Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Мнениеот Gil-galad » 11 фев 2017 22:02

Onq написа:
Gil-galad написа:
Onq написа:
Gil-galad написа:
Onq написа:
d1mitar написа:не разбирам причина за голямо въодушевление, като всичко си е същото, просто тотнъм са дошли в опит да ни бият, отвориха се и се възполвахме перфектно. следващия път ще дойдат поредните от борбата за оцеляване, ще се наредят на дузпата и ще е същата мъка.

Много вярно. Играем добре защото Тотнъм са отворени и Дейвис е трагичен, а Дайър е все едно да сложиш Хендерсън централен защитник.Нещо , което прогнозирах преди мача ,а екзалтираните сега пичове бяха вече увесили носове. С Вертонген и Дани Роуз нещата щяха да изглеждат коренно различно. На всеки ясно,че при отворена игра Клоп е номер едно и може да бие всеки.Какво правим при прибран отбор? Нито едно двойно през центъра и центрирания към ниски нападатели. Другият голям плюс е не,че Емрето не играе,а че не са трима в центъра да се блъскат един в друг. Вайналдум има място да се развихри и всичко си идва на място.


Еми добре тогава, да ги пуснем да ни бият и не печелим повече никога мач, за да може да сте доволни, че вие сте познали....вместо да се зарадвате на головете и на играта, за които цял месец вече си мечтаем вие тук се занимавате с глупости...

Теб изобщо не съм те питал? Ти си ми ясен. Ериксън го направи голмайстор още преди мача, сега голям го вадиш. Радвай се, никой не ти пречи, но за футбол не спори, не ти се получава.Аз познах,че ще разковем куцата им защита.не съм казал,че ще паднем, а обратното. Много обичаш да поставяш хората под общ знаменател. Четенето не ти е сила за разлика от триенето. И да ти напомня преди да съм излязъл - този форум не е на баща ти, на илийката или на свиленов,че да казвате на хората какво могат и не могат да мислят.Подкрепяйте си отбора и тва е.


ХАхахахааха....добре, успя да ме разсмееш :lol: Е нищо смислено не каза, но може би това е разковничето :lol: Аз прогноза за мача не съм давал, но познах, че ще има нарушение на границата на наказателното и единствената разлика е, че Ериксен не го вкара...а да и нарушението беше на Милнър, след като Лукас беше надигран във въздуха от Кейн, което е най-логичното нещо на света (освен тази ситуация обаче Лукас беше безупречен днес). ;) Аз от думите ти разбирам, че днес Ливърпул бие защото Тотнъм е слаб, а не защото Ливърпул играе добре. Вместо да се зарадваш на играта и головете ти пишеш тука глупости. Като нямаш какво хубаво да кажеш, по-добре недей влиза въобще обратно във форума - на никого няма да липсваш.

E как да видиш нещо смислено като на теб капацитетът ти стига до- "Къде са сега тези, които плюха Вайналдум?", да кълнеш критиците и да копираш от Ливърпул Ехо и няколко туитъра. Не съм писал тук от месеци и нямам намерение скоро.Просто се върнах да видя дали евентуално не се е дигнало нивото и да може да се говори- пише с някой футболно, но уви. Освен Тарт и още един двама другите давате воля на пристрастията си към определни футболисти и форумът прилича на забавачница. За три поста написах десетина аргумента за които можехме да поспорим или да се съгласим един с друг.Не с теб обаче. Когато човек, като теб напише,че съм писал глупости то това определено е комплимент. Оставям те да си триеш на воля и да си царят на този форум.


Като не си влизал с месеци нормално да не разбереш защо питам къде са тези, които плюят Вайналдум, при положение, че дори когато мачкахме наред преди нова година нямаше нито едно позитивно мнение по негов адрес. Но няма смисъл да ти се обяснявам на теб - като не ти изнася ходи да си говориш в Гол.бг с "тренера" и да си дискутирате цивилизовано и разумно. И да моля те, не се връщай, наистина няма да липсваш на никого. :)
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17347
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Мнениеот slash1912 » 11 фев 2017 22:40

E_pluribus_unum написа:Изиграхте мача по възможно най-добрия начин.Хубава игра,висока преса.Честно казано си мислех,че няма да издържат пилците и ще има и червени картони.Е на косъм бяха(малко са лабилнички) и Благодаря за рамото :mrgreen: :mrgreen: !

Какво рамо,вие сте отворили вече шампанското :lol: Пуйките като видят,че не им се получава играта,вадят балтиите.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 716
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Мнениеот lyubomir_v » 11 фев 2017 23:18

Честита първа победа за 2017 г. в Лигата! Дай боже, да потръгне вече, стига с тоя карък. Както вече видяхме многократно, Ливърпул играе корено различно срещу силните отбори, нямаме загуба от отбор от топ 6. За съжаление, срещу по-нископоставените отбори, Клоп среща затруднения, трябва да помисли за нови тактически решения, за план Б срещу затворените отбори. Все пак, аз вярвам, че имаме сили да се преборим за топ 4, които ще е максимума за този отбор.
Утре Челси ще пречупи Бърнли и почти ще подпечата титлата. Прогнозирах, че те са скрития фаворит, но определено се очертава да я спечелят по-лесно, дори отколкото аз очаквах. Липсата на ангажираност в Европа, дълбочината на състава им, наличието на качествени футболисти и може би най-много - отлична треньорска работа. Конте е голям тактик, успя да се адаптира в Англия и да надхитри такива имена като Моурино, Гуардиола, Венгер, Клоп. Не играят блестящ футбол, но пък си трупат точки срещу слабите и не губят от силните, евала, шапка му свалям - истински футболен стратег.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17347
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Мнениеот slash1912 » 12 фев 2017 08:46

Изображение
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Мнениеот realist » 12 фев 2017 11:25

Честита победа! Най-сетне прекъснахме тази черна серия, надявам се не епизодично. Още с Лестър ще се разбере дали отново сме на правилния път или това е бил поредния фойерверк срещу класен противник. Оттук-насетне няма място за никакви оправдания. Вече сме в пълен състав, ще имаме почивка повече от всеки друг отбор от топ 6, а и ни предстои интересна програма. Ако се сетим как да побеждаваме слабаци и средняци (защото преди НГ го правехме), след 1-ви април ще срещаме само такива и можем да направим силен финален спринт, който да ни гарантира топ 4.

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Мнениеот gogovcite » 12 фев 2017 13:51

realist написа:Честита победа! Най-сетне прекъснахме тази черна серия, надявам се не епизодично. Още с Лестър ще се разбере дали отново сме на правилния път или това е бил поредния фойерверк срещу класен противник. Оттук-насетне няма място за никакви оправдания. Вече сме в пълен състав, ще имаме почивка повече от всеки друг отбор от топ 6, а и ни предстои интересна програма. Ако се сетим как да побеждаваме слабаци и средняци (защото преди НГ го правехме), след 1-ви април ще срещаме само такива и можем да направим силен финален спринт, който да ни гарантира топ 4.

И Лестър ще ги бием без проблем, защото те ще играят за победа и няма да се приберат отзад за 0:0. Аз не се съмнявам, че ще се класираме в четворката, но ме е яд за изпуснатия шанс за титлата. Този януари месец беше ужасен и за съжаление няма как да нваксаме пропуснатото.
Hala Madrid

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Мнениеот iliev72 » 12 фев 2017 18:24

Хубав мач :) Хубав резултат :) Иначе гледах и мача на МЮ - голяма скука !
Челси се спънаха когато никой не очакваше :) Тепърва ще става интересно :)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Мнениеот PSvilenov » 12 фев 2017 22:42

Нито един отбор не е застрахован от това да направи черна серия като нашата . Даже Тотнъм вече си я направиха с 5те поредни равенства ,но тя отмина. Все пак , моля ви не почвайте с надеждите ви за титла заради изпуснатите точки на Челси . Топ 4 е целта .

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6134
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Ливърпул - Тотнъм (11.02.17)

Мнениеот KOPScousers » 13 фев 2017 14:33

PSvilenov написа:Нито един отбор не е застрахован от това да направи черна серия като нашата . Даже Тотнъм вече си я направиха с 5те поредни равенства ,но тя отмина. Все пак , моля ви не почвайте с надеждите ви за титла заради изпуснатите точки на Челси . Топ 4 е целта .

Съгласен съм. Нека всеки гледа в собствената чиния. Челси са далеч пред всички конкуренти и почти сигурно са шампиони, реалната цел пред нас е да се завърнем в ШЛ. Все пак, бихме веднъж и всички пак погледнахте към първото място, а преди това от мач на мач отписвахте отбора и предричахте борба за ЛЕ. Включително и малка част от мен. Искам да виждам точно такава игра, динамична, с много преса, много себераздаване и много желание, не както срещу Хъл, Суонзи и т.н. Мразя беззъбата игра, мразя безидейното раздаване на подавания в центъра. Кой ли ги обича тия неща, впрочем? Срещу Тотнъм най-важно беше, че играта на Мане вървеше така, както всички искахме, а тръгне ли му, няма спиране. Същата игра, както неговата, така и на целия отбор искам да видя срещу Лестър. Крайно време е да почнем да си вземаме и мачовете с по-слабите отбори, не може да се надяваме на нещо повече от завидно място в ЛЕ, ако разчитаме само на добрите резултати срещу отборите от Топ 6 и продължаваме с пълните резили срещу средняците и опашкарите. Пък и не ми се чака чак до мача с Арсенал, за да видя подобно представяне като това срещу "шпорите". :oops:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта