ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 19.03.2017 |18:30| 1-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12369
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 19.03.2017 |18:30| 1-1 FT

Мнениеот wolf » 20 мар 2017 21:00

Plovdiv_1926 написа:С Роджърс пък титлата я загубихме точно в големите мачове- от всички 6 мача с топ 4 имахме всичко на всичко 2 победи и 4 загуби.


Загуби от Саутхемптън, Арсенал, Челси х2, Сити и Хъл. Арсенал и Сити ги бихме в ответните мачове.
Равни със Суонси, Нюкасъл, Евертън, УБА, Вила и Палас
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 19.03.2017 |18:30| 1-1 FT

Мнениеот PSvilenov » 20 мар 2017 21:51

Искаше ми се 3те точки, но предвид развитието на мача съм доволен и на точката . Интересен мач се получи . Доволен съм и от играта. Макар и допуснатите положения , защитата изигра един от най силните си мачове . Милнър ни спаси на 2 пъти от 100 %-ви голове първото полувреме . Евала . Клаван първият мач на нова година тотално изолира Агуеро. Буквално не му даде една спечелена първа топка . Вчера като изключим изравнителния гол , Клаван пак печелеше всичко наред. Жалко , че ако питаш феновете за представянето му ще получиш коментари от сорта на " пак пусна гол, не става " " трябва нов защитник" "Матип няма партньор " и подобни . Клайн беше с една идея по ефективен от обикновено и ми се понрави доста . Джан е вторият пример след Хендерсън , че когато изчакаш да се възстановиш от контузията си напълно ще мачкаш и газиш наред. Това пак не виждам някой да го отчита . Вайналдум е брилянтен и става все по ключов и по ключов . Не знам като капитана се върне как ще намери място и 4мата халфове да играят , а те определено заслужават към днешна дата. Мане няма нужда от коментар . Мане си е Мане . Относно Фирмино , в интерес на истината бях до тоалетната,когато е направил пропуска срещу Кабайеро и четейки коментарите си представях нещо от сорта на пропуска на Лалана . Пускам highlights-ове от мача и виждам извеждане от дясно на 15 метра от вратата под ъгъл . Чакайте бе , като че ли кой знае какво е станало ... Да не е лесно такова положение . И недейте да коментирате какво би направил един класен нападател като точно броени минути след това видяхте какво може да направи Агуеро. Видяхте и Стъридж не веднъж колко тъпи пропуски направи . Още не съм му простил на него полуфинала със светците и тия 2 скандални пропуска . За финал бих искал да коментирам Адам Лалана . Момчето миналият сезон ви загатна какво може да прави и ако затвори 1/3 от критиците си поне , то останалите продължаваха да го пращат в знайни и незнайни отбори . Този сезон му намериха нова позиция и се превъплати в мотор на отбора . Взе приза за английски играч 2016та напълно закономерно . Имаме най добрият английски играч в нашият отбор . Пресата му е господска , няма друг играч в европа с по добра преса от него . Дори Канте . Влиянието му отпред е по ефективно от всякога . Коефициентът му на полезно действие е незаменим . Техническите му качества изпъкват . Пресен пример е нереалната му акция за паса към Ориги при гола на Вайналдум за 3-1 преди 2 седмици с топчийте . Та сериозно ли след всичко това искате да ми кажете , че Лалана е некадърник заради една неправилно оцелена топка ? Уж имаме реноме на най-добрите фенове в Европа , а половината такива са с детски манталитет в стил " гледам футбол от 1 година и разбирам много "

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 715
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 19.03.2017 |18:30| 1-1 FT

Мнениеот lyubomir_v » 20 мар 2017 23:43

Да, Емре Джан за втори пореден мач е играч на мача. Човека явно иска да докаже че заслужава нов договор за повече пари. Или се рекламира, пред бъдещите си нови работодатели. Мисля, че заслужава нов догово с по-високо заплащане и ще е тъпо да го изпуснем заради новата яхта на Чичо Скрудж.

Plovdiv_1926
Мнения: 1226
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 19.03.2017 |18:30| 1-1 FT

Мнениеот Plovdiv_1926 » 21 мар 2017 11:30

wolf написа:
Plovdiv_1926 написа:С Роджърс пък титлата я загубихме точно в големите мачове- от всички 6 мача с топ 4 имахме всичко на всичко 2 победи и 4 загуби.


Загуби от Саутхемптън, Арсенал, Челси х2, Сити и Хъл. Арсенал и Сити ги бихме в ответните мачове.
Равни със Суонси, Нюкасъл, Евертън, УБА, Вила и Палас

Саутхемптън тогава бяха в топ 8. Единствената издънка със загуба беше с Хъл, другите мачове бяха с равностойни отбори и ги загубихме. За хиксовете вече съм съгласен, в повечето мачове водехме и ни изравняваха по елементарен начин.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта