ВЛ: Ливърпул - Саутхамптън 07.05.2017 |15:30| 0-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхамптън 07.05.2017 |15:30| 0-0 FT

Мнениеот PSvilenov » 12 май 2017 18:55

Трансферите на Клоп не са били кой знае какво ??????

7 победи 6 равни и 4 загуби навън сравнено с 16 победи и 2 равни като домакини и твърдиш , че това не е домакински отбор ???

Играчи на Ливърпул не са отказвали на големи отбори ?? Веднага ти казвам двама на първо мислене - Агер и Джерард


Теб в другият форум те разбрах колко разбираш от футбол като ми оплюваше Петрович и ми хвалеше Ники херцомана , Стойчо и Елин , ама не знам защо продължавам да споря с теб. Може би си забавен , не знам :) :)

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхамптън 07.05.2017 |15:30| 0-0 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 13 май 2017 20:27

Колеги не му обръщайте внимание на този. Той влиза винаги с цел да се заяде и да подразни. С такъв човек не виждам какъв разговор може да се завърже или да ти е приятно да обмениш мнения с него.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхамптън 07.05.2017 |15:30| 0-0

Мнениеот venomcho » 14 май 2017 22:05

Gil-galad написа:
Другия пък горе писал, че не помни кога последно Ливърпул е играл в Европа....явно има памет като златните рибки та не помни че загубихме финала на ЛЕ миналия сезон... :lol:


[offtopic]За тази година иде реч, модераторче, ако ми беше цитирал мнението, както подобава на истински модератор и както все даваш акъл, щеше да стане ясно...
Иначе финалите може да ги помнят фенчета като тебе, дето не са виждали достатъчно - като човек, който е бил и в Истанбул и в Атина, според теб за кой финал се сещам от двата?[/offtopic]

Gil-galad
Мнения: 13138
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхамптън 07.05.2017 |15:30| 0-0

Мнениеот Gil-galad » 14 май 2017 23:52

venomcho написа:
Gil-galad написа:
Другия пък горе писал, че не помни кога последно Ливърпул е играл в Европа....явно има памет като златните рибки та не помни че загубихме финала на ЛЕ миналия сезон... :lol:


[offtopic]За тази година иде реч, модераторче, ако ми беше цитирал мнението, както подобава на истински модератор и както все даваш акъл, щеше да стане ясно...
Иначе финалите може да ги помнят фенчета като тебе, дето не са виждали достатъчно - като човек, който е бил и в Истанбул и в Атина, според теб за кой финал се сещам от двата?[/offtopic]


То вярно, че на повечето тук, футболът и като цяло мисленето им е далечна галактика, ама толкова ли не се усещат, че сравненията къде били другите отбори и треньори са леко неуместни, при условие , че:
едни са на финал за купата, други са на една крачка от европейски трофей и отделно с две картонени вече, а трети доскоро играха в ШЛ...
Хайде сега се сетете въобще Ливърпул играл ли е в Европа, от кой е отпаднал от коя купа и дали даже е тази година, защото аз лично не мога...


При "дали е даже тази година" напълно логично е да си помисли човек, че не си спомняш миналата година. :) Иначе ти явно си от тея дето си мислят, че щом са ходили на някой мач са по-големи фенове от другите. Да и аз при европейски финал се сещам за Истанбул, но това не значи, че съ, забравил, че миналата година играхме финал в Европа.
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхамптън 07.05.2017 |15:30| 0-0

Мнениеот venomcho » 15 май 2017 09:59

Gil-galad написа:
Иначе ти явно си от тея дето си мислят, че щом са ходили на някой мач са по-големи фенове от другите.


[offtopic]Знаеш ли от кои съм ? От тези, дето като критикуват, не се имат за по-малки фенове от другите.[/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта