ВЛ: Ливърпул - Норич 19.02.2022 |17:00| 3-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Норич 19.02.2022 |17:00| 3-1 FT

Мнениеот wu_dnica » 21 фев 2022 11:18

Liverpool_EC написа:
wu_dnica написа:Цифри разни...ко ти се занимава ,пусни си мача пак. Бот ,неориентиран...минава му между краката,оплита се ,не знае къде се намира,честно казано ,не че очаквах,но нямаше и центриране.

Цифрите ги качих ей тъй, заради контраста в коментарите във форума за Цимикас и Гомез. Единия да е титуляр вместо Робъртсън, а другия да бъде продаден. А според цифрите са били долу-горе на едно ниво. Те са много измамни и аз не обичам статистиката, защото са много избирателно представени нещата. Но трябва да си дадеш сметка, че Гомез не е бек, въпреки че е играл там и не може да е на същото ниво, като Арнолд. Хубаво е, че поигра, защото нямаше минути за него, а е добре да поддържа някаква форма, защото не се знае кога може да ни потрябва в центъра на защитата. Ако не беше срещу Норич, кога да го ползва Клоп там, вдугиден на финала с Челси ли? И замисли се, ако не беше той на бека, а Клоп беше пратил там друг ЦЗ (Матип или Конате) колко хубаво щеше да им е представянето? Или пък Цимикас да играе ЦЗ...въобще не знам какво толкова се дразните от Джо Гомез.

Абсолютно нищо ,не съм и очаквал от него. Дали ,защото не е играл и аз не помня от кога ,ама той не знаеше къде се намира. Напълно неориентиран ,върти се около оста си и някви хаотични движения ,които не прилягат на футболист на Ливърпул,пък било то и не на неговата позиция. Не знам...бях се съсредоточил едни 20/25 мин да го гледам и се отчаях. Разбира се е,че е добре дошла почивката за Арнолд. Дано ,ако му се падне да играе централен ,да ме опровергае. Ама за Окси май всички сме съгласни :lol:
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
fkbl1
Мнения: 360
Регистриран на: 11 авг 2015 16:12
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Норич 19.02.2022 |17:00| 3-1 FT

Мнениеот fkbl1 » 21 фев 2022 14:04

kadett1 написа:Радвам се за победата, но както писа някой по горе, сме още далеч от титла. Лошо впечатление прави тази изнесена на центъра защита и , ако ни хване по класен отбор ще ни разцепи с дълги , извеждащи пасове. Не говоря само за този мач, но и за мачовете с Бърнли, Палас и т.н. Разбирам, че докато отбора печели нищо не се променя, но трябва ли да дойде някой , като Астън Вила и да ни напълни шушоните на контри?


Леле, как може толкова време вече да играем по този начин и все още да има хора, които си мислят, че сме открити и някой щял да ни разцепи с дълги топки... Ливърпул е най-добрият отбор в света в това да хваща нападателите в засада. С огромна разлика пред втория. Астън Вила е буквално единственият мач, в който се е случило за толкова години.

john barnes
Мнения: 6448
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Норич 19.02.2022 |17:00| 3-1 FT

Мнениеот john barnes » 21 фев 2022 15:27

an4o_321 написа:
john barnes написа:Браво пуйки,сега ако вземем мача с Лийдс и бием докрая,може и да станем шампиони! Станем ли тая година,онази със 97-те точки ще я прежаля,защото още помня,как не успяхме да дигнем титлата. Всичко е в нашите ръце! YNWA!!!

До мача със Сити има цели шест двубоя (само в ПЛ) а какво остава "да бием докрая"? Разправяш вицове... Няма повод за опиянение, разликата не е никак малка и не всичко е в наши ръце. Още преди да играем с тях трябва да минем и през трите претендента за четвъртото място - Юнайтед, Уест Хем и Арсенал, а те ще си разцъкват с Палас, Брайтън и Бърнли... :? Плюс, че до директния сблъсък общо Сити имат 2 мача по-малко от нас, в това число и съвсем протоколните им двубой в ШЛ и ФА къп.
Не че и аз не искам, но "да бием докрая" е много, много пресилено при тежките мачове които започват след Лийдс. Отгоре на това нищо не гарантира, освен равен брой точки.

Надеждата умира последна,така че аз ще се надявам,а ти както си решиш. Вицове не разправям,щото това е англия и всичко е възможно,примери много!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Норич 19.02.2022 |17:00| 3-1 FT

Мнениеот an4o_321 » 21 фев 2022 18:14

wolf написа:Аз казах само че ми харесва Цимикас и то не от днес. И ако е възможно да намерим още един такъв за другия бек

Десния бек на Аякс от лятото е свободен агент - мароканецът Мазрауи. Млад и високо оценяван, сигурно вече води преговори с някой.

zdravkos
Мнения: 1960
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Норич 19.02.2022 |17:00| 3-1 FT

Мнениеот zdravkos » 21 фев 2022 19:58

В темата след загубата на Сити всички от веднъж заговориха за титла, дабъл, требъл....
Още следващия мач Клопо ще излезе и ще каже отново това, което е казвал винаги - играем мач за мач, мислим само за следващия противник и резултатите на конкуренцията не го интересуват.
За титли да се говори от сега си е чиста спекулация или търкане на клавиатурата :)
Апетитът идва с яденето ;)
YNWA!
ИзображениеИзображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта