КЛ | Лестър - Ливърпул |19.09.2017|

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kadett1
Мнения: 1624
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: КЛ | Лестър - Ливърпул |19.09.2017|

Мнениеот kadett1 » 20 сеп 2017 00:13

Така или иначе това, че не укрепи защитата 2 сезона ще му изяде главата , рано или късно.Ината му също ще спомогне за това - купи централни без пари и за 4 милиона , изгони що годе сносен такъв и направи чорба от нападатели, които се чудят как да не вкарат и ще печели трофеи - айде няма нужда.Той вече е пътник, но още не го знае.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: КЛ | Лестър - Ливърпул |19.09.2017|

Мнениеот slash1912 » 20 сеп 2017 00:15

realist написа:
kileto написа:
realist написа:Малко статистика : 9 мача, 16 допуснати гола. Глупак ли е Клоп или прекалено самоуверен? Не знам, но знам, че той не е човекът за Ливърпул. Когато казах това в началото на годината, бяхте готови да ме линчувате. Сега виждам, че постепенно започвате да се съгласявате с мен. Аз съм спокоен, защото очаквах това, което ни се случва. Ще има още, само почакайте.

Гаранция,че няма да има. Ще влезна април месец. Ще си пишем тогава.


Какво няма да има? Още такива позорни мачове ли? Ще има и то доста, не се съмнявай.
А Клоп ще остане и този сезон и следващия и т.н. Тук е голямата разлика между нас и Арсенал от една страна и Юнайтед, Сити и Челси от друга. Челси не се посвениха да изгонят Моуриньо, който е със статута на Господ на Моста, взеха Конте и станаха шампиони. Юнайтед не се посвениха да изгонят много по-голямо име от Клоп - един от най-ярките треньорски образи в последните 10 години. Резултатите са явни - миналия сезон 2 купи, този в борба за титлата. Сити също сменят треньорите, докато не дойдат резултати. Чака се един сезон, макс, на втория ако няма резултати - аут.
С това нашето мислене и поведение още 27 години няма да станем шампиони.

Ми айде погледни колко пари са похарчили въпросните отбори и виж откакто е дошъл Клоп баланса какъв ни е.С наличните играчи и Господ да ни стане треньор-резултата ще е същия.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: КЛ | Лестър - Ливърпул |19.09.2017|

Мнениеот dNelbandian » 20 сеп 2017 00:15

realist написа:
kileto написа:
realist написа:Малко статистика : 9 мача, 16 допуснати гола. Глупак ли е Клоп или прекалено самоуверен? Не знам, но знам, че той не е човекът за Ливърпул. Когато казах това в началото на годината, бяхте готови да ме линчувате. Сега виждам, че постепенно започвате да се съгласявате с мен. Аз съм спокоен, защото очаквах това, което ни се случва. Ще има още, само почакайте.

Гаранция,че няма да има. Ще влезна април месец. Ще си пишем тогава.


Какво няма да има? Още такива позорни мачове ли? Ще има и то доста, не се съмнявай.
А Клоп ще остане и този сезон и следващия и т.н. Тук е голямата разлика между нас и Арсенал от една страна и Юнайтед, Сити и Челси от друга. Челси не се посвениха да изгонят Моуриньо, който е със статута на Господ на Моста, взеха Конте и станаха шампиони. Юнайтед не се посвениха да изгонят много по-голямо име от Клоп - един от най-ярките треньорски образи в последните 10 години. Резултатите са явни - миналия сезон 2 купи, този в борба за титлата. Сити също сменят треньорите, докато не дойдат резултати. Чака се един сезон, макс, на втория ако няма резултати - аут.
С това нашето мислене и поведение още 27 години няма да станем шампиони.

Този треньор не само трябва да има класа, но и самоуважение, а именно да настоява за провличането на класни футболисти. Наш Клопчи си мисли, че това е шега работа.
Това е ВЛ, коренно различно първенство от всички други, в което, ако не надгряждаш всеки сезон, а именно да пръскаш пари просто няма как да стане.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: КЛ | Лестър - Ливърпул |19.09.2017|

Мнениеот realist » 20 сеп 2017 00:23

slash1912 написа:
realist написа:
kileto написа:
realist написа:Малко статистика : 9 мача, 16 допуснати гола. Глупак ли е Клоп или прекалено самоуверен? Не знам, но знам, че той не е човекът за Ливърпул. Когато казах това в началото на годината, бяхте готови да ме линчувате. Сега виждам, че постепенно започвате да се съгласявате с мен. Аз съм спокоен, защото очаквах това, което ни се случва. Ще има още, само почакайте.

Гаранция,че няма да има. Ще влезна април месец. Ще си пишем тогава.


Какво няма да има? Още такива позорни мачове ли? Ще има и то доста, не се съмнявай.
А Клоп ще остане и този сезон и следващия и т.н. Тук е голямата разлика между нас и Арсенал от една страна и Юнайтед, Сити и Челси от друга. Челси не се посвениха да изгонят Моуриньо, който е със статута на Господ на Моста, взеха Конте и станаха шампиони. Юнайтед не се посвениха да изгонят много по-голямо име от Клоп - един от най-ярките треньорски образи в последните 10 години. Резултатите са явни - миналия сезон 2 купи, този в борба за титлата. Сити също сменят треньорите, докато не дойдат резултати. Чака се един сезон, макс, на втория ако няма резултати - аут.
С това нашето мислене и поведение още 27 години няма да станем шампиони.

Ми айде погледни колко пари са похарчили въпросните отбори и виж откакто е дошъл Клоп баланса какъв ни е.С наличните играчи и Господ да ни стане треньор-резултата ще е същия.


Слаш, аз не се гордея особено, че балансът ни е положителен. Това не е добър белег. Преди сезона собствениците обявиха, че ще предоставят на Клоп 200 млн за селекция. Според мен Клоп не купува по свое усмотрение, не защото има финансов проблем. Ако пък е обратното, да излезе и да каже - исках футболисти, но не ми отпуснаха средства. Както беше с Арсенал, казаха, че ще изплащат стадиона и няма да харчат за футболисти и феновете им бяха наясно какво се случва. При нас уж няма финансови проблеми, обещават се невероятни суми, а накрая нищо.
Я провери Челси какви пари са пръснали за трансфери преди да станат шампиони. На практика вдигнаха титлата със стария отбор + един Канте. Не всичко е пари, важното е да се попълват дупките, не просто да се харчи. Клоп направи трансфери в най-силната ни зона, а не взе никого за най-слабата. Това не е от липса на пари, а от липса на далновидност.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: КЛ | Лестър - Ливърпул |19.09.2017|

Мнениеот slash1912 » 20 сеп 2017 00:38

realist написа:
slash1912 написа:
realist написа:
kileto написа:
realist написа:Малко статистика : 9 мача, 16 допуснати гола. Глупак ли е Клоп или прекалено самоуверен? Не знам, но знам, че той не е човекът за Ливърпул. Когато казах това в началото на годината, бяхте готови да ме линчувате. Сега виждам, че постепенно започвате да се съгласявате с мен. Аз съм спокоен, защото очаквах това, което ни се случва. Ще има още, само почакайте.

Гаранция,че няма да има. Ще влезна април месец. Ще си пишем тогава.


Какво няма да има? Още такива позорни мачове ли? Ще има и то доста, не се съмнявай.
А Клоп ще остане и този сезон и следващия и т.н. Тук е голямата разлика между нас и Арсенал от една страна и Юнайтед, Сити и Челси от друга. Челси не се посвениха да изгонят Моуриньо, който е със статута на Господ на Моста, взеха Конте и станаха шампиони. Юнайтед не се посвениха да изгонят много по-голямо име от Клоп - един от най-ярките треньорски образи в последните 10 години. Резултатите са явни - миналия сезон 2 купи, този в борба за титлата. Сити също сменят треньорите, докато не дойдат резултати. Чака се един сезон, макс, на втория ако няма резултати - аут.
С това нашето мислене и поведение още 27 години няма да станем шампиони.

Ми айде погледни колко пари са похарчили въпросните отбори и виж откакто е дошъл Клоп баланса какъв ни е.С наличните играчи и Господ да ни стане треньор-резултата ще е същия.


Слаш, аз не се гордея особено, че балансът ни е положителен. Това не е добър белег. Преди сезона собствениците обявиха, че ще предоставят на Клоп 200 млн за селекция. Според мен Клоп не купува по свое усмотрение, не защото има финансов проблем. Ако пък е обратното, да излезе и да каже - исках футболисти, но не ми отпуснаха средства. Както беше с Арсенал, казаха, че ще изплащат стадиона и няма да харчат за футболисти и феновете им бяха наясно какво се случва. При нас уж няма финансови проблеми, обещават се невероятни суми, а накрая нищо.
Я провери Челси какви пари са пръснали за трансфери преди да станат шампиони. На практика вдигнаха титлата със стария отбор + един Канте. Не всичко е пари, важното е да се попълват дупките, не просто да се харчи. Клоп направи трансфери в най-силната ни зона, а не взе никого за най-слабата. Това не е от липса на пари, а от липса на далновидност.

Естествено,че положителния баланс не е повод за гордост.Това е знак,че някой отгоре не си е свършил работата.Има неща,които ме озадачават.Примерно-разходите ни за заплати са по-големи от тези на Сити,а футболистите им взимат доста повече от нашите.Другото,което ме изуми-в Ливърпул има три магазина и в нито един няма домакинския екип за продажба!!!На въпроса ми защо и кога ще има-били се изчерпали,да отида октомври :o Не знам колко точно приходи се губят тук и кой е виновен,ама нещата в клуба над Клоп май не са много наред.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: КЛ | Лестър - Ливърпул |19.09.2017|

Мнениеот Liverpool_EC » 20 сеп 2017 05:02

slash1912 написа:Ми айде погледни колко пари са похарчили въпросните отбори и виж откакто е дошъл Клоп баланса какъв ни е.С наличните играчи и Господ да ни стане треньор-резултата ще е същия.

Той Господ дойде, ама играчите не си тръгват :lol:
Слаш, опитваш се да обесняваш на реалиста, че рибата се вмирисва от главата ли? Хахахахаха успех, виж го колко е наивен само. Американците биле обещали 200 милиона, ама Клоп не искал да ги харчи... И затова е изхарчил 29 мил за 2 години, защото не иска да харчи повече... Колко глупости изписал този господин за нула време, чак не знам как ще му смогвам. Ужас! На Конте му купили Канте и станал шампион :lol: А Давид Луиз купиха ли му го или се извиниха на ПСЖ, че няма да го купуват? :lol: А Куртоа, Азпиликуета, Кейхил, Матич, Азар, Диего Коща, Вилиан и един куп резерви бяха ли шампиони по-предната година с Моуриньо? Просто питам защото оставам с впечатлението, че ако на Клоп му бяха взели Канте и щеше да се разходи през ВЛ със заварения отбор на Роджърс :lol: И кой точно е дошъл на твойта, че Клоп не ставал за Ливърпул? Ти имаш ли си на идея какъв футбол е изповядвал този отбор последните 50 г, че да ми обещаваш 5 италиански треньора дето ставали...Кои са те, дай да ги чуем? Ариго Саки :lol: Марчело Липи :lol: Джовани Трапатони :lol:... Абе човек ти и миналия сезон по това време ми обещаваше същото, ама по-добре не се заричай, че нито ти се сбъдна прогнозата, нито си спази обещанието. И коя е лудата тактика с която Шекспир ни смаза? Че Джо Гомез заспа и покри 3ма души в засада? Това ли ти е тактиката? Той сигурно треньора им тогава не е Шекспир, ами Кашпировски, щом извади тактиката с приспиването :lol: Какво ли се разправям с теб, ти между Лудогорец и Севиля разлика не правиш апък аз с какви неща те занимавам :mrgreen:
Иначе за мача- ясно е, че по-бързата процедура-никой не става, ама нека отбележим и че Хендерсън става за закачалка на лентата, Вийналдум става САМО, САМО, САМО за домакинските мачове, не може да си като Марадона с/у Арсенал и след една седмица да си като баба Мара с/у Сити и баба Дона с/у Лестър-17 гола вкъщи и 0 навън-ебаси психиката, ебаси чудото! Фланагън става за девически футбол, за всички останали аз ще си запазя правото да им се дадът още шансове...както предполагам и Клоп ще си запази неговото ;)

namo
Мнения: 256
Регистриран на: 04 окт 2016 15:06
Контакти:

Re: КЛ | Лестър - Ливърпул |19.09.2017|

Мнениеот namo » 20 сеп 2017 10:06

Аз съм много доволен от снощното отпадане. И благодарен на коментатора, че ми напомни как Клоп успя да стигне два финала в първия си сезон в Ливърпул. С почти същите играчи.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: КЛ | Лестър - Ливърпул |19.09.2017|

Мнениеот iliev72 » 20 сеп 2017 10:22

DarkPsy написа:
iliev72 написа:Диема ли имат проблем или само от стрийма ?! Ту се сменя мача с Челси-Арсенал !


Изчисти си кеша и настрой по-малко памет да има за кеш.

Не съм гледал въпросният мач :) А кеша ми се чисти автоматично от самият VLC :)
От резултата едва ли някой е доволен.Коментаторчето да ми говори , че ни трябва треньор който да се занимава със защитниците е смешно.Клоп все пак 6г е играл точно защитник в Майнц.
От 2-3г не бях гледал мач по Диема.Коментатора беше отчайващ.И не мога да разбера защо хората дават пари за този боклук.
Мисля , че е крайно време да започне да се реализират положенията които създава Ливърпул.
И преди Ливърпул е имал мачове с 30 удара във вратата и нито един гол.Това нещо рано или късно свършва.Надявам се рано.
Постоянството си остава проблема. Това разреши ли Клоп другото ще си дойде на място. Засега единствено има постоянство в защитата. Все пак не говоря за такова постоянство :mrgreen:
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: КЛ | Лестър - Ливърпул |19.09.2017|

Мнениеот dNelbandian » 20 сеп 2017 10:41

iliev72 написа:
DarkPsy написа:
iliev72 написа:Диема ли имат проблем или само от стрийма ?! Ту се сменя мача с Челси-Арсенал !


Изчисти си кеша и настрой по-малко памет да има за кеш.

Не съм гледал въпросният мач :) А кеша ми се чисти автоматично от самият VLC :)
От резултата едва ли някой е доволен.Коментаторчето да ми говори , че ни трябва треньор който да се занимава със защитниците е смешно.Клоп все пак 6г е играл точно защитник в Майнц.
От 2-3г не бях гледал мач по Диема.Коментатора беше отчайващ.И не мога да разбера защо хората дават пари за този боклук.
Мисля , че е крайно време да започне да се реализират положенията които създава Ливърпул.
И преди Ливърпул е имал мачове с 30 удара във вратата и нито един гол.Това нещо рано или късно свършва.Надявам се рано.
Постоянството си остава проблема. Това разреши ли Клоп другото ще си дойде на място. Засега единствено има постоянство в защитата. Все пак не говоря за такова постоянство :mrgreen:

Стига с тази атака илийчо. То всеки мач не може да мушкаш по 3 парцала.
Съгласен съм, че трябва да се кварват положенията, но ние просто пропиляваме почти всеки аванс, който имаме.
Единствено Кристал Палас и Арсенал не ни вкараха. И то по обясними причини.
При нас всеки 2ри мач е - вкарваме гол и след това ни изравняват или вариант 2, вкарват ни гол и всичко приклюва.
И забележи, че всичко тръгва от там, че ни вкарват гол, а не от това, че не сме мушнаши 5 парцала.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: КЛ | Лестър - Ливърпул |19.09.2017|

Мнениеот realist » 20 сеп 2017 10:42

Liverpool_EC написа:
slash1912 написа:Ми айде погледни колко пари са похарчили въпросните отбори и виж откакто е дошъл Клоп баланса какъв ни е.С наличните играчи и Господ да ни стане треньор-резултата ще е същия.

Той Господ дойде, ама играчите не си тръгват :lol:
Слаш, опитваш се да обесняваш на реалиста, че рибата се вмирисва от главата ли? Хахахахаха успех, виж го колко е наивен само. Американците биле обещали 200 милиона, ама Клоп не искал да ги харчи... И затова е изхарчил 29 мил за 2 години, защото не иска да харчи повече... Колко глупости изписал този господин за нула време, чак не знам как ще му смогвам. Ужас! На Конте му купили Канте и станал шампион :lol: А Давид Луиз купиха ли му го или се извиниха на ПСЖ, че няма да го купуват? :lol: А Куртоа, Азпиликуета, Кейхил, Матич, Азар, Диего Коща, Вилиан и един куп резерви бяха ли шампиони по-предната година с Моуриньо? Просто питам защото оставам с впечатлението, че ако на Клоп му бяха взели Канте и щеше да се разходи през ВЛ със заварения отбор на Роджърс :lol: И кой точно е дошъл на твойта, че Клоп не ставал за Ливърпул? Ти имаш ли си на идея какъв футбол е изповядвал този отбор последните 50 г, че да ми обещаваш 5 италиански треньора дето ставали...Кои са те, дай да ги чуем? Ариго Саки :lol: Марчело Липи :lol: Джовани Трапатони :lol:... Абе човек ти и миналия сезон по това време ми обещаваше същото, ама по-добре не се заричай, че нито ти се сбъдна прогнозата, нито си спази обещанието. И коя е лудата тактика с която Шекспир ни смаза? Че Джо Гомез заспа и покри 3ма души в засада? Това ли ти е тактиката? Той сигурно треньора им тогава не е Шекспир, ами Кашпировски, щом извади тактиката с приспиването :lol: Какво ли се разправям с теб, ти между Лудогорец и Севиля разлика не правиш апък аз с какви неща те занимавам :mrgreen:
Иначе за мача- ясно е, че по-бързата процедура-никой не става, ама нека отбележим и че Хендерсън става за закачалка на лентата, Вийналдум става САМО, САМО, САМО за домакинските мачове, не може да си като Марадона с/у Арсенал и след една седмица да си като баба Мара с/у Сити и баба Дона с/у Лестър-17 гола вкъщи и 0 навън-ебаси психиката, ебаси чудото! Фланагън става за девически футбол, за всички останали аз ще си запазя правото да им се дадът още шансове...както предполагам и Клоп ще си запази неговото ;)


Ако твърдението на теб и още някои фенове, че проблемът с трансферите (по-скоро липсата им) е в собствениците, то тогава Клоп още повече ми пада в очите. Собствениците обявяват публично, че ще дадат 200 млн.за селекция, Клоп цяло лято твърди, че няма проблем с парите, но искал да мземе точните играчи. Излиза, че Клоп е мишка и си трае, че собствениците не му дават лев за трансфери, така ли? Ми още по-зле. Нали го венцеславехте как не бил като Роджърс и ако имало нещо нередно, щял да тропне по масата. Е, тропна, но в тоалетната. Окс, Салах, Робъртсън и Соланке - това ли са точните играчи, които да решат роблемите в Ливърпул? Салах пасна идеално, да, но всяко малко дете е наясно, че проблемите на Ливърпул са в защита. И какво направи Клоп? Мач след мач губим (или поне губим точки) по един и същи начин. 2 години вече. А тоя хубостник на пейката нищо не променя на милиметър. Сляпото ви богоговение пред този човек е признак на малодушие. От 2 години слушам едно и също - как било рано, как Той градял, как му трябвало време. Е, добре, колко? 10 години? 15? Колко според вас е необходимо, за да спре Ливърпул да бъде за посмешище в Англия и Европа? Или ще кажете, че не сме за посмешище? Ми прочетете малко английска преса, коментари, анализи, мнения на специалисти и пак отговорете. Вече на подбив ни взеха. Всеки път по един и същи начин, едни и същи грешки.
За другите глупости, които си изписал, дори няма да си правя труда да ти отговарям. Какъв футбол бил изповядвал клуба, бля бля. То и Юнайтед изповядва нападателен футбол, но взеха Моуриньо, преди това и Ван Гаал. Атлетико М и те в последните 50 години изповядват красив и нападателен футбол. Иди им кажи, че са тъпаци, че сложиха Симеоне за треньор и футбола им не е атрактивен. Изобщо такива глупости си надробил, че...


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта