ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот gogovcite » 20 ное 2017 22:18

plmar написа:Де бе хора, стига с тоя Стъридж! Браздата е дълга, слънцето ще изгрее и на неговата улица! Някои да се сеща кога е май 18та! Второ- като толкова много го искате, а кажете на кой на мястото! Фирмака отпред върши повече черна работа от Емре, Джини и Хендо накуп! Садио е нашият барометър( цитирам Боса). Надявам се че гениалната идея, на мястото на Мо, не е в главата на никои. И аз го харесвам, инстинкта му пред гола е убийствен, ама тримцата плюс Коу като нижат гол след гол как да стане! Да му имаш проблемите на Клоп отпред!

На мястото на Фирмино. Написал съм "в този мач". Мисля си, че може да ги ротира, защото имаме и мач с Челси в събота, а там Фирмино няма как да не е титуляр. Срещу Сотон извади другите от нападението и им даде малко почивка, а Фирмино остана цял мач. Това ме кара да си мисля, че ще даде шанс на Стъридж и ще го пусне от началото срещу Севиля. Този мач не е решаващ и реално почти няма разлика дали ще се класираме като първи или втори в групата.
Hala Madrid

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот plmar » 20 ное 2017 22:30

Onq написа:"Позицията му е на върха на атакта, но ролята му е подобна на атакуващ полузащитник."
Един вид - ролята му е мъжка,но играе жена. Поне си четете постовете преди да ги качвате


Onq, пак си се разстроил и пак бързаш! Моля те, без нерви и бързане прочети отново много внимателно написаното от Tart. И вземи напиши ни кои вкараха 14 гола в последните ни 4 мача, та да ни светнеш? На работата без топка му се вика "черна работа", фани го запомни!
Изображение

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот Onq » 20 ное 2017 23:20

plmar написа:
Onq написа:"Позицията му е на върха на атакта, но ролята му е подобна на атакуващ полузащитник."
Един вид - ролята му е мъжка,но играе жена. Поне си четете постовете преди да ги качвате


Onq, пак си се разстроил и пак бързаш! Моля те, без нерви и бързане прочети отново много внимателно написаното от Tart. И вземи напиши ни кои вкараха 14 гола в последните ни 4 мача, та да ни светнеш? На работата без топка му се вика "черна работа", фани го запомни!


Аз да прочета? Нивото в този форум става все по-ниско :lol:

Потребителски аватар
bobonik
Мнения: 151
Регистриран на: 14 сеп 2014 21:26
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот bobonik » 21 ное 2017 02:11

Onq написа:
plmar написа:
Onq написа:"Позицията му е на върха на атакта, но ролята му е подобна на атакуващ полузащитник."
Един вид - ролята му е мъжка,но играе жена. Поне си четете постовете преди да ги качвате


Onq, пак си се разстроил и пак бързаш! Моля те, без нерви и бързане прочети отново много внимателно написаното от Tart. И вземи напиши ни кои вкараха 14 гола в последните ни 4 мача, та да ни светнеш? На работата без топка му се вика "черна работа", фани го запомни!


Аз да прочета? Нивото в този форум става все по-ниско :lol:

Как няма да е ниско... ти се върна
[wrapimg=]http://th09.deviantart.net/fs71/200H/f/2010/247/2/1/kop_sig_by_liverpool11-d2xz0ea.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2456
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот sinqkrepost1914 » 21 ное 2017 11:07

И мен ми се иска Стърко да почне, но ще видим.
Една победа тук и срещу Спартак може да играят юношите, но пък от друга страна, ако загубим, последния кръг ще е нервно както винаги.
Все пак казвам 1-3 !
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот hydetoshi » 21 ное 2017 16:36

Спокойно! Мачът е Х. Само да не забравят от ръководството на Ливърпул,като дойде Спартак на гости в последния кръг да ги почерпят с една каса шампанско за онова 5:1. И все пак,ако Севиля спечели и Спартак направи същото,се гответе за "park the bus" в мача със Спартак,което няма да се хареса много на Клоп и футболистите и туку виж Ливърпул изпусне влака.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот plmar » 21 ное 2017 17:45

gogovcite написа:
plmar написа:Де бе хора, стига с тоя Стъридж! Браздата е дълга, слънцето ще изгрее и на неговата улица! Някои да се сеща кога е май 18та! Второ- като толкова много го искате, а кажете на кой на мястото! Фирмака отпред върши повече черна работа от Емре, Джини и Хендо накуп! Садио е нашият барометър( цитирам Боса). Надявам се че гениалната идея, на мястото на Мо, не е в главата на никои. И аз го харесвам, инстинкта му пред гола е убийствен, ама тримцата плюс Коу като нижат гол след гол как да стане! Да му имаш проблемите на Клоп отпред!

На мястото на Фирмино. Написал съм "в този мач". Мисля си, че може да ги ротира, защото имаме и мач с Челси в събота, а там Фирмино няма как да не е титуляр. Срещу Сотон извади другите от нападението и им даде малко почивка, а Фирмино остана цял мач. Това ме кара да си мисля, че ще даде шанс на Стъридж и ще го пусне от началото срещу Севиля. Този мач не е решаващ и реално почти няма разлика дали ще се класираме като първи или втори в групата.


gogo, нищо лично пич, но ще цитирам една икона- Боб Пейсли: Ако играта върви, не пипай състава!
А и помним много добре налудничавите понякога ротаций на Рафа и Брендо.
Изображение

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот 9lives » 21 ное 2017 20:34

Изображение
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот gogovcite » 21 ное 2017 21:18

plmar написа:
gogovcite написа:
plmar написа:Де бе хора, стига с тоя Стъридж! Браздата е дълга, слънцето ще изгрее и на неговата улица! Някои да се сеща кога е май 18та! Второ- като толкова много го искате, а кажете на кой на мястото! Фирмака отпред върши повече черна работа от Емре, Джини и Хендо накуп! Садио е нашият барометър( цитирам Боса). Надявам се че гениалната идея, на мястото на Мо, не е в главата на никои. И аз го харесвам, инстинкта му пред гола е убийствен, ама тримцата плюс Коу като нижат гол след гол как да стане! Да му имаш проблемите на Клоп отпред!

На мястото на Фирмино. Написал съм "в този мач". Мисля си, че може да ги ротира, защото имаме и мач с Челси в събота, а там Фирмино няма как да не е титуляр. Срещу Сотон извади другите от нападението и им даде малко почивка, а Фирмино остана цял мач. Това ме кара да си мисля, че ще даде шанс на Стъридж и ще го пусне от началото срещу Севиля. Този мач не е решаващ и реално почти няма разлика дали ще се класираме като първи или втори в групата.


gogo, нищо лично пич, но ще цитирам една икона- Боб Пейсли: Ако играта върви, не пипай състава!
А и помним много добре налудничавите понякога ротаций на Рафа и Брендо.

Вече го има съставът. Стъридж не е в титулярите. Излизаме с най-доброто отпред.
Това за непипането на състава важеше по времето на Пейсли, защото отборите имаха по мач на седмица. В днешно време ситуацията е друга и ротациите са неизбежни и задължителни.
Аре успех на нашите. Спартак направиха Х, така че нямаме място за притеснение. Ще играем спокойно и съм сигурен, че ще вземем мача.
Hala Madrid

На линия
Потребителски аватар
VDP
Мнения: 1202
Регистриран на: 09 яну 2015 11:43
Контакти:

Re: ШЛ/Севиля-Ливърпул/21.11/21:45

Мнениеот VDP » 21 ное 2017 21:20

1-3 и да си осигуряваме първото място още днес! :)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта