ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот Балкански Орел » 22 ное 2017 12:03

Тия Севиля станаха ебахти страшилището на кой ли не го набутаха в последните години.Испански футбол.На водещите английски отбори много им пада нивото заради пълнежа във Висшата Лига.Нека диемаджиите да ми рънкат, колко било добро първенството.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот kingofpop » 22 ное 2017 12:37

точно пък тая година англетата играят добре досега...възможно е даже да има 5 първи отбора от Англия в групите :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот dNelbandian » 22 ное 2017 13:27

Не ми прави впечатление вече, често казано Клопчо си бере пешкира от това, че не подсили защитата по никакъв начин, както и халфовата линия, направо е трагично погледнато отстрани. Да не говорим за крещящата нужда от ляв бек, а той нашия купи средняка Робъртсън.
А колко много можеше да се постигне само със закупуването на още 3-4ма играчи.
Клопчо, ако не влезе в 4ката да го махат и да назначават човек, който иска да направи нещо значимо. Клопчо, ако се целише в титлата на Англия щеше да купи поне 1 централен защитник, един ляв бек и един централен халф. Той нашия се цели в 4ката с банда средняци като Ловрен, Клаван, Морено и прочие.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот iliev72 » 22 ное 2017 13:50

Onq , Не казвам , че единственият треньор за Ливърпул е Клоп.
Но като кажеш , че трябва да сменим е хубаво да кажеш с кой и да се обосновеш защо с него.
Ливърпул съществува 125г от тях 123 е изкарал без Клоп. Значи може и без него.
Аз си го харесвам Клоп за директността и това , че смята че резултати се постигат с много работа.
И досега доказва , че отстоява мнението и има ясен план какво да прави и какви футболисти иска.
И най-важното - за него има само Първи избор ! Поне за мен само така се прави име , че Ливърпул не е отбор който прави компромиси.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот dNelbandian » 22 ное 2017 14:15

iliev72 написа:И най-важното - за него има само Първи избор ! Поне за мен само така се прави име , че Ливърпул не е отбор който прави компромиси.

То хубаво, че не се правят компромиси, но с церемунене на пари не знам как си ги представяш нещата. Хем претенции за някой играч, хем да се минат тънко. 2 месеца се пазаряха за Салах, та не остана време за другите. А Сонтон не продадоха Ван Дайк чисто принципално, защото медиите близки до Ливърпул го обявиха за завършен трансфер още преди да се водили всякакви првговори със самия клуб. Ма иначе претенции Ван Дайк, Кейта ли или който и да е. Като имаш претенции ще вадиш паричките, а не да се усукваш и да твърдиш, че си искал най-доброто, но на правилната цена. По-голяма глупост не съм чувал. Пък все пак не говорим за вече кой знае какви суми за стандартите на ВЛ.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот Onq » 22 ное 2017 14:37

iliev72 написа:Onq , Не казвам , че единственият треньор за Ливърпул е Клоп.
Но като кажеш , че трябва да сменим е хубаво да кажеш с кой и да се обосновеш защо с него.
Ливърпул съществува 125г от тях 123 е изкарал без Клоп. Значи може и без него.
Аз си го харесвам Клоп за директността и това , че смята че резултати се постигат с много работа.
И досега доказва , че отстоява мнението и има ясен план какво да прави и какви футболисти иска.
И най-важното - за него има само Първи избор ! Поне за мен само така се прави име , че Ливърпул не е отбор който прави компромиси.


Е защо аз да казвам бре? Има си ръководство което да реши. Аз мога да кажа 20 имена и все тая. Ето казвам ти Леонардо Жардим, и какво от това,че съм казал. Казвам ти Симоне Индзаги. Ето ти двама тренера, които от неизвестни иргачи правят звезди. Клоп в Ливърпул налага само утвърдени имена. Ако така работеше в Дортмунд и Майнц никога нямаше да го знае никой. Клоп имало само първи избор за него. То това е проблемът, че не може да се нагажда. Няма план Б, няма втори избор. Севиля е в най-слабата си и форма и наличност на качествнеи играчи от 10 години и на два пъти го направиха за смях заради ината му. Безкрайно ще се чака Ловрен,Морено и Хендерсън да се научат да играят. Клоп е самовлюбен и вярва,че с много работа може от посредственици да направи големи играчи. Да ама не. Всеки играч си има таван. Като нямаш талант и като нямаш бърза мисъл не става. Отделно половината отбор играе на непривични постове, пак заради неговия инат. Трент,Милнър, Фирмино, Гомез и т.н. са на нетипични за тях позиции, само и само да си докаже,че е голяма работа и може да ги размества, щото видипш ли той по-добре от всички чете играта. Е как пък не го пробва Гомез веднъж централен на мястото на Ловрен и да е двойка с Матип. Милнър ляв бек, що за глупост, Те се справят момчетата защото имат много хъс, но биха били много по-полезни на други позиции. Гомез се вижда,че ако пуснта топката покрай него не може да догони посмъртно на бека. Други са му качествата и физиката.Пусни го Фирмино зад нападателя, пак ще върши работа пак ще пресира и отнема, но отпред сложи една девятка бърза, повратлива с голов удар. Тва са неща , които и той ги вижда, но прословутият му инат не му позволява да го направи. Взема си заплатката и се кара на журналистите ,че му задавали тъпи въпроси. Големите треньори се учат и нагаждат. Конте си смени схемата след петия кръг и стана шампион. Ние с тоя гегенпресен, ако не вкараме до 30-та минута им увисват носовете и се почва една тъпа хандбална обсада без нито едно двойно през центъра, зашото играем без централен нападател. Скороста на Мане и Салах става без значение, а отзад при контри работата е ясна. Саутхамптън ни го направиха тва упражнение няколко пъти и той никога не смени стила, нито постройката. Сори ама за мен е прочетена книга и докато е начело ще се борим единстено за четворката.

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот plmar » 22 ное 2017 14:46

Така значи, преди 12год. от 0:3 до 3:3 е най-велкикия еврофинал, а днес най-големия провал! Смешници! На първа страница го написах- мача е троен заради дефанса ни. Да неприятно е да ти вкарат 3 за 45 мин. но и това го има. Първи сме, а маса от вас ревнахте като вдовици зи х*й, какво ли щеше да се случи при загуба! И къде бяхте, в коя миша дупка се бяхте свряли мили мой, след края на последните ни четири мача?
Изображение

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот iliev72 » 22 ное 2017 14:51

Избърза :) Като е толкова добър Жардим защо Лайпциг им писаха 4 снощи :)
Засега Жардим има точно един фантастичен сезон.И все пак като предлагаш алтернатива нека да е реална :)
И двамата си имат работа и едва ли ще я зарежат в момента.Нито Инздаги , нито Жардим са се пробвали извън държавите си :)
Последна промяна от iliev72 на 22 ное 2017 14:55, променено общо 1 път.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот plmar » 22 ное 2017 14:56

И е така, между другото, т.нар. мангали след 12кръга са на 2 точки след Реал и Атлетико!
Изображение

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот Onq » 22 ное 2017 15:01

iliev72 написа:Избърза :) Като е толкова добър Жардим защо Лайпциг им писаха 4 снощи :)
Засега Жардим има точно един фантастичен сезон.И все пак като предлагаш алтернатива нека да е реална :)
И двамата си имат работа и едва ли ще я зарежат в момента.Нито Инздаги , нито Жардим са се пробвали извън държавите си :)

Този ти коментар беше повече от очакван. Вкараха му шото Монако са зле тази година. Половината им отбор бе продаден, но запомни Тилеманс, след година две ще си говорим пак. Миналата година попиля ПСЖ с банда 20 годишни Фалкао и Глик.Относно Жардим ,той не е фрaнцузин, a къде се е пробвал сам виж :) https://en.wikipedia.org/wiki/Leonardo_Jardim . Определено си доста скаран с фактите. Сега треньорът трябвало и да е свободен агент. Откога това е изискване за назначване на някой :roll:
Айде ако ще водим някакъв спор да е с нормални аргументи, а не некви неистини!


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта