Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

john barnes
Мнения: 6446
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 11 май 2024 08:09

Много директори,много нещо. Не му завиждам на новия треньор...
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Real » 11 май 2024 08:33

Долавям някаква причинно-следствена връзка тук...
(...още ми е трудно да преглътна, че Клоп си тръгна, а фсжистите остават.)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13835
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Red_Neck » 11 май 2024 09:08

Д. Уорд работеше в клуба от 2012 до 2023. Напускането му през месец май бе доволно оплакано и приписано на "невъзможността да се работи с ФСГ" тук във форума. Всички прилики с напускането на МЕ са случайни. :)))
Когато и двамата се връщат да работят в клуба, бързо забравяме какви опорки сме въртяли 2 и кусур години и започваме да се чудим дали не взимат от хляба на футболистите. :))))
Като в оня виц за Зайо, Вълчо и шапката.... :)))
Нормално, .... важно е да се върти лайномета. :)))

Пропуска се и информацията за Педро Маркес, че е работил за Сити в мултиклубната им организация и че се назначава при нас поради същата причина.

Чакам скоро да се завърти новата опорка: Един напусна, назначиха трима!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

zdravkos
Мнения: 1955
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот zdravkos » 11 май 2024 10:34

Michael Edwards - CEO of Football
Arne Slot - Head Coach
Julian Ward - Technical Director
Richard Hughes - Sporting Director
Mark Burchill - Chief Scout
Pedro Marques - Director of Football Development

Изображение
ИзображениеИзображение

Ponko
Мнения: 4130
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ponko » 11 май 2024 11:22

Господ да се смили над нас!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 11 май 2024 18:46

Red_Neck написа:Д. Уорд работеше в клуба от 2012 до 2023. Напускането му през месец май бе доволно оплакано и приписано на "невъзможността да се работи с ФСГ" тук във форума. Всички прилики с напускането на МЕ са случайни. :)))
Когато и двамата се връщат да работят в клуба, бързо забравяме какви опорки сме въртяли 2 и кусур години и започваме да се чудим дали не взимат от хляба на футболистите. :))))
Като в оня виц за Зайо, Вълчо и шапката.... :)))
Нормално, .... важно е да се върти лайномета. :)))

Пропуска се и информацията за Педро Маркес, че е работил за Сити в мултиклубната им организация и че се назначава при нас поради същата причина.

Чакам скоро да се завърти новата опорка: Един напусна, назначиха трима!

А не беше ли ти този дето ни увещаваше, че всичко е точно и Клоп бил съгласен със всеки трансфер. Никой не му натрисали, освен когато трябва да подчертаеш за Салах :!: Вярваш ли си наистина, че само успешният Салах е доведен без Клоп да го иска и нито една от всичките патоки през годините. И сега, когато тези, които се ометоха понеже не можеха вече да работят с Клоп (или той с тях, няма значение) се завръщат един след друг ти си мислиш, че е супер да се бачка при ФСГто. Супер е за статистиците, които са единствените с неограничен кредит на доверие. Когато обаче треньора/ мениджъра не може да се разбира с директорите, кой точно е виновен за "неразбирателството"? Ами не са ли обстоятелствата, в които тези хора са поставени от собствениците, заради параметрите тип Бърнли в действащ Европейски шампион. И така лято след лято, взеха да се уморяват един по един, докато Хенри си трупа нереализарана печалба на гърба на Клоп. Ти си голям цифроман, ама 2+2 не можеш да го събереш, освен ако не е написано на началната страница на клубния сайт :lol: :lol: По-лесно ти е да обявиш Клоп за диктатор, отколкото да си дадеш сметка какво точно се случваше зад кулисите в отбора толкова години подред. И понеже Клоп е пич и никога не направи публичен проблем от това, само ти си вярваше на глупостите за страхотната атмосфера в спортно-техническия щаб :)
Кефиш ли се, че скоро ще си мултиклубен счетоводител и ще трябва да оправяш и ресурсите на Тулуза? Докато в Ливърпул ще се водят евтини таланти от сателита и ще чакаме по 5 години един от 10 да прокопса, за да не се набута дъртия с пари за трансфери?

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13835
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Red_Neck » 11 май 2024 19:25

Аз поне съм последователен в мненията си и не въртя гъз по няколко пъти на сезон според ситуацията ;)))
За твое съжаление, в 9 от 10 пъти се оказвам прав, а ти по 9 пъти сменяш тезата... ;)))
Ето и сега разбираме, че Юрген все пак е раздавал потници :)))))
Жив и здрав да си. Знам че не ти е лесно.

.... и да, явно е добре да се работи при ФСГ-то, фактите го показват ;))
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Liverpool_EC » 11 май 2024 22:14

Red_Neck написа:Аз поне съм последователен в мненията си и не въртя гъз по няколко пъти на сезон според ситуацията ;)))
За твое съжаление, в 9 от 10 пъти се оказвам прав, а ти по 9 пъти сменяш тезата... ;)))
Ето и сега разбираме, че Юрген все пак е раздавал потници :)))))
Жив и здрав да си. Знам че не ти е лесно.

.... и да, явно е добре да се работи при ФСГ-то, фактите го показват ;))

Кажи поне 3 от 9те да видим кои са те? Последователен си единствено в заблудата си. При всички около 40 напускащи с Клоп, да кажеш заради 2ма завръщащи се, че е добре да се работи при ФСГ трябва да си или адски нагъл или адски прост. Феновете бойкотират мачове. Служителите бяха на стачка преди години. Самолети ФСГ-аут летят над Анфийлд... Но реднека си вярва, че е прав :roll: Знам, знам, че винаги мога да разчитам на теб да оближеш снарядите от лайномета, за да излъскаш имиджа на ФСГ.
За съжаление за теб е чест, да си този вечно наведен пред шефа човек!

john barnes
Мнения: 6446
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот john barnes » 13 май 2024 00:43

Аз само ще кажа,както и преди съм го казвал-като замине Клоп и ще лъснат задниците на янките. Видовден дойде! Да му мисли новия...
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

kadett1
Мнения: 1671
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kadett1 » 13 май 2024 15:04

И да се пенявите и да не се пенявите - това е положението , Станке. Хубави, лоши , тези са собствениците на клуба сега и докато не се сменят с други ще бъде както те кажат.Ама 40 ли ще напуснат с Клоп, двама ли ще дойдат не е наш проблем. В Ливърпул не е като в Левски и ЦСКА феновете да колят и да бесят и да събличат треньори. Може да си протестират колкото си искат и Вие може да кълнете колкото си сискате , тях ги сърби щепсъла. Хората имат избран финансов модел, който не гарантира всяка година титли, а финансова стабилност и си го следват, независимо от щенията на фенската маса и желанията за титла всяка година. След десетина години пак ще вземем някоя титла, колкото да не забравяме що е да си шампион - справка Red socks. Иначе целите са единствено топ 4 всяка година , че да не изтърваме парите от ШЛ и толкоз.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 18 госта