ВЛ/Ливърпул-Хъдърсфийлд/28.10/17:00/3:0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Gil-galad
Мнения: 13138
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: ВЛ/Ливърпул-Хъдърсфийлд/28.10/17:00

Мнениеот Gil-galad » 28 окт 2017 18:38

Onq написа:
Gil-galad написа:
Onq написа:
Gil-galad написа:
Onq написа:Защо Салах бие дузпи, при положение, че Милнър играе? Тва си е 100 % треньорска грешка.


Абе не е точно така - всеки изпуска дузпи - и Милнър изтъра последната дето би за нас....Фирмино и той изтърва....да изпълнението беше слабо ама който не е бил той не е испускал дузпа....

За мен треньорска грешка е това, че Стъридж е титуляр. За съжаление е очевидно, че той е свършил за големия футбол - няма скорост, няма ряз, няма непредвидимост вече в играта му....вместо да почнеш със Соланке и Окс по крилото срещу тея ти пускаш изхабения Стъридж....



Хахахах пак ли Стъридж виновен? Салах изтърва дузпа , Хендерсън изтърва топ положението, но пак Стърдиж ти е виновен. Един път не са го извели, но свършил бил. Свършил си ти, ако въобще си почвал :)


Браво за добрите аргументи...а така де за личните нападки - така се води интелигентна и разумна дискусия. :)

Иначе никъде не съм казал, че той е виновен - казал, че за мен това е по-голяма треньорска грешка от това дузпата да я бие Салах. Милнър и Фирмино изтърваха последните си дузпи, а Салах вкара в 94 минута, за да класира страната си на Световно - логично е да я даде на него. Е той изпусна, но както вече казах - който не е бил той не е изпускал.

Ето сега Стъридж вкара - евала - дано вкара още няколко. Никога не съм поставил под съмнение завършващия му удар. Но последните мачове, които е играл няма и помен от скоростта, която я имаше преди контузиите. И спринта му е по-бавен и по-бавно обръща и сменя посоката, не съм го видял и да финтира рязко някой както правеше преди. Затова и с оглед на играта през първото полувреме казах, че за мен е по-логично да беше почнал Соланке с Окс. Дали ще е на крилото или в средата Чембърлейн, няма значение защото все ще е по-добре от това което беше. Халфовата ни линия беше твърде дефанзивна и лишена от креативност първото полувреме....

Сега второто започна добре - да видим как ще продължи. И моля опитвай се да отговаряш без лични нападки.


Не са лични нападки, а защита на всеки един , който не проявява уважение към играч дал толкова много. Стърдиж го съсипаха от критики , нищо че няма цял мач изигран от година. Пагубно е за нападателите, когато не играят редовно. Трябвта му три мача да изкара по 90минути и ще е в много по-добра форма. Търпиме секви шматки с години, а на действащият голмайстор на отбора сипваме с удоволствие, приемам го аз лично и за тва така :)


Аз си казввам мойте наблюдения....иначе и на мен много ми се иска да се върне към старата форма и винаги съм го харесвал. Но не мисля, че поне при Клоп, ще има възможност да играе титуляр всяка седмица (ако е здрав). Но мисля, че може да върши работа като 2-3 вариант.

А Вайналдум вече официално трябва да играе само на Анфийлд :lol:
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
juke
Мнения: 826
Регистриран на: 20 сеп 2014 21:31
Контакти:

Re: ВЛ/Ливърпул-Хъдърсфийлд/28.10/17:00

Мнениеот juke » 28 окт 2017 18:51

Честита Победа.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ/Ливърпул-Хъдърсфийлд/28.10/17:00/3:0 FT

Мнениеот Onq » 28 окт 2017 18:56

Е, добро утро за Вайналдум, тва още в Нюкасъл го доказа, нито един гол нямаше ауей и там. Той ако игаеше и навън нямаше да е при нас :) . Ти остави Вайналдум, тренера с тва второ полувреме му се разказа играта, сега няма какво да кълне, а така се беше засилил.
Последна промяна от Onq на 28 окт 2017 18:59, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ/Ливърпул-Хъдърсфийлд/28.10/17:00/3:0 FT

Мнениеот slash1912 » 28 окт 2017 18:57

Изображение
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
VDP
Мнения: 1188
Регистриран на: 09 яну 2015 11:43
Контакти:

Re: ВЛ/Ливърпул-Хъдърсфийлд/28.10/17:00/3:0 FT

Мнениеот VDP » 28 окт 2017 19:06

Най-после приятен мач срещу паркиран автобус! :)
Тук нарочно не влизах по време на мача, за да не се изнервя излишно и явно е имало за какво, пак е имало драми! ;)
Фактите са, бихме убедително затворен отбор с Клоп начело! :lol:
Това си е повод за почерпка, време е за силна серия и да се спре с драмите!
И един любопитен факт за всички "доброжелатели" на Клоп, дето мернах по време на мача. Само ние, двата Манчестъра и Арсенал сме без домакинска загуба от началото на сезона. Дявола не е толкова черен, а сезона е дълъг! Иска ви се или не, това ни е отбора и треньора за сезона (поне до януари).
Време е да им се доверим и да им отдадем нужната им подкрепа за една силна серия в шампионата и всичко ще си дойде по местата!
YNWA!!!

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: ВЛ/Ливърпул-Хъдърсфийлд/28.10/17:00/3:0 FT

Мнениеот pzahariev » 28 окт 2017 19:32

Добър мач, честита победа!
LOREM IPSUM

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ВЛ/Ливърпул-Хъдърсфийлд/28.10/17:00/3:0 FT

Мнениеот iliev72 » 28 окт 2017 20:05

Не знам дали обърнаха внимание , но на мача е присъствал Michael Edwards пред който отговаря пряко Клоп :)
Мисля , че този мач е отговора на Клоп за шефовете отвъд океана :)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ/Ливърпул-Хъдърсфийлд/28.10/17:00/3:0 FT

Мнениеот PSvilenov » 28 окт 2017 20:45

Честита победа, така се прави . Без Коутиньо, Лалана , Клайн и Мане си взехме мача . Поздравления

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6090
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ/Ливърпул-Хъдърсфийлд/28.10/17:00/3:0 FT

Мнениеот KOPScousers » 28 окт 2017 22:01

Факт е, че 4 титуляра са в лазарета. Двете най-големи звезди на отбора ги няма. Но това не ни дава право да играем по този начин през първото полувреме. В двете полувремена все едно гледахме различни мачове - напълно безидейни и еднообразни през първата част, много по-остри и опасни през втората. И закономерно стигнахме до този успех, в който трябва да отбележим няколко интересни факта: вкарахме гол от корнер, бихме с 3 гола отбор от долната половина на таблицата и не допуснахме гол - това отдавна не се е случвало само по себе си, камоли всичко наведнъж. :lol: Съгласен съм, че Джини и Джан трябва да ги въртят домакинство-гостуване, необяснимо е за мен защо Джини е чак толкова изявен домакински играч. Обикновено в гостуванията проблемът не е, че не бележи, не само това. Губи се, не търси топката, не се движи както обикновено, все едно не участва в играта. Докато на Анфийлд е много по-активен и играе много по-силно като цяло, така беше и на Сейнт Джеймсис Парк. Помня как ни вкара гол и принуди Шкъртел да си вкара автогол, когато ни биха 2:0 там. В един мач беше вкарал 4 гола дори, което за халф е нещо изключително рядко. В крайна сметка съм доволен от победата, разочарован съм от първото полувреме, а дузпата дори няма да я коментирам, тъй като веднага щом видях кой ще я бие бях сигурен, че я изпускаме и не хабих особено много нерви по нея. Прекрасно второ полувреме, страхотно е, че Стъридж вкара, трябва да натрупа повечко игрови минути и всичко ще си дойде на мястото. 8-)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта