ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12497
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот wolf » 28 окт 2022 12:32

Не знам, помня само че Мане беше спрял да подава, да пада за дузпи и имаше нещо от типа на 2 гола в 20 мача в най-критичния за отбора период
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Ponko
Мнения: 4152
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Ponko » 28 окт 2022 13:21

В момента е най-скъпо платения ни играч. Получи каквото иска и сега трябва да къса противниковите мрежи. Аз такова нещо не виждам. От вече 13 кръга във ВЛ, великанът Салах има 3 гола всичко на всичко. Убийствен е! Срещу Фулъм, Юнайтед и Сити. Има и 3 асистенции за всички тези изминали кръгове. Щом тази статистика ви задоволява и сте доволни - ок! Няма проблем. В ШЛ нещата изглеждат малко по-добре, но ще го видим в последния мач с Наполи и потенциалните тежки съперници като ПСЖ, Байерн Мюнхен и Реал. Понеже мачкаме и сме много силни в момента някои ще се молят за Брюж или някой от португалските отбори...
Както вие не ме харесвате и ме плюете, така и аз не харесвам Салах. Играта му след големия договор е под всякаква критика. Ама вие сега ще кажете, той го е заслужил с играта си отпреди това... добре така е. Но сега е много далеч и след като е постигнал целта си няма да си дава толкова зор. Ако стане-стане и това е. Вече почти всеки по-грамотен отбор го затваря стабилно и от там рухваме. Така виждам аз нещата, пък на който не му харесва си е негова работа.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Liverpool_EC » 28 окт 2022 21:23

Ponko написа:В момента е най-скъпо платения ни играч. Получи каквото иска и сега трябва да къса противниковите мрежи. Аз такова нещо не виждам. От вече 13 кръга във ВЛ, великанът Салах има 3 гола всичко на всичко. Убийствен е! Срещу Фулъм, Юнайтед и Сити. Има и 3 асистенции за всички тези изминали кръгове. Щом тази статистика ви задоволява и сте доволни - ок! Няма проблем. В ШЛ нещата изглеждат малко по-добре, но ще го видим в последния мач с Наполи и потенциалните тежки съперници като ПСЖ, Байерн Мюнхен и Реал. Понеже мачкаме и сме много силни в момента някои ще се молят за Брюж или някой от португалските отбори...
Както вие не ме харесвате и ме плюете, така и аз не харесвам Салах. Играта му след големия договор е под всякаква критика. Ама вие сега ще кажете, той го е заслужил с играта си отпреди това... добре така е. Но сега е много далеч и след като е постигнал целта си няма да си дава толкова зор. Ако стане-стане и това е. Вече почти всеки по-грамотен отбор го затваря стабилно и от там рухваме. Така виждам аз нещата, пък на който не му харесва си е негова работа.

Стига си ревтунил, че се излагаш вече поголовно. Погледни се какви ги пишеше за Салах след мача с Наполи, сега като набута 6 в 4 мача квичиш за ВЛ. Ма пусни си записи на Борини или Рики Ламбърт и са нагледай на финали с тях, цупльо неблагодарен...

Ponko
Мнения: 4152
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Ponko » 28 окт 2022 21:31

Пиша каквото мисля за Салах. То голям успех да вкараш хеттрик на убитаци като Рейнджърс. Къде беше срещу Форест големия ни лидер? Ще го видим на пролет в ШЛ като се паднем с Реал за последен път ще говори как ще ги наказва и отмъщава. Дрън-дрън.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Liverpool_EC » 28 окт 2022 21:47

Ponko написа:Пиша каквото мисля за Салах. То голям успех да вкараш хеттрик на убитаци като Рейнджърс. Къде беше срещу Форест големия ни лидер? Ще го видим на пролет в ШЛ като се паднем с Реал за последен път ще говори как ще ги наказва и отмъщава. Дрън-дрън.

Пишеш абсолютните глупости да си покажеш колко ти е акъла, на Сити кой вкара? Мане с хубавата прическа ли? Другите голмайстори на кой вкарват хет-трик? Може би на Байерн или на Реал. Какви ли не неща съм изчел в тоя форум ама ти си върха на ненормалниците...

Ponko
Мнения: 4152
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Ponko » 28 окт 2022 21:59

Liverpool_EC написа:
Ponko написа:Пиша каквото мисля за Салах. То голям успех да вкараш хеттрик на убитаци като Рейнджърс. Къде беше срещу Форест големия ни лидер? Ще го видим на пролет в ШЛ като се паднем с Реал за последен път ще говори как ще ги наказва и отмъщава. Дрън-дрън.

Пишеш абсолютните глупости да си покажеш колко ти е акъла, на Сити кой вкара? Мане с хубавата прическа ли? Другите голмайстори на кой вкарват хет-трик? Може би на Байерн или на Реал. Какви ли не неща съм изчел в тоя форум ама ти си върха на ненормалниците...

И кво като вкара на Сити? На Форест вкара ли? Къде беше в по-голямата част от мачовете? Ако не е Фирмино щяхме да сме още по-назад. Мане каквото е трябвало го е направил , именно той ши Сити във полуфинала за ФА къп! Кой вкара на Сити - Салах! Къде беше Салах срещу Евертън, Форест, Нюкясъл, Уест Хям, че не си спомням. Превъзнасяй си го колкото искаш. От него искам голове всеки мач! А не през 5 мача!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Liverpool_EC » 28 окт 2022 22:16

Ponko написа:
Liverpool_EC написа:
Ponko написа:Пиша каквото мисля за Салах. То голям успех да вкараш хеттрик на убитаци като Рейнджърс. Къде беше срещу Форест големия ни лидер? Ще го видим на пролет в ШЛ като се паднем с Реал за последен път ще говори как ще ги наказва и отмъщава. Дрън-дрън.

Пишеш абсолютните глупости да си покажеш колко ти е акъла, на Сити кой вкара? Мане с хубавата прическа ли? Другите голмайстори на кой вкарват хет-трик? Може би на Байерн или на Реал. Какви ли не неща съм изчел в тоя форум ама ти си върха на ненормалниците...

И кво като вкара на Сити? На Форест вкара ли? Къде беше в по-голямата част от мачовете? Ако не е Фирмино щяхме да сме още по-назад. Мане каквото е трябвало го е направил , именно той ши Сити във полуфинала за ФА къп! Кой вкара на Сити - Салах! Къде беше Салах срещу Евертън, Форест, Нюкясъл, Уест Хям, че не си спомням. Превъзнасяй си го колкото искаш. От него искам голове всеки мач! А не през 5 мача!

Искай си бе, смешен, колкото и да се пънеш Салах е с мнг повече голове и асистенции от Мане и то с един сезон по -малко, пък ти си брой само на Мането головете, като кон с капаци. Кой вкара 2 на Рома на полуфинала и подаде на Мане на празна врата, че най-накрая да я уцели след всичките му пропуски първото? Ако не беше Салах тоя мач, щеше да си ни гледаш само в борбата за топ 4 с години наред.

Ponko
Мнения: 4152
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Ponko » 28 окт 2022 22:21

Ще искам много ясно. Прибира толкова пари на седмица, а насреща нищо. Това му е задачата да шие! Срещу Рома вкарваше така е и на Евертън е вкарал. И на всички други в лигата е вкарал, но това е в миналото. Сега нещата са по-различни. Но нека си го кажем, че след като яде бой от Сенегал и Мане във всички важни мачове изпадна в депресия и е шит... и продължава да е шит. Нужно е постоянство. А не да избухва епизодично в 4-5 мача и после да се усмихва приятно на тъча... Фирмино и Мане винаги са ми били по-симпатични, така че Салах никога няма да бъде каквото и да направи. Единствено от него искам голове и това е.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Liverpool_EC » 28 окт 2022 22:29

Ponko написа:Ще искам много ясно. Прибира толкова пари на седмица, а насреща нищо. Това му е задачата да шие! Срещу Рома вкарваше така е и на Евертън е вкарал. И на всички други в лигата е вкарал, но това е в миналото. Сега нещата са по-различни. Но нека си го кажем, че след като яде бой от Сенегал и Мане във всички важни мачове изпадна в депресия и е шит... и продължава да е шит. Нужно е постоянство. А не да избухва епизодично в 4-5 мача и после да се усмихва приятно на тъча... Фирмино и Мане винаги са ми били по-симпатични, така че Салах никога няма да бъде каквото и да направи. Единствено от него искам голове и това е.

Мане и Фирмино , като са ти по-симпатични си ги вземи вкъщи да вечеряте. Салах и Клоп са лицата на Ливърпул по цял свят и върнаха славата на този отбор. На тях двамата колкото и пари да им дадат все ще е малко, а дребна душица като теб само може да пикае газ из форума от яд, когато Салах не вкара. Боли го за ревльото от гонг него :))))))))

Ponko
Мнения: 4152
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Аякс - Ливърпул 26.10.22 г. 22:00 FT 0:3

Мнениеот Ponko » 28 окт 2022 22:39

Пък ти си покани Салах. Да ти се хили мазно насреща. За Клоп нищо лошо не съм казал никога. Не знам що го намесваш изобщо. Най-важният човек в Ливърпул е Клоп. Другите са преходни. Просто от този отбор като поведение и език на тялото най-симпатични са ми те. Според мен най-отдадени на отбора са Мане и Фирмино! Фирмино остави гол на Мане, а можеше да я чукне и да получи бонус... Салах за мен е алчен и не е нищо по-различно от Меси... Реално ако не беше Ливърпул и Клоп... Салах нямаше да е това което е днес. Щеше да си рита във Фиорентина и Рома и това е.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта