ВЛ | Ливърпул - Кристъл Палас |19.08.2017|

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ | Ливърпул - Кристъл Палас |19.08.2017|

Мнениеот plmar » 20 авг 2017 14:18

Разбира се че играта ни, изобщо ама изобщо не е зле? Какво искате- първите 5мача 5победи с по 3 на нула? Не- благодаря- местата в ШЛ не се взимат нито август, нито септември, нито октомври и т.н.! Защо забравяте едно основно нещо- за Клоп двата мача през август са с/у Хофе, само те. Другото си е чиста проба обиграване и тактика! На всеки е ясно, Трент ще е основен играч тази кампания, а защо бе оставен не на пейката а по костюм? Не мисля че изморен на 18, и има нужда от почивка!
Изображение

kadett1
Мнения: 1651
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ | Ливърпул - Кристъл Палас |19.08.2017|

Мнениеот kadett1 » 20 авг 2017 14:29

plmar написа:Разбира се че играта ни, изобщо ама изобщо не е зле? Какво искате- първите 5мача 5победи с по 3 на нула? Не- благодаря- местата в ШЛ не се взимат нито август, нито септември, нито октомври и т.н.! Защо забравяте едно основно нещо- за Клоп двата мача през август са с/у Хофе, само те. Другото си е чиста проба обиграване и тактика! На всеки е ясно, Трент ще е основен играч тази кампания, а защо бе оставен не на пейката а по костюм? Не мисля че изморен на 18, и има нужда от почивка!

Чудна беше играта, само че, ако Бентеке го беше мушнал , сега нямаше да си говорим по този начин.

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ | Ливърпул - Кристъл Палас |19.08.2017|

Мнениеот plmar » 20 авг 2017 14:46

Kadett, и другите от твоита кръвна група, проумейте следното- шампионски манталитет се изгражда в мачовете в които играеш слабо но печелиш с 1:0, в тренировачно темпо! Справка- Челси и Тотнъм от миналия сезон.
Изображение

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ | Ливърпул - Кристъл Палас |19.08.2017|

Мнениеот PSvilenov » 21 авг 2017 19:16

kadett1 написа:
plmar написа:Разбира се че играта ни, изобщо ама изобщо не е зле? Какво искате- първите 5мача 5победи с по 3 на нула? Не- благодаря- местата в ШЛ не се взимат нито август, нито септември, нито октомври и т.н.! Защо забравяте едно основно нещо- за Клоп двата мача през август са с/у Хофе, само те. Другото си е чиста проба обиграване и тактика! На всеки е ясно, Трент ще е основен играч тази кампания, а защо бе оставен не на пейката а по костюм? Не мисля че изморен на 18, и има нужда от почивка!

Чудна беше играта, само че, ако Бентеке го беше мушнал , сега нямаше да си говорим по този начин.

То и Мане можеше да я мушне при корнера първото полувреме . Фирмино можеше да му върже тоя изстрел от 35 метра по диагонала ако не беше вратаря . Соланке на 2 пъти можеше да я вкара също . Хендерсън можеше да я вкара ако я беше засилил малко повече тая топка или вратаря беше с 1 стъпка по в ляво . Какво очакваш ? Да няма противника нито едно положение ли ? Еми ако това очаквате , защитата винаги ще бъде слаба за вас

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 715
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ | Ливърпул - Кристъл Палас |19.08.2017|

Мнениеот lyubomir_v » 21 авг 2017 23:56

Свиленов, светът не се върти около теб, мойто момче. И такива цели като осминафинал, четвърфинал, четвърто място, трето място, мен изобщо не ме вълнуват. Аз искам титлата. Или купата с големите уши. Само това подхожда на ЛИВЪРПУЛ, ако вие, господа, сте забравили кой е отборът в червено, аз не съм забравил
И ако собствениците, треньорът, играчите не успеят да върнат клуба там, където му е мястото, ако не спечелят купи, няма да се издигнат в очите ми и няма да им спестя критичните думи
YNWA

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ | Ливърпул - Кристъл Палас |19.08.2017|

Мнениеот PSvilenov » 22 авг 2017 19:38

lyubomir_v написа:Свиленов, светът не се върти около теб, мойто момче. И такива цели като осминафинал, четвърфинал, четвърто място, трето място, мен изобщо не ме вълнуват. Аз искам титлата. Или купата с големите уши. Само това подхожда на ЛИВЪРПУЛ, ако вие, господа, сте забравили кой е отборът в червено, аз не съм забравил
И ако собствениците, треньорът, играчите не успеят да върнат клуба там, където му е мястото, ако не спечелят купи, няма да се издигнат в очите ми и няма да им спестя критичните думи
YNWA

Няма пълно щастие ... Да изгоним Клоп , ФСГ и играчите само защото не са ти осигурили на теб титла за близо 30 години , това ли предлагаш ? Ако това ти е мнението няма какво повече да ти кажа и не се различаваш много от оня откачения от психиатрията дето изяде бана и сега проповядва в коментарите на спортни сайтове . Ливърпул не ти е длъжен нито на теб , нито на някой друг подкрепял отбора 27 години без титла да ви печели трофея . Разбирай го както искаш ... Няма да ти се обяснявам повече . Преди да ме цитираш прочети още 3 пъти горният ред.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта