Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

zdravkos
Мнения: 1955
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот zdravkos » 01 апр 2024 20:26

ФА и ПГМОЛ обещават независимо съдииство до края на сезона :)
Честит първи април.
ИзображениеИзображение

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот an4o_321 » 01 апр 2024 22:17

Liverpool_EC написа:
an4o_321 написа:Mоже ли ние да продължим да си коментираме по темата, а не да се занимаваме с някви неща изсмукани от пръстите, извън контекста :?: :?: Ти си тотално болен мозък

Извинявай, че те разконцентрирах от дълбокомислените ти разсъждения, ама като прочетох първото изречение и си изплюх кафето върху клавиатурата, като се сетих за онзи твой бисер. Гледам и тогава си ми поставял диагнози...Я кажи каква беше визитката на Гуардиола 2 месеца преди да спечели нещо :)))) Празна, щото нищо не беше спечелил, нали? Хайде, разсъждавай си на спокойствие по контекста, с твоя тотално празен мозък...

по-ПО-НАЙ ФЕНЪТ :!: Никой не може да каже нищо от него и неговото философстване. Значи, викаш "изплю си кафето" а? Колко забавно. А случайно да осмисли с "пълния си мозък" че онова мнение В ДРУГА ТЕМА е свързано с други неща? А именно - че съм го казал, заради безкрайния ти, безсмислен спам в темата Юрген Клоп през..... 2019г. :o :lol: :lol: Get a Life man :!:

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот an4o_321 » 01 апр 2024 23:28

Red_Neck написа:Изображение
Всичко е в ръцете на отбора.

Не е съвсем така. Цял сезон ПГМОЛ се стараят да няма изявен фаворит - тоест да не се откъсваме напред. Това вдига рейтинга на "състезанието с трите коня" бла-бла... Цяла Европа, даже цял свят е луднал по това. А това, че нас ни колят срещу Тотнъм, Арсенал, Сити....това не е важно - важни са "трите коня"! Та в тоя ред на мисли, наближаващото гостуване на Олд Трафорд доста ме притеснява. Дано да го вземем. Както каза slash в другата тема - вземем ли 6 точки в следващите 2 мача, май няма кой да ни спре. Сити и Арсенал ще бъркат. Те имат и тежки мачове в Европа сравнение с нас.

zdravkos
Мнения: 1955
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот zdravkos » 02 апр 2024 14:03

Нашата програма като че ли е най-тежка до края.
МанЮ, Евертън, У. Хам - равни
Вила - загуба :o(

Според мен в оставащите 9 мача ще съберем 18т. и като краен резултат 85т. в таблицата.
Дали ще ни стигнат? Според мен не.

ФА и ПГМОЛ правят от доста време ВСИЧКО възможно да не сме шампиони.

ФА творят - имаме 4 гостувания в рамките на 9 дни с обеден(6 за този сезон) мач на всичкото отгоре !!!
Блаженни са заблудените, които смятат, че ще ни остават да спечелим титлата.
А Сити където трябва ще ги бутат със самосвалa.
Нямам идея от къде се взе тази ненавист с/у нас?

YNWA
ИзображениеИзображение

zdravkos
Мнения: 1955
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот zdravkos » 02 апр 2024 14:15

Изображение

кОр за ФА Изображение

На 27.04 мачът ни в Лондон е обеден 12:30pm
ИзображениеИзображение

Ent
Мнения: 460
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ent » 02 апр 2024 14:22

zdravkos написа:Нашата програма като че ли е най-тежка до края.
МанЮ, Евертън, У. Хам - равни
Вила - загуба :o(

Според мен в оставащите 9 мача ще съберем 18т. и като краен резултат 85т. в таблицата.
Дали ще ни стигнат? Според мен не.

ФА и ПГМОЛ правят от доста време ВСИЧКО възможно да не сме шампиони.

ФА творят - имаме 4 гостувания в рамките на 9 дни с обеден(6 за този сезон) мач на всичкото отгоре !!!
Блаженни са заблудените, които смятат, че ще ни остават да спечелим титлата.
А Сити където трябва ще ги бутат със самосвалa.
Нямам идея от къде се взе тази ненавист с/у нас?

YNWA

Tи обаче яко тролиш. Все някакви катастрофални прогнози, а после най-много се радваш. Зa 30 кръга губим 20 точки, но за последните 8 мача прогнозираш да загубим 9 точки. Утрешния мач го броиш за сигурен, но след това някакъв страшен срив ни очаква. Защо?

zdravkos
Мнения: 1955
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот zdravkos » 02 апр 2024 14:47

Ще ти кажа защо мисля така:
В неделя ни предстои гостуване на ОТ.
За МанЮ сезонът е заминал и единственото, което ги мотивира са мачовете с/у нас. За справка последните с/у нас срещи...
Аталанта и Палас у дома, не би трябвало да има проблеми!
След това имаме ужасяваща серия от 4 гостувания...
Гостуаме на Фулъм в неделя, само 2 дни след Аталанта ... от Аталанта да летят направо за Лондон, ще спестим време :-)
Рендетата от Евертън чакат този мач цяла година, и на тях сезонът им се счита за успешен като направят мача на живота си с/у нас!
С чуковете играем обеден мач, а както всички знаете - тези мачове са ни изключително криви.

Вила ще се борят за Европа, отделно от това играят много добър и неудобен за нас футбол.
Затова тази моя прогноза.
Ти как ги виждаш нещата?
ИзображениеИзображение

Ent
Мнения: 460
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ent » 02 апр 2024 15:16

Виждам ги така. 20 топ играчи, с всички условия за възстановяване, не би трябвало да имат проблем да иргаят през 2 -3 дни
2 месеца в годината. Ти сега ли откри, че декември и април е такава програмата? Според мен ще направим максимум 1 хикс срещу чифутите. Всичко друго пада под ножа. Тва ранни мачове и т.н. са некви плоски оправдания. Каквото за едните такова и за другите.

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот an4o_321 » 02 апр 2024 16:31

Mи не е баш 2 месеца. Играем така от края на ноември насам, като изключим паузата която май беше 11 дни.

Ent
Мнения: 460
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Ent » 02 апр 2024 17:02

an4o_321 написа:Mи не е баш 2 месеца. Играем така от края на ноември насам, като изключим паузата която май беше 11 дни.

Глупости. Средно по 6-7 мача играем на месец, без декември и април. Отваряй статистиката и брой.Така е винаги. Допълнителните мачове февруари бяха заради купата на лигата. Нали все бленувате финали требъли и т.н. Ами това е условието, играеш повече мачове за да печелиш повече трофеи.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 14 госта