Лестър Сити - Ливърпул 02.02.2016 |21:45|2-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Лестър Сити - Ливърпул 02.02.2016 |21:45|2-0 FT

Мнениеот Gil-galad » 05 фев 2016 20:35

wolf написа:Оуен трябва да се вземе да помага на Стъридж :mrgreen: Или да му прави компания по-скоро


Да го умори от скука с коментарите си...
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Лестър Сити - Ливърпул 02.02.2016 |21:45|2-0 FT

Мнениеот Der Führer » 06 фев 2016 00:07

sokolche1 написа:Фюрер, ами нали тогава се намесва тренера.Имат качества, ама не ги показвали?Биле със средняшко мислене? Футболистите на Лестър, Тотнъм със какво мислене са?Шампионско? Или просто Раниери и Почетино умеят да ги подредят правилно и да ги мотивират?Аз съм съгласен да паднат, ама да играят нещо, а не да изглеждат като отбор от махалата.Тея същите Лестър миналата година по-това време бяха последни. Трансферната ни политика е аборигенска, а и без Шампионска лига най-много да върнем Хески или Хупия лятото, защото класа няма да се вземе.

Тотнъм от години гравитират около Топ 4 , така че този сезон не е по-различен . Просто Челси са много зле . Ман Юнайтед и те не са на ниво . Лестърт - имат две загуби , едната е от Ливърпул , другата от Арсенал . Те са просто изключение . Отделно този сезон всичко им връзва . Вземи Варди - този сезон сигурно ще вкара повече голове , отколкото в предишните си 3 за Лестър . Марез пък колкото през цялата си професионална кариера преди това . Отделно - всеки треньор си има философия . И не всеки футболист пасва към нея . Клоп 2 години изграждаше шампионския отбор на Дортмунд . Но в интерес на истината , там завари доста качествени играчи . Затова и казвам , че най рано догодина по това време може да съдим за работата му .
Иначе съм съгласен - трансферната политика ( а и управлението на клуба ) е меко казано зле.
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...



Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта