ШЛ/Ливърпул-Марибор/1.11/21:45/3:0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6090
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ШЛ/Ливърпул-Марибор/1.11/21:45/3:0 FT

Мнениеот KOPScousers » 02 ное 2017 15:34

kingofpop написа:
PSvilenov написа:Морено лидер по асистенции в шампионска лига :lol: :lol: :lol:

Сега сериозно ... Харесва ми , че Стъридж вкарва . Харесва ми , че Фирмино играе все по индивидуално и взима решения . Харесва ми , че Салах е изрод и бе взет за смешните за днешният пазар 35 милиона паунда . Арнолд също впечатли и днес . Ако пича си пооправи и играта в защита ,[b] до 2-3 години ще е световна звезда[/b] . Честита победа


:lol: :lol: :lol: :lol:

колкото и Фланагън стана.....тоя във ВЛ тоя сезон няма и 150 минути накръст, дай малко по сериозно

Ще ти кажа какво има ТАА, което Фланаган няма:

1. Страхотна скорост;
2. Точно центриране;
3. Добър удар отдалеч;
4. Добър изпълнител на статични положения;
5. Често отнема топката без излишни нарушения;
6. Много ефективен и в двете фази на играта.

Сигурно има и още, но сега не се сещам. Флано беше напълно безполезен в атакуващ план, което за съвременната игра е меко казано голяма слабост в играта на един бек. Да, здраво момче е и влиза смело в единоборствата, но много руши играта с нарушения, често си изкарва лесни картони, а ако му излезе един бързак срещу него е пътник. В защита колеблив, в атака има един щастлив гол срещу Тотнъм и това е, скаузър е, играе със сърце и знае какво е Ливърпул, но си беше чудо за един сезон. На неприлична позиция изнесе един добър сезон 13/14, който си беше първият и последен сезон на високо ниво за него. ТАА от друга страна играе на висота в ШЛ, във ВЛ от мачовете, в които е играл, само срещу Сити направи лош мач, но при краен резултат 5:0 за съперника едва ли е редно да бъде обвиняван точно десния бек. Все още е на 19 години, а в по-голямата част от времето си на терена играе като завършен футболист, а има още много да се развива. Кажи ми, ти чувал ли си, да речем, Дани Алвеш, когато е бил на 19г.? Сигурен съм, че не си. А той в последствие се превърна в един от най-добрите десни бекове през последните години. Бъдещето е пред Трент, талантът му е безспорен, наченките са добри, остава да видим дали ще се развие или наистина ще стане като Фланаган, в което аз лично се съмнявам. :)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ/Ливърпул-Марибор/1.11/21:45/3:0 FT

Мнениеот kingofpop » 02 ное 2017 15:47

iliev72 написа:Многознайко ти кога си гледал ВЛ , че знаеш колко минути във ВЛ има Арнолд ?!
Гледай си там циганската лига която ще се разпадне :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



в 3 мача е взел участие доук във ВЛ, очевидно е, че Клоп си предпочита Гомез на бека

иначе нека се разпадне тая циганска лига, то за това носителите четирите последни Ушати са от нея :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ/Ливърпул-Марибор/1.11/21:45

Мнениеот SgtLiberty » 02 ное 2017 17:35

slash1912 написа:Май лека полека отиваме към изпълнител Морено :mrgreen:


Аз ви казах къде истината нали :mrgreen:
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], john barnes и 13 госта