ВЛ | Уотфорд - Ливърпул | 12.08.2017, 14:30ч.

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ | Уотфорд - Ливърпул | 12.08.2017, 14:30ч.

Мнениеот Liverpool_EC » 12 авг 2017 22:44

Тъкмо мача влизаше в продължението и си викам-не е истина ако вземем този мач с тази игра...и много ясно, че с такава игра няма да го вземем, а и не заслужавахме. Игра се 20 мин от 50 до 70. Отначало почнаха все едно Коутиньо им беше сложил оловни подметки, не скандално ами направо престъпно недъгави, първото полувреме само Мане беше ок, всичко друго леш. За първия гол Фирмино си изтърва човека, Матип увисна, ама и тоя Миньоле-топката падна на 2 крачки пред него той спи.Как няма да я боксира тая :?: ми тя ще го удари по главата и ще го убие. Супер заспал човек. Застана му някъв отпред няма да го блъсне, няма да заеме позиция, стои и се крие зад него. На 3тия гол същата работа, пак се скрил зад някъв и гледа дали ще му я вкарат. Абе блъскай ги за теб ще дадът фал бе шматка, във вратарското поле си, станели блъсканица фала е винаги за вратаря. Кариус може да прави грешки ама е 100 пъти по решителен от тоз заспал белгец. Клоп да почва да си го налага, какво чака от Миньоле не знам. Втория гол пак тоя Калитко Морено, като първокласник се изложи. Изигра един хубав мач с/у Байерн и сега пак ще го мъчи. За втория му хубав мач в Ливърпул сега пак 2 г шансове ли ще му се дават. А новия Робъртсън даже го няма в резервите. Това са неговите хора, а той залага пак на мършите на Роджърс. Странна работа е това. За първи път му се чудя, защо така подхожда...Ако ги разкара тези двамата и вземе ван Дайк, ще останат единствените двама-трима читави от трансферната фея и нещата ще тръгнат нагоре.В защита малкия Арнолд направи няколко ключови изчиствания и страхотни статични изпълнява, като цяло много добре. И тук Клоп мнг хубаво го е видял и го е сложил него пред всички стари кучета-да се учат от 18г лапе. Обаче реалиста каза, че не става и да се продава в Ченпиъншипа и направо не знам :lol: Матип по-зле от обикновено, ама добре, че обираше всички високи второто, защото жална ни майка. Ловрен и Морено не искам да ги коментирам даже.Полузащитата пълен леш-от слаб по-слаб и най-слаб Хендерсън. Джан поне им викаше, правеше тактически фалове даде асистенция на Мане, а Данчо милия пиле в калчища. Капитан и половина дет се вика. Дочаках да разкарат Лукчо-той си тръгна, като легенда. Този обаче сиг ще стане по-легендарен и от него. Вийналдум гостуване ли е - не го търси, той се пази за Анфийлд. В нападение Салах и Фирмино се събудиха второто, ама мнг изтърва египтянина. Обаче супер си бяха и Мане отляво заспа, никакви грижи. Резервите милите и 3мата топка не пипнаха. Само Гомез го видяхме с тоя фал.
Сако не знам какво го повтаряте нон-стоп, като той май все още не тренира пълноцено, а все още е на рехабилитация. И с него предните години не бяхме цъфнали. Ван Дайк е човека! Днеска този мач с него в състава го взимахме. От другите, които е изброил колегата, само Кулибали става за Англия, ама и на него ще му искат едни 60 мил, затова по-добре ВвД за 75 :!: Обаче янките пак го играят умрели лисици. Аз му казах на Налбандиян в началото на лятото да не чака много, защото те си сложиха техен човек за спортен директор и ето го резултата. Отпускат 200 милиона :lol: , ама точно техните 140 никой не иска да ги вземе ;) Пълна пародия с тея лисугери! Аз затова си бях обещал това лято да не си тровя нервите със селекционата сапунка. Тя е за наивници които не могат да съберът 2+2. Сега ще ги видим, ако продадът Кутиньо, значи следващото лято поредния напускащ (който те не могат да откажат, а само на тях им отказват ;) ) ще е Мане за 80-100 мил и така даже няма да им трябва да теглят кредит за другата трибуна. Ще купят някой друг за общо 60 мил, ще продадът за 35 и ей ти я сметката на тезгяха. А ние ще продължаваме да се молим Клоп да ни държи в топ 4 с наличното. Айде, че много се отплеснах, ама не ми се занимаваше с форуми лятото, щото освен с трансферните каши на американските цънцари, няма какво друго да се дъфче. Сега поне почна сезона и ще гледаме футбол, а не сапунки!

namo
Мнения: 256
Регистриран на: 04 окт 2016 15:06
Контакти:

Re: ВЛ | Уотфорд - Ливърпул | 12.08.2017, 14:30ч.

Мнениеот namo » 12 авг 2017 23:30

Liverpool_EC написа: А ние ще продължаваме да се молим Клоп да ни държи в топ 4 с наличното. Айде, че много се отплеснах, ама не ми се занимаваше с форуми лятото, щото освен с трансферните каши на американските цънцари, няма какво друго да се дъфче. Сега поне почна сезона и ще гледаме футбол, а не сапунки!


Клоп ще си тръгне веднъж усети ли лъжата зад гърба си.

Потребителски аватар
mitko9311
Мнения: 3476
Регистриран на: 10 авг 2009 13:17
Контакти:

Re: ВЛ | Уотфорд - Ливърпул | 12.08.2017, 14:30ч.

Мнениеот mitko9311 » 13 авг 2017 14:38

namo написа:
Liverpool_EC написа: А ние ще продължаваме да се молим Клоп да ни държи в топ 4 с наличното. Айде, че много се отплеснах, ама не ми се занимаваше с форуми лятото, щото освен с трансферните каши на американските цънцари, няма какво друго да се дъфче. Сега поне почна сезона и ще гледаме футбол, а не сапунки!


Клоп ще си тръгне веднъж усети ли лъжата зад гърба си.

Четох интервю на Клоп намекна си нямам последна дума за трансферите и съм убеден Коу отива в Барса ще го продадат и пак ще завършим прозореца на + баланс..... От 2010 досега само Ливърпул е изхарчил 100 милиона паунда всички други конкуренти по 400 + и нагоре. Няма как да се поправи защитата като всеки сезон е същата + един нов който не е класа, а е или млад талант или като Клаван не лош централен за запълване на дупки и да има по-широк състав. Очаквам другото лято към Юли при подобен развой на трансферния пазар Клоп да си подаде молбата и да напусне.
[wrapimg=]https://lh3.googleusercontent.com/-8gXe-kXWJU0/UzM7OTjWN_I/AAAAAAAAB8M/dQK3TygTMeU/s0/26-03-2014-GifNumber-238.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ | Уотфорд - Ливърпул | 12.08.2017, 14:30ч.

Мнениеот Alonso_Massa » 13 авг 2017 19:00

Мача може да се окаже "blessing in disguise". Нека се види че подобрението спрямо миналия сезон е минимално и че няма да стане така и ни трябва свежа кръв! Трябва ни задължително един халф, защото Хендерсън и Вайналдум са просто squad players и ако имаме някакви амбиции такива като тях не трябва да са редовни играчи. Същото се отнася и за Ловрен в защита. Тъй де дано тази загуба е накарала Клоп да осъзнае, че с наличното няма да стане.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 712
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ | Уотфорд - Ливърпул | 12.08.2017, 14:30ч.

Мнениеот lyubomir_v » 13 авг 2017 20:36

Ливърпул се завърна и нищо, НИЩО не се е променило. Всичко си е по старому. Явно и Клоп няма да промени нищо - нито в играта в защита, нито ще купи дефанзивен, нито ще принуди чичо Скрудж да похарчи повече от 20 - 30 млн плюс. Вероятно, до Коледа ще е пътник. Да идва Джерард и да взема помощник Карагър, отбора има нужда от хора, които да върнат магията на Анфийлд.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ | Уотфорд - Ливърпул | 12.08.2017, 14:30ч.

Мнениеот PSvilenov » 14 авг 2017 14:50

Ако се съди общото мнение то Хендерсън , Джан , Вайналдум , Ловрен , Клаван , Робъртсън , Фирмино , Стъридж, Ориги , Ингс и още сума ти народ дето пропускам са посредствени и нямали място в Ливърпул . Ами вие защо сте фенове на тоя отбор въобще ? :lol: То това е повече от половината тим . Нещо не ми е ясно какво точно подкрепяте

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ВЛ | Уотфорд - Ливърпул | 12.08.2017, 14:30ч.

Мнениеот iliev72 » 14 авг 2017 15:12

И аз това се питам вече няколко години. Всички тук разбират от футбол , трансфери и т.н.
И как нито един от тези разбирачи не се занимава професионално с футбол.
Не мога да разбера щом толкова разбират защо са тук , а мениджър на отбор е Клоп.
Все си мисля , че би трябвало да е обратното , но не би. Защо ли ?!
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 712
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ | Уотфорд - Ливърпул | 12.08.2017, 14:30ч.

Мнениеот lyubomir_v » 14 авг 2017 19:52

До Свилен и Илийката:
- Ливърпул е бил, е , и ще бъде и след Клоп, Коутиньо, Суарез, Джерард и всички които са записали името си в славната история. Някои останаха в историята като победители и лоялни към клуба. Някои ще останат като опитали се и провалили се.
- Това че подкрепям и обичам отбора, и си гриза ноктите като седна всеки път пред телевизора, не означава че като кон с капаци трябва да не виждам недъзите и средняшките изцепки, които са напълнили отбора. И преди в Ливърпул е имало средняци, но имаше и класни футболисти, и те бяха гръбнака на отбора. А сега с всяка година стават все по-малко. Вярно, лоялността вече не е на мода сред младите поколения, но един голям клуб трябва да има начини да задържи силните си играчи.
- Дори и да изпадне в Чемпиъншип, ние винаги ще останем верни на отбора. И пак ще въздишаме само за славното минало.

YNWA

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ | Уотфорд - Ливърпул | 12.08.2017, 14:30ч.

Мнениеот PSvilenov » 14 авг 2017 22:07

Не , няма да подкрепяте Ливърпул ако изпаднат . Няма да ги подкрепяте ако изпаднат и от шампионската лига , какво остава за нещо друго .

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ | Уотфорд - Ливърпул | 12.08.2017, 14:30ч.

Мнениеот slash1912 » 14 авг 2017 22:35

PSvilenov написа:Не , няма да подкрепяте Ливърпул ако изпаднат . Няма да ги подкрепяте ако изпаднат и от шампионската лига , какво остава за нещо друго .

Би ли дефинирал понятието "подкрепа" във форума?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта