ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот Liverpool_EC » 28 фев 2017 07:51

И да дойде нов треньор, какво значение ще има като пак точно ти и реалиста ще захленчите за следващия нов след първата криза и ще си искате вашите зезди. Клоп показа, че може да мачка всички. Аз ще му дам време да намери подходящите играчи за да се случва това постоянно, не само за една есен. Вие си пискайте- и без това за друго не ви бива. Това не знам дали го е казал Шенкли, ам си го набийте в хралупите под шапките: Жени, деца и тенесисти на една страна, Ливърпул е за истинските мъже 8-) 8-) 8-)

kadett1
Мнения: 1649
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот kadett1 » 28 фев 2017 08:32

Сега се загледах в програмата до края - очертават се още минимум 5 загуби , защото имаме мачове, в които трябва да реанимираме съответно Бърнли, Борнемут, Кристъл Палас, Уотфорд и Мидълзбро. Между тези мачове можем да вземем нещо от Арсенал, Сити, Саутхямптън и Стоук .

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот realist » 28 фев 2017 09:53

Liverpool_EC на 28 Фев 2017 07:51

Ливърпул е за истинските мъже 8-) 8-) 8-)


Виж ти, къде бил истинският мъж :lol: Викаш "Тарикат мъж не писка". Бият те, таковат те, онаковат те, ти си трайкаш, а? Моля да се изясните: вие фенове на един велик, славен отбор ли сте или сте фенове на един симпатичен средняк, без големи цели и амбиции. Защото се държите точно като фенове на средняк. В един гранд никой не може да чака някой да си гради отбор и да си прави експерименти с години. Особено в днешни дни. В големите клубове се искат резултати сега, веднага. Ако не можеш - вън, следващия, докато се намери някой, който умее да побеждава, като Конте. Човекът наследи един разбит психически отбор, завършил на 10-то място във ВЛ. Вдигна го за едно лято и без някаква особена селекция го направи машина за победи. Клоп наследи един посредствен отбор в средата на сезона, добута го до 8-мо място (на което си беше) и година и нещо по-късно е същият посредствен отбор, на който му се изреждат всякакви анонимници. Стария бардак със старите к....Е как точно мога да съм доволен?
Прави ли ви впечатление колко тих е Анфийлд напоследък? Давате ли си сметка защо е така? Хората са обезверени, отчаяни. Имаше раздвижване по време на мачовете от ЛЕ, Анфийлд отново заприлича на себе си, защото хората повярваха на Клоп, надеждата се възроди. Сега отчаянието е още по-голямо, защото и този месия се провали с гръм и трясък. Той ни излъга, че имаме добри футболисти и не ни трябва селекция. Излъга ни, че ще гледаме добър футбол. Излъга ни, че ще се борим да спечелим всеки турнир, в който играем. Излъга ни, че вижда къде са проблемите и знае как да ги оправи. Излъга ни за толкова много неща, че ние вече не му вярваме. Вече дори не ми е симпатичен, а ме дразни с мулешкото си изражение. Да се маха да си гради отбор 5 години някъде другаде. Тук, в Ливърпул, имаме нужда от победител, от човек, който ще изрине всичката посредствена пасмина и ще направи отбор от победители. Вярвам, че има такъв човек, но не вярвам, че ще бъде привлечен. Клоп ще издриска още поне 2 сезона, след това ще дойде подобен и все така. Няма такива мазохисти като нас.

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот gogovcite » 28 фев 2017 09:54

Трагични бяхме, нямаме оправдание. Това и в най-лошите ми представи не очаквах, че може да се случи. Отборът е неузнаваем след Нова година. Дори и мачът с Тотнъм сега изглежда по-скоро като епизодичен проблясък.
Преди чаках с нетърпение всеки мач на отбора, сега съм със свито сърце.
Не съм съгласен, че треньорът трябва да се сменя. Все още сме в борбата за топ 4 и не можем да си позволим да се предадем сега. Аз се надявам на добри 4-5 трансфери през лятото. Ако след това не се получи можем да виним треньора.
Видно е, че и той прави грешки, но аз не съм очаквал да е безгрешен.
Последна промяна от gogovcite на 28 фев 2017 10:49, променено общо 1 път.
Hala Madrid

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот realist » 28 фев 2017 10:06

[offtopic]
Gil-galad на 28 Фев 2017 04:28

Офтопик: Виж


Гил, не разбирам какво ми казваш. Погледнах отново коментарите си - цитирал съм мнението, на което отговарям навсякъде.[/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот Liverpool_EC » 28 фев 2017 12:08

Реалисте и кво викаш, ако Конте беше поел тези играчи, сега непремено щяхме да сме с 12 точки пред другите :lol:
Ти си другата жертва- единия наказан, ти пък си бил излъган. Обаче, кой те излъга не е много ясно? Ако ти си решил, че Клоп за една година и 3 месеца ще те направи шампион, той ли те е излъгал или ти си се залъгвал? Излъгали го реалиста :lol: Ами теб, като са те излъгали толкова лесно, като малко дете, прочети пак за жените, децата, тенесистите и истинските мъже :lol: :lol: :lol: Ама като прочета, че Клоп ни поел 8ми и завършил 8ми и не знам защо си загубих 5 минути от живота да ти отговарям :oops:

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот plmar » 28 фев 2017 17:30

И да се дръгнете, и да не се дръгнете истината за вчера е ясна- за първи път от началото на кампанията някой ни надиграва от първата до последната минута!!! Горчива, но истина! При това този изпадащ отбор и за миг не си помисли за автобуси! Не знам точно как ще стане, но знам че имаме супер мениджър който ще се справи, ще ги събуди, ако трябва задниците да им срита, но трябва и ще се класираме в топ4. Не си и помислям за още една година без ШЛ. За какво ги води в Ла манга? Да карат колелета? Убавци! Явно са карали само по инерция. Да вади някакъв сешоар и да гони който прецени! Той е Боса!
Изображение

Потребителски аватар
bobonik
Мнения: 151
Регистриран на: 14 сеп 2014 21:26
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот bobonik » 28 фев 2017 18:48

Колкото до мача - играхме слабо и се събудихме едва към края, а Лестър няма нищо общо с последните им мачове. Не знам защо толкова много хора искат уволнение на Клоп, просто не виждам в момента кой ще го замени, а и съм убеден, че лятото ще пооправи нещата с някой друг трансфер.
[wrapimg=]http://th09.deviantart.net/fs71/200H/f/2010/247/2/1/kop_sig_by_liverpool11-d2xz0ea.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17328
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот slash1912 » 28 фев 2017 19:34

realist написа:
slash1912 написа:

Към тези,които искат да гонят Клоп-дайте някой за заместник,без треньор ли ще я караме?Освен да върнем Лебеда,не вярвам някой с име да се навие да тренира тия бездарници!
Или ще дойде някой магьосник и Миньоле ще спре да я изпуска тая топка,Лукас ще стане Малдини,Стъридж ще спре да се контузва,Фирмино ще стане голмайстор на Лигата с 33 гола,Коутиньо няма да се крие в половината мачове,а ФСГ ще дават по 200 милиона за трансфери всяко лято...


Според мен е време да погледнем към Италия. Раниери е добър вариант, но най-добър е Лучано Спалети. Големите треньори са именно от Ботуша. Видяхме какво чудо сътвори Раниери миналия сезон, сега Конте мачка от първия си сезон и видимо е класи над останалите в тактически план. При италианец никога не можем да имаме такава защита.

Визитката на Спалети не е нещо особено,ако ще сменяме треньора няма смисъл да сваляме нивото.В слабото италианско първенство с един фаворит за титлата,той никога не я е печелил.Единствения италианец,който бих искал е Алегри,заедно с цялата защита :lol:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13291
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ВЛ:Лестър-Ливърпул;27.02.2017;22:00

Мнениеот sapio0o » 28 фев 2017 19:45

slash1912 написа:В слабото италианско първенство с един фаворит за титлата,той никога не я е печелил.


:lol: :lol:

Раниери прекара 12 години в ''слабото италианско''. Нито една титла за периода. Включително е водил и клубове като Атлетико и Валенсия. При това онази Валенсия, която на времето играеше финали за ШЛ и се конкурираше с Реал и Барса в Испания. Бам една година в Англия - титличка. При това в клуб, който по принцип го няма на картата. Теорийката нещо куца. :)

П.С: Конкурентно първенство не значи силно първенство. Да сме наясно.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта