ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30| 1-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6112
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот KOPScousers » 30 апр 2017 14:13

PSvilenov написа:Е доста обидно е да сравняваш треньор мижитурка дето Суарес му направи единственият добър сезон в кариерата и въпреки това не можа да избута 3 мача в края и треньор като Клоп . Няма да повтарям успехите му, казвани са достатъчно . Знам , че говориш примерно , но Лудогорец както тръгват да се надиграват с който видят щото Дерменджиев е олигофрен не ме притесняват хич :lol: А съдейки по това как играем с големите отбори май май Шампионската си е точно за нас първенство . Да не забравяме и това 4-0 с Барса през лятото .

А не е ли обидно да сравняваш Челси, Арсенал, Тотнъм, Сити и т.н. с истински големите отбори като Реал, Барса, Ювентус, Байерн? Съгласен съм, че Клоп е много по-треньор отколкото Браян някога ще бъде, но и т.нар. "големи отбори" в Англия са на светлинни години от големите отбори в Испания, Германия, дори и Италия. Тъжно, но факт. Не помня от колко години вече не е имало полуфиналист в ШЛ от Англия. ВЛ е интересна и конкурентна, но в никакъв случай не може да се нарече най-силното първенство в света, това определение отдавна принадлежи на Испания. Сега, едно си е да играеш срещу големия отбор Манчестър Сити, друго е да играеш срещу големия отбор Реал Мадрид, съгласен ли си? :)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот 9lives » 30 апр 2017 15:51

KOPScousers написа:
PSvilenov написа:Е доста обидно е да сравняваш треньор мижитурка дето Суарес му направи единственият добър сезон в кариерата и въпреки това не можа да избута 3 мача в края и треньор като Клоп . Няма да повтарям успехите му, казвани са достатъчно . Знам , че говориш примерно , но Лудогорец както тръгват да се надиграват с който видят щото Дерменджиев е олигофрен не ме притесняват хич :lol: А съдейки по това как играем с големите отбори май май Шампионската си е точно за нас първенство . Да не забравяме и това 4-0 с Барса през лятото .

. Не помня от колко години вече не е имало полуфиналист в ШЛ от Англия. )


От миналата година - Манчестър Сити :mrgreen: :mrgreen:
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6112
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 23.04.2017 |18:30|

Мнениеот KOPScousers » 30 апр 2017 23:17

9lives написа:
KOPScousers написа:
PSvilenov написа:Е доста обидно е да сравняваш треньор мижитурка дето Суарес му направи единственият добър сезон в кариерата и въпреки това не можа да избута 3 мача в края и треньор като Клоп . Няма да повтарям успехите му, казвани са достатъчно . Знам , че говориш примерно , но Лудогорец както тръгват да се надиграват с който видят щото Дерменджиев е олигофрен не ме притесняват хич :lol: А съдейки по това как играем с големите отбори май май Шампионската си е точно за нас първенство . Да не забравяме и това 4-0 с Барса през лятото .

. Не помня от колко години вече не е имало полуфиналист в ШЛ от Англия. )


От миналата година - Манчестър Сити :mrgreen: :mrgreen:

А, вярно, олигофрените, които трябваше да вкарат 1 гол, за да отидат на финал, а те играха в реванша с Реал като абсолютни мърди, в голяма част от мача имаха преимущество, но така и не го материализираха, нито бяха настоятелни, нито натискаха смело, едно разиграване в центъра все едно водиш с 3 гола и това е. Много далеч от непримиримият дух, който демонстрират наистина големите английски отбори като Ливърпул и Юнайтед в такива ситуации.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта