ВЛ:Нюкасъл-Ливърпул;01.10;18:30

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ВЛ:Нюкасъл-Ливърпул;01.10;18:30

Мнениеот iliev72 » 02 окт 2017 09:00

Тенисистчето виждам напредък в теб :) Вече ползваш купешки думички :) Изложение , теза :) Има полза макар минимална от парите които дават родителите за да станеш адвокат :lol: :lol: :lol: :lol:
Без положения не се вкарват голове :) Много бързо забравихте , че имаше мачове в които дори нямахме положения.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ:Нюкасъл-Ливърпул;01.10;18:30

Мнениеот Jackxxx » 02 окт 2017 09:46

И ние бяхме така миналия сезон. Много положения и даже много чисти положения, но няма голове. Даже и рекорди по ударени греди поставяхме. И в крайна сметка нищо не ни донесе това. Само че и миналия сезон и този сезон защитата на Юнайтед е по-стабилна от тази на Ливърпул.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: ВЛ:Нюкасъл-Ливърпул;01.10;18:30

Мнениеот dNelbandian » 02 окт 2017 13:13

iliev72 написа:Тенисистчето виждам напредък в теб :) Вече ползваш купешки думички :) Изложение , теза :) Има полза макар минимална от парите които дават родителите за да станеш адвокат :lol: :lol: :lol: :lol:
Без положения не се вкарват голове :) Много бързо забравихте , че имаше мачове в които дори нямахме положения.

Илиев пак ли да те връткам питам аз?
Естествено, че да реализарш голове трябва да създаваш положения то е близко до логиката.
Въпроса е там, че тези положения не се вкарват и то това не е от липса на късмет, едно друго нещо липсва на повечето футбалерчета, класата.
Ние като цяло създаваме много положения от 2 години и вкарваме 5% от тези положения.
Да не говорим за защитата, че там е трагично положението. Питам се дали ще го видим този отбор да направи една серия без допуснат гол, ама с тази защита едва ли.

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: ВЛ:Нюкасъл-Ливърпул;01.10;18:30

Мнениеот Tart » 02 окт 2017 22:09

dNelbandian написа:
Liverpool_EC написа:
П.П: Ако един късметлийски гол от рикошет+едно положение на другия отбор ви изглеждат като 3 гола, а 5-6 наши положения ви изглеждат като нищо създадено, значи сте най-изтръпналите фенове на този отбор ;) Знаете кои сте, няма да ви утежнявам ежедневието с конкретни имена :mrgreen:

Цялото ти мнение е безсмислено, не виждам нито изложение, нито теза, нито нищо.
Това което се вижда, са едни празни приказчици и нищо повече.

ХА_ХА_ХА..пфффф...браво...точно ти ли бе....ти не си имал едно смислено, нещо като изложение..само пръдливи, смешни тези и нищо повече....бягай да .....
Безмисленое да коментирам общата тема..тягоснтно е...и на мен ми писна....но няма нищо каквото да се направи..просто трябва да се гледа..

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: ВЛ:Нюкасъл-Ливърпул;01.10;18:30

Мнениеот Tart » 02 окт 2017 22:15

Jackxxx написа:И ние бяхме така миналия сезон. Много положения и даже много чисти положения, но няма голове. Даже и рекорди по ударени греди поставяхме. И в крайна сметка нищо не ни донесе това. Само че и миналия сезон и този сезон защитата на Юнайтед е по-стабилна от тази на Ливърпул.

Нямаме проблеми, в сравнение с вас...имате резултати..браво...няма и един отбор на Моу, които да става за гледане до сега...само резултати..нещо съвсем различно от поне половината време на Съра..повечето ви, мои познати, не гледат мачовете ви..само проверяват резултатите...от 3 години..успех :lol:
Сити, в сравнение с вас, са в пъти по-забавни,интересни за гледане...вашите мачове приспиват поне 80% от феновете ви..успех :lol:

П.С.Ние и Сити водим с много по зрителски интерес, пред другите от топ 6....

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ:Нюкасъл-Ливърпул;01.10;18:30

Мнениеот Liverpool_EC » 03 окт 2017 03:18

dNelbandian написа:Цялото ти мнение е безсмислено, не виждам нито изложение, нито теза, нито нищо.

На теб миналата година през септември ти видяхме тезата за класния Юнайтед, а изложението го видяхме май месец с крайното класиране :lol: :lol: И ако може да ми обясниш, кое мнение в който и да е футболен форум има някакъв смисъл изобщо, че аз не се сещам :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ:Нюкасъл-Ливърпул;01.10;18:30

Мнениеот Jackxxx » 03 окт 2017 09:16

Tart написа:Сити, в сравнение с вас, са в пъти по-забавни,интересни за гледане...вашите мачове приспиват поне 80% от феновете ви..успех :lol:

П.С.Ние и Сити водим с много по зрителски интерес, пред другите от топ 6....

Не съм напълно съгласен. Гледах вашите мачове със Спартак и с Нюкасъл. Сравнявайки ги с нашите мачове с ЦСКА и Кристъл Палас мога да кажа, че вашите бяха доста по-приспиващи. Напомнихте ми за Юнайтед на Ван Гаал. Иначе съм съгласен, че Моуриньо не залага на ефектният футбол, а на ефективният футбол. Но пък аз гледам всички мачове на Юнайтед и този сезон мога да кажа, обективно, футбола който демонстрира отбора е най-атрактивния, от тези които сме гледали последните 5 сезона. Вкараните голове са 32. Вашите са 1/2*32. :)

П.С. Иначе при вас спомене ли се Юнайтед и дори този сезон без да има каквито и да е причини за негативни изказвания пак се намира нещо лошо, което да се каже. Малко като на вица:

Двама приятели вървят по улицата.
Единият вечно сърдит и недоволен.
Приятелят му решава да го зарадва и вади десет лева:
–Пешо,'земи братче тия десет кинта и хапни и пийни за мое здраве!
Пешо го поглежда сърдито:
–По-смачкани не можа ли да извадиш...
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ВЛ:Нюкасъл-Ливърпул;01.10;18:30

Мнениеот venomcho » 03 окт 2017 13:15

Tart написа:
dNelbandian написа:Цялото ти мнение е безсмислено, не виждам нито изложение, нито теза, нито нищо.
Това което се вижда, са едни празни приказчици и нищо повече.

ХА_ХА_ХА..пфффф...браво...точно ти ли бе....ти не си имал едно смислено, нещо като изложение..само пръдливи, смешни тези и нищо повече....бягай да .....


... :?: ... :o ... :? ... :roll: ... :idea: ... :geek: ... :mrgreen: ...


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта