ВЛ | Ливърпул - Бърнли |16.09.2017|

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ | Ливърпул - Бърнли |16.09.2017|

Мнениеот plmar » 16 сеп 2017 21:53

iliev72 написа:Сега ред на тези за които е свършил сезона да се преброят и да вземат да гледат нещо друго :)
Аз не съм от тях :) Който има смелост да си каже , че за него сезона е свършил и повече да не се мярка темите за мачове от ВЛ !


И аз не съм от тях, да се гледат, да се броят и наистина, моля ви гледаите нещо друго.
Изображение

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ | Ливърпул - Бърнли |16.09.2017|

Мнениеот plmar » 16 сеп 2017 22:05

Ще цитирам(истината според мен) Делио Роси:" Билетите ги продава атаката, титлите ги печели защитата"!
Изображение

chakalat
Мнения: 846
Регистриран на: 18 апр 2011 01:12
Контакти:

Re: ВЛ | Ливърпул - Бърнли |16.09.2017|

Мнениеот chakalat » 16 сеп 2017 22:15

Въпреки статистиката нямахме чисти положения. Огрмона бройка флегматични удари от далеч които почти не затрудниха вратаря на Бърнли. Не създадохме нищо и трябва да сме доволни че не загубихме този мач.....За защитата каквото и да се каже ще е малко....всяка балонна топка е 90% гол.....Толкова неориентирана и зле подредена защита нямаме и в Българското смешно първенство.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ | Ливърпул - Бърнли |16.09.2017|

Мнениеот realist » 16 сеп 2017 23:03

Въпреки, че някои пак се заядоха с мен, нямам настроение дори да отговарям, смятайте. Едно и също си дъвчем тук, безсмислено. Все било рано, все всичко е наред и все ядем хурката. Разбира се, че ще продължим да гледаме Ливърпул, ще продължим да се надяваме и да се молим нещо да се промени. Нали затова сме фенове. Но няма как да си затваряме очите пред очевидното и да се правим на ударени.

kadett1
Мнения: 1625
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ | Ливърпул - Бърнли |16.09.2017|

Мнениеот kadett1 » 16 сеп 2017 23:26

iliev72 написа:Кадет и на твоята дружка по оптимизъм Реалиста ви признавам едно - дори приятелката ми мрънка по малко от вас :lol:

Илиев, щом ти харесва играта и представянето на отбора , добре - всеки си има вкус, но защо смяташ , че изразяването на мнение , различно от твоето е мрънкане?

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ВЛ | Ливърпул - Бърнли |16.09.2017|

Мнениеот iliev72 » 16 сеп 2017 23:43

Кадет нищо лично :) Виж кои непрекъснато мрънкате при равен или загуба ;)
И винаги съм се чудил какво означава 100% голово положение ?!
Ако нещо е 100% то значи се случва :) Български коментатори са идиоти е ясно на всички :)
Като кажеш 100% отивам да ям - ядеш :) 100% ще си купя обувки - купуваш обувки :)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | Ливърпул - Бърнли |16.09.2017|

Мнениеот smoothc » 17 сеп 2017 00:22

Сега остава и Алекс(smoothc) да си каже "тежката" дума

Аз съм си я казал доста отдавна, Илиев - Ливърпул са атрактивни, с динамичен стил в атаката, но в дефанзивен план положението е страшно хаотично, което буквално е***** майката на постигнатото в предни позиции.
Вратарите също не спомагат особено за минимизирането, много са непостоянни и двамата.
Ливърпул е буквално инкубатор за опцията Гол-Гол, което в генезис е вид бариера за дългосрочни успехи.

Отборът е в серия от три мача без победа, защитата е сериозно пропукана, а гледам, че ви предстоят четири поредни гостувания - Лестър - КУК, Лестър - ВЛ, Спартак М - ШЛ, Нюкасъл - ВЛ.
С други думи, в отбора настъпва сериозно напрежение и Клоп трябва да демонстрира гъвкавост, защото положението не е никак розово.
Ако не настъпи кардинална промяна, то има висок риск от мини-криза, защото ако не броим КУК, то всички останали мачове са под въпрос(по отношение на победата).

Gil-galad
Мнения: 13138
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: ВЛ | Ливърпул - Бърнли |16.09.2017|

Мнениеот Gil-galad » 17 сеп 2017 00:38

Според мен изоставаме....Тотнъм сряда записаха първа победа като домакини тоя сезон, ама преди това бяха махнали Почетино....Челси смениха Конте още след първия кръг като паднаха от Бърнли....Венгер и той стегна куфарите след като ги бихме, а в четъвъртък след мача в Бергамо и Куман си замина.....само ние идиотите още не сме сменили треньора....
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
mitko9311
Мнения: 3476
Регистриран на: 10 авг 2009 13:17
Контакти:

Re: ВЛ | Ливърпул - Бърнли |16.09.2017|

Мнениеот mitko9311 » 17 сеп 2017 01:12

Много сме зле в защита, а лошото е и падналото самочувствие на отбор личи си загубата от Сити тежи в друг ден атака щеше да вкара поне още едно положение каквото и да си говорим дори и да не бяха най-чистите положения имаше доста възможности и мача беше изпуснат, но нищо не е приключило и борбата ще е докрая просто както си и мислех преди да почне сезона Сити не виждам как ще изпуснат титлата след този силен прозорец сглобиха брутален отбор ;) Дори и в мача със Севиля атаката трябваше да вкара повече голове имаше много много положения..... Надявам се скоро да се отпуснат и дигнат психически, защото е очевидно всеки може повече от това което показва дори и играчите в защита ;) Колкото и слаба да ни е защитата може да се представя на по-добро ниво. Надявам се да няма контузени повече + влизане на Коу във форма, връщане на Мане и по-бързо възстановяване на Лалана и Клайн ;) Щом Морено може да започва да показва това което виждах като игра преди да дойде в Ливърпул и го исках толкова много значи и Ловрен може да покаже поне малко от играта му от Лион :)
[wrapimg=]https://lh3.googleusercontent.com/-8gXe-kXWJU0/UzM7OTjWN_I/AAAAAAAAB8M/dQK3TygTMeU/s0/26-03-2014-GifNumber-238.gif[/wrapimg]

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: ВЛ | Ливърпул - Бърнли |16.09.2017|

Мнениеот Tart » 17 сеп 2017 10:53

Ама въобще не ми се коментира. Ще споделя мнение, без да залагам че е на сто процента. Проблема ни е, че рутираме..ха-ха-ха..луда работа. Един месец играем и отбора въобще не изглежда сработен..все едно не са имали предсезонна..странна работа. Просто не играят като отбор.Нямаме една силна сработена единадесеторка, като миналия сезон..имаме две средни или нещо такова. И само едно се питам..отборите, които рутират винаги пазят основа..централните бранители с дефанзивните халфове е най - често срещаното..все пак всички отбори се градят върху защитата..а ние запазваме само атаката..всичко назад се върти..това е хм..не ми е ясно защо се налага..мога да предполагам. Основно залагам, че проблема на Клоп е как точно да рутира, за да опази играчите от контузии, да ги държи свежи и в игрови ритъм. Мисля че това може да е проблема..самия Клоп трябва да се нагоди към такава ситуация..рутиране при интензитета на английския футбол. Лично мисля, че той няма такъв опит.
Липсата на синхрон и игрови ритъм води то дази масова неувереност..особено за защитниците...ха-ха-ха..при гола на Бърнли Клоп попита от линия.." е какво пак беше това..???"..луда работа...гадна и досадна..


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта