ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30| 1-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mitko9311
Мнения: 3476
Регистриран на: 10 авг 2009 13:17
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот mitko9311 » 24 апр 2017 00:48

Стига сте се карали късмета липсва на Ливърпул от много години.... Отбора започна сезона с една прилична бройка футболисти за мачовете който трябваше да изиграе без Европа. Късмета го няма, защото ето 2 години подред отбори като Лестър и Челси стават шампиони без да имат контузени титуляри и основни играчи за повече от 2 мача ;) Без контузени летяхме, но нещата се промениха и от ноември Клоп не е разчитал на пълен състав и все пак отбора върви добре. Не сме отбор с араби за собственици да си позволят да имат 20 равностойни футболиста за 40-45 мача.
Почнахме сезона с 2ма вратари Минъоле и Кариус
Защита Клайн - Трент - Матип - Клаван - Ловрен - Гомез - Морено - Милнър
Халфове Лукас - Груич - Хендо - Джини - Джан - Стюарт - Ежария - Оджо - Коу - Мане - Лалана
Нападатели - Фирмино - Стъридж - Ориги - Ингс - Уудбърн
До ноември газехме всичко наред със сработена 11-ка + прилична скамейка Минъоле - Клаван - Джан - Ориги - Стъридж -Морено - Лукас, но се започна постоянно контузени играчи и дори и зимата да купиш 1-2 за повече пари отколкото трябва не се знае дали ще успеят да помогнат или дали няма да се контузят. Представете си Лестър без късмет и Канте, Махрез и Варди за по 2-3 месеца да го няма някой и да видим дали ще са 1ви или Челси този сезон да играят над 2 месеца без Азар както при нас Коу, около 3 месеца без Коща както ние Мане, Канте да го няма 2-3 месеца както при нас Хендо, Джини, Лалана и Джан + едни 2 месеца без Кейхил както при нас Матип примерно казвам ;)
Нека свърши сезона топ 4 не е загубено просто чакаме издънки на Арсенал и Ман Ю, а те са доста възможни
Арсенал играят с Лестър, Тотнъм, Ман Ю, Сотън, Стоук, Съндарланд и Евертън
Ман Ю играят с Сити, Суонси, Арсенал, Тотнъм, Сотън, Палас + ЛЕ.
Отбора върви нагоре точките и победите се покачват дори с много проблеми, липса на късмет и ужасно съдийство, а нека видим и лятото колко пари ще има за трансфери и тогава да се съди Клоп, собствениците и играчите. БР имаше пълно доверие 3 години, а Клоп след година и половина вече е грешник ;)
[wrapimg=]https://lh3.googleusercontent.com/-8gXe-kXWJU0/UzM7OTjWN_I/AAAAAAAAB8M/dQK3TygTMeU/s0/26-03-2014-GifNumber-238.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот Liverpool_EC » 24 апр 2017 01:23

Реалисте, ти колко мача си гледал на Лвърпул този сезон ? Сериозно те питам, защото много неадекватни изказвания правиш имам чувството, че си пускаш по един мач на месец и то точно тези в които падаме :lol: :lol: :lol: Наистина ли мислиш, че януари само Мане го нямаше? Наистина ли от Нова Година насам ни бият наред, щото аз колкото и да гледам последните 7 мача са 5п и 2 равни, а това са два месеца. Ти кои мачове си гледал от Нова година насам ? За титуляри и резерви и младежи няма да отваряме темата, че и там много факти ти се губят отпреди само 2,3 месеца. За страхотните януарски трансфери, където ги споменаваш, аз само да те попитам: Като го купихме Суарез януари 2011 влязохме ли в ШЛ до края на него сезон с този трансфер ?!?!?!?!? Да те питам с трансферите на Кутиньо и Стъридж през януари 2013 влязохме ли в ШЛ през него сезон с тези два трансфера ?!?!?!?!?! Ако искаш, не ми отговаряй на тези въпроси. Да те попитам обаче и тук държа да ми отговориш: След като не виждаш нищо розово в Ливърпул, защо са ти толкова розови очилата за кръвните ни врагове от Манчестър и Арсенал , които цял сезон са зад нас с по-класни, по-окомплектовани, по-можещи и по-здрави играчи :lol: :lol: :lol: Също така има ли Юрген Клоп някаква вина, че 33 кръга ние сме пред тях, а те са с по-класните, по-окомплектовани, по-можещи и по-здрави играчи? Кажи си тежката дума по тези два въпроса, ако обичаш.

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот plmar » 24 апр 2017 09:07

За съжаление истината вчера лъсна- абсолютно никакво качество на пейката! Взимат се в ръце, горе главите, нищо не е свършило. К'во си мислите,че тия зад нас само ще бият до края ли?

й
Изображение

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот realist » 24 апр 2017 09:57

Liverpool_EC, радвам се, че този път подхождащ с по-умерен тон, затова с удоволствие ще изкажа мнението си по поставените от теб въпроси:
1.Доста малко са мачовете, които не съм гледал през този сезон - броят се на пръстите на едната ръка. Конкретно след НГ не съм гледал само мачовете с Евертън, Борнемут и Уест Бромич, но не мисля, че точно тези три мача биха обърнали вижданията ми.
2.Не знам защо ми цитираш последните 7 мача. Аз споменах представянето ни след НГ, а то е: 6 победи, 5 равенства и 4 загуби. Този баланс би бил приличен за Уест Хям, но за Ливърпул е кошмарен. Ако сложим тук и мачовете за двете купи, балансът ще стане 7 победи, 6 равенства и 7 загуби. Харесва ли ти?
3.Благодаря ти, че уточни някои паметни за Ливърпул януарски трансфери, за тези, които са ги забравили. Ако позволиш тук ще добавя и Хавиер Машчерано. То какво се оказа, че едни от най-добрите ни трансфери през последните 10 години са в януарския прозорец.
Колкото до това дали сме били в топ 4 след тези трансфери, това е без никакво значение. Аз не твърдя, че ако направиш януарски трансфер автоматично влизаш в топ 4. Твърдя, че конкретно този сезон имахме нужда от 1-2 качествени попълнения през януари, за да имаме свежест и да задържим нивото. Не говоря за някакви титани, а за добри футболисти във форма, които могат да издържат физически и да се впишат в стила ни. А това не е много трудно - тичане, тичане и пак тичане. Все двама тичачи можеше да намери Клоп.
4.Изобщо не гледам в розово по отношение на Юнайтед и Арсенал, гледам реалистично. Арсенал наистина са зле, но Юнайтед са във възходяща форма и започнаха да си взимат с лекота мачове, които ние не можем и с кански усилия. При това постоянно ротират състава. Можем да завършим пред тях само, ако Моуриньо реши да взима на всяка цена ЛЕ и отпусне малко газта във ВЛ. А догодина отсега се обзалагам с всеки от вас, че Юнайтед ще се борят за титлата и ще са пред нас. Защо ли? Защото имат треньор, който знае какво прави, къде работи и какво трябва да промени. Е да, защото имат и много повече пари, няма спор. За Арсенал не съм съгласен, че имат някакъв кой знае колко солиден състав,нито по-скъп от нас. Като изключим Санчес, останалото е на нашето ниво. То това им е и проблемът - посредствеността.
5.Не знам как да ги отговоря на последния въпрос - дали Клоп има вина, че сме пред определени отбори. Очевидно въпросът ти е риторичен. Само не знам защо е толкова важно къде сме в класирането в 15 или 23 или 33 кръг. За мен единствено важно е къде сме след 38 кръг. Тогава може да се коментира успешен ли е сезона или не. Още повече, в момента сме с повече мачове и не се знае след изиграването им, къде ще бъдем. А остават и още 4 кошмарни кръга с чудовища за нас като Уотфорд, Сотон и Уест Хям. Ще ги мачкаме наред ли? С Арни, Стю, Уди и Грую? А дано, ама надали.

И за финал: не е нормално на нас все нещо странично да ни е виновно - съдии, малшанс, гредите (при Кени), контузиите (при всички), вятъра, лунните цикли, гравитацията и т.н. Как пък никога треньора не е виновен. Преди така защитавахте с плам БР, сега не давате критична дума срещу Клоп да се каже. Истината е, че Клоп се провали този сезон и то яко. Имаше огромна подкрепа и доверие, пълен картбланш за всичко, не играехме в Европа, конкуренцията ни колеблива. Беше длъжен да ни вкара в топ 4 и след това да се надгражда. Факта, че отсъствието на футболисти от калибъра на Хендерсън и Лалана, се приема като трагедия, показва колко сбъркано е всичко в селекцията на този отбор. Естествено, Клоп има право на поправителен и се надявам да го издържи. То ще проличи още през лятото.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот iliev72 » 24 апр 2017 10:26

Така да говориш за национални играчи на Англия не е добре.Не мисля , че има нещо сбъркано в техният случай.
И все пак не забравяй , че уменията на Лалана бяха оценени подобаващо от неговите колеги в Англия.
On 30 January 2017 it was announced that Lallana had won the England Player of the Year Award for 2016 after his performance for the national team

И да ти припомня един случай от миналата зима.Голяма натискане за едно бразилче от Шахтьор което в крайна сметка отиде в Китай.И като гледам там не е кой знае колко програсирал , а въобще не може да става дума за сравнение между Англия и Китай.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23276
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот Thsmith » 24 апр 2017 10:48

Пак драматизирате ми се струва. Винаги приемате нещата в крайности. Или няма кой да ви спре и сте шампиони или небето е паднало и всичко е свършило.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот pzahariev » 24 апр 2017 11:24

Реалист - пак не гледаш реално! Има колко мача до края на сезона, а ти вече ни отписа от топ 4!?!
LOREM IPSUM

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 715
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот lyubomir_v » 24 апр 2017 12:11

Съвсем скоро, само след три седмици ще се види кой къде, какво, кога и защо. Имам лошо дежа вю от приключването на последните три сезона.
2014 - подхлъзването на Джерард и изпуснатата титла
2015 - загубата с 1-6 от Сток в последния кръг
2016 - загубения финал със Севиля
2017 - ?
Дано този път да се получат нещата, защото вече разочарованията ни дойдоха в повече

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот venomcho » 24 апр 2017 15:09

iliev72 написа:Така да говориш за национални играчи на Англия не е добре.Не мисля , че има нещо сбъркано в техният случай.
И все пак не забравяй , че уменията на Лалана бяха оценени подобаващо от неговите колеги в Англия.
On 30 January 2017 it was announced that Lallana had won the England Player of the Year Award for 2016 after his performance for the national team



само в твоята младост е значело нещо "национални играчи на Англия" - вземи го преглътни най-накрая!
Имаш ли идея на кое място в ранкинга са любимите ти лъвченца/дръвченца?
На конкурентите може да им липсват белгийски национали, чилийски национали, швейцарски национали, полски национали, та дори и уелски национали, ама на никой не му дреме за "England Player of the Year Award for 2016" - нещо като онова момче , венецуелското скиорче ли беше...

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот dNelbandian » 24 апр 2017 17:58

Не мисля, че е уместно да има оправдания свързани с контузиите на определени единици в отбора. Винаги ще има през сезона. По-смущаващото е, че сме изиграли най-малко мачове от всички отбори от топ 6, отпаднахме рано, рано от всички турнири и пак не могат момчетата да се подготвят физически и тактически за мачовете срещу посредствени отбори, това е жалкото...
Юнайтед изиграха 120 минути в ЛЕ и след 3 дена играха с Бърнли като гости и си взеха мача без много зор. Това е само пример.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта