ВЛ: Ливърпул - Арсенал 04.03.2017 |19:30|3-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Арсенал 04.03.2017 |19:30|3-1 FT

Мнениеот iliev72 » 05 мар 2017 11:51

Така си мислехме всички след мача с Тотнъм.И се надявам след мача с Арсенал да няма повторения на мача с Лестър.
И Ливърпул да тръгне нагоре без стъпки назад :) Само напред и нагоре :)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Арсенал 04.03.2017 |19:30|

Мнениеот PSvilenov » 05 мар 2017 15:30

SgtLiberty написа:
iliev72 написа:Само 7 страници и критикарите защо не критикуват ?! Не е на добре :lol: :lol: :lol:


Да сега играха страхотно само ми кажи дали ще го направят и следващият мач срещу Бърнли защото аз това искам да видя. Чудо голямо че ги бием тия от топ 4 като всичко от 7 място на долу ни правят криви с пар дъ бъс и ние сме тотално беззъби ,и да да сега играха прекрасно и се раздадоха на 100% но за този мач не бях и грам претеснен следващият кръг срещу Бърнли ме тревожи ,че ще си покажем запазената марка както винаги.

Чудо , чудо , ама дубъл над Арсенал последно е правил Улие . Отдавайте ги тия заслуги и стига сте говорили наизуст . Ирландският титан от Селтик като биеше малките отбори и топ 4 го правеха да се пипа сам да не би да видяхме титла при него ? Клоп има да разкарва още поне 5ма от отбора, има да купува лятото нови играчи . Ротации ще трябват за Европа . Този сезон само ви показва частица от това което ви очаква при Клоп . Апетитът идва с храненето .

И понеже всички обичате да гледате другите отбори и да ни сравнявате - колко години Фъргюсън в Юнайтед изкара докато си нагоди отбора? Колко години Гуардиола му трябваха да внесе играта на Барселона в тази на Байерн Мюнхен ? Колко години Ман Сити като ги взеха арабите им трябваше да се установят като отбор ? А колко да се затвърдят в Шампионска лига ? За всичко хубаво си трябва време ,а Клоп ви показа този сезон проблясъци какъв ще бъде отборът му в близкото бъдеще . Успокойте се и се радвайте на победата

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Арсенал 04.03.2017 |19:30|

Мнениеот 9lives » 05 мар 2017 16:11

PSvilenov написа:
SgtLiberty написа:
iliev72 написа:Само 7 страници и критикарите защо не критикуват ?! Не е на добре :lol: :lol: :lol:


Да сега играха страхотно само ми кажи дали ще го направят и следващият мач срещу Бърнли защото аз това искам да видя. Чудо голямо че ги бием тия от топ 4 като всичко от 7 място на долу ни правят криви с пар дъ бъс и ние сме тотално беззъби ,и да да сега играха прекрасно и се раздадоха на 100% но за този мач не бях и грам претеснен следващият кръг срещу Бърнли ме тревожи ,че ще си покажем запазената марка както винаги.

Чудо , чудо , ама дубъл над Арсенал последно е правил Улие . Отдавайте ги тия заслуги и стига сте говорили наизуст . Ирландският титан от Селтик като биеше малките отбори и топ 4 го правеха да се пипа сам да не би да видяхме титла при него ?.

[/b]


То да бяха големите. Титана Стоук ни би 6-1...
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Арсенал 04.03.2017 |19:30|3-1 FT

Мнениеот plmar » 06 мар 2017 13:44

Чудесна победа! Победа с игра, воля и дух! Без капка паника и бързане! А за да се получи това през целия сезон, иска време. От днес за утре няма как да стане! Ясно е, на всички ни се ще, но просто няма как! Какво направи Боса до сега: Преди и след мач срещу 5 от най-богатите отбори в света никой да не е притеснен, а след края доволен. При това с игра и мачкане! Остава втората втората стъпка- бой по реисаджийте. Ще се справи и с нея, сигурен съм.
Изображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ruga4 и 16 госта