ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30| 1-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот Liverpool_EC » 28 апр 2017 02:12

Може и да е грешната тема, но понеже стана интересно...Как така Гуардиола е единствения треньор в историята на футбола успял да спечели всички 6 възможни купи за една година и то в дебютната си :?: Никой друг не го е правил това, даже и Рийкард с готовия отбор :lol: Рийкард се мъчи цял мач с/у 10 от Арсенал, а Гуардиола накара Ман Юнайтед два пъти да се чудят какво става на терена и да гледат финал за ШЛ без пари :lol: Тази ще му е първата година без да спечели никаква купа. За първи път от 8г :!: И оставете купите на страна-Гуардиола направи революция и промени футбола изцяло, преди него това са го правили Ринус Микелс и Ариго Саки, може и да изпускам още един двама, ама не повече!!! Харесва ли ви или не...това няма абсолютно никакво значение. Мисля, че малко нанагорно ви идва Пеп Гуардиола и неговата философия, затова по-добре не коментирайте, това че след 3,4 години започнаха да му намират цаката е напълно нормално, никой не е бил хегемон в продължение на 5,6 години, обаче това което правеше Барса през 2009-10-11 беше история и никой не може да го промени. А Франк Рийкард изобщо няма заслуга за това ;) И това го казвам без грам да съм фен на Барселона, а щом и фен на Реал влиза тук и го признава, останалите по-добре си замълчете, вместо да продължавате да се излагате ;)
И нещо много важно, защото гледам има много хора с объркани настройки: Никой не е ДЛЪЖЕН да печели ШЛ всяка година!!! Самия факт, че за вече 25,6 години нито един отбор не е успял да си защити титлата е доста красноречив, че разни объркани фенове очакват повече отколкото могат да си позволят :lol:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот iliev72 » 28 апр 2017 09:13

Приятелю , много си черноглед :) Все пак говорим за треньори и го сравняваме с нашият "некадърник".
Има време и като гледам снощи в Манчестър са направили самоубийствено реми което засега е в наша полза :)
За мен е по странното , че не е проблем да ги бием на техният стадион , а проблем да ги бием на нашият !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

CSKA69
Мнения: 4463
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот CSKA69 » 28 апр 2017 11:43

Liverpool_EC написа:Може и да е грешната тема, но понеже стана интересно...Как така Гуардиола е единствения треньор в историята на футбола успял да спечели всички 6 възможни купи за една година и то в дебютната си :?: Никой друг не го е правил това, даже и Рийкард с готовия отбор :lol: Рийкард се мъчи цял мач с/у 10 от Арсенал, а Гуардиола накара Ман Юнайтед два пъти да се чудят какво става на терена и да гледат финал за ШЛ без пари :lol: Тази ще му е първата година без да спечели никаква купа. За първи път от 8г :!: И оставете купите на страна-Гуардиола направи революция и промени футбола изцяло, преди него това са го правили Ринус Микелс и Ариго Саки, може и да изпускам още един двама, ама не повече!!! Харесва ли ви или не...това няма абсолютно никакво значение. Мисля, че малко нанагорно ви идва Пеп Гуардиола и неговата философия, затова по-добре не коментирайте, това че след 3,4 години започнаха да му намират цаката е напълно нормално, никой не е бил хегемон в продължение на 5,6 години, обаче това което правеше Барса през 2009-10-11 беше история и никой не може да го промени. А Франк Рийкард изобщо няма заслуга за това ;) И това го казвам без грам да съм фен на Барселона, а щом и фен на Реал влиза тук и го признава, останалите по-добре си замълчете, вместо да продължавате да се излагате ;)
И нещо много важно, защото гледам има много хора с объркани настройки: Никой не е ДЛЪЖЕН да печели ШЛ всяка година!!! Самия факт, че за вече 25,6 години нито един отбор не е успял да си защити титлата е доста красноречив, че разни объркани фенове очакват повече отколкото могат да си позволят :lol:

АМИН! Забавно ми става всеки път, когато се стартира подобна дискусия, но тук темата е друга, затова официално каня всеки, който иска да дискутира Гуардиола и постиженията и провалите му, да заповяда в официалната тема за него ;)

Много съм разочарован от развоя на сезона досега, но все пак всичко си е в наши ръце. Никакви издънки повече и мисля, ще успеем да завършим в четворката, защото конкурентите ще губят точки, убеден съм в това. Следващия сезон обаче, Клоп трябва да атакува титлата или в най-лошия вариант някоя от купите, защото продължаващото безтрофействане на Ливърпул (последно Купата на Лигата 2012г) е плашещо.. :|
Изображение

Изображение

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот plmar » 28 апр 2017 17:15

Не виждам нищо разочароващо в сезона до момента! Класирането в топ4 държим в ръцете си, и гарантирано манските и Арсенал ще губят точки до края без значение шпорите в играта ли са! И не ми величаите отложените мачове, в края на сезона крачетата на всички са пълни с олово, а на борещите се за нещо и с гипс!
Изображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот KOPScousers » 28 апр 2017 17:29

CSKA69 написа:
Liverpool_EC написа:Може и да е грешната тема, но понеже стана интересно...Как така Гуардиола е единствения треньор в историята на футбола успял да спечели всички 6 възможни купи за една година и то в дебютната си :?: Никой друг не го е правил това, даже и Рийкард с готовия отбор :lol: Рийкард се мъчи цял мач с/у 10 от Арсенал, а Гуардиола накара Ман Юнайтед два пъти да се чудят какво става на терена и да гледат финал за ШЛ без пари :lol: Тази ще му е първата година без да спечели никаква купа. За първи път от 8г :!: И оставете купите на страна-Гуардиола направи революция и промени футбола изцяло, преди него това са го правили Ринус Микелс и Ариго Саки, може и да изпускам още един двама, ама не повече!!! Харесва ли ви или не...това няма абсолютно никакво значение. Мисля, че малко нанагорно ви идва Пеп Гуардиола и неговата философия, затова по-добре не коментирайте, това че след 3,4 години започнаха да му намират цаката е напълно нормално, никой не е бил хегемон в продължение на 5,6 години, обаче това което правеше Барса през 2009-10-11 беше история и никой не може да го промени. А Франк Рийкард изобщо няма заслуга за това ;) И това го казвам без грам да съм фен на Барселона, а щом и фен на Реал влиза тук и го признава, останалите по-добре си замълчете, вместо да продължавате да се излагате ;)
И нещо много важно, защото гледам има много хора с объркани настройки: Никой не е ДЛЪЖЕН да печели ШЛ всяка година!!! Самия факт, че за вече 25,6 години нито един отбор не е успял да си защити титлата е доста красноречив, че разни объркани фенове очакват повече отколкото могат да си позволят :lol:

АМИН! Забавно ми става всеки път, когато се стартира подобна дискусия, но тук темата е друга, затова официално каня всеки, който иска да дискутира Гуардиола и постиженията и провалите му, да заповяда в официалната тема за него ;)

Много съм разочарован от развоя на сезона досега, но все пак всичко си е в наши ръце. Никакви издънки повече и мисля, ще успеем да завършим в четворката, защото конкурентите ще губят точки, убеден съм в това. Следващия сезон обаче, Клоп трябва да атакува титлата или в най-лошия вариант някоя от купите, защото продължаващото безтрофействане на Ливърпул (последно Купата на Лигата 2012г) е плашещо.. :|

Още по-плашещ е факта, че до преди 2006г. редовно си печелехме трофеи, а оттогава досега само 1... вече 11 години.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот PSvilenov » 28 апр 2017 18:01

plmar написа:Не виждам нищо разочароващо в сезона до момента! Класирането в топ4 държим в ръцете си, и гарантирано манските и Арсенал ще губят точки до края без значение шпорите в играта ли са! И не ми величаите отложените мачове, в края на сезона крачетата на всички са пълни с олово, а на борещите се за нещо и с гипс!

Аз това говоря още от както биехме наред и бяхме първи. Клоп много ни разглези с това шампионско място и сега много от феновете се имат за разочаровани въпреки , че без да бе обявявана цел на всички беше ясно , че тя е шампионска лига . Нищо де , той Клоп показа , че с "посредствените си прехвалени" трансфери, със "средняците " Лалана , Вайналдум и Хендерсън и "нищоправещият" Фирмино какво ни чака . Оправи ли постоянството в отбора , догодина трудно ще ни бутнат . Контузиите са проблема за този спад , а догодина с нови играчи и правилни ротации тоя проблем няма да го има .

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот KOPScousers » 28 апр 2017 18:45

PSvilenov написа:
plmar написа:Не виждам нищо разочароващо в сезона до момента! Класирането в топ4 държим в ръцете си, и гарантирано манските и Арсенал ще губят точки до края без значение шпорите в играта ли са! И не ми величаите отложените мачове, в края на сезона крачетата на всички са пълни с олово, а на борещите се за нещо и с гипс!

Аз това говоря още от както биехме наред и бяхме първи. Клоп много ни разглези с това шампионско място и сега много от феновете се имат за разочаровани въпреки , че без да бе обявявана цел на всички беше ясно , че тя е шампионска лига . Нищо де , той Клоп показа , че с "посредствените си прехвалени" трансфери, със "средняците " Лалана , Вайналдум и Хендерсън и "нищоправещият" Фирмино какво ни чака . Оправи ли постоянството в отбора , догодина трудно ще ни бутнат . Контузиите са проблема за този спад , а догодина с нови играчи и правилни ротации тоя проблем няма да го има .

За тая цел ще са нужни много средства и много нови играчи. С 4-5 нови няма да стане. Дори и да са за скамейката, ще имаме крещяща нужда от нови играчи ако искаме да се представяме на ниво на 4 фронта, особено ако единия е ШЛ. Ако ще правим хиксове с Лудогорец и няма да можем да бием Базел на Анфийлд в мач всичко или нищо, по-добре да не се класираме изобщо. Достатъчна беше излагацията преди 2 години, когато Брендини пусна резервите на Бернабеу, защото явно вече беше отчаян и беше отписал турнира. Не ми се гледа повторение на това, ясно е, че ще има доста промени в състава това лято и дано бъдат доведени качествени играчи, а дупките да бъдат разкарани.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30| 1-2 FT

Мнениеот plmar » 28 апр 2017 22:06

Кор" пари това лято ще има-200млн£- минимум- ясно е! Гледайки само покупката на Мане миналото лято, почвам да мечтая!
Изображение

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот PSvilenov » 29 апр 2017 16:09

KOPScousers написа:
PSvilenov написа:
plmar написа:Не виждам нищо разочароващо в сезона до момента! Класирането в топ4 държим в ръцете си, и гарантирано манските и Арсенал ще губят точки до края без значение шпорите в играта ли са! И не ми величаите отложените мачове, в края на сезона крачетата на всички са пълни с олово, а на борещите се за нещо и с гипс!

Аз това говоря още от както биехме наред и бяхме първи. Клоп много ни разглези с това шампионско място и сега много от феновете се имат за разочаровани въпреки , че без да бе обявявана цел на всички беше ясно , че тя е шампионска лига . Нищо де , той Клоп показа , че с "посредствените си прехвалени" трансфери, със "средняците " Лалана , Вайналдум и Хендерсън и "нищоправещият" Фирмино какво ни чака . Оправи ли постоянството в отбора , догодина трудно ще ни бутнат . Контузиите са проблема за този спад , а догодина с нови играчи и правилни ротации тоя проблем няма да го има .

За тая цел ще са нужни много средства и много нови играчи. С 4-5 нови няма да стане. Дори и да са за скамейката, ще имаме крещяща нужда от нови играчи ако искаме да се представяме на ниво на 4 фронта, особено ако единия е ШЛ. Ако ще правим хиксове с Лудогорец и няма да можем да бием Базел на Анфийлд в мач всичко или нищо, по-добре да не се класираме изобщо. Достатъчна беше излагацията преди 2 години, когато Брендини пусна резервите на Бернабеу, защото явно вече беше отчаян и беше отписал турнира. Не ми се гледа повторение на това, ясно е, че ще има доста промени в състава това лято и дано бъдат доведени качествени играчи, а дупките да бъдат разкарани.

Е доста обидно е да сравняваш треньор мижитурка дето Суарес му направи единственият добър сезон в кариерата и въпреки това не можа да избута 3 мача в края и треньор като Клоп . Няма да повтарям успехите му, казвани са достатъчно . Знам , че говориш примерно , но Лудогорец както тръгват да се надиграват с който видят щото Дерменджиев е олигофрен не ме притесняват хич :lol: А съдейки по това как играем с големите отбори май май Шампионската си е точно за нас първенство . Да не забравяме и това 4-0 с Барса през лятото .

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 715
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30| 1-2 FT

Мнениеот lyubomir_v » 30 апр 2017 09:58

Абе вие тука изписахте повече приказки за Реал и Барселона, отколкото за Ливърпул бе, мушмуроци! Я марш оттука!


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта