ВЛ: Брайтън - Ливърпул 12.03.2022 |14:30| 0-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3825
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Брайтън - Ливърпул 12.03.2022 |14:30|

Мнениеот Liverpool_EC » 12 мар 2022 18:50

jelew73 написа:При изгонване на Санчес и 1-0 за нас втората ситуация няма изобщо да я има за я коментираме. Никакво 1-1 не е това съдийство, а си е кръгла 0 :(

И аз не знам как това се брои за 1:1, това червен картон за Алисон ли е, ако изобщо е излязъл извън, че се сравнява с другата?!?!?!


Салах стана 6тия играч в историята на ВЛ с 4 сезона над 20 гола. В петия вкара скромните 19 ;) Не знам колко още впечатляващи неща трябва да постигне, ама след вчерашните информации ФСГ изобщо не са впечатлени и си го оценяват там по техните си критерии...Очаквам в следващите няколко месеца рязко да го състарят и ФСГЕхо да ни обяснява ден след ден, колко е правилно да НЕ получава, колкото Левандовски взима в Байерн.
И днес, като излезе се видя, че отпред без Салах се редят пас след пас. Никой даже не иска да вкарва, за да може да я подаде на съотборник, докато го няма Мохамед :mrgreen:

zdravkos
Мнения: 1960
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Брайтън - Ливърпул 12.03.2022 |14:30|

Мнениеот zdravkos » 12 мар 2022 19:23

Това 1:1 го написах като две грешки на съдията. Първата е абсолютна и след това евентуална компенсация, което е недопустимо... М. Дийн и той вече не става за ВЛ. Много са му годините, с тях е грешните отсъждания.
Кинг Мо ако не подпише с нас вината ще е само и единствено при ФСГ :!:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6153
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Брайтън - Ливърпул 12.03.2022 |14:30|

Мнениеот KOPScousers » 12 мар 2022 20:46

Liverpool_EC написа:
jelew73 написа:При изгонване на Санчес и 1-0 за нас втората ситуация няма изобщо да я има за я коментираме. Никакво 1-1 не е това съдийство, а си е кръгла 0 :(

И аз не знам как това се брои за 1:1, това червен картон за Алисон ли е, ако изобщо е излязъл извън, че се сравнява с другата?!?!?!


Салах стана 6тия играч в историята на ВЛ с 4 сезона над 20 гола. В петия вкара скромните 19 ;) Не знам колко още впечатляващи неща трябва да постигне, ама след вчерашните информации ФСГ изобщо не са впечатлени и си го оценяват там по техните си критерии...Очаквам в следващите няколко месеца рязко да го състарят и ФСГЕхо да ни обяснява ден след ден, колко е правилно да НЕ получава, колкото Левандовски взима в Байерн.
И днес, като излезе се видя, че отпред без Салах се редят пас след пас. Никой даже не иска да вкарва, за да може да я подаде на съотборник, докато го няма Мохамед :mrgreen:

Аз за лакомията писах след мача с Интер, но ме тормози тоя проблем от седмици. Не мога да го понасям това. Сега, ясно е, че всеки нападател е жаден за голове, но не може да се опропастяват 100%-тови атаки с лека ръка, само защото на някой му се е навирило да не подава. Само днес Клоп 2 пъти беше даден как крещи около тъч линията "PASS THE BALL" - първо на Салах, после на Диас, който направи уникален мач днес, но въпреки това накрая направи чутовна глупост, като не подаде на Жота за 3:0. Подобни неща може да са решаващи в друг ден или на елиминациите в ШЛ, където всеки бонус гол е от значение. Силно се надявам, че Клоп ще им говори сериозно по тази тема, защото липсата на комбинативност в предни позиции ми бърка в здравето, а на пейката днес имаше един човек, който чакам да се включи с нетърпение - Боби Фирмино. Вярвам, че той е от ключово значение за това атаката ни да заработи отново както трябва и да почне да се подава по-често тая пуста топка.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ: Брайтън - Ливърпул 12.03.2022 |14:30|

Мнениеот Red_Neck » 12 мар 2022 21:07

KOPScousers написа:. Силно се надявам, че Клоп ще им говори сериозно по тази тема, защото липсата на комбинативност в предни позиции ми бърка в здравето, а на пейката днес имаше един човек, който чакам да се включи с нетърпение - Боби Фирмино. Вярвам, че той е от ключово значение за това атаката ни да заработи отново както трябва и да почне да се подава по-често тая пуста топка.

Надай се к*ре на пияна невеста......
По-зле ще става според мен!
Двама се борят за последните си големи договори, двама за титулярно място, докато ултимативният отборен играч търка пейката.

Боби днес съвсем спокойно можеше да се поразкърши за 25-30 минути.
Все пак Клопо си знае работата....
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 717
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Брайтън - Ливърпул 12.03.2022 |14:30| 0-2 FT

Мнениеот lyubomir_v » 13 мар 2022 00:14

Шампиониииии АЛе-але-алеееееееееее


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта