ШЛ | Спартак (Москва) - Ливърпул |26.09.2017|

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ШЛ | Спартак (Москва) - Ливърпул |26.09.2017|

Мнениеот realist » 27 сеп 2017 23:29

Чакалче, посочил си 9 чисти положения и казваш, че са 90 % гол. Значи според теб е трябвало реално да ги бием с 6-7 гола. Забавно :lol: И да, гледах мача и мога да ти кажа, че при 2 от посочените от теб "положения" беше вдигната засада. От останалите 7 съм съгласен само за 3, че са голови положения. Вие не се усещате, че ако наистина сте прави и от 10 чисти положения вкарваме 1, значи ситуацията в нападение е още по-зле.
Постарал си се и си направих труда да прочета целия ти анализ. От него излиза, че всичко ни е ок, само да сменим вратаря и ги почваме. Клоп обаче май не мисли като теб, защото вратар не търси и няма да търси и следващото лято, мога да се обзаложа. Повечето от головете, които допуснахме да момента, са след комични намеси на наши защитници и вратарите нямат никаква вина. За някои голове имат, но само те да бяха...
Захариев, твоят извод съвпада на 100% с моя. Аз не съм казал никъде, че трябва да сменим целия отбор. Точно 2-3 попълнения ни трябват наистина. Добър централен защитник, вътрешен халф (вече го имаме за следващия сезон) и нападател-голаджия, който да оползотворява положенията, които създаваме. Това, от което недоволстваме повечето фенове е, че Клоп не привлече такива и имаме проблем както в защита, така и в нападение.

ПП: Междувременно, докато ние анализираме, Юнайтед водят като гости на далеч по-силния ЦСКА Москва с 4:0. С "окопания стил" на Моуриньо. Тоя тъпанар започна да си гради отбора от защитата, какъв глупак.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ | Спартак (Москва) - Ливърпул |26.09.2017|

Мнениеот iliev72 » 27 сеп 2017 23:35

kadett1 написа:
iliev72 написа:Кадет винаги съм се чудил на такива като теб ! 10 пъти бъркат и не спират с прогнозите и като познаят после ти викат - аз казах ли ви ! Ами 10 пъти където си сбъркал не се ли броят ;) Замисли се досега колко пъти си сбъркал преди да познаеш ;) Дали е време да познаеш :mrgreen:

Илиев, бърка някой, който дава някаква прогноза. Ти няма как да сбъркаш и 1 път, защото смееш ли да прогнозираш шампионска титла или дори място в четворката?

За да дадеш прогноза трябва да имаш достатъчно информация :) Всичко друго е за лаиците :)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 715
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ШЛ | Спартак (Москва) - Ливърпул |26.09.2017|

Мнениеот lyubomir_v » 27 сеп 2017 23:35

Щрауса си заравя главата в пясъка. Стъридж беше ясен още миналия сезон, Централен нападател не ни трябва. Защитата е комедия, защитници не се купуват, ние си имаме комедианти. Ван Дайк е супермен, ще го чакаме още 123 сезона. Дефанзивен халф липсва от 2010 г., ние мъчим Данчо тъча, Чановете и прочее пасмина. Чакаме Сааби Кейта, той ще дойде 2020 след световното в Катар. Клоп е безгрешен, всичко върви по мед и масло, отборът прогресира, ринеме купа след купа, теменужките ухаят, дъждът над Албиона спира, задава се световен мир. Год сейф дъ куин!

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ШЛ | Спартак (Москва) - Ливърпул |26.09.2017|

Мнениеот realist » 27 сеп 2017 23:52

Тази година английските отбори мачкат наред. До момента от 10 мача имат 8 победи и 2 равенства. Познайте кой е издънката. Не знам, но ако Клоп не успее да бие и аматьорите от Марибор, да се заточва в някой манастир и да не се показва. Не само в Англия, но и в ШЛ дублира "успехите" на Роджърс. Само дето е в по-лесна група. Севиля не е Реал, Спартак не е Базел, а и Марибор са по-слаби от Лудогорец. Ако не минем тази група, Клоп няма как да остане в отбора. Да си наляга парцалките и да спре с тоя магарешки инат, че вече му се смеят и кучетата в Англия.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ | Спартак (Москва) - Ливърпул |26.09.2017|

Мнениеот Liverpool_EC » 28 сеп 2017 00:10

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Две положения сме имали. Ама по-рано кажи, че такива мачове гледаш, да не си губим времето с теб...Две положения? Да не си си пуснал мача в 89 минута, че видя само две? Само да те питам, ако няма удар може ли да е голово положението? Значи като бяхме 4ма на 2ма и вдигнаха засада, не е голово положението :lol: Ти си бил неспасяем реалист бе човек, а аз си мислех че има малка надежда за теб и помагам на чакала да те спасим, ама след този коментар - няма шанс, дави се :lol:

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ШЛ | Спартак (Москва) - Ливърпул |26.09.2017|

Мнениеот realist » 28 сеп 2017 00:55

Liverpool_EC написа::Две положения сме имали. Ама по-рано кажи, че такива мачове гледаш, да не си губим времето с теб...Две положения? Да не си си пуснал мача в 89 минута, че видя само две? Само да те питам, ако няма удар може ли да е голово положението? Значи като бяхме 4ма на 2ма и вдигнаха засада, не е голово положението :lol: Ти си бил неспасяем реалист бе човек, а аз си мислех че има малка надежда за теб и помагам на чакала да те спасим, ама след този коментар - няма шанс, дави се :lol:


:lol: :lol: :lol: Викаш сложи си розовите плувки и скочи да ме спасяваш :lol: Моля те недей, сакън!
Добре, убедихте ме - всеки мач имаме по 10 чисти голови положения и значи сме страшилища. Жалко само, че още не са измислили да дават точки за пропуснати положения. Щяхме да сме шампиони. Само дето ако мъничко опитате да мислите, ще измислите, че ако пропуснеш много положения в един мач, може да е малшанс. В два също. Ако обаче постоянно пропускаш положения и губиш точки, значи имаш проблем. И този проблем е липсата на реализатор. И какво излиза, въртите се, въртите, пак на моя идвате. Трябва ни голаджия, момче. На какъв език да ти го кажа? На чешки? На японски? И защитници трябват, понял?
Пичове, убеждавам се, че някои от вас не са фенове на Ливърпул, а на Клоп. Как пък един път не признахте : да, той е Господ, но тук сгреши. Няма братче, безгрешния германец. Той никога за нищо не е виновен, готови сте 5 страници анализи да изпишете, само и само да "докажете" какъв великан е Юрген и какъв верен път сме поели. Истината е, че ако Клоп не се промени драстично и не спре да се инати за очевадни неща, нищо добро не ни чака.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18037
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ | Спартак (Москва) - Ливърпул |26.09.2017|

Мнениеот kingofpop » 28 сеп 2017 02:19

Юнайтед също гостуват в Москва и то на по-силния ЦСКА, но си взимат мача с лекота, имат си таран, който да вкара 2 гола в лицето на Лукаку.....според мен другият ви основен проблем е, че Фирмино реално няма нищо общо с един нормален централен нападател, няма физика, няма удар, няма пласиране, няма игра с глава, не знам Клоп как мисли да изкара сезона с него като напдател, но той си знае :o
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ШЛ | Спартак (Москва) - Ливърпул |26.09.2017|

Мнениеот iliev72 » 28 сеп 2017 10:27

kingofpop написа:Юнайтед също гостуват в Москва и то на по-силния ЦСКА, но си взимат мача с лекота, имат си таран, който да вкара 2 гола в лицето на Лукаку.....според мен другият ви основен проблем е, че Фирмино реално няма нищо общо с един нормален централен нападател, няма физика, няма удар, няма пласиране, няма игра с глава, не знам Клоп как мисли да изкара сезона с него като напдател, но той си знае :o

Няма как да знаеш щото си неграмотен м....л който няма работа тук !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

namo
Мнения: 256
Регистриран на: 04 окт 2016 15:06
Контакти:

Re: ШЛ | Спартак (Москва) - Ливърпул |26.09.2017|

Мнениеот namo » 28 сеп 2017 10:50

realist написа:Пичове, убеждавам се, че някои от вас не са фенове на Ливърпул, а на Клоп. Как пък един път не признахте : да, той е Господ, но тук сгреши. Няма братче, безгрешния германец. Той никога за нищо не е виновен, готови сте 5 страници анализи да изпишете, само и само да "докажете" какъв великан е Юрген и какъв верен път сме поели. Истината е, че ако Клоп не се промени драстично и не спре да се инати за очевадни неща, нищо добро не ни чака.

В момента Клоп е Ливърпул. В клуба няма друг авторитет, друго име, което да говори нещо на света. След пенсионирането на Джерард, Ливърпул изпадна в дупка- беше скъсана една мноого дълга, макар и вече изтъняла безобразно нишка тръгнала от самия Шенкли. Днес това го няма, не и в чистия му вид. Дори Анфилд е различен ;)
Е, Клоп се опитва да намери формула, по която да се доближи до Ливърпул от най-славните му времена. И никога не е заявявал, че ще е лесно, или пък скоро. Ако досега като фен на Ливърпул не си се научил на търпение, то наистина "нищо добро не те чака".

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ШЛ | Спартак (Москва) - Ливърпул |26.09.2017|

Мнениеот venomcho » 28 сеп 2017 11:52

realist написа:Пичове, убеждавам се, че някои от вас не са фенове на Ливърпул, а на Клоп.


Аа не - чичко Илиев е фен на Бренди, даже съм убеден, че не изпуска мач на Селтик - все пак един път се изпусна, че подкрепя около...7-8 отбора в Европа :geek:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта