ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00| 3-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
VDP
Мнения: 1188
Регистриран на: 09 яну 2015 11:43
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00|

Мнениеот VDP » 21 май 2017 20:17

chakalat написа:Честито :)
Имаме прогрес във всички аспекти от предходните 2 сезона -
-имаме стил на игра !
-по-челно място в класирането
-повече точки
-повече вкарани голове
-по-малко допуснати
Футболистите си знаят местата, знаят какво се иска от тях, не биват разхождани на нетипични за тях позиции освен ако травми и наказания не го наложат.
С няколко качествени попълнения можем да се надяваме и на нещо повече в следващите години :)
Много хора ни завиждат за мениджъра, но всеки си има право на мнение колкото и тъпо да е то :o

Този коментар се покрива на 100% с моето мнение за сезона!
Честито на всички, вече имаме отбор и най-вече мениджър!
Очакваме с нетърпение трансферите и следващият сезон!

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00|

Мнениеот 9lives » 21 май 2017 20:24

merseyside написа:
Champions League playoff seeded clubs: Sevilla, Napoli or Roma, Dynamo Kiev*, Ajax*, Liverpool

Unseeded clubs (five from 10): Sporting Lisbon, Viktoria Plzen*, CSKA Moscow*, Club Brugge*, Steaua Bucharest*, Young Boys*, Hoffenheim, Nice*, Istanbul Basaksehir or Besiktas*, runners-up in Greece*

* Starts in third qualifying round


Напълно преодолими съперници
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6090
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00|

Мнениеот KOPScousers » 21 май 2017 20:35

Надявам се на Стяуа, със сигурност ще си купя билет за Букурещ.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

kadett1
Мнения: 1625
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00|

Мнениеот kadett1 » 21 май 2017 20:39

Изключително важно класиране в Шампионска лига. Това са пари - за трансфери, за базата, за стадиона. Сега може да се надяваме на входящи трансфери, които нямаше да са възможни, ако бяхме извън топ 4. Има какво да се желае още - да пипаме по бързо топката, да сме по стабилни отзад. Да се надяваме, че ще направим правилните трансфери и догодина малките отбори няма да са ни такава пречка. Пожелавам успешно лято и по високи цели в новия сезон.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00|

Мнениеот realist » 21 май 2017 21:30

На всички фенове честито класиране в топ 4. Голяма мъка, но в крайна сметка успяхме.
Изпращаме един много противоречив сезон. Видяхме мачове, които дълго ще помним, с агресивна, красива, бърза и комбинативна игра. Видяхме и мачове, които бързо ще искаме да забравим - мачове, които ни върнаха в едни мрачни времена. Видяхме взривна атака и безплодна атака, подвижна и креативна халфова линия и безпомощна халфова линия, стабилна защита и ялова защита, колебливи вратари и един прероден Миньоле след Нова година. Искрено се надявам на един по-добър следващ сезон и най-сетне да доживеем балансиран отбор с постоянно представяне.
В интерес на истината за мен реалната цел следващия сезон е топ 3. Ако го постигнем, значи наистина прогресираме. Изобщо не мисля още за титла. Иска ми се да играем елиминации в ШЛ, но не за влизане в групите, а след групите. Иска ми се да видя добри трансфери и поне един нов играч от световна класа. Много неща ми се иска да видя, но всяко нещо с времето си. Определено съм доволен от този хепи-енд на сезона, но не и от сезона като цяло. Този срив след НГ срина голяма част от оптимизма ми.

На всички, които сега ще ме нападнат и ще кажат колко съм грешен и колко не разбирам от футбол - сега ви е паднало, давайте. :lol:
На всички останали: наздраве и приятно лято! 8-)

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2434
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00|

Мнениеот sinqkrepost1914 » 21 май 2017 21:54

Целта е изпълнена.
Истината е, че бях доста нервен до първия гол и нищо не беше сигурно до тогава, но за радост всичко е добре когато свършва добре.
Всеки път си казваме как всеки следващ сезон във ВЛ е по-оспорван от предния, но този определено беше най-оспорвания до сега в историята на ВЛ !!! 76 точки за 4-то място и то в последния момент ?? :shock: :shock: Миналия сезон Сити завършиха 4-ти със ... 66 точки.Този сезон петия Арсенал имаше повече победи отколкото шампиона Лестър преди година.Това говори, че въпреки, че си правехме илюзии за титла до НГ, просто не бяхме готови.И въпреки това прогресираме много за последните почти 2 г.
Дано лятото е успешно и Клопо успее да привлече желаните играчи, както и да запазим Коу.Това момче е магьосник и не трябва да го продаваме срещу каквато и да е оферта !!!
Сега е момента Клоп да си поиска от шефовете големия чувал с парите и да не се жалят средства, защото такива има.
За другия сезон си пожелавам първо влизане в групите, а след това и излизане, както и борба за по-предно място в ВЛ.
Не казвам титла, но знае ли се, ако успеем да изградим постоянство, такова с каквото бяха Челси тази година, плюс 4-5 наистина световна класа играчи, може и да помечтаем и след НГ :)
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00|

Мнениеот Tart » 21 май 2017 22:15

realist написа:На всички фенове честито класиране в топ 4. Голяма мъка, но в крайна сметка успяхме.
Изпращаме един много противоречив сезон. Видяхме мачове, които дълго ще помним, с агресивна, красива, бърза и комбинативна игра. Видяхме и мачове, които бързо ще искаме да забравим - мачове, които ни върнаха в едни мрачни времена. Видяхме взривна атака и безплодна атака, подвижна и креативна халфова линия и безпомощна халфова линия, стабилна защита и ялова защита, колебливи вратари и един прероден Миньоле след Нова година. Искрено се надявам на един по-добър следващ сезон и най-сетне да доживеем балансиран отбор с постоянно представяне.
В интерес на истината за мен реалната цел следващия сезон е топ 3. Ако го постигнем, значи наистина прогресираме. Изобщо не мисля още за титла. Иска ми се да играем елиминации в ШЛ, но не за влизане в групите, а след групите. Иска ми се да видя добри трансфери и поне един нов играч от световна класа. Много неща ми се иска да видя, но всяко нещо с времето си. Определено съм доволен от този хепи-енд на сезона, но не и от сезона като цяло. Този срив след НГ срина голяма част от оптимизма ми.

На всички, които сега ще ме нападнат и ще кажат колко съм грешен и колко не разбирам от футбол - сега ви е паднало, давайте. :lol:
На всички останали: наздраве и приятно лято! 8-)


Опа..това не е мението ти, което исках да "почеша", но като цяло ми е кеф, а и кой знае кога пак ще те "хвана". Сезонът ни е противоречив само отностно борбата за титлата...до 37 -мия кръг, никой дори и не подставяше под съмнение класирането ни в топ 4..какво си гледал :?: "Видяхме безплодна халвова линия....безплодна атака"..еми младеж..това е напъпно нормално..дори и на Барса и Реал се случва...как така си се разтроил, че на нас в това оспорвано първенство се случва..еми гледай Манчо и Арсенал какво им се случваше. Имали сме "ялова защита",,мм доообре..и какъв ти е критерия :?: ..защото само ние играем с толкова високо изтеглена защита..и да добавя..само ние играехме толкова много мачове срещу дълбоко окопани отбори..срещу твърдението ти "за ялова атака" . " Да доживеем балансиран отбор в представянето си".....дете..има няма.. имахме такиви..но дали си гледал..."Ако го постигнем, значи наистина прогресираме"...не знам какво си гледал последните 8 години, например, но този отбор се представи на ниво , което не сме имали ..познай от кога... :twisted: .ХА-ХА-ХА-ХА..стига толкова..имаш още изречения за "захапване"..ама хайде бягай.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00|

Мнениеот PSvilenov » 21 май 2017 22:23

realist написа:На всички фенове честито класиране в топ 4. Голяма мъка, но в крайна сметка успяхме.
Изпращаме един много противоречив сезон. Видяхме мачове, които дълго ще помним, с агресивна, красива, бърза и комбинативна игра. Видяхме и мачове, които бързо ще искаме да забравим - мачове, които ни върнаха в едни мрачни времена. Видяхме взривна атака и безплодна атака, подвижна и креативна халфова линия и безпомощна халфова линия, стабилна защита и ялова защита, колебливи вратари и един прероден Миньоле след Нова година. Искрено се надявам на един по-добър следващ сезон и най-сетне да доживеем балансиран отбор с постоянно представяне.
В интерес на истината за мен реалната цел следващия сезон е топ 3. Ако го постигнем, значи наистина прогресираме. Изобщо не мисля още за титла. Иска ми се да играем елиминации в ШЛ, но не за влизане в групите, а след групите. Иска ми се да видя добри трансфери и поне един нов играч от световна класа. Много неща ми се иска да видя, но всяко нещо с времето си. Определено съм доволен от този хепи-енд на сезона, но не и от сезона като цяло. Този срив след НГ срина голяма част от оптимизма ми.

На всички, които сега ще ме нападнат и ще кажат колко съм грешен и колко не разбирам от футбол - сега ви е паднало, давайте. :lol:
На всички останали: наздраве и приятно лято! 8-)

Няма как да ни е приятно лятото точно на нас , както сме зажадняли за европейски футбол :) :) ;)

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 485
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00|

Мнениеот merseyside » 21 май 2017 22:25

Коу едва ли ще ходи някъде, след като се класирахме в Топ 4. Израстването е осезаемо и тепърва ни очакват радостни мигове с Ливърпул и Клоп начело. На първо време си пожелавам лесен съперник на плейофа за групите на ШЛ и дай Боже да останем в турнира поне до април догодина. Иначе реалистичната цел, която можем да си поставим догодина във Висшата лига е тройката. Дано Клоп успее да привлече футболистите, които иска и са му първа опция, бих се радвал да видя Рикардо Родригез, ван Дайк, Наби Кейта, Дъглас Коща и Лаказет примерно на "Анфийлд". :roll: :)
1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=elVt-NszDtI[/youtube][/offtopic]
[rimg]https://g.redditmedia.com/25zdup0lu4PdFi25ExMDFuzsFjekCMjJLCT8xyLXyVA.gif?w=320&s=b6cfcd3094412e9986f78658b84fce14[/rimg]

#FSGOUT

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00|

Мнениеот gogovcite » 21 май 2017 22:53

Въпреки този успех аз не оставам особено доволен от сезона. Да, класирахме се в ШЛ; да, прогресирахме от миналия сезон статистически и игрово; да, имаме изграден стил на игра, но аз очаквах повече още тази година. Исках и се надявах да се борим за титлата до края, но Челси бяха безапелационни през цялата година. Големият ни проблем се оказаха домакинствата срещу "малките" отбори и липсата на изявен голмайстор. Имаме нужда от още качество в състава. Трябва и задължително да задържим Коутиньо.
Надявам се и вярвам, че ще станем свидетели на успешно трансферно лято и ще се борим за титлата през новия сезон. Това за мен ще е истински успех и адекватен повод да си честитим. Не ми е готино някакси да ви кажа "честито четвърто място"...нагарча ми едно такова...
Hala Madrid


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 17 госта