ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот blue avalanche » 22 ное 2017 15:57

plmar написа:Така значи, преди 12год. от 0:3 до 3:3 е най-велкикия еврофинал, а днес най-големия провал! Смешници! На първа страница го написах- мача е троен заради дефанса ни. Да неприятно е да ти вкарат 3 за 45 мин. но и това го има. Първи сме, а маса от вас ревнахте като вдовици зи х*й, какво ли щеше да се случи при загуба! И къде бяхте, в коя миша дупка се бяхте свряли мили мой, след края на последните ни четири мача?

Оня Ливърпул, дето направи 3-3 няма нищо общо с тази Севиля, дето вчера ви набуха 3 гола!
Егати сравнението.
Да неприятно е да ти вкарат 3 за 45 мин. но и това го има.

И къде го има, ако не е тайна??? То на вас вече редовно ви тряскат по 2-3 гола...
Всички вече знаят, че Ливърпул в защита е "разплетена кошница" и само си точат зъбките. Единствено слабата класа на някои отбори им попречи да ви напълнят кошницата.

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот plmar » 22 ное 2017 16:05

Onq, веднага ти припомням- от миналата- двата с МЮ, дата с БД, двата с Виляреал в ЛЕ, сети се к'во се говореше тогава за нас. Същото което ще се говори за нас и пролетта! А черешките ги оставям на теб, явно много се кефиш като ги гледаш!
Изображение

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот Onq » 22 ное 2017 16:23

plmar написа:Onq, веднага ти припомням- от миналата- двата с МЮ, дата с БД, двата с Виляреал в ЛЕ, сети се к'во се говореше тогава за нас. Същото което ще се говори за нас и пролетта! А черешките ги оставям на теб, явно много се кефиш като ги гледаш!


Какво общо има тези мачове с вчерашният освен вторият с Дортмунд?Ти пич си говориш свои си неща,които нямат никаква връзка с дебата. Ливърпул редовно се дъни след добра преднина. Да вадя ли всички мачове и ти после извади тези на Юнайтед, Дортмунд и Виляреал където са водили с 2-3 гола и не са били? А на бас, че няма да спечелим нищо тази година и макс ще сме на четвърто място! Ако теб те урежда това, ок. Никакъв шанс няма да изпреварим Сити, Тотнъм и Челси, ама никакъв. Нито да спечелим Шампионска лига.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот hydetoshi » 22 ное 2017 16:41

iliev72 написа:Избърза :) Като е толкова добър Жардим защо Лайпциг им писаха 4 снощи :)
Засега Жардим има точно един фантастичен сезон.И все пак като предлагаш алтернатива нека да е реална :)
И двамата си имат работа и едва ли ще я зарежат в момента.Нито Инздаги , нито Жардим са се пробвали извън държавите си :)

Жардим ще дойде в Арсенал. Той изповядва философията на Венгер и има"топла връзка" между двата клуба. Може би още в края на сезона.Само за справка- Жардим е португалец и е треньор във Франция. Ако стане така най-вероятно ще се примести в комплект с Лемар.
Последна промяна от hydetoshi на 22 ное 2017 16:48, променено общо 1 път.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

kadett1
Мнения: 1648
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот kadett1 » 22 ное 2017 16:43

Вчера се получи неприятно, наистина, но поне не е фатално, засега. Бием ли Спартак сме първи в групата, а ако не ги бием просто не ни е мястото в Шампионската лига.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот iliev72 » 22 ное 2017 16:51

onq,като гледам Жардим колко прогресирал с другите отбори ;) Това с Монако си е направи нищо :lol:
И сега сериозно - като изкл. престоя в Монако другото си е направо зле.Не мисля , че може по един сезон да се съди.
Да видим дали ще успее да сглоби нов отбор в Монако и тогава да говорим колко е способен.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот Onq » 22 ное 2017 17:59

iliev72 написа:onq,като гледам Жардим колко прогресирал с другите отбори ;) Това с Монако си е направи нищо :lol:
И сега сериозно - като изкл. престоя в Монако другото си е направо зле.Не мисля , че може по един сезон да се съди.
Да видим дали ще успее да сглоби нов отбор в Монако и тогава да говорим колко е способен.


E тва е да си типикал българиан гьонсурат. Ти хал хабер нямаш къде е бил треньор, от каква народност е обаче заключения веднага как не ставал, как трябвало да се доказава. По тази логика ти нямаш право да си включваш компа, камо ли да коментираш футбол. Кажи едно- сори не съм знаел, обадих се неподготвен, ама не, по гръб няма дападне Илийката.
Да не говорим как сам си противоречиш:
"Нито Инздаги , нито Жардим са се пробвали извън държавите си"
Да питам Клоп преди Ливърпул къде се е пробвал извън държавата си и как така той е подходящ а те не ? И последен въпрос, какво е постигнал Клоп извън Дортмунд? Пак по твоята "специална" логика :)

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот iliev72 » 22 ное 2017 18:25

Onq написа:
iliev72 написа:onq,като гледам Жардим колко прогресирал с другите отбори ;) Това с Монако си е направи нищо :lol:
И сега сериозно - като изкл. престоя в Монако другото си е направо зле.Не мисля , че може по един сезон да се съди.
Да видим дали ще успее да сглоби нов отбор в Монако и тогава да говорим колко е способен.


E тва е да си типикал българиан гьонсурат. Ти хал хабер нямаш къде е бил треньор, от каква народност е обаче заключения веднага как не ставал, как трябвало да се доказава. По тази логика ти нямаш право да си включваш компа, камо ли да коментираш футбол. Кажи едно- сори не съм знаел, обадих се неподготвен, ама не, по гръб няма дападне Илийката.
Да не говорим как сам си противоречиш:
"Нито Инздаги , нито Жардим са се пробвали извън държавите си"
Да питам Клоп преди Ливърпул къде се е пробвал извън държавата си и как така той е подходящ а те не ? И последен въпрос, какво е постигнал Клоп извън Дортмунд? Пак по твоята "специална" логика :)

[offtopic]Ще ти отговоря в твоя стил ! Когато аз съм вкл. компютър ти си вкл. ВЕФ !
Когато си чел(ако си бил роден) във в.Старт за сблъсъка на Милан и Црвена Звезда - аз съм ги гледал по РТС 1(дано знаеш какво е РТС ;)[/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот Onq » 22 ное 2017 18:33

iliev72 написа:[offtopic]Ще ти отговоря в твоя стил ! Когато аз съм вкл. компютър ти си вкл. ВЕФ !
Когато си чел(ако си бил роден) във в.Старт за сблъсъка на Милан и Црвена Звезда - аз съм ги гледал по РТС 1(дано знаеш какво е РТС ;)[/offtopic]


[offtopic]Илийка, тва те прави още по-зле. Само три години си по-голям от мен, но да си на 45 и да гледаш футбол от толкова години и грам да не разбираш, ами изобщо не е за хвалба. Но ти няма как да го схванеш, посмъртно[/offtopic]

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот iliev72 » 22 ное 2017 18:35

Onq написа:
iliev72 написа:[offtopic]Ще ти отговоря в твоя стил ! Когато аз съм вкл. компютър ти си вкл. ВЕФ !
Когато си чел(ако си бил роден) във в.Старт за сблъсъка на Милан и Црвена Звезда - аз съм ги гледал по РТС 1(дано знаеш какво е РТС ;)[/offtopic]


[offtopic]Илийка, тва те прави още по-зле. Само три години си по-голям от мен, но да си на 45 и да гледаш футбол от толкова години и грам да не разбираш, ами изобщо не е за хвалба. Но ти няма как да го схванеш, посмъртно[/offtopic]

[offtopic]:lol: :lol: :lol: Ти защо си мислиш , че разбираш :lol: :lol: :lol:[/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта