ВЛ: Ливърпул - Челси 25.11.2017 |19:30|1-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 25.11.2017 |19:30|

Мнениеот dNelbandian » 26 ное 2017 01:38

Този отбор винаги е имал добри специалисти на чело му с няколко изключения разбира се.
Но този отбор му липсват добри футбалири и това е. Проблема е явно, че на футболен клуб Ливърпул им се досвидява да харчат пари и това е. Очакванията винаги са големи, може би това е причината още да се дават някакви пари и да не сме в средата на таблицата.
Но като цяло с играчи, които са средна класа и не са постоянни не знам как се очаква от тях да направят серия от победи, като те чисто технически са на едно средно ниво.
Този сезон пак ще е мъка, ама този път топ 4 май няма да ни се усмихне. Просто пропуснаха гребена на вълната, а именно привличане на силни, класни попълнения, като може да се предложи добро заплащане и участие в ШЛ.
От другия сезон пак ще има изказвания на треньора, че топ играчите искали ШЛ, а ние(евентуалнло) нямя да сме сред тях. Цялата работа е такава в този клуб. Чисто Административно, Борд на директорите, Трансферен комитет, Треньор, Собственици ето там някъде е проблемът, а не че някой си Ловрен играе, ами ще играе като няма по-добри, а няма и явно пари да се купи.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 25.11.2017 |19:30|

Мнениеот Onq » 26 ное 2017 02:00

Мачът си беше наш отвсякъде. Спестена 100 % дузпа за игра с ръка, няколко феноменални шпагата на Аспиликуета. За капак и мега шанадажийския гол на Вилиан бяха тънката разлика.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 25.11.2017 |19:30|

Мнениеот Liverpool_EC » 26 ное 2017 05:44

dNelbandian написа:Този отбор винаги е имал добри специалисти на чело му с няколко изключения разбира се.
Но този отбор му липсват добри футбалири и това е.

8 реда по-късно
dNelbandian написа:Чисто Административно, Борд на директорите, Трансферен комитет, Треньор, Собственици ето там някъде е проблемът, а не че някой си Ловрен играе,

Последно къде е проблема :?:

realist написа:При 1:0 трябваше да направи 2 смени - Фирмино за Стъридж и Мане за Окса, и мача заспиваше.

Преди проблема ти беше, че сме имали само по две :lol: положения на мач и не можели да ги вкарват. Сега като взеха да вкарват ти пречат смените. Да видим другия месец какво ще е...На такива разбирачи като теб, на които всичко им е ясно...ама като свърши мача трябва да им се забрани да гледат футбол. На Клоп му трябват още 3-4 играчи и чак тогава ще видиш какво може да спечели и какво не. Помниш ли с каква пейка разполагаше, като смени Роджърс. Айде сравния я със сегашната и открий десете разлики. Сезонът е дълъг ама вие с Налбандиян сте спецове в приключването му на 30 ноември. А Тотнъм е на 1т пред нас. Айде обясни ни как така разликата м/у цитирам те "плашештия Тотнъм" на Почетиньо и пълния провал Клоп е 1т. Дали не прекаляваш с чуждо поклоничеството ти супер по-по-най велики фене на Ливърпул? И запомни момента с пейката! Ще ти го напомня по-нататък, колкото и да не ти се иска. Не знам дали аз гледам мачовете с розови очила, ама ти със сигурност ги гледаш със заваръчна маска :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 25.11.2017 |19:30|

Мнениеот iliev72 » 26 ное 2017 07:48

Не ви ли омръзна след всеки мач който не е победа да пишете едно също 3г ?!
Били собствениците стиснати , бил калпав комитета(който вече го няма) и т.н.
Аман от мрънкачи които дори мрънкат когато мама и тати им дават пари за закуската !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 25.11.2017 |19:30|

Мнениеот realist » 26 ное 2017 10:47

gogovcite написа:
9lives написа:
realist написа:При 1:0 трябваше да направи 2 смени - Фирмино за Стъридж и Мане за Окса, и мача заспиваше. Той обаче реши да вкара Вайналдум за Стъридж и да пази резултата, вместо да ги хванем на контра и да ги довършим. Толкова слаб Челси не е идвал на Анфийлд от много години. Дано някой ден разберете, че този с очилат паляк нямаме никакъв шанс за нещо голямо.


И ако ни бяха вкарали на контра щеше да кажеш, ама за къде тръгва толкова офанзивно а не затвори мача.
Нямате угодия....

Този е ясно, че няма угодия. Ясно е и, че не му е ясна играта :mrgreen: . Съгласен съм обаче, че Клоп можеше да направи повече, за да задържим победата. Смяната на Вайналдум със Стъридж е ок, защото изтегли Коу на крилото и пак останахме с трима в атака, но Реалното това не го е забелязал. Другите смени обаче бяха след дъжд качулка. Можеше да пусне Мане и Лалана/Фирмино към 75-ата минута, защото се видя, че Коу е грохнал и не може да пресира. Окса също имаше много малък принос в защита (както и в нападение де). Мане и Фирмино/Лалана щяха да ги пресират повече отпред, да задържат повече топката и да им държат бековете в тяхната половина. Клоп не проведе мача докрай както трябва и не се възползва максимално от пейката. Това трябва да си го кажем.


Я, не може да бъде! Клоп не е провел мача правилно?! Бързо се кръсти и плюй в пазвата - това е светотатство. Не може да се говори така за Него. Той никога не греши, Той винаги е прав, Той знае всичко най-добре.
Сега сериозно, започваш да проглеждаш и има шанс да се измъкнеш от мозъчната парализа, обхванала всички Клопопоклонници. Това, за което се съмняваш дали съм забелязал, го забелязах и това още повече ме вбеси. За чий му е на Коу да ходи на крилото, като на пейката е едно от най-силните крила във ВЛ? Защо трябва да играем с 9 дефанзивно ориентирани футболисти, като остава почти половин час до края на мача? От великата смяна на Клоп се получи така, че ние се прибрахме в нашата половина, без никаква възможност да застрашим отсрещната врата. Само млатеха топката напред и Салах я гонеше като куче подхвърлен кокъл. Ако беше вкарал Фирмино и Мане вместо Стъридж и Окс, а по-късно и Лалана вместо Коу, щяхме хем да имаме много по-висока преса и да държим топката далеч от вратата, хем щяхме да имаме реални сили за дорби контри, от които можехме да решим мача. Клоп показа страхливост и липса на самочувствие, а това няма как да не се отрази и на отбора. Тактиката му преди мача беше именно да пусне тези тримата през второто полувреме (надявам се не се съмнявате в това), но този гол го скова и направи поредната глупост.

Liverpool_EC, ти толкова свали нивото, че нямам какво да ти отговоря. Всеки път едни и същи глупости бълваш, без нищо конкретно и нищо футболно, най-вече. Не съм в 1-ви клас да отговарям на такива заяждания. Само едно ще ти кажа, разбирачо, моето мнение за повечето неща, които съм писал тук, се споделя от доста коментатори и анализатори на Острова. Ти сам прецени дали са глупости. И още нещо: аз още в началото на годината бях категоричен, че Клоп не е човекът. Тогава това изглеждаше кощунствено, но днес на това мнение са повече от половината фенове на Ливърпул. Постепенно и най-големите поддръжници на германеца, започнаха да дават отбой. Скоро ще стане като с Брендо, когото аз заклеймих още след първия сезон като неподходящ и отново бях нападан за това. След това видяхте какво стана. Ще прогледнете скоро и за Клоп, само Илиев няма шанс. Той, милият, така се застъпваше и за Брендо до последно, нищо че ставаше за смях и подигравка. За него да си поддръжник означава да си съгласен с всяко решение и всяко действие на всечи човек от клуба. Въпрос на гледна точка.

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 25.11.2017 |19:30|

Мнениеот gogovcite » 26 ное 2017 11:26

Аз не смятам, че Клоп трябва да си ходи. Тази година се надявах на по-различен сезон, но очевидно борбата ще е отново за топ 4. Догодина обаче ако не сме в реална борба за титлата Клоп няма да има оправдание.
Hala Madrid

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 25.11.2017 |19:30|

Мнениеот ehh » 26 ное 2017 13:09

Не знам защо се втренчвате в смените. За мен изпусната победа е заради поредната шаранска изява на вратарите. Клоп има една огромна генерална грешка, която го преследва пореден сезон - не инвестира в качествен вратар и защита.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 25.11.2017 |19:30|

Мнениеот gogovcite » 26 ное 2017 15:26

ehh написа:Не знам защо се втренчвате в смените. За мен изпусната победа е заради поредната шаранска изява на вратарите. Клоп има една огромна генерална грешка, която го преследва пореден сезон - не инвестира в качествен вратар и защита.

Ясно е, че голът е вратарски, но той падна заради натиска, който ни оказаха. Нашият гол също стана след грешка на Бакайоко в следствие на натиска, който ние им наложихме. То реално и Хендо има персонална вина, защото на два пъти не можа да изчисти топката преди гола, но това пак е породено от натиска на Челси.
Аз се изненадах и от състава. Едва ли Клоп го е решил вечерта преди мача. Сигурно са правени изчисления и на функционалното състояние на играчите, и са правили по-дългосрочна стратегия за няколко мача напред, но според мен трябваше да даде приоритет на мача с Челси, а не на този със Севиля.
Hala Madrid

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 25.11.2017 |19:30|

Мнениеот Onq » 26 ное 2017 15:54

Аз пък не мисля,че голът е вратарски. Не,че Миньоле е супер класа. Уилиън( Вилиън) беше тръгнал по крилото и си центрираше, Миньоле беше излязъл не повече от метър и половина напред, което е абсолютно нормално с оглед да пресече подаването. Цнетрирането влезе в паяжината, супер калитарско, но съм сигурен,че всеки който е играл по дясното крило в училище и махалата, му се случвало да отбележи така, без да иска. Въобще не гледаше вратата ,а погледът му бе забит в топката. Абсолютен малшанс. Нямаше как да ни вкарат иначе. Защита с изключение на Клаван беше перфектна. Отборът , като цяло игра на едно постоянно ниво и мачът беше на надхитряне, който вкара-печели. Това беше и целта на петте смени. Компактна постройка на игра, максимално балансиране линии помежду си, а не както обикновено всичко в атака, а отзад на късмет да не ни вкарат. Морено изигра най=добрият си мач. Окс и Милнър бяха по-дървени от необходииото, но компенсираха с голям периметър покриване. Обезличихме им почти целия състав. Но Бакайоко, Аспиликуета и Канте са некви машини. Спечелиха и невероятни единоборства. Общо взето и двата обора мислиха за хикса като добра опция още преди, а и по време на мача. Като цяло добър мач.

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 25.11.2017 |19:30|

Мнениеот pzahariev » 26 ное 2017 21:33

Посредствеността! Посредствеността и неистовата й защита ни мъчи доста години. Клоп има още време да се пребори с този бич.
LOREM IPSUM


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта