Даниел Агер, Мартин Шкъртел - Фен Тема

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Настоящи играчи на Ливърпул - фен тема

Мнениеот suareshampion » 08 май 2016 11:08

pzahariev написа:
suareshampion написа:http://www.dailypost.co.uk/sport/football/football-news/danniel-sturridge-there-never-been-11298498?
Ето го Стъридж ,който казва че никога не е имал търкания с Клоп и е щастлив да играе за Ливърпул . Хейтърите му ги искам тихички .
Един от моите хора ,от първия му ден в клуба съм зад него и той никога не ме е предавал ,когато е бил на терена . Много класен нападател .Аз винаги съм зад класните играчи в Ливърпул а слабите не мога да ги дишам .
Много техничен нападател .Аз не помня Англия да е имала друг такъв нападател с такава техника . Желая му ЗДРАВЕ ,той останалото си го има и дано остане още дълги години в клуба .
И незнам защо няма фен тема ,при положение ,че след като си тръгна Суарес ,той е най добрия играч в клуба .


Ще се опитам да ти отговоря.
След напускането на Суарес, наистина, Стъридж е най-добрият играч, но никога не е бил и няма да бъде любимец на публиката. И това не е защото е слаб, а защото, най-просто казано, той поставя себе си пред отбора. Егото му е по-голямо от половината отбор взети заедно. С това идва и големият му егоизъм (не бих казал, че за нападател е чак толкова лоша черта, но при него се отличава). Колкото пъти съм го гледал оставам с впечатлението, че за него е по-важно да вкара гол, пък ако ще и да паднем. Важното е той да остане на преден план, че се е отчел и че неуспехите не се дължат на него. Себераздаването му в по-голяма част от мачовете се различава коренно от други, част от които са и любимци на феновете. Искам да вметна, че в последните няколко мача забелязвам подобрение в това отношение и няма как да си кривя душата, много ме радва когато гони защитниците им или халфовете за да отнеме топка. Тава по-рано почти го нямаше и общо взето играта му в дефанзивен план беше нулева. Пак искам да кажа, сега има подобрение и се надявам да продължи. Така или иначе, дори и сега все още си личи (поне аз така ги виждам нещата), че за него е по-важно той да е важният, "звездата" под прожекторите и че победата се дължи на него, а не на отбора.
За някои подсъзнателно, за други съзнателно е видимо, че той не е от типа футболисти, които ще се жертват за отбора. Точно поради това няма да бъде никога любимец на феновете.
Всичко казано до тук не означава, че не искам да го виждам с нашата фланелка. Напротив. Той е невероятен нападател със страхотна техника, позициониране и голов нюх. Малко са нападателите с талант като неговия и за мен ще продължава да бъде удоволствие да го гледам в червено (with a liverbird on his chest).
П.с.
Ако ти е толкова любим и искаш тема за него - направи я, но не очаквай много коментари!

Абе Захариев ,стига глупости бе момче . Когато един гранд няма 26 години титла и умира от срам ,няма право да гледа кой играч бил егоист или с голямо его а головете ,които той вкарва ! Много ясно ,че ще има самочуствие и поведение на звезда ,като вижда че е най добрия . Това самочуствие обаче не трябва да ви дразни а да ви радва ,защото това самочуствие помага пред гола .А гола е най важното нещо за един нападател .
Аз също имам огромно самочуствие ,защото виждам че съм най добрия в моя отбор на малки вратички и не спирам да вкарвам и подавам за гол ..за това напълно разбирам Дани Стъридж . Харесвам такива нападатели ,които са уверени в себе си и доказват самочуствието си със силна игра и голове .
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: Настоящи играчи на Ливърпул - фен тема

Мнениеот pzahariev » 08 май 2016 11:55

Абе Захариев ,стига глупости бе момче . Когато един гранд няма 26 години титла и умира от срам ,няма право да гледа кой играч бил егоист или с голямо его а головете ,които той вкарва ! Много ясно ,че ще има самочуствие и поведение на звезда ,като вижда че е най добрия . Това самочуствие обаче не трябва да ви дразни а да ви радва ,защото това самочуствие помага пред гола .А гола е най важното нещо за един нападател .
Аз също имам огромно самочуствие ,защото виждам че съм най добрия в моя отбор на малки вратички и не спирам да вкарвам и подавам за гол ..за това напълно разбирам Дани Стъридж . Харесвам такива нападатели ,които са уверени в себе си и доказват самочуствието си със силна игра и голове .


Да, добре, ама кое от казаното от мен е глупост? Абсолютно съм съгласен, че един нападател трябва да е егоист и да иска да вкарва, но ще повторя, при него е в голямо количество и дразни феновете и затова няма да е любимец. Никога няма да бъде Крал Кени, никога няма да бъде Суарез, който между другото също беше голям егоист, но имаше доста повече асистенции, а и да не забравяме, че от него по-надъхан да гони всичко и всички нямаше! Аз му пожелавам да се предпази от контузии и да ни радва с голове, но любимец няма да ми стане! Виж, Ориги ми се струва, че може да се превърне в любимец, но всичко с времето си.
LOREM IPSUM

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Настоящи играчи на Ливърпул - фен тема

Мнениеот suareshampion » 08 май 2016 12:08

pzahariev написа:
Абе Захариев ,стига глупости бе момче . Когато един гранд няма 26 години титла и умира от срам ,няма право да гледа кой играч бил егоист или с голямо его а головете ,които той вкарва ! Много ясно ,че ще има самочуствие и поведение на звезда ,като вижда че е най добрия . Това самочуствие обаче не трябва да ви дразни а да ви радва ,защото това самочуствие помага пред гола .А гола е най важното нещо за един нападател .
Аз също имам огромно самочуствие ,защото виждам че съм най добрия в моя отбор на малки вратички и не спирам да вкарвам и подавам за гол ..за това напълно разбирам Дани Стъридж . Харесвам такива нападатели ,които са уверени в себе си и доказват самочуствието си със силна игра и голове .


Да, добре, ама кое от казаното от мен е глупост? Абсолютно съм съгласен, че един нападател трябва да е егоист и да иска да вкарва, но ще повторя, при него е в голямо количество и дразни феновете и затова няма да е любимец. Никога няма да бъде Крал Кени, никога няма да бъде Суарез, който между другото също беше голям егоист, но имаше доста повече асистенции, а и да не забравяме, че от него по-надъхан да гони всичко и всички нямаше! Аз му пожелавам да се предпази от контузии и да ни радва с голове, но любимец няма да ми стане! Виж, Ориги ми се струва, че може да се превърне в любимец, но всичко с времето си.

Ооо да ,Суарес беше боготворен сигурно от местните форумни фенчета :lol: Стига бе човек ,не давай пример моля ти се точно със Суарес . Омръзна ми да защитавам Суарес от нашите фенчета 3 години .И от чуждите ,но и от нашите .Не спряха да го плюят ,обиждат и съмняват в качествата му ,но той им затваряше устите и продължава да го прави .А в същото време боготворяха един Керъл ,един Данчо ,щото били отдадени .Това е нелепо .Това е смешно ,защото тия играчи са слаби играчи . Аз никога няма да подкрепям слаб играч, колкото и да е отдаден и колкото и да целува емблемата .Променете си мисленето и възгледите . Ние сме изстрадал клуб ,трябват ни титли .А тия титли могат да ни ги донесат само играчи ,като Суарес и Стъридж а не като Данчо ,Керъл или Даунинг ,които бяха боготворени от фенчетата .Слаб треньор като Далглиш също не може да ни донесе тия титли .
За Ориги същата работа ,плюха го ,обиждаха го ....покрай него и Брендън плюха и обиждаха ,за това че го е взел в Ливърпул ...покрай тях и мен обиждаха и плюха за това ,че харесвах потенциала на Ориги и му предричах голямо бъдеще .Смях.
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Настоящи играчи на Ливърпул - фен тема

Мнениеот Liverpool_EC » 27 май 2016 04:11

Не ви ли прилича 1:1 с Кутиньо.Не само заради номера на фланелката.


Потребителски аватар
IvanAtanasov
Мнения: 1711
Регистриран на: 14 сеп 2010 16:49
Местоположение: Yambol
Контакти:

Re: Настоящи играчи на Ливърпул - фен тема

Мнениеот IvanAtanasov » 27 май 2016 14:43

Liverpool_EC написа:Не ви ли прилича 1:1 с Кутиньо.Не само заради номера на фланелката.


със сигурност ако не знаеш кой е футболиста ще си помислиш, че е Коу ;) въпроса е дали има потенциала и дали ще се работи правилно с него за да играе така не само срещу деца

Потребителски аватар
IvanAtanasov
Мнения: 1711
Регистриран на: 14 сеп 2010 16:49
Местоположение: Yambol
Контакти:

Re: Настоящи играчи на Ливърпул - фен тема

Мнениеот IvanAtanasov » 27 май 2016 22:30

Jürgen #Klopp plans to reward Cameron #Brannagan’s progress with a new, improved contract at Anfield (Echo)


ето и мигновен отговор

zdvera
Мнения: 85
Регистриран на: 14 апр 2015 19:48

Re: Настоящи играчи на Ливърпул - фен тема

Мнениеот zdvera » 28 май 2016 17:05

Mamadou Sakho is no longer suspended. Worth a month imposed a precaution by UEFA on April 28, has not been extended by the European body and the French international defender Liverpool (26) is now allowed to resume operations professional. In all likelihood, Sakho, who had tested positive in a doping test after the eighth-final second leg Europa League against Manchester United (1-1), March 17, is likely to be relaxed in a few days.
The arguments presented by its English lawyers were retained: the fat burner that has ingested was not on the list of unauthorized products, its line of defense from the start.The doping charge was therefore eliminated.
Does he still have a chance to rejoin the group if Didier Deschamps Jérémy Mathieu does not recover sufficiently from his injury in the calf? The coach has to make its final list for Euro May 31 ...

това май изчерпва темата с Сако ;)


Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Настоящи играчи на Ливърпул - фен тема

Мнениеот Liverpool_EC » 19 юни 2016 02:03

Даниел Стъридж в действие! Дано ни го върнат жив и здрав от еврото!
Свиленов,ти не гледай-нито един път няма да я подаде лакомия ;)


Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12387
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Настоящи играчи на Ливърпул - фен тема

Мнениеот wolf » 19 юни 2016 10:44

Един от най-техничните и раздвижени нападатели които англетата са имали в последно време без никакво съмнение.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта