ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17330
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот slash1912 » 28 фев 2017 21:44

Борусия бяха решили да стават конкурент на Байерн в харченето след спечелената ШЛ срещу Ювентус и в резултат за малко да фалират.Същото се случи с Лийдс,те още не могат да се оправят.Имаше наскоро и един испански отбор,ама не мога да се сетя точно кой беше.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13297
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот sapio0o » 28 фев 2017 21:53

slash1912 написа:Борусия бяха решили да стават конкурент на Байерн в харченето след спечелената ШЛ срещу Ювентус и в резултат за малко да фалират.Същото се случи с Лийдс,те още не могат да се оправят.Имаше наскоро и един испански отбор,ама не мога да се сетя точно кой беше.


Е, Малага ще е сигурно. Но при тях не ставаше въпрос за риск от фалит, а просто собствениците се демотивираха нещо. Иначе под надграждане нямах предвид да харчат като обезумели. :lol: Пазиш си футболистите и атакуваш купи. Дортмунд е голям клуб с уникални фенове. Защо да не могат да си го позволят? Пък това да си даваш футболистите на основния конкурент си е жив мазохизъм като цяло. :lol: Реал и Атлетико имат сключено споразумение да не продават един на друг, с Барса е ясно, че няма как да стане в днешно време (Фиго бе последният гръмък случай и със сигурност няма да се повтори).
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот Thsmith » 01 мар 2017 00:13

sapio0o написа:
slash1912 написа:Борусия бяха решили да стават конкурент на Байерн в харченето след спечелената ШЛ срещу Ювентус и в резултат за малко да фалират.Същото се случи с Лийдс,те още не могат да се оправят.Имаше наскоро и един испански отбор,ама не мога да се сетя точно кой беше.


Е, Малага ще е сигурно. Но при тях не ставаше въпрос за риск от фалит, а просто собствениците се демотивираха нещо. Иначе под надграждане нямах предвид да харчат като обезумели. :lol: Пазиш си футболистите и атакуваш купи. Дортмунд е голям клуб с уникални фенове. Защо да не могат да си го позволят? Пък това да си даваш футболистите на основния конкурент си е жив мазохизъм като цяло. :lol: Реал и Атлетико имат сключено споразумение да не продават един на друг, с Барса е ясно, че няма как да стане в днешно време (Фиго бе последният гръмък случай и със сигурност няма да се повтори).


Принципно и аз не го разбирам това да си продадеш играчите в основния съперник, но няма как да ги задържиш ако не искат да играят при теб. Просто трябваше да ги пласират вън от Германия.
---

Раниери имаше огромен късмет през миналата година. В редица мачове вкарваха голове които 1000 пъти да бият - няма да влезе. Улучиха подходящия момент и съдбата им се усмихна. Този сезон си пролича реалното им ниво и качествата на Раниери. Същите които е показвал във всеки отбор през последните 15 тина години :lol: :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот rhaegar » 01 мар 2017 00:19

Thsmith написа:
sapio0o написа:
slash1912 написа:Борусия бяха решили да стават конкурент на Байерн в харченето след спечелената ШЛ срещу Ювентус и в резултат за малко да фалират.Същото се случи с Лийдс,те още не могат да се оправят.Имаше наскоро и един испански отбор,ама не мога да се сетя точно кой беше.


Е, Малага ще е сигурно. Но при тях не ставаше въпрос за риск от фалит, а просто собствениците се демотивираха нещо. Иначе под надграждане нямах предвид да харчат като обезумели. :lol: Пазиш си футболистите и атакуваш купи. Дортмунд е голям клуб с уникални фенове. Защо да не могат да си го позволят? Пък това да си даваш футболистите на основния конкурент си е жив мазохизъм като цяло. :lol: Реал и Атлетико имат сключено споразумение да не продават един на друг, с Барса е ясно, че няма как да стане в днешно време (Фиго бе последният гръмък случай и със сигурност няма да се повтори).


Принципно и аз не го разбирам това да си продадеш играчите в основния съперник, но няма как да ги задържиш ако не искат да играят при теб. Просто трябваше да ги пласират вън от Германия.
---



Как да ги пласират извън Германия? Байерн плати клаузата на Гьотце (отделно, че тя беше сравнително ниска) и Дортмунд нямаше думата. А малкият шишко се наби там, за да "работи с Гуардиола". Левандовски изчака да му свърши договора, и отиде в Мюнхен, отказвайки на кажи-речи всеки топ отбор в Европа. Хумелс е юноша на Байерн и също искаше да се върне там. В нито един от случаите, Дортмунд нямаше избор.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3767
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот Liverpool_EC » 01 мар 2017 01:20

Сапио, прави са и Слаш и другите двама колеги. Ти разсъждаваш единствено от гледната точка на Реал Мадрид и си мислиш, че всички други отбори трябва да имат тяхната трансферна политика и ако я нямат си е тяхна вина. Да ама не става навсякъде така...и слава богу :!:
Единствения недостатък на Клоп е, че иска да работи с наличното и да го усъвършенства. Забележете до къде я докара футбола- да е недостатък на един треньор, че иска да тренира и подобри играчите си, вместо веднага да ги зачеркне. Другото което не отчитат най-първичните ни фенове е, че Клоп не е гледал резилите на Миньоле, Морено и някои други по 3,4,5 години както всеки фен на Ливърпул, а ги е гледал само миналия сезон и е решил, че ако работи с тях може да се подобрят. Най-фрапантния за мен-Морено беше замразен още след първия кръг,което беше ясен знак, че и Клоп си има граница на търпението. Другия голям проблем -Миньоле също беше забелязан и оставен пейка, обаче заместника му не се възползва от шанса и сега той пък търка пейката. Аз какво виждам- най- добрия ни защитник този сезон е Матип, кой го доведе-Клоп! Най-добрия ни играч въобще за сезона е Мане, кой го доведе-Клоп! После имаме подобряващия играта си Вийналдум и 5 милиония Клаван, който надали е най-големия проблем на Ливърпул в последните 27 години и Груич, който надали някой е очквал да ни носи на гръб този сезон. Е какво да го виня Клоп, че не е купил 18 играча миналото лято, за да може никой от дънерите на Роджърс да не помирише терен ли? Как се преобразява отбор от 14 място до шампион за един летен трансферен прозорец ? Всички знаем как или с мноооого пари или с Клаудио Раниери :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Да ама янките не вадят много пари и взеха Клоп :!: Голям проблем имат някои от нашите фенове- хем сме гранд, хем за десет години имаме една купа, колкото и Уигън. В голяма част от нашите фенове има само една истерия и нищо друго. И не виждат как година след година стават жертви на собствената си истерия, никой не иска стабилност и постепено надграждане и промяна в мисленето на играчите и феновете, всеки иска да ме шампиони утре, не вдруги ден, а утре, ако не сме шампиони утре те ще изпаднат в истерия. Ние не сме ставали шампиони от 27 години и доста истерия е имало, но да се иска оставката на доказан и кадърен треньор като Клоп след това, което направи с дънерите на Роджърс, вместо да му дадеш време да си намери неговите играчи е най-голямата истерия на нашите фенове засега. Сигурен съм, че въпросните оставкаджии са способни и на повече. Само времето ще покаже дали ще надминат себе си.
Последна промяна от Liverpool_EC на 01 мар 2017 01:23, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот Thsmith » 01 мар 2017 01:21

Не съм съгласен с изключение на Гьотце. Левандовски можеше да бъде продаден 1 година преди да му изтече договора или да го забият във втория отбор и да видим как щеше да откаже трансфер пред перспективата да не играе 1 година. Матс си имаше договор, какъв беше проблема просто да кажат "не", а пък той нека си иска. Накрая щяха да го продадат другаде...
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3767
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот Liverpool_EC » 01 мар 2017 01:28

Thsmith написа:Не съм съгласен с изключение на Гьотце. Левандовски можеше да бъде продаден 1 година преди да му изтече договора или да го забият във втория отбор и да видим как щеше да откаже трансфер пред перспективата да не играе 1 година. Матс си имаше договор, какъв беше проблема просто да кажат "не", а пък той нека си иска. Накрая щяха да го продадат другаде...

Левандовски беше твърдо решил, че ще ходи в Байерн. Как да го продадеш другаде, нали и той трябва да се разпише тук-там. Просто те отказаха да го продадат на Байерн за 20-30 милиона предното лято и от инат го оставиха да му изтече договора и да не вземат никакви пари. Хумелс също не искаше да преподпише и щеше да стане, като с Левандовски. Така, че този път взеха парите и толкоз.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот realist » 01 мар 2017 13:30

Liverpool_EC на 28 Фев 2017 12:08

Реалисте и кво викаш, ако Конте беше поел тези играчи, сега непремено щяхме да сме с 12 точки пред другите :lol:
Ти си другата жертва- единия наказан, ти пък си бил излъган. Обаче, кой те излъга не е много ясно? Ако ти си решил, че Клоп за една година и 3 месеца ще те направи шампион, той ли те е излъгал или ти си се залъгвал? Излъгали го реалиста :lol: Ами теб, като са те излъгали толкова лесно, като малко дете, прочети пак за жените, децата, тенесистите и истинските мъже :lol: :lol: :lol: Ама като прочета, че Клоп ни поел 8ми и завършил 8ми и не знам защо си загубих 5 минути от живота да ти отговарям :oops:


Ама ти наистина си много дребнаво човече. Какво значение има дали сме били 8-ми или 10-ти или 12-ти, когато Клоп пое Ливърпул? Признавам, че нито си спомням, нито съм проверявал този незначителен факт. Бяхме средняци и си останахме средняци, това е. Какво, да му ръкопляскам, че сме завършили на 8-мо място ли? Истината е, че представянето ни във ВЛ беше повече от посредствено и при Клоп, с изключение на 3-4 мача. Тогава обаче го оправдавахме, че селекцията не е негова, не е водил подготовката, не познава още обстановката и т.н. Сега всички тези фактори отпаднаха, а ние сме на същото дередже. Или трябва да припадам от кеф, че ще завършим едно или две места по-напред?
И не, не аз съм излъган, излъгани са всички фенове, които не могат да приемат посредствеността за любимия си отбор. Такива овчедушни фенове като теб приемат всичко. Шести-шести, осми-осми, няма проблеми.
Никой не е очаквал от Клоп да ни направи шампиони, очаквахме да ни класира в топ 4. Много ли е? Какво да очакваме тогава, да не изпаднем ли? Ми ние и без треньор няма да изпаднем, защо да му се плащат толкова пари. Кога можем да очакваме резултати? 2020-та г.? 2025-та? Айде малко по-сериозно.
За финал, за първи път виждам някой да се мисли за истински мъж, защото е фен на даден отбор. Това е наистина забавно :lol:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот iliev72 » 01 мар 2017 14:36

Много сте забавни , но защо тези писания ги нямаше преди нова година ?!
Защо тези писания ги нямаше и след мача с Тотнъм ?!
Когато един отбор побеждава много трудно се критикува !!!
Искам да видя вашите критики колко слаби били след някоя победа !!!
Сега всеки може да критикува !!! Да ви видя тогава какво кусури ще намери като толкова разбирате от футбол !!!
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

kadett1
Мнения: 1651
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот kadett1 » 01 мар 2017 15:38

Много се изписа напоследък - до Нова година за хубавите неща в играта ни, след Нова година за лошите неща в играта.
Някои възвеличаха Клоп, че от играчите на Брендън извади най доброто и отбора тръгна великолепно в първенството. Да , играехме леко , играта ни вървеше и .. взехме да мечтаем, но дойде Нова година. Аз преди време имах една теза, че Клоп направи много силна подготовка , лятото и отбора беше вече в ритъм , когато започна първенството. Другите все още навлизаха във форма и газехме наред - тогава смачкахме Барселона с 4:0. Да, но след ноември всички вече играеха на ниво , а ние започнахме леко да отпускаме юздите , а вече след нова година съвсем ги отървахме. Просто префорсирахме нещата и се стигна дотук. Аз не вярвам.че загубите ще спрат , защото класата на играчите и начина на игра на Клоп предразполагат пробойни отзад. Не можем да играем затворено и винаги, особено при негативен резултат , двата бека са като крила, а оттам отзад сме дупки, защото нямаме и дефанзивен халф от класата на Канте, например. Така, че и тази година я пишем ялова, лятото гледаме реакцията на Клоп и ако няма такава явно ще се разделим с него - неговата тактика може и да беше добра в Борусия, но там имаше нужните изпълнители, а тук ги няма , за съжаление.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта