ВЛ: Ливърпул - Бърнли 12.03.2017 |18:00| 2-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 715
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Бърнли 12.03.2017 |18:00|

Мнениеот lyubomir_v » 17 мар 2017 10:51

kadett1 написа:
lyubomir_v написа:Браво! Грозна, грозна, колко да е грозна победата. Срещу грозен отбор - грозна победа. Днес съм доволен от Клоп - смени рано-рано Коу, който е неузнаваем, а голобрадия Уудбърн се включи вдъхновяващо. Пусна Лукас на неговата си позиция - дефанзивен и той също се справи добре. Играч на мача - Емре Джан. Отличен мач за него, включително победен гол.
YNWA

Ами , много грозна. Ако играехме само грозно, но да се усеща стабилност отзад, айде. Ама при всяко далечно центриране ми се изправяха косите и то срещу Бърнли, не срещу Барселона. Толкова зле не съм ги виждал скоро. Един след друг говорят за постоянство , но постоянството го няма. Явно догодина ще се прави нов отбор - като почнеш от вратаря, централен защитник, ляв бек, дефанзивен и офанзивен халф и нападател. Тези бразилци трябва да ги разкараме - кел файда, че ще ми правят 1 силен мач, а след това ще ги търся по терена в 4 мача. Проблема е , че никой няма да ги иска.


Мисля, че малко пресилваш нещата. В мача срещу Лестър бяхме много палави отзад. Но точно в мача срещу Бърнли стояха доста стабилно в защита. Матип-Клаван се справят доста по добре като двойка от всички други вариации. Миноле имаше доста добри прояви при високи центрирания, определено показва израстване по този показател, който му беше основната слабост. Освен това играхме срещу Бърнли, които са един от най-силните в ръстово и физическо отношение отбори, практикуват игра с високи топки и агресивно физическо присъствие. Като изключим първите 15 минути, в които се огъвахме, след това Ливърпул контролираше мача и въпреки сериозния ръст в дефанса на Бърнли, успяхме и да обърнем негативен резултат. Това не е малко. Аз лично ми липсваха ударите от далече, защото срещу затворен отбор те са добра алтернатива, и ето че на Джан му се получи. Имахме и известна доза шанс, който пък ни липсваше в други мачове.
Бразилците навсякъде имат проблем с постоянството, аз лично бих искал да имаме един истински германец в халфовата линия - Джулиан Бранд би свършил отлична работа. При Коутиньо проблемът явно е психически вследствие на тежката контузия която имаше, надявам се за края на сезона да си върне увереността.
Когато Клоп започне да "разбира" и да "чете" отборите като Бърнли, Стоук, Борнмът, Съдърланд и др.п., тогава мисля че ще може да направи нещо по-голямо в Англия с Ливърпул. Надявам се, че е започнал да го прави.
YNWA

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 715
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Бърнли 12.03.2017 |18:00|

Мнениеот lyubomir_v » 17 мар 2017 11:10

Относно селекцията - в медиите се въртят 100 имена и всички според медиите ги иска Клоп и са с единия крак в Ливърпул. Излиза и някаква информация, че имало 150 млн. за трансфери. Мисля, че реалностите ще бъдат малко по-различни. Не виждам как стиснатите янки ще дадат чисти 150 млн накуп. Вероятно ще има изходящи трансфери. Лукас, Морено, Л.Маркович, вероятно и Джан, а и някои от дадените поз наем ще бъдат продадени, ако има за тях купувачи. Относно вратарския пост - Клоп каза че е доволен от наличните вратари и няма да купува. Аз бих адмирирал връщането на Уорд от наема и даването му на шанс - момчето натрупа добър опит в Чемпиъншип и се справя повече от отлично в Хъдърсфийлд. Ляв бек, класен дефанзивен халф, класен нападател, може би и един централен защитник и селекцията заспива. Въпросът е това което се купи, да бъдат качествени играчи, които веднага да вдигнат нивото на отбора. Това означава минимум 120 млн. паунда. От желанието на американците да извадят такива пари, ще си проличи дали все пак искат да надграждат или ще продължат да мижитуркат.
Голямо значение ще има и как ще завършим сезона и дали ще влезем в Шампионската лига, от която могат да се планират по-сериозни приходи.
YNWA

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Бърнли 12.03.2017 |18:00| 2-1 FT

Мнениеот PSvilenov » 18 мар 2017 16:21

Абе всичко ок , ама на Роджърс кой му даде 100 милиона 2 години подред ? 150 милиона се готвят този сезон за Клоп пък . Какво са ви виновни американците? Ясно е ,че системата с заплатите няма да я променят и да се плащат по 250 до 400 хиляди паунда на седмица. За това трябва европа , спонсори и постоянност . На фона на това което имаме последните години , какво повече искате от собствениците ?


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: chucknoris и 13 госта