Юрген Клоп-фен тема

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот PSvilenov » 28 ное 2015 16:28

Уникален Клоп. Без съмнение всички от нас говорим ли за него сме с усмивка на лицето , но все пак -не е ли рано за негова фен тема ? Смисъл повечето тука при евентуална загуба утре пак ще изскочат да коментират къде Клоп е сгрешил и какво е направил не както трябва. :?

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот gogovcite » 28 ное 2015 23:07

Ако има треньор, който може да направи Ливърпул шампион това е Клоп. Пожелавам му да го постигне възможно най-скоро.
Hala Madrid

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 712
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот lyubomir_v » 29 ное 2015 23:40

По тази тема мога да кажа само: КЛОПИ ПРЕЗИДЕНТ ! КЛОПИ ПРЕЗИДЕНТ ! КЛОПИ ПРЕЗИДЕНТ !

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот 9lives » 02 дек 2015 20:33

Голяяяяяяяям :mrgreen:

You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот PSvilenov » 06 дек 2015 23:53

PSvilenov написа:Уникален Клоп. Без съмнение всички от нас говорим ли за него сме с усмивка на лицето , но все пак -не е ли рано за негова фен тема ? Смисъл повечето тука при евентуална загуба утре пак ще изскочат да коментират къде Клоп е сгрешил и какво е направил не както трябва. :?

И естествено една загуба трябваше за да почне да бъде обвиняван Клоп за ръководството на отбора. В тоя форум защо ли не очаквам нищо различно :shock:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот iliev72 » 07 дек 2015 14:40

Сър Алекс: Клоп ме притеснява
Дори не се нуждае от коментар това изказване !
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот suareshampion » 13 фев 2016 09:34

http://gong.bg/football-sviat/anglia/ha ... pul-364478
Eто че има и други специалисти ,които виждат същото ,което и аз виждам .
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12327
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот wolf » 13 фев 2016 13:18

suareshampion написа:http://gong.bg/football-sviat/anglia/haman-razocharovan-sym-ot-klop-v-livyrpul-364478
Eто че има и други специалисти ,които виждат същото ,което и аз виждам .

Футбола е ок, само че Бентеке изтърва поне 10 чисти гола последните 3 месеца. Поне. Отделно адски много контузии на най-добрите
Офтопик:

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот suareshampion » 17 фев 2016 11:34

wolf написа:
suareshampion написа:http://gong.bg/football-sviat/anglia/haman-razocharovan-sym-ot-klop-v-livyrpul-364478
Eто че има и други специалисти ,които виждат същото ,което и аз виждам .

Футбола е ок, само че Бентеке изтърва поне 10 чисти гола последните 3 месеца. Поне. Отделно адски много контузии на най-добрите

Айде пак оправдания :lol:
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот KOPScousers » 17 фев 2016 12:41

suareshampion написа:
wolf написа:
suareshampion написа:http://gong.bg/football-sviat/anglia/haman-razocharovan-sym-ot-klop-v-livyrpul-364478
Eто че има и други специалисти ,които виждат същото ,което и аз виждам .

Футбола е ок, само че Бентеке изтърва поне 10 чисти гола последните 3 месеца. Поне. Отделно адски много контузии на най-добрите

Айде пак оправдания :lol:

Не са оправдания, а факти. Най-големите в този отбор са Коутиньо и Стъридж, за жалост нямат адекватни заместници и от цялата работа Фирмино и целия отбор като цяло страдаше. Личи си, че с тях и най-вече с Коутиньо в игра Фирмино играе много по-спокойно и отпуснато. Футбола наистина е добър, създават се адски много положения, доминират се съперниците, но нямахме реализатор... досега. Ако Стъридж и Коутиньо са здрави до май месец, като нищо да се поздравим с дубъл и ШЛ.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта