трябва да стои зад думите си. Няма нищо срамно да изкажеш своето мнение. Дори да сгрешиш, признаваш и продължаваш напред. Не може винаги за всичко да си прав, няма такъв човек. Да не говорим, че в случая е твърде рано да се каже кой прав, кой крив. Искрено се надявам да греша за Клоп и ако той наистина ни качи на върха, нито ще ме е срам, нито ще спра да гледам мачове, нито ще спра да пиша тук или да изказвам мнението си. Напротив, ще съм много щастлив и ще се наслаждавам на успехите.
Имам чувството, че тук цари някаква ужасна комплексарщина. За много от вас е по-важно кой какво е казал и кой за какво е бил прав или крив, отколкото какво се случва с отбора.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта