ВЛ: Ливърпул - Челси 31.01.2017 |22:00| 1-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 31.01.2017 |22:00|

Мнениеот realist » 01 фев 2017 00:29

Liverpool_EC на 31 Яну 2017 23:17

Матип, Милнър и Фирмино нямаха едно докосване, което да доведе до нещо повече от пас към противника. Като добавим и малкия магьосник с най-големия му трик-" Да изчезнеш пред 50 000 души" и това бяха твърде много липсващи за да се вземе такъв мач. И на всичкото отгоре допускаме най-детинския гол от пряк свободен, откакто реалиста гледа отбора :lol: така че резултата 1:1 е напълно закономерен. Все пак мисля, че нещата ще си дойдат на мястото и ще сме в топ 4 без проблем.


Ей, един коментар нямаш без да ме споменеш. Както се пее в една песен: "Мислите ми ти плени.." :lol: Не че разбрах какво искаш да кажеш, де :roll:

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 31.01.2017 |22:00|

Мнениеот KOPScousers » 01 фев 2017 00:30

Тоя отбор има нужда от една сериозна чистка лятото, начело на която трябва да стои Фирмино. Това е играч, който прави по 2-3 силни мача на сезон, а обикновено той се състои от 50-60 мача. Днес нямаше НИТО ЕДНО вярно отиграване. И това играч, който струва 30 млн. паунда. Онова положение, което изпусна в началото на второто полувреме, щях да го вкарам със затворени очи. Щях да си спра топката и да питам Тибото къде да му я вкарам. И това е без да се надценявам. Не знам как може да играеш в Ливърпул и да изпускаш такива положения и то в такъв важен мач?! За жалост феновете на Челси са прави, че отборът им е с класи над нашия. Лятото трябва да се променят много неща в този отбор, както вече казах.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 31.01.2017 |22:00|

Мнениеот Liverpool_EC » 01 фев 2017 00:32

PSvilenov написа:
Liverpool_EC написа:Матип, Милнър и Фирмино нямаха едно докосване, което да доведе до нещо повече от пас към противника. Като добавим и малкия магьосник с най-големия му трик-" Да изчезнеш пред 50 000 души" и това бяха твърде много липсващи за да се вземе такъв мач. И на всичкото отгоре допускаме най-детинския гол от пряк свободен, откакто реалиста гледа отбора :lol: така че резултата 1:1 е напълно закономерен. Все пак мисля, че нещата ще си дойдат на мястото и ще сме в топ 4 без проблем.

Милнър асистира за гола :lol: :lol: :lol: :lol:

Свиленов, дано се бъзикаш иначе ще си помисля, че на твоя телевизор не пускат повторения!
Милнър я подаде на Моузес, ама рикошира от голямата му глава и отиде към Вийналдум. Това е асистенция само в твоя тефтер. Затова нашите играчи ти изглеждат по-добре отколкото на всички други във форума :lol:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 31.01.2017 |22:00|

Мнениеот Liverpool_EC » 01 фев 2017 00:37

realist написа:
Liverpool_EC на 31 Яну 2017 23:17

Матип, Милнър и Фирмино нямаха едно докосване, което да доведе до нещо повече от пас към противника. Като добавим и малкия магьосник с най-големия му трик-" Да изчезнеш пред 50 000 души" и това бяха твърде много липсващи за да се вземе такъв мач. И на всичкото отгоре допускаме най-детинския гол от пряк свободен, откакто реалиста гледа отбора :lol: така че резултата 1:1 е напълно закономерен. Все пак мисля, че нещата ще си дойдат на мястото и ще сме в топ 4 без проблем.


Ей, един коментар нямаш без да ме споменеш. Както се пее в една песен: "Мислите ми ти плени.." :lol: Не че разбрах какво искаш да кажеш, де :roll:

[offtopic]Бъзикам те бе човек, понеже всеки втори коментар последния месец ти е "дрън-дрън-аз откакто гледам отбора не помня такова нещо" и ти помогнах с невижданото днеска :lol: Сега разбра ли?[/offtopic]

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 31.01.2017 |22:00|

Мнениеот PSvilenov » 01 фев 2017 00:40

Liverpool_EC написа:
PSvilenov написа:
Liverpool_EC написа:Матип, Милнър и Фирмино нямаха едно докосване, което да доведе до нещо повече от пас към противника. Като добавим и малкия магьосник с най-големия му трик-" Да изчезнеш пред 50 000 души" и това бяха твърде много липсващи за да се вземе такъв мач. И на всичкото отгоре допускаме най-детинския гол от пряк свободен, откакто реалиста гледа отбора :lol: така че резултата 1:1 е напълно закономерен. Все пак мисля, че нещата ще си дойдат на мястото и ще сме в топ 4 без проблем.

Милнър асистира за гола :lol: :lol: :lol: :lol:

Свиленов, дано се бъзикаш иначе ще си помисля, че на твоя телевизор не пускат повторения!
Милнър я подаде на Моузес, ама рикошира от голямата му глава и отиде към Вийналдум. Това е асистенция само в твоя тефтер. Затова нашите играчи ти изглеждат по-добре отколкото на всички други във форума :lol:

Видял съм много добре кво стана . Реших да ти отговоря с едно изречение за да не се налага да водим спор . Не съм съгласен с почти нищо от мнението ти и евентуално утре ще се обоснова , когато не съм толкова афектиран вече .

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 31.01.2017 |22:00|

Мнениеот Liverpool_EC » 01 фев 2017 00:46

KOPScousers написа:Тоя отбор има нужда от една сериозна чистка лятото, начело на която трябва да стои Фирмино. Това е играч, който прави по 2-3 силни мача на сезон, а обикновено той се състои от 50-60 мача. Днес нямаше НИТО ЕДНО вярно отиграване. И това играч, който струва 30 млн. паунда. Онова положение, което изпусна в началото на второто полувреме, щях да го вкарам със затворени очи. Щях да си спра топката и да питам Тибото къде да му я вкарам. И това е без да се надценявам. Не знам как може да играеш в Ливърпул и да изпускаш такива положения и то в такъв важен мач?! За жалост феновете на Челси са прави, че отборът им е с класи над нашия. Лятото трябва да се променят много неща в този отбор, както вече казах.

Мен втория ме изнерви много повече, при първия му подскочи топката, а той вече беше затворил очите и си викаше сега ще я вкарам, като КОПСкаузъра от форума, само да мога да я спра :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Само че въпросния играч за 2016г има повече голове от Азар и Лукако. Тях сигурно няма да искаш да се изчистят ако ги имахме :lol:

Потребителски аватар
mitko9311
Мнения: 3476
Регистриран на: 10 авг 2009 13:17
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 31.01.2017 |22:00|

Мнениеот mitko9311 » 01 фев 2017 02:00

Равностоен мач и нормален Х ;) Не ме кефи мазния Коща как цял мач се мята и ръкомаха и накрая му върза ама изпусна да му е гадно. Може да е много добър футболист ама е пълен мишкар ;) Най-важното е, че всички играчи се върнаха и вече може да се играе с оптимална 11-ка и да видим дали слабата игра най-накрая ще спре. Определено, ако изпуснем топ 4 ще е много жалко след като всички конкуренти играят в 2 или 3 турнира, а Ливърпул докрая има да изиграе 15 кръга във ВЛ и е напълно нормално Топ 4 да не е проблем, но за титла шансове нямаме ;)
[wrapimg=]https://lh3.googleusercontent.com/-8gXe-kXWJU0/UzM7OTjWN_I/AAAAAAAAB8M/dQK3TygTMeU/s0/26-03-2014-GifNumber-238.gif[/wrapimg]

crimson
Мнения: 321
Регистриран на: 08 дек 2013 08:25

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 31.01.2017 |22:00|

Мнениеот crimson » 01 фев 2017 08:11

Отново сме в играта. Върна се свежестта. Поредно слабо съдийство на наш мач. Без да се оправдаме, просто като факт.

Мнение от колегите.
Mignolet made a mistake for their goal (which was never a free kick in the first place),but redeemed himself with the penalty save (another poor decision from supposedly the best ref in the league,Matip clearly making contact with the ball,and Costa then threw himself to the floor).

Пътят към успехът, не е само напред и нагоре. Имаме чудесен мениджър, който знае как да постига поставените цели в дългосрочен план. Имаме чудесна футболна философия( още я изграждаме 8-) ). Загубите са част от пътя. Така се учим да ставаме по-добри. Ние феновете сме да подкрепяме отбора всякога. Ние също научаваме доста неща в тегавите моменти... На правилния път сме и вярвам скоро(1-2 години - хубавите неща стават бавно) ще дойдат и трофейте... You'll never walk alone.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 31.01.2017 |22:00|

Мнениеот Red_Neck » 01 фев 2017 09:05

Предвид развоя на мача и затворената игра на Челси, реално Х бе максимума.
За съжаление, преследвачите ще трябва да се надяват на много грешни стъпки от страна на Челси, но с доказан тактик на скамейката ми се вижда невъзможно.

Много е важно да се върнем в правилния коловоз и отново да започнем трупане на точки с добра игра.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 31.01.2017 |22:00|

Мнениеот zaqwsxd » 01 фев 2017 09:25

crimson написа:Отново сме в играта. Върна се свежестта. Поредно слабо съдийство на наш мач. Без да се оправдаме, просто като факт.

Мнение от колегите.
Mignolet made a mistake for their goal (which was never a free kick in the first place),but redeemed himself with the penalty save (another poor decision from supposedly the best ref in the league,Matip clearly making contact with the ball,and Costa then threw himself to the floor).


Не ги знам тея твоите колеги с какви очила са го гледали тоя мач, ама прекия свободен е 100 процентов. Нямам какво особено да кажа след като стената ви не скочи, а Миньоле се оправда, че не е чул сигнала на съдията (засилката на Луиз е към 5-6 метра, сигналът на повторението се чува ясно). За дузпи не искам да си говорим и за съдии, защото там е въпрос на шанс. Както на вас ви свириха 7 от началото на сезона, така и има случай като срещу Съндърланд. Личното ми мнение е, че нямаше абсолютно никаква дузпа, а Диего Коща е мазен ц.ганин, който трябва да бъде разкаран възможно най-бързо от Челси.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта