Проклятието Ман Юн

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

popa007
Мнения: 38
Регистриран на: 24 мар 2008 17:15
Контакти:

Проклятието Ман Юн

Мнениеот popa007 » 25 мар 2008 16:45

Не знам на Вас, ама на мен ми писна Ман Юн да ни бият. Аз вече не помня кога за последно ги бихме. Помня един финал за ФА Къп с Майкъл Оуен - 2:0 и от тогава НИЩО! А и питър Крауч им го мушна веднъж, но пак за купата. Във висшата лига въобще нямам спомен за успех. Аз предлагам да ги ударим точно когато най-много ще ги заболи - на финала в Москва, но за целта те трябва да са там :D

Потребителски аватар
m1teb
Мнения: 39
Регистриран на: 24 мар 2008 18:23
Контакти:

Re: Проклятието Ман Юн

Мнениеот m1teb » 25 мар 2008 16:52

Рафа просто не е точния човек за Ливърпул който може да ги изведе до победа срещу Манафчестър за шампионата.Той се доказа като специалит за Шампионска лига.Е ако питате мене искам др година да отпадем като щете на квалификациите за ШЛ но да земем титлата в Англия.

Потребителски аватар
Liverpool_bg
Мнения: 14
Регистриран на: 25 мар 2008 17:01
Контакти:

Re: Проклятието Ман Юн

Мнениеот Liverpool_bg » 25 мар 2008 17:04

ние явно сме прокълнати!! егати каръка срещу Ман Юн. дано познаеш и на финала в Москва да ги праснем!! :) YOU"LL NEVER WALK ALONE
YOU"LL NEVER WALK ALONE

Потребителски аватар
CSKAfan
Мнения: 267
Регистриран на: 24 мар 2008 20:08
Контакти:

Re: Проклятието Ман Юн

Мнениеот CSKAfan » 25 мар 2008 18:58

Ами Рафа Бенитес е много странен човек, изведе Ливърпул до два финала за 3 години(дай боже да станат 3 за 4 години) - единият го спечели! НО не може да изведе отбора до титла в Англия... което е доста странно - Английското първенство - по-силно от ШЛ... :lol: Не знам, ако спечели ШЛ тази година ще е наистина добре да си тръгне доброволно, а на негово място да дойде човек който да ни донесе титла ;)
YNWA!

zhz
Мнения: 30
Регистриран на: 24 мар 2008 17:21
Контакти:

Re: Проклятието Ман Юн

Мнениеот zhz » 25 мар 2008 21:56

Многострдален фен търси да купи 20 годишен работещ цветен телевизор /по възможност Рубин 714д/ на който е гледал шампионски мач на ливерпул. В краен случай би се зарадвал и на дълговълнов радиоприемник. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта