ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00| 3-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kadett1
Мнения: 1651
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00| 3-0 FT

Мнениеот kadett1 » 22 май 2017 15:21

Не ми се вярва да минем в Шампионска лига със същия отбор. Първата третина на шампионата играта ни беше супер, което по мое мнение беше резултат от интензивната лятна подготовка , но след ноември започна видимо спад във формата на отбора . Имаме двама играча от висока класа - Коутиньо и Мане, като първия не винаги е постоянен. Единия като се контузи и почваме да разкарваме топката наляво, надясно без идея как да вкараме гол. Пример - последните няколко домакински мача с отбори от дъното. Само с тези играчи ще си бъдем най много в подножието на върха. Догодина няма да е по лесно - Юнайтед ще си напазаруват още класа и вече ще са по обиграни, Сити и Челси вземат перманентно когото поискат( за разлика от нас), Тотнъм вече е класа, за Арсенал не се знае, но и те имат много повече класа от нас. Да спомена и Евертън, които израстнаха напоследък. Така че, ако не вземем нещо класно в средата, отзад и централен нападател не виждам какво може да искаме повече от новия сезон. Това, че имаме по няколко играча на пост , както спомена Алонсо , не означава че те са най-добрия избор , а просто са бройка играчи, които всеки отбор си има в резерв.Аз си мисля, че трябва да преосмислим малко играта с тази високо изнесена защита - повечето голове ни ги набутаха именно на контраатака в разредената ни защита. Отпред трябва да движим топката доста по бързо, за да има изненада за противника, а не сегашното бавно разиграване на топката наляво и надясно. Въобще Клоп има много работа да върши за новия сезон и дано вече е наясно с трансферите и начина на игра догодина.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00| 3-0 FT

Мнениеот PSvilenov » 22 май 2017 15:37

Юнайтед такава класа ще напазаруват , че не ми се мисли . Ако пропуснат и тая година шампионска лига само класа ще видят . Те си мислят , че като им се казва , че са тръгнали по наш път си правим някаква шега с тях , а нещата стоят точно така . Те губят спонсор след спонсор и сумати важни пари , ама са тръгнали да чупят рекорди по трансфери и да плащат нехуманни заплати . Това е да си тъп . Още едно лято като това и сезон без шампионска лига и ги виждам в дълбока криза вече .


А относно малките отбори е вярно , че се мъчехме доста , но ако погледнем цялостната картинка излиза , че не бяха толкова проблемни . С Мане , Хендо и останалите в началото на сезона ги отнасяхме като гости и домакини с разлика , а в края на сезона със Стъридж и Лалана едните отнесоха 3 парцала и им беше малко , а другите 4 и пак им беше малко. Явно ключовата дума е контузии . Многобройни контузии и малшанс .

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00| 3-0 FT

Мнениеот plmar » 22 май 2017 17:54

Щом си мениджър на топ отбор във ВЛ всяко лято задължително имаш много работа! Моу е ясен- купува скъпи маркетингови примадони, обаче с гарантирано бъдеще! Точно като за 6то място-просто прекрасно. Сити и Челси купуват който си поискат, а Клоп който му трябва. И кой ти каза и къде видя повечето класа на Арсенал! Ми ние каква класа сме щом ги смачкахме 2 пъти? За шпорите не мога да не де саглася. Но там никои не бърза, и след 4 сезона нещата се случват. А момчетата на Куман се очертават като любими клиенти на нашия!
Изображение

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00| 3-0 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 23 май 2017 20:36

Евертън не знам какво изобщо ги коментирате. Сега като се махне Лукаку и са загинали. Челси и Сити са ясни, че не им пречи нищо. Тотнъм ще продължават напред с добрата работа която върши Почетино. Арсенал ако махнат Венгер и дойде някои кадърен мениджър и не разпродадат ключови играчи също ще са фактор. Юнайтед ако не се класират в ШЛ ще им е по-трудно да привличат класни играчи, но ще видим. Като цяло е много рано да се правят такива сметки кой накъде ще ходи при положение, че има някои неизвестни фактори на този етап.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 715
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00| 3-0 FT

Мнениеот lyubomir_v » 25 май 2017 16:35

Първо, Честито на всички фенове на Великия Ливърпул, класиране на 4-то място! И на мен, както на Гоговците, малко ми нагарча това класиране и не е мнго за честитене, т.к. аз съм фен от 1988 г, и за мен четвъртото място не трябва да е повод за голяма гордост. Въпреки всичко, приемам го като добър завършек на сезона, с оглед на факта че надградихме над предния и имаме шанс за участие в ШЛ (все пак работата е само наполовина свършена). Колкото е да е тъпо да се играе само за едно участие в ШЛ, вече е ясно, че това е своеобразен клуб на богатите и ако искаме да се върнем на мястото, което ни се полага, то пътят е през редовно участие в този клуб. Така, съответно се очакват повече планирани приходи, и се надяваме че ще се планират и повече разходи (за качествени играчи, надявам се). И сега нека станем и по-атрактивно място за "новите футболисти" които не играят ли в ШЛ, все едно че играят на село.
Положителни неща от сезона: влязохме в четворката (с тези играчи, това беше максимума), Клоп натрупа опит в Премиършип, увеличихме капацитета на стадиона, успешните мачове срещу отборите от първата шестица, Миноле подобри формата си.
Отрицателни: Изпуснахме третото място (т.е. още не сме се класирали за груповата фаза на ШЛ), срив с контузии декември - януари, проблемите в защитата продължават, липсата на план Б срещу отборите от дъното.
Перспективи:
Да задържим Коутиньо, да привлечем трима играчи от висока класа (нападател, халф, централен защитник), да спечелим плейофа за влизане в групите на ШЛ.
С оглед на това, че вчера Юнайтед спечелиха ЛЕ и се класираха директно в групите, краят на сезона малко ми загорча, но е факт, че те имат много повече класа в състава си, и мениджър с повече опит, така че, нека гледаме в собствената си паничка и приемем реалността такава каквато е - имаме много път да извървим, докато се върнем сред силните на деня и пак започнем да печелим трофеи !
И последно, какво се е случило тук с темите за форумите, много трудно успях да намера тази тема?

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00| 3-0 FT

Мнениеот PSvilenov » 25 май 2017 17:34

Защо на тези играчи максимума да им е топ 4 ? Не ми се занимава, но ако някой си направи труда да види колко елементарни точки сме изгубили и ги прибави щяхме да сме на поне второ място. Има какво да се надгражда , ама като бяха здрави титулярите бяха на първо място .

Да , толкова е банална тая реч и съм наясно , че е казана поне по 2 пъти от всеки фен на ливърпул във форума , но от цялата тази баналност се губи колко важен е самият факт , че Челси разчитаха на 12-13 футболиста също като нас и не получиха никакви ключови или дълготрайни контузии . Видя се кристално ясно и за слепите , че със здрави футболисти бяхме на първо място .

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 715
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00| 3-0 FT

Мнениеот lyubomir_v » 28 май 2017 09:33

Тия мантри как ако не са били контузиите, сме били първи, изобщо не минават, приятели. Шампион се става със обстоятелствата и въпреки обстоятелствата. Челси имаха предимство да не играят в Европа, но и ние го имахме. И какво направихме? С голяма мъка четвърто място. Челси имат по-класни играчи, мисля че това е видно и за слепците. Класен нападател - Коща, класен халф като Азар, класни защитници , и още играчи , и силна пейка, и какво да ви изброявам. Да, те са изхарчили много пари за 10 години, но 5 спечелени титли - добра отплата. За мен, най-силния им коз обаче беше Конте - хитър, тактически много грамотен треньор. Идва, и в жестока конкуренция веднага ги прави шампиони. И то най-вече с много победи и спечелени точки срещу слабите отбори. Така се става шампион, а не с редуване на силни и слаби серии. Щом са станали щампиони, а ние сме четвърти - какво има да го коментираме? За мен това, че тази година нямаме загуба срещу отборите от топ 6, и в същото време, имаме страштно много издънки срещу по-затворените, по-прагматични отбори, означава, че все още сме на грешен път, защото докато Клоп не намери формулата за успех срещу тези отбори, няма как да спечели Лигата.
След вчерашния триумф на Арсенал за купата, искам да попитам тези които, се радваха и крещяха във възторг как Арсенал и Юнайтед, били слаби и с провалени сезони, били зад нас в класирането, а ние, видиш ли, сме имали супер успешен сезон. Арсенал спечели трета купа на ФА за последните 4 години. Пропуска ШЛ, но на снимката за новия сезон ще има купа пред играчите. Юнайтед ще има две. А ние? Ще сложим четвъртото място на снимката? Така че, не ми говорете колко сме по-добре от Арсенал и Юнайтед, защото ние забравихме вече какво е това да спечелиш трофей. Говорете за реални неща.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Мидълзбро 21.05.2017 |17:00| 3-0 FT

Мнениеот iliev72 » 28 май 2017 09:46

Коща и класен нападател в едно изречение :lol: :lol: :lol:
Виж Коща и класен кечист в едно изречение го приемам.
Ще ми е забавно какво ще се случи с такива класни "футболисти" след като въведат видеоповторенията.
За другото съм съгласен , но се видя че и Азар е на приливи и отливи. Следващият сезон не се знае къде ще е ;)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта