ВЛ: Ливърпул - Борнемут 05.04.2017 |22.00| 2-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kileto
Мнения: 1166
Регистриран на: 26 ное 2009 23:34
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Борнемут 05.04.2017 |22.00|

Мнениеот kileto » 06 апр 2017 00:06

Гавра за феновете там и тук.Клоп е менте съгласен съм с суаресшампион

kileto
Мнения: 1166
Регистриран на: 26 ное 2009 23:34
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Борнемут 05.04.2017 |22.00|

Мнениеот kileto » 06 апр 2017 00:09

crimson написа:
kileto написа:
crimson написа:И какво ти е виновен Клоп, че нашите от 2 удара във вратата, получиха 2 гола. То смешна работа, вече не помня за кой пореден път се случва...

Ами натиснал си за трети.гол и правиш смяна уникум....


Ако бяхме натискали за 3-ти гол и ни мушнаха 2 на контри..., тогава пак щеше да е виновен :lol:

Просто нашите мишки трябваше още 7-8 минути да устискат. Но уви... Ще си чакаме още нови попълнения. Видно е, че само с тези не става. Отделно да не говорим колко контузени имаме.

За мен надиграхме Борнекапут и в двата мача, но 1 точка... има и такива дни... Понасъбраха се този сезон, но както се казва: "Нещата са такива, каквито са".
Кефиш мъ шъ ти звънна.

kileto
Мнения: 1166
Регистриран на: 26 ное 2009 23:34
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Борнемут 05.04.2017 |22.00|

Мнениеот kileto » 06 апр 2017 00:14

Това да си фен на Ливърпул е мазохизъм. Никога няма да сбъркат ако някъде го приемат като закон. Конкуренцията играе за нас ние против себе си.

kileto
Мнения: 1166
Регистриран на: 26 ное 2009 23:34
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Борнемут 05.04.2017 |22.00|

Мнениеот kileto » 06 апр 2017 00:19

Теглете една майна на Хамериканеца той загуби този мач.

Потребителски аватар
mitko9311
Мнения: 3476
Регистриран на: 10 авг 2009 13:17
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Борнемут 05.04.2017 |22.00|

Мнениеот mitko9311 » 06 апр 2017 01:03

Ах късам си нервите от яд..... Не може да се пази така резултата срещу тези Коу най-накрая почна да играе и го извади рано рано и както винаги 2 точни удара 2 гола с поредните подаръци и голове на ниво А окръжна...... Перфектен момент да се дръпне още точки на Ман Ю да се държи разликата с Арсенал и да се дръпне с минимални точки над Сити.....
[wrapimg=]https://lh3.googleusercontent.com/-8gXe-kXWJU0/UzM7OTjWN_I/AAAAAAAAB8M/dQK3TygTMeU/s0/26-03-2014-GifNumber-238.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Борнемут 05.04.2017 |22.00|

Мнениеот Thsmith » 06 апр 2017 01:05

dNelbandian написа:Само не разбрах тази смяна, на Анфийлд водиш само с 1 гол и правиш такава смяна в 65тата минута....да не би да играем в още някакъв турнир, за който не знам.
Че той пенсионерът ибрахимовиш на 36 години играе без да го сменят.

Ютд играят много по позиционно от вас. Коутиньо може и някакъв проблем да е имал? Клоп кво е казал по тоя въпрос?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3767
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Борнемут 05.04.2017 |22.00|

Мнениеот Liverpool_EC » 06 апр 2017 02:02

Thsmith написа:
dNelbandian написа:Само не разбрах тази смяна, на Анфийлд водиш само с 1 гол и правиш такава смяна в 65тата минута....да не би да играем в още някакъв турнир, за който не знам.
Че той пенсионерът ибрахимовиш на 36 години играе без да го сменят.

Ютд играят много по позиционно от вас. Коутиньо може и някакъв проблем да е имал? Клоп кво е казал по тоя въпрос?

Ами каза, че Кутиньо се е чувствал много зле и отпаднал на почивката и затова го е сменил. Кутиньо изобщо не седна на пейката при смяната, ами направо влезе в тунела. Каза също, че никой не иска да сменя най-добрия си играч, ама ние сме феновете от България и е редно първо да напсуваме Клоп, пък после той да разправя, че нямал сестра. Като ни видиш резервите, кажи ми кой би пуснал да пази резултата? Някой от 3мата юноши с общо 2 мача? Или Стъридж с двете тренировки за последните два месеца?

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3767
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Борнемут 05.04.2017 |22.00|

Мнениеот Liverpool_EC » 06 апр 2017 02:08

realist написа:Отново се проявиха идиотите на Англия. Няма такъв малоумен отбор. Оттук до края на сезона ни чакат все такива мачове. Клоп или страда от някаква деменция или толкова си може. Мръсни долни утайки. Единственото хубаво нещо е, че очаквах да се насерат днес и не си направих труда да ги гледам. Този отбор е една гротеска. Пародия. Набедени футболисти, водени от набеден треньор. Срам и позор сте вие, инвалиди мръсни. Изобщо няма и да ги погледна до края на сезона. Щом сега не можем да влезем в топ 4 при толкова издънки около нас, значи никога няма да можем. Не и с тази пасмина. Всички се гаврят с нас вече. Лузърпул ни наричат и с право. Клоп, очилат манаф, махай се от Анфийлд, говедо. Бездарно копеле!

А във форума тези от България ;) Недей ги гледа до края на сезона, ама ако се класират за ШЛ ще е редно да не им гледаш и мачовете там ;) Не знам дали знаеш, ама сме 3ти, а това е в топ 4 (колкото и да ти е трудно да го приемеш този факт). Нормално е всички да те гаврят- имаш брутално лузърско поведение и мислене и ако сам не си помогнеш, няма кой да те спаси от гаврите ;)

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3767
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Борнемут 05.04.2017 |22.00|

Мнениеот Liverpool_EC » 06 апр 2017 02:17

Gil-galad написа:
kileto написа:Никога не съм обвинявал Клоп но този мач той го загуби.


Не го загуби, но предаде......на всички е ясно, че сме коматозни в защита...защо при 2-1 срещу Борнемут у дома, вместо да ги качим на 3-4 последните 30 минути влизаме в глуха защита.....естествено, че ще ни вкарат....

Чак пък глуха защита, какви други положения имаха освен гола, което си беше разбъркване и куц късмет за Клаван. Те и Евертън онзи ден по едно време натискаха, защото са догонващи, ама и в двата мача за глуха защита не може да става и дума. Мен повече ме е яд на Ориги, че една минута преди гола не можа да направи 10м извеждащ пас на Вийналдум и да затворим мача. Нормално е когато играем с резервите да не се получават нещата всеки път. Нали за това са резерви, защото не могат толкова, колкото изисква от тях Клоп :!:

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Борнемут 05.04.2017 |22.00|

Мнениеот Gil-galad » 06 апр 2017 02:29

Liverpool_EC написа:
Gil-galad написа:
kileto написа:Никога не съм обвинявал Клоп но този мач той го загуби.


Не го загуби, но предаде......на всички е ясно, че сме коматозни в защита...защо при 2-1 срещу Борнемут у дома, вместо да ги качим на 3-4 последните 30 минути влизаме в глуха защита.....естествено, че ще ни вкарат....

Чак пък глуха защита, какви други положения имаха освен гола, което си беше разбъркване и куц късмет за Клаван. Те и Евертън онзи ден по едно време натискаха, защото са догонващи, ама и в двата мача за глуха защита не може да става и дума. Мен повече ме е яд на Ориги, че една минута преди гола не можа да направи 10м извеждащ пас на Вийналдум и да затворим мача. Нормално е когато играем с резервите да не се получават нещата всеки път. Нали за това са резерви, защото не могат толкова, колкото изисква от тях Клоп :!:


Добре де - не беше глуха защита, но и далеч не ги доминирахме както в началото на второто полувреме и да ги натискаме....просто решихме да чакаме мача да свърши и решиха, че са си свършили работата...хем знаят, че са трагични в защитаването на статични положения (към които спада и дългия тъч)...


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта