ШЛ | Ливърпул - Севиля |13.09.2017|

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ | Ливърпул - Севиля |13.09.2017|

Мнениеот Liverpool_EC » 14 сеп 2017 05:20

Не е за вярване, че за втори път след такова първо полувреме,им водихме пак само с един гол. Много безотговорно подхождаха пред гола, второто го играехме на ходом и чахме мача да свърши 2:1. Колко такива мачове сме гледали вече, при 3ти мениджър подред-ние с 24удара и завършваме наравно с отбор вкарал 2 от 3те си положения. Всички бяха в обичайната си светлина, лек прогрес при Морено. Все пак поне създаваме положения и един ден, като вземем и да ги вкарваме... :lol:

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ШЛ | Ливърпул - Севиля |13.09.2017|

Мнениеот smoothc » 14 сеп 2017 08:20

от smoothc » 13 сеп 2017 09:49
Ливърпул излиза за задължителна победа, което допълнително увеличава напрежението, предвид загубата във финала(реваншизма) и тежкия удар от Сити(като реанимация).
Севиля са опитен отбор, който при една стабилна тактическа дисциплина и възползване от слабите места на противника, може без проблеми да спечели точката, а защо не и нещо повече.


Ти наистина си вярваш на глупостите които пишеш.


Илиев, а ти явно надценяваш възможностите на Ливърпул. :)

namo
Мнения: 256
Регистриран на: 04 окт 2016 15:06
Контакти:

Re: ШЛ | Ливърпул - Севиля |13.09.2017|

Мнениеот namo » 14 сеп 2017 08:57

smoothc написа:
от smoothc » 13 сеп 2017 09:49
Ливърпул излиза за задължителна победа, което допълнително увеличава напрежението, предвид загубата във финала(реваншизма) и тежкия удар от Сити(като реанимация).
Севиля са опитен отбор, който при една стабилна тактическа дисциплина и възползване от слабите места на противника, може без проблеми да спечели точката, а защо не и нещо повече.


Ти наистина си вярваш на глупостите които пишеш.


Илиев, а ти явно надценяваш възможностите на Ливърпул. :)


Не мисля, че надценява Ливърпул. Просто в техен мач всичко зависи само от един отбор и това е Ливърпул- единственият отбор в света, който може без проблем да победи всеки, включително себе си.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ШЛ | Ливърпул - Севиля |13.09.2017|

Мнениеот smoothc » 14 сеп 2017 08:59

Значи, ако правилно съм те разбрал - само Ливърпул може да спечели срещу...Ливърпул, а? :)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ШЛ | Ливърпул - Севиля |13.09.2017|

Мнениеот Red_Neck » 14 сеп 2017 09:30

Хем ме е яд за хикса снощи, хем в края можеше да гризнем цялото дърво.
Салах доста надгражда безумната ни неефективност в атака, а отзад сме същата дантела .... Циклим яко.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

namo
Мнения: 256
Регистриран на: 04 окт 2016 15:06
Контакти:

Re: ШЛ | Ливърпул - Севиля |13.09.2017|

Мнениеот namo » 14 сеп 2017 09:35

smoothc написа:Значи, ако правилно съм те разбрал - само Ливърпул може да спечели срещу...Ливърпул, а? :)

Написал съм го на български, няма нужда да ме питаш какво съм казал.

kadett1
Мнения: 1625
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ШЛ | Ливърпул - Севиля |13.09.2017|

Мнениеот kadett1 » 14 сеп 2017 09:49

Не искам да съм лош пророк,но тази игра в защита ще ни изяде главата за пореден сезон. И тук си е виновен само Клоп и никой друг. Две години вижда, или аз мисля така, че сме дантели отзад и купува само нападатели и хора от средата. Няма да стане на неговата и може още догодина да изхвърчи. Само харизма не стига - това не е някакво телевизионно шоу. Не напразно започнаха да го захапват в спортните среди - пример последното интервю на Хаман. Ловрен и Клаван са неадекватни, Матип и той не е световна класа, но Клоп си е наумил, че са перфектни. Десния ни бек и той е проблем - вчера го разминаха като товарен влак, няколко пъти, Арнолд още е зелен. Морено направи силен мач, но и него го литнаха няколко пъти. Изобщо трагедия - от 4 удара - 2 гола.

namo
Мнения: 256
Регистриран на: 04 окт 2016 15:06
Контакти:

Re: ШЛ | Ливърпул - Севиля |13.09.2017|

Мнениеот namo » 14 сеп 2017 09:58

kadett1 написа:Не искам да съм лош пророк,но тази игра в защита ще ни изяде главата за пореден сезон. И тук си е виновен само Клоп и никой друг. Две години вижда, или аз мисля така, че сме дантели отзад и купува само нападатели и хора от средата. Няма да стане на неговата и може още догодина да изхвърчи. Само харизма не стига - това не е някакво телевизионно шоу. Не напразно започнаха да го захапват в спортните среди - пример последното интервю на Хаман. Ловрен и Клаван са неадекватни, Матип и той не е световна класа, но Клоп си е наумил, че са перфектни. Десния ни бек и той е проблем - вчера го разминаха като товарен влак, няколко пъти, Арнолд още е зелен. Морено направи силен мач, но и него го литнаха няколко пъти. Изобщо трагедия - от 4 удара - 2 гола.

Големият проблем е пред защитата, оттам и хаоса в наказателното поле и пред него. Хендерсън, Джан и Джини изключват в дълги периоди от мача, всеки оставя другия да свърши работата, или пък се бутат по двама за една и съща топка- лоша комуникация и явно неразбиране на идеите на Клоп в средата на терена. Забавното е, че са показвали какво могат когато заработят в синхрон. Отборът е двулик, най-малкото.

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ШЛ | Ливърпул - Севиля |13.09.2017|

Мнениеот venomcho » 14 сеп 2017 11:11

Хайде другия път по-скромничко с прогнозите от хора, за които футбола свършва с червени и сини...
Севиля ще се опънат на всеки един английски отбор - все пак имат повече евротрофеи от всичките лондонски...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ШЛ | Ливърпул - Севиля |13.09.2017|

Мнениеот hydetoshi » 14 сеп 2017 11:26

Ливърпул след вчерашния Х трябва да се замислят как да спечелят първото място. Останат ли втори на пролет ги чака дирижирания жребий за 1/8 финалите и нелеката съдба на колегите от Арсенал- всяка година 1/8 финала да е срещу Барселона или Байерн(заради тъпите условия на жребия). Сигурен съм,че никой фен на Ливърпул няма да е доволен от това.
П.П. Миналата година Арсенал станаха първи,обаче Байерн останаха втори и дирижирания жребий пак им го натресе.
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта